Σελίδα 2 από 8 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 108
  1. 30-06-11 22:20 #16
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Colobos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για τα μπάζα ε ?
    πολύ εμψυχωτικός ευχαριστώ.
    χαχαχα..οχι ρε φιλε,μη με παρεξηγησεις!!Καμια σχεση,εισαι πολυ καλος αλλα αυτο δε σημαινει οτι εισαι ετοιμος για αγωνα,κατα τη δικη μου αποψη..εκτος αν θες να πας για την εμπειρια χωρις να σε νοιαζει η θεση!

    Πιστευω οτι αυτο που σου λεω ειναι καλυτερο απ το να σου πω "εισαι τελειος,παιξε σε αγωνα,πας για πρωτια,θα σκισεις" κλπ γιατι μετα αν πας και παρεις το μπουλο,η απογοητευση θα ειναι διπλη..
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 30-06-11 22:33 #17
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Eddie Εμφάνιση μηνυμάτων
    χαχαχα..οχι ρε φιλε,μη με παρεξηγησεις!!Καμια σχεση,εισαι πολυ καλος αλλα αυτο δε σημαινει οτι εισαι ετοιμος για αγωνα,κατα τη δικη μου αποψη..εκτος αν θες να πας για την εμπειρια χωρις να σε νοιαζει η θεση!

    Πιστευω οτι αυτο που σου λεω ειναι καλυτερο απ το να σου πω "εισαι τελειος,παιξε σε αγωνα,πας για πρωτια,θα σκισεις" κλπ γιατι μετα αν πας και παρεις το μπουλο,η απογοητευση θα ειναι διπλη..
    Ποοο τώρα με έστειλες τα πέρνω ολα πίσο είσαι άρχοντας!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 30-06-11 22:49 #18
    Προεπιλογή
    Δεν ειναι γαματος το παιδι?? Εμενα μαρεσει πολυ ο κορμος!!!
    Φιλε θα εκτιμουσα πολυ αν μοιραζοσουν μαζι μας, τις επαναληψεις σου, τα σετ σου και τη συχνοτητα της προπονησης σου
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη MusclesOfShadow : 01-07-11 στις 12:45
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 01-07-11 02:20 #19
    Προεπιλογή
    Καταρχιν το σώμα είναι ΠΟΛΥ καλό αλλα οτνα μιλάμε για ποσοστό λυπους 8% και κάτω(στην προκειμένη 4%)αυτο σημαίνει μηδενική αντοχή!Αν σε νοιάζει μόνο η εμφάνηση νομίζω είσια σε άψογα επίπεδα αλλα αν θές πχ κα ιαντοχή ανέβασε ΑΜΕΣΑ το ποσοστο λύπους!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 01-07-11 02:26 #20
    Banned
    Εγγραφή
    07-11-2007
    Περ.
    Natural World
    Μηνύματα
    776
    Προεπιλογή
    και ο bolt στο 4% ειναι..λες να μην εχει καθολου αντοχη ε?επιστημονας εισαι αφεντικο
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 01-07-11 02:32 #21
    Προεπιλογή
    Φιλε μου οταν ο οργανισμός κουράζετε χρειάζετε λύπος(ξέρεις κανένα να ζει με 0% λύπος)οταν δεν έχει λύπος ο οργανισμος καταπονήτε και δν εχει ενέργεια να δώσει
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 01-07-11 08:10 #22
    Το avatar του χρήστη gmalamos

    Εγγραφή
    12-03-2010
    Περ.
    Salonica
    Μηνύματα
    2.186
    Προεπιλογή
    Ωραιος ο φιλος μας!
    I love .
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 01-07-11 08:31 #23
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.604
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Eddie Εμφάνιση μηνυμάτων
    χαχαχα..οχι ρε φιλε,μη με παρεξηγησεις!!Καμια σχεση,εισαι πολυ καλος αλλα αυτο δε σημαινει οτι εισαι ετοιμος για αγωνα,κατα τη δικη μου αποψη..εκτος αν θες να πας για την εμπειρια χωρις να σε νοιαζει η θεση!

    Πιστευω οτι αυτο που σου λεω ειναι καλυτερο απ το να σου πω "εισαι τελειος,παιξε σε αγωνα,πας για πρωτια,θα σκισεις" κλπ γιατι μετα αν πας και παρεις το μπουλο,η απογοητευση θα ειναι διπλη..
    Bασίλη νομίζω ότι τον αδικεις λιγο,το παιδι είναι 1,70,με 64 κιλα σωματικο βαρος.
    Αρα δεν μιλαμε για body κατηγορίες,αλλα καθαρα fitness.Το στεγνωμα που εχει ειναι ικανοποιητικο για επίπεδο αγωνων,όπως και η μυική του μαζα,σε fitness κατηγορία με ενα τελειωτικο φινιρισμα θα πηγαινε για καλες θεσεις,από αυτα που βλεπω στους ελληνικους αγωνες.Αν ανατρεξεις σε τόπικς αγωνων θα καταλαβεις τι εννοω,μην χρησιμοποιησω παραδείγματα
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 01-07-11 11:55 #24
    Προεπιλογή
    Σίγουρα θέλω κάποια σωστά μυικά κιλά για να μπορώ να ανέβω στην σκηνή διότι με τα φώτα και με την βασελίνη θα κρύφτουν πολλές γραμές απο το σώμα μ και θα δείχνω πολλα κιλά λιγότερο. Και πιστέυω οτι ενας ποιό ψηλός δίπλα μ με την ίδια αναλογία 8α φενότανε διπλάσιος. ευχαριστώ για την βοήθεια παιδιά
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 01-07-11 12:46 #25
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο MusclesOfShadow Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ειναι γαματος το παιδι?? Εμενα μαρεσει πολυ ο κορμος!!!
    Φιλε θα εκτιμουσα πολυ αν μοιραζοσουν μαζι μας, τις επαναληψεις σου, τα σετ σου και τη συχνοτητα της προπονησης σου
    Θα μπορουσες να μας πεις?
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 01-07-11 17:01 #26
    Προεπιλογή
    τι λες ρε φιλεε...μπραβο!!πολυ σωστος και ετσι οπως τα λες το κανεις να φαινετε ευκολο...μου θυμιζεις κατι σπασικλες στο σχολειο που μπαινανε σε γαμω τις σχολες και λεγαν οτι δεν πολυδιαβαζανε...χαχαχαχαχα
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 01-07-11 17:56 #27
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vagg Εμφάνιση μηνυμάτων
    τι λες ρε φιλεε...μπραβο!!πολυ σωστος και ετσι οπως τα λες το κανεις να φαινετε ευκολο...μου θυμιζεις κατι σπασικλες στο σχολειο που μπαινανε σε γαμω τις σχολες και λεγαν οτι δεν πολυδιαβαζανε...χαχαχαχαχα
    τιποτα δν χτιζετε χωρις κοπο κ οτι φτιαχνετε γρηγορα δν κραταει πολυ δν ειπα ποτε οτι δν ιδρωσα η οτι γεννηθικα ετσι σεβομαι τν αποψη σ σεβασουμε κ εσυ ανθρωπινα κ χωρις μπηχτες οτι αποριες εδω ειμαι
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 01-07-11 18:27 #28
    Προεπιλογή
    φιλε μου...πολλα μπραβο...εισαι φουλ γραμμωμενος και ο πανω κορμος σου ειναι αρκετα ογκωδης για τα 64 κιλα που εισαι. Πολυ ωραιος θωρακας και κοιλιακοι..ωραιοι τετρακεφαλοι....προσωπικα θα ηθελα να δω σε ξεσωριστη ποζα τα χερια σου..(δικεφαλο-τρικεφαλο). Για αγωνες που λες θα συμφωνησω απολυτα με τον Eddie..αν θες να κατεβεις θα πρεπει να κοψεις ακομα περισσοτερο και θα χασεις και αλλα κιλα...γνωμη μου...πηγαινε φουλ για ογκο...προσπαθησε να αυξησεις λιγο τα κιλα που εκτελεις τις ασκησεις σου..τουλαχιστον στα τελευταια σετ...μειονωντας σταδιακα επαναληψεις..και λιγο κλεψιμο δεν χαλασε και ο κοσμος...εκει που πρεπει ομως. Και παλι συγχαρητηρια
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 01-07-11 19:02 #29
    Προεπιλογή
    Φιλε καλωσηρθες(ακομα και απο μενα που ειμαι νεος).
    Φοβερο σωμα.Φαντασου να προσεχες δηλαδη απολυτα και την διατροφη σου.
    Πραγματικα ζηλευω(με την καλη εννοια)
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 01-07-11 21:47 #30
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Psy-los13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    προσωπικα θα ηθελα να δω σε ξεσωριστη ποζα τα χερια σου..(δικεφαλο-τρικεφαλο).
    Όνομα: DSC00063.jpg Εμφανίσεις: 1532 Μέγεθος: 68,1 KBΌνομα: DSC00062.jpg Εμφανίσεις: 1469 Μέγεθος: 69,0 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 8 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία