Σελίδα 11 από 123 ΠρώτηΠρώτη ... 9101112132161111 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 151 έως 165 από 1842
  1. 29-07-10 09:52 #151
    Banned
    Εγγραφή
    22-11-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    1.896
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pronek Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ειμαι αρκέτα συνεπής στην διατροφή μου θα έλεγα... Πάντως τα ψάχνω καθημερινά αυτά τα θέματα σε αυτο το φόρουμ και μαθαίνω ολο και ποιο πολλά!!

    Θα δουμε που θα καταλήξω λοιπόν το νιτρικο το θέλω περρισότερο για να βγάζω τις προπονήσεις με τα βάρη

    τοτε πιες ενα διπλο ελληνικο πριν την προπονηση
     

  2. 29-07-10 17:14 #152
    Προεπιλογή
    Το έχω δοκιμάσει αλλα θα έλεγα οτι η καφείνη δεν με πιάνει σχέδον καθόλου έτσι είναι ο οργανισμός μου ...

    Ακόμα και πριν τον ύπνο να πιώ θα κοιμηθώ μια χαρά παρόλο που πάντα είχα κάποια μικροπροβλήματα με τον ύπνο σίγουρα δεν εφτάιγε η καφείνη τίποτα το σημαντικό ομως...
    No Pain No Gain
     

  3. 29-07-10 18:46 #153
    Banned
    Εγγραφή
    22-11-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    1.896
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pronek Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το έχω δοκιμάσει αλλα θα έλεγα οτι η καφείνη δεν με πιάνει σχέδον καθόλου έτσι είναι ο οργανισμός μου ...

    Ακόμα και πριν τον ύπνο να πιώ θα κοιμηθώ μια χαρά παρόλο που πάντα είχα κάποια μικροπροβλήματα με τον ύπνο σίγουρα δεν εφτάιγε η καφείνη τίποτα το σημαντικό ομως...
    και εγω μια απο τα ιδια ειμαι με τον καφε.

    οποτε μην περιμενεις τρελες τσιτες απο νιτρικα που εχουν βαση την καφεινη
     

  4. 29-07-10 18:51 #154
    Προεπιλογή
    Τελικα θα μου φυγει η απορία μπήκα στο δωματιου του αδερφού μου και είδα οτι έχει λιγο superpump25 και θα το παρω καμια 2 δοσεις να δω εαν και πως δουλευει
    πανω μου...

    Εξαρτάται απτις εξελίξεις εαν το τιμήσω η οχι τους επόμενους μήνες του gym...

    Πρώτη δόση θα πάρω αυριο μιας και έχω κολλήσει στο σπίτι τις 2 τελευταίες μέρες λόγω των απεργίων!!!!
    No Pain No Gain
     

  5. 29-07-10 21:20 #155
    Προεπιλογή
    Δε νομιζω να νιωσεις κατι με το superpump..


    Δοκιμασε το hemorush.

    Και εξαλλου τα νιτρικα δε τα παιρνουμε να μας δωσουν τσιτες. Χωρις να τσιτωθουμε δε μπορουμε να βγαλουμε προπονηση; Αν θελετε τσιτα παρτε εφεδρινη+γιοχιμπινη να τελειωνουμε!
     

  6. 12-08-10 16:18 #156
    Question Νιτρικό και Cardio;
    Καλησπέρα. Πρώτο post στο forum,
    Καλός όρισα!

    Η απορία μου είναι η εξής.
    Πιστεύεται ότι θα βοηθάει το νιτρικό σε ασκήσεις λιποδιάλυσης; (Αεροβική, Cardio)

    Ευχαριστώ προκαταβολικά.
    btw: Πολύ καλό forum, respect σε όλους.


    *****Το θέμα σου μεταφέρθηκε!! καλώς ήρθες στο φόρουμ!!
    καλό είναι πριν ανοίγεις ένα θέμα να ψάχνεις με την αναζήτηση να δεις αν προϋπάρχει!
    δεν ανοίγουμε θέματα όπου νάνε! πέρνα από εδώ Νέα Μέλη να συστηθείς στο φόρουμ και να διαβάσεις τους κανονισμούς!!!mods team*****
     

  7. 13-08-10 00:31 #157
    Προεπιλογή
    Πολλοι χρησιμοποιουν το νιτρικο και για την αεροβια. Αλλα πιστευω καλυτερα ενας λιποδιαλυτης.
     

  8. 13-08-10 03:19 #158
    Προεπιλογή
    Μπορειτε να μου πειτε καποιο νιτρικο χωρις stims; Για να το παιρνω οταν κανω διακοπη απο stims. Ή καποιο προϊον υποκαταστατο του νιτρικου. ( Παντα μιλαω για φορμουλες και οχι για καθαρο νιτρικο )

    Η αργινινη και ταυρινη θεωρουνται stims και εθιστικα;

    Τελος, για να μη χρειαζεται να παιρνω 3 scoops και να τελειωνουν μεσα σε 15 ημερες, μπορειτε να πειτε καποιον συνδιασμο; Δλδ 1 scoop νιτρικο μαζι με κατι αλλο.
     

  9. 13-08-10 05:20 #159
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο deluxe Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπορειτε να μου πειτε καποιο νιτρικο χωρις stims; Για να το παιρνω οταν κανω διακοπη απο stims. Ή καποιο προϊον υποκαταστατο του νιτρικου. ( Παντα μιλαω για φορμουλες και οχι για καθαρο νιτρικο )

    δεν καταλαβα νιτρικο η' prewo θες?
    στα νιτρικα δεν υπαρχουν stims

    2 prewo καλα που μου ερχονται στο μυαλο τωρα ειναι το horsepower της ultimate και το pre-max της primordial performance

    Η αργινινη και ταυρινη θεωρουνται stims και εθιστικα;

    δεν ειναι stims ουτε εθιστικα

    Τελος, για να μη χρειαζεται να παιρνω 3 scoops και να τελειωνουν μεσα σε 15 ημερες, μπορειτε να πειτε καποιον συνδιασμο; Δλδ 1 scoop νιτρικο μαζι με κατι αλλο.
    μιλας για καποιο συγκεκριμενο προιον?
     

  10. 13-08-10 05:34 #160
    Προεπιλογή
    Οταν λεμε νιτρικο, συνηθως εννοουμε φορμουλες νιτρικου, οποτε υπαρχουν stims.
     

  11. 13-08-10 05:50 #161
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο deluxe Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οταν λεμε νιτρικο, συνηθως εννοουμε φορμουλες νιτρικου, οποτε υπαρχουν stims.
    θες να πεις prewo

    ναι σε αυτα υπαρχουν stims, σχεδον σε ολα πλεον
    σε αυτα τα 2 που σου ειπα δεν υπαρχουν
    νομιζω και στο white flood της controlled labs δεν υπαρχουν stims
     

  12. 13-08-10 11:37 #162
    Το avatar του χρήστη Mitsen

    Εγγραφή
    02-04-2010
    Περ.
    Piraeus
    Μηνύματα
    2.293
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο deluxe Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολλοι χρησιμοποιουν το νιτρικο και για την αεροβια. Αλλα πιστευω καλυτερα ενας λιποδιαλυτης.
    Γεια σου ρε Ντελούξ συμβουλάτορα
    Where the mind goes, the body follows...
     

  13. 13-08-10 17:01 #163
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Mitsen Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γεια σου ρε Ντελούξ συμβουλάτορα
    Μεγαλε ( ή καλυτερα μικρε; ) εδω δεν ειναι off-topic μη το μαμας και αυτο το θεμα. Αμα θελεις να παιξεις, ξερεις που να πας.. [ τα κουβαδακια μη ξεχασεις ]



    Devil, εχεις δοκιμασει καποιο απο αυτα; Αυτο το horsepower που βγηκε προσφατα, φαινεται αρκετα καλο.
     

  14. 13-08-10 17:13 #164
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    ουσιαστικα δεν το εχω δοκιμασει μια φορα το ειχα παρει , 1 serving , τρακα απο ενα φιλο

    αρα δεν μπορω να σου δωσω review

    στα χαρτια φαινετε καλο και τα reviews σε φορουμ και απο φιλους ειναι θετικα
     

  15. 14-08-10 20:52 #165
    Προεπιλογή
    Τελικα τι ειναι καλυτερο; Το νιτρικο ή οι διαφορες φορμουλες (prewo) οπως τα λετε..

    Το 1ο εχει μερικα βασικα συστατικα και θελει να το παιρνεις 2-3 φορες την ημερα για συνεχη διαστολη, το αλλο εχει 100 ουσιες μεσα και το παιρνεις πριν την προπονηση.
     

Σελίδα 11 από 123 ΠρώτηΠρώτη ... 9101112132161111 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags for this Thread