Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 10
  1. 02-02-14 16:39 #1
    Post χρειαζομαι βοηθεια(πληροφοριες) σχετικα με το νιτρικο οξειδιο
    καλησπερα

    ειμαι 17 χρονων 1,75 υψος 70 κιλα και κανω γυμναστηριο 2 χρονια

    θα ηθελα να αυξησω την φλεβικοτητα του σωματος μου και ακουσα οτι τα συμπληρωματα νιτρικου βοηθανε σε αυτον τον τομεα οπως και στην καλυτερη αποδοση στην προπονηση ομως ειμαι επιφυλακτικος υπαρχει καποιο προβλημα με την ηλικια ? επισης τι δοσολογία συνιστάται και αν εχει παρενεργειες ποιες ειναι αυτες ?

    ευχαριστω για τον χρονο και την υπομονη σας
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 02-02-14 21:24 #2
    Προεπιλογή
    1,75 και 70κιλά, τι ποσοστό λίπους έχεις και δεν έχεις φλεβικότητα? Τώρα δεν βλέπεις κθλ φλέβες?
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 02-02-14 21:34 #3
    Προεπιλογή
    απλα θελω να τις τονισω για καλυτερη εμφανιση
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 02-02-14 21:38 #4
    Προεπιλογή
    τονιζονται στην προπονηση λιγο αλλα εκτος αυτου οχι καθολου
    λιπομετρηση εκανα πριν 2 μηνες ειχα 12-13% λιπος
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 02-02-14 22:51 #5
    Προεπιλογή
    Η κιτρουλινη (citrulline) βοηθάει στη φλεβικότητα, οπότε δοκίμασε κάποιο νιτρικό με βασικό συστατικό τη κιτρουλίνη. Ξεκίνα με τη πιο χαμηλή συνιστομενη δόση απλά, γιατί περιέχουν πολλές φορές μεγάλες ποσότητες καφείνης και παρόμοιων συστατικων μην έχει θέμα ταχυκαρδία ή ύπνου.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 03-02-14 01:41 #6
    Προεπιλογή
    αρα δεν υπαρχει προβλημα με την ηλικια αν περνω την χαμηλοτερη συνιστώμενη δωση

    ευχαριστω πολυ για τον χρονο που αφιερωνεις για να με βοηθησεις
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 03-02-14 13:11 #7
    Το avatar του χρήστη Andreas C.

    Εγγραφή
    23-12-2011
    Περ.
    Λευκωσία
    Μηνύματα
    2.772
    Προεπιλογή
    Φίλε μου μιας και θέλεις μόνο φλεβικότητα πάρε μόνο citrulline malate, θα σου έρθει φτηνά και θα κρατήσει αρκετό καιρό!!

    Αν δεν σε πολύ ενδιαφέρει ο όγκος προσπάθησε να χάσεις λίγο λίπος και αυτό θα βοηθήσει πολύ!!

    Ps. Είναι πολύ πικρή η γεύση της
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 03-02-14 15:23 #8
    Προεπιλογή
    φιλε μου ευχαριστω για την βοηθεια εχω ενα θεμα με τον ογκο αλλα θελω να τονιστουν λιγο οι φλεβες μου για καλυτερη εμφανιση και καποια ατομα απο το γυμναστηριο
    μου προτειναν αυτο το συμπληρωμα για καλυτερη προπονηση και φλεβικοτητα αλλα για την ηλικια ειμαι επιφυλακτικος
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 04-02-14 10:09 #9
    Το avatar του χρήστη SotosTheBoss

    Εγγραφή
    02-08-2013
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    1.743
    Προεπιλογή χρειαζομαι βοηθεια(πληροφοριες) σχετικα με το νιτρικο οξειδιο
    Εγω ξέρω πως το η αργινηνη βοηθάει στην φλεβικοτητα αλλα και πάλι ειναι και γενετικό θεμα

    Εχω φίλο μ ειναι 10% και οι φλέβες του ειναι ανύπαρκτες και άλλον που ειναι 17+ και ειναι γεμάτος


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    «Τ' αγαθά κόποις κτώνται...»
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 04-02-14 16:37 #10
    Το avatar του χρήστη Andreas C.

    Εγγραφή
    23-12-2011
    Περ.
    Λευκωσία
    Μηνύματα
    2.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο unrecognized9 Εμφάνιση μηνυμάτων
    φιλε μου ευχαριστω για την βοηθεια εχω ενα θεμα με τον ογκο αλλα θελω να τονιστουν λιγο οι φλεβες μου για καλυτερη εμφανιση και καποια ατομα απο το γυμναστηριο
    μου προτειναν αυτο το συμπληρωμα για καλυτερη προπονηση και φλεβικοτητα αλλα για την ηλικια ειμαι επιφυλακτικος
    Τίποτα φίλε μου

    Με αυτό δεν θα έχεις σίγουρα αλλά αν πάρεις φόρμουλα εκεί περιπλέκονται λίγο τα πράγματα!!
    Απάντηση με παράθεση
     

Tags for this Thread