Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 35
  1. 30-09-10 20:08 #1
    Προεπιλογή Γυμναστηριο στο Βυρωνα;
    Μετακομιζω αυτες τις ημερες στο Βυρωνα. Οδος Φλεμινγκ. Γνωριζετε καποιο καλο γυμναστηριο εκει κοντα;
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 30-09-10 23:25 #2
    Προεπιλογή
    Βύρωνα μένω και εγώ, δεν θυμάμαι όμως που ακριβώς είναι η φλεμινγκ... γυμναστηριο πάω στην καραολη δημητριου, απεναντι απο το δημαρχειο. Πάντως στο Βύρωνα δεν υπάρχουν και πολλές επιλογές.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 01-10-10 07:08 #3
    Προεπιλογή
    Αυτο μου ειπε και ο φιλος μου. Ειναι 3,4 λεπτα με το αμαξι απο εκει που ειμαι εγω. Το μονο προβλημα ειναι οτι δε ξερω αν μπορω να βρισκω ευκολα παρκινγκ με το αμαξι..
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 01-10-10 12:25 #4
    Προεπιλογή
    βυρωνα μενω και εγω,αλλα λογου που εχω μηχανακι παω στον αγιο αρτεμιο κοντα στα τζαμπο.σιδεραδικο ειναι αλλα την δουλεια σου την κανεις.οι παλιοι εχουμε και κλειδη και ανοιγουμε οποτε θελουμε το γυμναστηριο,αργιες κ.τ.λ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 01-10-10 13:00 #5
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο deluxe Εμφάνιση μηνυμάτων
    . Ειναι 3,4 λεπτα με το αμαξι απο εκει που ειμαι εγω. Το μονο προβλημα ειναι οτι δε ξερω αν μπορω να βρισκω ευκολα παρκινγκ με το αμαξι..
    καντο 12-15 λεπτα με τα ποδια ντελουξ.καλο θα σου κανει.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 01-10-10 14:56 #6
    Προεπιλογή
    Εδω δε πηγαινα στο γυμναστηριο στο αλσος στα ιλισια, που ηταν 1 λεπτο με τα ποδια..!!

    Να μου πεις μεχρι να βρω να παρκαρω, θα χασω αλλα 5 λεπτα, οποτε συμφαιρει με τα ποδια..


    Απο κινηση εχει αρκετη;
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 01-10-10 15:47 #7
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο deluxe Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εδω δε πηγαινα στο γυμναστηριο στο αλσος στα ιλισια, που ηταν 1 λεπτο με τα ποδια..!!

    Να μου πεις μεχρι να βρω να παρκαρω, θα χασω αλλα 5 λεπτα, οποτε συμφαιρει με τα ποδια..


    Απο κινηση εχει αρκετη;
    Είναι κεντρικος δρόμος, αλλα ψιλοβρίσκεις να παρκάρεις. Αλλα θα συμφωνησω με beef, καλύτερα με τα πόδια, δες το και σαν αποθεραπεια μετα τα βάρη!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 01-10-10 16:42 #8
    Προεπιλογή
    κοντα ειναι η φλεμινγκ περιπου με το γυμναστηριο.η φλεμινγκ ξεκιναει αν θυμαμε καλα απο το αστυνομικο τμημα και φτανει στο γυμναστηριο.απο την μπροστινη μερια του γυμναστηριου ειναι ο κεντρικος δρομος που ονομαζετε καραοηλη και δημητριου.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 01-10-10 21:34 #9
    Προεπιλογή
    Εγω ειμαι 2 τετραγωνα απο το αστυνομικο τμημα. Δλδ με τα ποδια κοντα ειμαι; Και 5-10 λεπτα να κανει, δε με πειραζει.

    Η ετησια συνδρομη ποσο παει; Η λιπομετρηση ειναι δωρεαν;
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 02-10-10 10:07 #10
    Προεπιλογή
    απο εκει που εισαι ενα δεκαλεπτο με τα ποδια εισαι.για τα υπολοιπα δεν ξερω γιατι δεν παω σε αυτο το γυμναστηριο εγω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 03-10-10 15:11 #11
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο deluxe Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω ειμαι 2 τετραγωνα απο το αστυνομικο τμημα. Δλδ με τα ποδια κοντα ειμαι; Και 5-10 λεπτα να κανει, δε με πειραζει.

    Η ετησια συνδρομη ποσο παει; Η λιπομετρηση ειναι δωρεαν;
    Νομίζω η ετήσια είναι κοντα στα 300 ευρώ, αλλα δεν ειμαι και σίγουρος. Η λιπομέτρηση είναι 20 ευρώ. Αυτό που με έχει βολέψει πάντως με το συγκεκριμένο γυμναστήριο είναι ότι είναι ανοιχτό και κυριακές.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 03-10-10 21:18 #12
    Προεπιλογή
    Τωρα με εφτιαξες!
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 11-10-10 18:24 #13
    Προεπιλογή
    Επειδη και εγω μενω εκει κοντα, μια επισης καλη λυση ειναι η υγειοσωματικη κοντα στα δημοτικα σχολεια του υμμητου. ειναι 5 λεπτα απτην αγορα του βυρωνα.
    Ειναι βεβαια σχετικα μικρο αλλα εχει παντα να παρκαρεις αμαξι εκει γυρω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 26-10-10 21:49 #14
    Προεπιλογή
    Πηγα σημερα να δω το γυμανστηριο. Αρκετα καλο, αλλα ειναι λιγο μικρο και ειχε αρκετο κοσμο, ειδικα κατω στα βαρη. Η τιμη λιγο τσουχτερη στα 350, αλλα με τον φιλο μου γινεται στα 300 ευρω.

    Τωρα ψαχνουμε και για ενα τριτο ατομο, να παει απο 250 ευρω. Αν ενδιαφερεται καποιος απο εδω, ας στειλει ενα μηνυμα να συνεννοηθουμε. 250 ευρω το χρονο και με ολα αυτα που προσφερει ειναι Must! ( 8 δωρεαν λιπομετρησεις, απεριοριστη σαουνα, ομαδικα προγραμματα, 8 δωρεαν επισκεψεις φιλων κτλ.. )

    Επειδη ο κοσμος ειναι κατι που δεν αρεσει ουτε σε εμενα, ουτε στον φιλο μου, ξερετε αν το μεσημερι εχει τοσο πολυ κοσμο οσο το απογευμα-βραδυ;

    Παντως απο κοπελες, κολαση γινοταν!! Η σαουνα δε πιστευω να ειναι μικτη
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 26-10-10 21:53 #15
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο deluxe Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πηγα σημερα να δω το γυμανστηριο. Αρκετα καλο, αλλα ειναι λιγο μικρο και ειχε αρκετο κοσμο, ειδικα κατω στα βαρη. Η τιμη λιγο τσουχτερη στα 350, αλλα με τον φιλο μου γινεται στα 300 ευρω.

    Τωρα ψαχνουμε και για ενα τριτο ατομο, να παει απο 250 ευρω. Αν ενδιαφερεται καποιος απο εδω, ας στειλει ενα μηνυμα να συνεννοηθουμε. 250 ευρω το χρονο και με ολα αυτα που προσφερει ειναι Must! ( 8 δωρεαν λιπομετρησεις, απεριοριστη σαουνα, ομαδικα προγραμματα, 8 δωρεαν επισκεψεις φιλων κτλ.. )

    Επειδη ο κοσμος ειναι κατι που δεν αρεσει ουτε σε εμενα, ουτε στον φιλο μου, ξερετε αν το μεσημερι εχει τοσο πολυ κοσμο οσο το απογευμα-βραδυ;

    Παντως απο κοπελες, κολαση γινοταν!! Η σαουνα δε πιστευω να ειναι μικτη
    Αν πήγες σε αυτό που σου είπα, ναι δυστυχως έχει κόσμο τα απογεύματα! Μέχρι τις 5-5,30 είναι νορμάλ, μετα γίνεται της τρελής! Ειδικά τις Δευτέρες!!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία