Θέμα: φωτο-savage

Σελίδα 1 από 53 1231151 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 787
  1. 27-09-09 16:35 #1

    Εγγραφή
    18-07-2009
    Μηνύματα
    3.435
    Προεπιλογή φωτο-savage
    Ιδου η τωρινη μου κατασταση.Ξερω βεβαια ο,τι αυτες οι φωτο δεν με τιμουν ιδιαιτερα,καθως εχω βαλει πολυ λιπος σε σχεση με την κανονικη μου φορμα,αλλα λογω επαγγελματικων κ προσωπικων προβληματων,σε συνδυασμο με εντονα σημαδια κοπωσης μετα απο μια 3ετια φουλ γυμναστικης με 101% ενταση,κουραστηκα πνευματικα κ σωματικα.Αποτελεσμα?
    Αυτη την στιγμη κανω απλα συντηρηση,εχοντας μειωσει την ενταση κ τον ογκο της προπονησης,αλλα κ στο φαγητο δεν πιεζω τον εαυτο μου οσο πριν.Απο Νοεμβρη ισως μπω παλι δυναμικα,αν νιωσω καλα!Την υγεια μας να εχουμε κ την φορμα μας την ξαναβρισκουμε οποτε θελουμε.Μια αποφαση ειναι.
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες     
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη savage : 15-06-10 στις 00:15
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 27-09-09 19:58 #2
    Τhe nice guy
    Το avatar του χρήστη Exci

    Εγγραφή
    08-11-2008
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    1.750
    Προεπιλογή
    Ριξε μια σμικρυνση ^^
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 27-09-09 20:21 #3

    Εγγραφή
    18-07-2009
    Μηνύματα
    3.435
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Exci Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ριξε μια σμικρυνση ^^
    πως μπορω να το κανω?
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 27-09-09 20:26 #4
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.607
    Προεπιλογή
    Το έκανα εγω για σένα !!
    Γενικα κατέβαζε την αναλυση,μια καλή αναλογία είναι 1280 * 1024 ,καπου εκει,μεσω καποιου προγράμματος ,όπως Ζωγραφικη,Microsoft Office Picture Manager.Επίσης καλό είναι να τις ανεβαζουμε μεσω του φόρουμ....
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 27-09-09 20:31 #5
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.607
    Προεπιλογή
    Σχετικα με το σώμα σου,έχεις καλά σχήματα σε ωμους,στήθος,χερια ,κοιλιακα και πλάτη που βλέπουμε,εντάξει,το λίπος δεν είναι σε τραγικά επίπεδα,ανα πασα στιγμή "κόβεις".Αυτη την πνευματικη και σωματική κουραση όλοι την εχουμε νιωσει κατα καιρους ,αλλα πάλι στα "παλιοσίδερα" γυρίζουμε !!
    Είναι θετικό που κανεις έστω και συντηρηση και δεν το έχεις παρατησει εντελως..
    Συμβουλή μου είναι αν χαλαρωσεις το φαγητο τουλάχιστον να ελέγξεις τις ποσότητες για να μην γίνει πιο δύσκολη η επαναφορα στα επίπεδα που επιθυμεις !!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 27-09-09 20:53 #6

    Εγγραφή
    18-07-2009
    Μηνύματα
    3.435
    Προεπιλογή
    Ευχαριστω Πολυνεικε!Ενταξει,δεν ειμαι κ χοντρος,αλλα δεν ειμαι οπως εχω συνηθησει να ειμαι.Αυτο ειναι ολο.Αλλα οπως ειπα,δε θα κατσω να σκασω.Παλι με χρονια με καιρους,παλι δικα μας θα'ναι!!!
    Οταν λεω,εχω χαλαρωσει εννοω τα εξης:4-5 φορες την εβδομαδα βαρη,αντι για για 5-6 φορες,45-50 λεπτα αντι για 1 ωρα,κυριως μηχανηματα πλεον αντι για ελευθερα κ ολα τα σετ κανονικα αντι να χτυπαω κοκκινο οπως πριν με σουπερ σετ,ντροπ σετ,εξαναγκαστικες επαναληψεις κ λοιπα,ενω οι επαναληψεις μου ειναι 6-12 αντι για 10-25 που ηταν πριν.Θυμαμαι μια μερα εκανα 30 επαναληψεις σκουοτ κ μετα δεν μπορουσα να περπατησω καλα καλα.Εκανα τρελες ακροτητες στην προσπαθεια μου να δω βελτιωσεις(οντας 100% natural) κ τελικα εφτασα σε σημειο ,οπου μια μερα το σωμα μου μετα την υπερβολικη προπ εκεινης της μερας να θελει να κανει εμετο, κ να μην μπορω να πιω το ροφημα μου καλα καλα...
    Οσο για την διατροφη,δεν εννοω οτι τρωω σαβουρα(λιγες οι εξαιρεσεις).Εννοω οτι δεν τρωω7-8 γευματα,αλλα 5-6 πλεον κ προσπαθω να τρωω πιο πολλα φρουτα,γιαουρτια,γαλα κτλ αντι να τρωω αποκλειστικα σκληροπυρηνικα κοτοπουλο-μοσχαρια-ψαρια καθε μα καθε μερα!Επρεπε να μειωσω τος θερμιδες,αφου μειωσα την ενταση της προπονησης.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 30-09-09 00:14 #7

    Εγγραφή
    18-07-2009
    Μηνύματα
    3.435
    Προεπιλογή
    στο μεταξυ δεν βοηθα καθολου στο να φανουν οι διαχωρισμοι το εντονο φως που υπαρχει κ φυσικα το χρωμα μου.επισης ισως δεν επρεπε να'μαι σε τοσο ριλαξ ποζες.θα δοκιμασω να βαλω κ αλλες φωτο οπου θα ποζαρω κανονικα
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 30-09-09 12:53 #8
    Προεπιλογή
    Συγχαρητήρια είσαι πολύ καλός.! Συγχαρητήρια επίσης που είσαι ΑΕΚ!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 30-09-09 12:58 #9
    Προεπιλογή
    ελα μωρη ΑΕΚαραααααα!!!!!!

    τελεια και παυλα ΑΕΚ εισαι κ....α
    παυλα και τελεια ΑΕΚ εισαι μια!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 30-09-09 13:55 #10
    Μuscles 'R' Sexy
    Το avatar του χρήστη vAnY

    Εγγραφή
    01-05-2009
    Περ.
    Athens Greece
    Μηνύματα
    2.310
    Προεπιλογή
    εγω ξερω το: "κι ολο κλαινε, τα χανουμακια,
    στου ΟΑΚΑ στου ΟΑΚΑ τα σκαλακια.."

    συχγαρητηρια για το σωμα σου(οχι για την ομαδα!) μια χαρα δειχνει στις φωτο κι ας μη κανεις αυστηροτατη διατροφη και προπονηση! εδω που τα λεμε και η υπερπροπονηση δεν κανει καθολου καλο ...

    Να σε ρωτησω η κουπα και το μεταλλιο που τα κερδισες??
    Muscles Are Sexy
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 30-09-09 15:27 #11

    Εγγραφή
    18-07-2009
    Μηνύματα
    3.435
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο -beba- Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συγχαρητήρια είσαι πολύ καλός.! Συγχαρητήρια επίσης που είσαι ΑΕΚ!
    Γλυκια μου μπεμπα σε ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια,αλλα θα σε απογοητευσω...
    δεν ειμαι ΑΕΚ...
    δεν υποστηριζω καμια ομαδα(αλλωστε μονο μπασκετ παρακολουθω).ολα οσα ειδες ειναι του μικρου αδελφου μου
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 30-09-09 15:38 #12

    Εγγραφή
    18-07-2009
    Μηνύματα
    3.435
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vAnY Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω ξερω το: "κι ολο κλαινε, τα χανουμακια,
    στου ΟΑΚΑ στου ΟΑΚΑ τα σκαλακια.."

    συχγαρητηρια για το σωμα σου(οχι για την ομαδα!) μια χαρα δειχνει στις φωτο κι ας μη κανεις αυστηροτατη διατροφη και προπονηση! εδω που τα λεμε και η υπερπροπονηση δεν κανει καθολου καλο ...

    Να σε ρωτησω η κουπα και το μεταλλιο που τα κερδισες??
    ευχαριστω κ σενα μικρο πειραχτηρι για τα καλα σου λογια!!!οσο για την ομαδα...τα ειπα κ παραπανω.δεν ειμαι ΑΕΚ αν κ ξερω πως τωρα απογοητευσα κ το φιλο μου το levrone(ο οποιος πρεπει να αλλαξει nickname κ να το κανει LeBron!!!!) χιχιχι!!!
    Η προπονηση κ η διατροφη μου ειναι αυστηρη(εξακολουθω να αποφευγω την σαβουρα) απλα σταματησα τις υπερβολες (πχ προπονηση μεχρι τελικης πτωσης η να πινω ροφημα πρωτεινης μεσα στα αγρια μεσανυχτα την ωρα που σηκωνομαι για κατουρημα η να ειμαι με το ρολοι για τα γευματα κτλ).Με κουρασαν λιγο αυτα.Ειναι πολυ απαιτητικο το ατιμο το bodybuilding.
    Oσο για το κυπελλο κ το μεταλλιο τα κερδισα στο μπασκετ το 2006 οταν και αναδειχθηκαμε πρωταθλητες Πανεπιστημιου Αθηνων!!!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη savage : 30-09-09 στις 17:24
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 30-09-09 17:14 #13
    Μuscles 'R' Sexy
    Το avatar του χρήστη vAnY

    Εγγραφή
    01-05-2009
    Περ.
    Athens Greece
    Μηνύματα
    2.310
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο savage Εμφάνιση μηνυμάτων
    ευχαριστω κ σενα μικρο πειραχτηρι για τα καλα σου λογια!!!οσο για την ομαδα...τα ειπα κ παραπανω.δεν ειμαι ΑΕΚ αν κ ξερω πως τωρα απογοητευσα κ το φιλο μου το levrone(ο οποιος πρεπει να αλλαξει nickname κ να το κανει LeBron!!!!) χιχιχι!!!
    Η προπονηση κ η διατροφη μου ειναι αυστηρη(εξακολουθω να αποφευγω την σαβουρα) απλα σταματησα τις υπερβολες (πχ προπονηση μεχρι τελικης πτωσης η να πινω ροφημα πρωτεινης μεσα στα αγρια μεσανυχτα την ωρα που σηκωνομαι για κατουρημα η να ειμαι με το ρολοι για τα γευματα κτλ).Με κουρασαν λιγο αυτα.Ειναι πολυ απαιτητικο το ατιμο το bodybuilding.
    Oσο για το κυπελλο κ το μεταλλιο τα κερδισα στο μπασκετ το 2006 οταν και αναδειχθηκαμε πρωταθλητες Πανεπιστιμιου Αθηνων!!!:toast:
    συγχαρητηρια!!!
    Muscles Are Sexy
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 30-09-09 17:25 #14

    Εγγραφή
    18-07-2009
    Μηνύματα
    3.435
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vAnY Εμφάνιση μηνυμάτων
    συγχαρητηρια!!!
    Ευχαριστω!!!Κ στα δικα σου!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 30-09-09 18:49 #15
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο savage Εμφάνιση μηνυμάτων
    ευχαριστω κ σενα μικρο πειραχτηρι για τα καλα σου λογια!!!οσο για την ομαδα...τα ειπα κ παραπανω.δεν ειμαι ΑΕΚ αν κ ξερω πως τωρα απογοητευσα κ το φιλο μου το levrone
    με μαχαιρωσες!!!

    λαβωσες εναν αετο!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 53 1231151 ... ΤελευταίαΤελευταία