Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 2 από 2
  1. 23-05-13 03:56 #1
    Προεπιλογή Πρόγραμμα εκγύμνασης στο σπίτι 1915
    Γεια χαρα σε ολους,νεο μελος ειμαι και για την ακριβεια οχι ενδιαφερομενος για την ειδικοτητα του bodyBuilding την οποια εξυπηρετεί το site-forum. Παρόλα αυτά σας
    ζητώ να με συγχωρέσετε γιατι είστε το μοναδικο forum που πλησιαζει και μπορει να δωσει μια απαντηση σε κατι που θελω να ρωτησω.
    Με τον αθλητισμο και κυρίως με τα βάρη δεν έχω καποιο ιστορικο δυστηχώς. Και επειδη κυριως τη μερα το προγραμμα μου τη μερα ειναι πολυ φορτωμένο και δεν προλαβαίνω για γυμναστηριο αποφάσισα να παρω 2 αλτηρες προκειμένου να γυμνάσω λιγο το σωμα μου. Αυτο που θελω να ρωτησω ειναι αν υπαρχει ενδεχομενο με κλασσικες ασκησεις (καμψεις δικεφάλων-εναλλαξ και ταυτοχρονα,καμψεις αυτοσυγκέντρωσεις, ορισμενες ασκησεις για στηθος και τρικεφαλα,κτλ) να δω καποια διαφορα σε βαθος χρονου είτε σε γράμμωση είτε σε ογκο. Το ''προγραμμα'' προσπαθω να το επαναλαμβάνω κάθε δυο μερες περιπου.
    Ευχαριστω και συγνωμη για την ασχετη με το θεμα σας ερωτηση!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 23-05-13 09:59 #2
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη aris1994

    Εγγραφή
    17-09-2012
    Περ.
    ηλιούπολη
    Μηνύματα
    1.759
    Προεπιλογή
    Αρχικά να τονισω οτι το σαιτ υπάρχει για να βοηθήσει και να συμβουλέψει γενικα παιδιά που θέλουν να ασχοληθούν με την γυμναστική και δεν αναφερεται μονο στο ββ οποτε δε χρειαζεται να ζητας καμια συγγνωμη.Στο θεμα μας τωρα http://forum.bodybuilding.gr/showthr...AF%CF%84%CE%B9 αυτο το λινκ πιστεβω θα σε βοηθησει πολυ
    I do it because i can
    I can because i want to
    I want to because you said i couldn't
    Απάντηση με παράθεση