Σελίδα 81 από 609 ΠρώτηΠρώτη ... 3171798081828391131181581 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1.201 έως 1.215 από 9134
  1. 10-06-10 20:39 #1201
    Το avatar του χρήστη kista7

    Εγγραφή
    31-05-2010
    Περ.
    Κυπαρισσία
    Μηνύματα
    21
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Xxlakis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οχι καθε μερα...να φροντιζεις να κανεις κοιλιακους ραχιαιους μαζι 2 το πολυ 3 φορες την εβδομαδα
    Κοίτα, κάνω 5 φορές τη βδομάδα βάρη...Δευτέρα ως Παρασκευή.
    Δευτέρα και Πέμπτη κάνω και κοιλιακούς. Τρίτη και Παρασκευή ραχιαίους. Να ελαττώσω τίποτα; υποτίθεται πως βάζω όγκο αυτή την περίοδο...μη φανταστείς τρελό επίπεδο...

    off-topic αλλά μιας και προέκυψε, είπα να το διευκρυνήσω...μη βαράτε
    I've missed more than 9000 shots in my career. I've lost almost 300 games. 26 times, I've been trusted to take the game winning shot and missed. I've failed over and over and over again in my life. And that is why I succeed...
    Michael Jordan
     

  2. 10-06-10 21:08 #1202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kista7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παίδες κάθε μέρα μετά τα βάρη θα κάνω είτε κοιλιακούς είτε ραχιαίους.
    Whey και γλυκόζη να πάρω αφού τελειώσω και κοιλιακούς/ραχιαίους ή μετά τα βάρη;
    Μην το πολυξεσκίσεις πάντως με τους κοιλιακούς. Μια με δυό φορές την εβδομάδα αν κάνεις κομπλέ είσαι. Μην τους αντιμετωπίζεις σαν κάτι το διαφορετικό... κανονική μυική ομάδα είναι και αυτήν, χρειάζεται χρόνο για να αναρρώσει και να αναπτυχθεί.
     

  3. 11-06-10 01:35 #1203
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Xxlakis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οχι καθε μερα...να φροντιζεις να κανεις κοιλιακους ραχιαιους μαζι 2 το πολυ 3 φορες την εβδομαδα
    Κοιλιακους και ραχιαου ΜΑΖΙ? διαφωνω οχι πλαγια και οριζοντια

    αλλα και καθετα , και κατακορυφα , και δεξια και αριστερα..

    καταρχην η μεση θελει προσοχη, αν παιξεις καλα κοιλιακους και καλα ραχιαους σε μια μερα δε 8α μπορεις ουτε να στριψεις. Στο "μαζι" διαφωνω.

    Κατα τη δικη μου αποψη, κοιλιακους 2 φορες την εβδομαδα και ραχιαους μια.

    και αν κανεις και αρσεις θανατου ραχιαους καθολου μη σου πω. Αποψη μου παντα αυτη.
     

  4. 11-06-10 21:03 #1204
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Levrone Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κοιλιακους και ραχιαου ΜΑΖΙ? διαφωνω οχι πλαγια και οριζοντια

    αλλα και καθετα , και κατακορυφα , και δεξια και αριστερα..

    καταρχην η μεση θελει προσοχη, αν παιξεις καλα κοιλιακους και καλα ραχιαους σε μια μερα δε 8α μπορεις ουτε να στριψεις. Στο "μαζι" διαφωνω.

    Κατα τη δικη μου αποψη, κοιλιακους 2 φορες την εβδομαδα και ραχιαους μια.

    και αν κανεις και αρσεις θανατου ραχιαους καθολου μη σου πω. Αποψη μου παντα αυτη.
    Μαζι σου
     

  5. 11-06-10 22:14 #1205
    Το avatar του χρήστη Xxlakis

    Εγγραφή
    14-05-2010
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    254
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Levrone Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κοιλιακους και ραχιαου ΜΑΖΙ? διαφωνω οχι πλαγια και οριζοντια

    αλλα και καθετα , και κατακορυφα , και δεξια και αριστερα..

    καταρχην η μεση θελει προσοχη, αν παιξεις καλα κοιλιακους και καλα ραχιαους σε μια μερα δε 8α μπορεις ουτε να στριψεις. Στο "μαζι" διαφωνω.

    Κατα τη δικη μου αποψη, κοιλιακους 2 φορες την εβδομαδα και ραχιαους μια.

    και αν κανεις και αρσεις θανατου ραχιαους καθολου μη σου πω. Αποψη μου παντα αυτη.
    Πρωτον οσον αφορα τις αρσεις θα συμφωνησω...οσον αφορα το συνδιασμο ραχιαιοι/κοιλιακοι ουτε θα συμφωνησω ουτε θα διαφωνησω...απλα θα σου πω κατι που ξερεις...το καθε σωμα εχει τις ιδιαιτεροτητες του και αμα τις εντοπισεις ειδικα στον τομεα της εκγυμνασης ειναι μεγαλο πραγμα και σε γλυτωνει απο χασιμο χρονου και κοπου(εγω συγκεκριμενα π.χ. ειμαι 2.05 μετρα μουλαρι και κανω 2 φορες τη βδομαδα ραχιαιους πρωτα και μετα κοιλιακους 2 ασκησεις superset και σκιζομαι αλλα δοξα το θεο προβλημα μεσης δεν ειχα ποτε...ουτε καν ενοχλησεις)...αμα σου πω το προγραμμα μου και για τις υπολοιπες μυικες ομαδες παιζει και να σου φανει περιεργο αλλα απο τη στιγμη που σχεδον παντα φευγω απο το gym πρισμενος δεν με απασχολει...αλλωστε αυτο μετραει πιστευω...το αποτελεσμα....
     

  6. 12-06-10 00:36 #1206
    Προεπιλογή
    παιδια μιας που ειναι θεμα για συμπληρωματα κλπ να κανω καιεγω μια ερωτηση... βγηκαν οι εξετασεις αιματος μ προσφατα και ειχα ολικες πρωτεινες 6,4 νομιζω.. τεσπα ηταν 0,2 κατω απο το χαμηλο οριο.. και ο γιατρος μου ειπε οτι αυτο εγινε επειδη παιρνω συμπληρωματα και αυτοματα ο οργανισμος μου χρησιμοποιει την πρωτεινη που παιρνω απ αυτα και μειωνει τις ολικες πρωτεινες που ερχονται απ τα φαγητα κλπ.. ισχυει κατι τετοιο? οποιος γνωριζει κατι ας απαντησει.. επισης η τεστοστερονη μ ειναι 3,7(!) και εχω 11,98 υποθυροειδισμο.. και μ ειπαν οτι δυσκολα βαζω ογκο απ αυτες τισ αιτες... για ριχτε φως και δω.. ευχαριστω.
     

  7. 12-06-10 01:09 #1207
    away
    Εγγραφή
    14-05-2009
    Περ.
    Burkina Faso
    Μηνύματα
    962
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jessie pavelka Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδια μιας που ειναι θεμα για συμπληρωματα κλπ να κανω καιεγω μια ερωτηση... βγηκαν οι εξετασεις αιματος μ προσφατα και ειχα ολικες πρωτεινες 6,4 νομιζω.. τεσπα ηταν 0,2 κατω απο το χαμηλο οριο.. και ο γιατρος μου ειπε οτι αυτο εγινε επειδη παιρνω συμπληρωματα και αυτοματα ο οργανισμος μου χρησιμοποιει την πρωτεινη που παιρνω απ αυτα και μειωνει τις ολικες πρωτεινες που ερχονται απ τα φαγητα κλπ.. ισχυει κατι τετοιο? οποιος γνωριζει κατι ας απαντησει.. επισης η τεστοστερονη μ ειναι 3,7(!) και εχω 11,98 υποθυροειδισμο.. και μ ειπαν οτι δυσκολα βαζω ογκο απ αυτες τισ αιτες... για ριχτε φως και δω.. ευχαριστω.
    Ο γιατρος σου μπορει ανετα να παει να βαλει το πτυχιο του στο μηχανημα καταστροφης εγγραφων και τα υπολειματα να μου τα δωσει να κανω σερπαντινες να ριχνω οταν κερδιζει η εθνικη.
    ΠΡεπει να τρως περισσοτερη πρωτεΐνη και να κανεις ενα συνολο πραγματων για να παρεις ογκο που δεν απαντιουνται σε μια σειρα. Αρχισε και ψαχνε και διαβαζε και κανε και ξαναδιαβαζε και ιδρωνε και τρωγε και φτυνε αιμα στις προπονησεις και ξανατρωγε και θα τα καταφερεις.
     

  8. 12-06-10 19:05 #1208
    Προεπιλογή Ποιο συμπλήρωμα?
    καλησπερα παιδια ξαναεκανα το θεμα στην σωστη κατηγορια,ελπιζω εδω να βρω μια απαντηση.ασχολουμαι με το kick και θα ηθελα να μου πειτε ενα προιον που να μου παρεχει περισοτερη δυναμη και αντοχη στις προπονησεις μου...
    ειμαι 1.80 περιπου και 70 κιλα,και εχω αρχισει να κανω διατροφη γραμωσης,υπαρχει κατι για να παρω????
     

  9. 12-06-10 19:42 #1209
    Προεπιλογή
    Kαλησπέρα παιδιά...Είμαι καινούριος στο forum και θέλω να ρωτήσω κατι...Κάνω πολλά χρόνια γυμναστική κ μέχρι τώρα εχω δοκιμάσει απο συμπληρώματα μόνο προτείνη...Πήγα σε ένα μαγαζί με συμπληρώματα κ είπα οτι θέλω κάτι για γράμμωση κ δεν με πειράζει αν είναι κ λίγος όγκος μαζί...Μου έδωσε μία καθαρή προτείνη κ μια πολυεστερική κρεατίνη...Η κρεατίνη θα με βοηθήσει στην γράμμωση??Είμαι 1,85 κ είμαι 86 κιλά....Με έχει αγχώσει λίγο η ιδέα της κρεατίνης.....
     

  10. 12-06-10 19:49 #1210
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    θα σου δώσει την απαραίτητη δύναμη για να συνεχίσεις την υποθερμιδικη διατροφή σου. και λίγα νερά που θα σε κρατήσει μην σε αγχώνουν γιατί άμα την σταματήσεις σε λίγες μέρες θα σου φύγουν.
    αλλά γνώμη είναι πως θα έπρεπε να πάρεις μια whey!
     

  11. 12-06-10 19:57 #1211
    Προεπιλογή
    Ευχαριστώ πολύ....Επίσης στην δοσολογία γράφει 2-4 χάπια 45 λεπτά πριν την προπόνηση κ αυτός μου είπε 3 χάπια πριν κ 3 μετά...Είναι εντάξει η λίγο υπερβολικό??Κ δηλαδή δεν μπλοκάρει η κρεατίνη την γράμμωση??Ευχαριστώ εκ των προτέρων...
     

  12. 12-06-10 20:00 #1212
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    δεν ξέρω πια κρεατίνη έχεις για να σου πω. πάνε εδώ Αξιολόγηση Συμπληρωμάτων και ανέβασε την για να σου πούμε!!

    δες εδώ πως γίνετε..Μορφή των Posts

    οχι δεν την μπλοκαρει!
     

  13. 13-06-10 14:43 #1213
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο lifeguard22 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Kαλησπέρα παιδιά...Είμαι καινούριος στο forum και θέλω να ρωτήσω κατι...Κάνω πολλά χρόνια γυμναστική κ μέχρι τώρα εχω δοκιμάσει απο συμπληρώματα μόνο προτείνη...Πήγα σε ένα μαγαζί με συμπληρώματα κ είπα οτι θέλω κάτι για γράμμωση κ δεν με πειράζει αν είναι κ λίγος όγκος μαζί...Μου έδωσε μία καθαρή προτείνη κ μια πολυεστερική κρεατίνη...Η κρεατίνη θα με βοηθήσει στην γράμμωση??Είμαι 1,85 κ είμαι 86 κιλά....Με έχει αγχώσει λίγο η ιδέα της κρεατίνης.....




    εψαξα και βρηκα μονο αυτο Animal Stak το πρωτο,θα ψαξω απο που μπορω να το παρω και θα σας πω αποτελεσματα,επισης αν καποιος εχει να μου προτεινει κατι προλαβαινει μεχρι να παω να το παρω
     

  14. 13-06-10 15:29 #1214
    Master of Pain
    Το avatar του χρήστη GEORGEXX1

    Εγγραφή
    01-12-2009
    Μηνύματα
    2.468
    Προεπιλογή
    Πιστευω πιο καλα για την δουλεια που το θες για(ΔΥΝΑΜΗ)απο την σειρα animal θα σου προτεινα το pak,το stak πιο πολυ θα σου δουλεψει στην περιοδο ογκου.

    Εδω ειδες;;;
    http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=7103
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη GEORGEXX1 : 13-06-10 στις 15:32
     

  15. 13-06-10 22:48 #1215
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GEORGEXX1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πιστευω πιο καλα για την δουλεια που το θες για(ΔΥΝΑΜΗ)απο την σειρα animal θα σου προτεινα το pak,το stak πιο πολυ θα σου δουλεψει στην περιοδο ογκου.

    Εδω ειδες;;;
    http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=7103
    οκ σε ευχαριστω διαβασα τα καλυτερα για αυτες τι βιταμινες!
     

Σελίδα 81 από 609 ΠρώτηΠρώτη ... 3171798081828391131181581 ... ΤελευταίαΤελευταία