Θέμα: Philip Ricardo Jr

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 38 από 38
  1. 01-02-11 01:18 #31
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    ε,καλα το αντιντοπε νικο παντα ειναι 4 βηματα πισω απο τα φαρμακα που κυκλοφορουν,οποτε σχετικο ειναι κ αυτο..

    απτην αλλη εσυ εχεις αγωνιστικη εμπηρεια,δεν σου φενεται περιεργο που ειναι τοσο κομμενος σε καποια σημεια,η θεωρεις οτι απλα ειναι κωλοφαρδος κ μπορει να κοβει τοσο απο φυσικου του..
    εγω ρε γαμωτο,οσο καλη προθεση κ να χω επειδη εχω μια γενικη εικονα απο αγωνιστικους,ξερω οτι ουτε οι..φαρμακωμενοι καμια φορα δεν πιανουν τετοιες καταστασεις αγωνιστικα..
    ειδικα σε οτι ειχει να κανει με υγρα σωματος.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 01-02-11 01:50 #32

    Εγγραφή
    18-07-2009
    Μηνύματα
    3.435
    Προεπιλογή
    κοιτα διονυση οπως εχω ξαναπει σιγουρος δεν ειμαι για κανεναν.ουτε βαζω το χερι μου στη φωτια για κανεναν πλην εμου.απο την αλλη ομως δεν ειμαι κακοπιστος εκ των προτερων.

    ενταξει σαφως και δεν ειμαι βεβαιος για το ρικαρντο και τον καθε ρικαρντο αν ειναι natural η οχι αλλα το προβλημα μου ξερεις ποιο ειναι? το οτι εχουν τεθει καποια στανταρ του τυπου "αν σηκωνεις πανω απο 150 κιλα παγκο εισαι ντοπε" η "αν βγαζεις κοντρες στους γλουτους εισαι ντοπε" η "αν εχεις τοσο χαμηλο ποσοστο λιπους εισαι ντοπε" κτλ.

    αυτα για μενα δεν ειναι επιχειρηματα,ποσο μαλλον οταν προερχονται απο ξερολες του κωλου και ασχετους που οχι σε αγωνες δεν εχουν κατεβει,αλλα ουτε μια διαιτα της προκοπης δεν εχουν κανει(δε λεω για σενα,ξερεις για ποιους χτυπαει η καμπανα).αλλα δοξα τω Θεω,αυτη η παστα δε θα εκλειψει ποτε.Haters always gonna hate που λεει και η υπογραφη μου.

    απο την αλλη ειδικα τον τελευταιο χρονο που εκανα αγωνιστικες προετοιμασιες ειδα πανω μου πραματα που καποτε δε μπορουσα να πιστεψω οτι μπορουν να επιτευχθουν natural,σε κοψιματα σκληραδα και γραμμωσεις.και απ'οτι μου ειπε η ναντια και απ'οτι εχω καταλαβει και ο ιδιος υπαρχουν περιθωρια για να βγω ακομα καλυτερος στο μελλον,οποτε τελικα φαινεται οτι για καποια πραματα sky is the limit.

    απο την αλλη μου φαινεται πολυ εγωκεντρικο να θεωρησω μη natural κατι επειδη εγω (και ο καθε εγω) δεν το εχω επιτυχει.μπορει ο ρικαρντο κι ο καθε ρικαρντο να ειναι genetic feeak,ειναι και μαυρος στην τελικη.
    αλλωστε στο κατω κατω μας εχει πρηξει τα @$%%@ η κλικα των φαρμακων για τα γονιδια του cutler και του καθε cutler,ωστε να μας πεισει οτι πανω απ'ολα ειναι τα γονιδια κι οχι τα φαρμακα.εκει τα δεχομαστε τα γονιδια(κι ας ξερουμε οτι ειναι φαρμακαποθηκες).στην περιπτωση του ρικαρντο και του καθε natural bber ρικαρντο,δε τα δεχομαστε,κι ας ειναι ο Mr Olympia δηλ θεωρητικα ο καλυτερος στον κοσμο(απο τους natural).

    δε λεω οτι ολοι μπορουν να γινουν natural σαν αυτον.αφηνω ομως ενα περιθωριο να υπαρχουν 100-200 τοσο γενετικα προικισμενα ατομα σε εναν κοσμο 6 δισεκατομυριων ανθρωπων,χωρις βεβαια να βαζω το χερι μου στη φωτια για κανενα τους.

    τωρα για το αντι-ντοπινγκ κοντρολ που λες,οκ ναι εχω ακουσει και γω οτι τα φαρμακα εχουν προχωρησει πολυ και καποιες φορες παροτι ντοπε γλυτωνουν το αντι-ντοπινγκ κοντρολ πολλοι αθλητες.
    εγω απλα το ανεφερα για να δειξω οτι ακομα και αυτες οι ουσιες ειναι απαγορευμενες στο natural bbing,οποτε αποκλειεται καποιος να δηλωνει natural και να εννοει οτι ναι μεν δεν παιρνω αναβολικα αλλα τα eca,clen,διουρητικα κτλ τα 'χω για καραμελες.τωρα αν τα παιρνει κι απλα ξεγελαει τα τεστ,αυτο ειναι αλλο θεμα.
    το οτι απαγορευονται,ειναι παντως σιγουρο διονυση
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη savage : 01-02-11 στις 01:53
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 01-02-11 02:02 #33
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο john.koutra Εμφάνιση μηνυμάτων
    με τσαντιζει φιλαρακι ,η ημιμαθεια...και το τι θελουν να σου πλασαρουν μερικοι..τιποτα αλλο..
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 01-02-11 02:04 #34
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο savage Εμφάνιση μηνυμάτων

    ενταξει σαφως και δεν ειμαι βεβαιος για το ρικαρντο και τον καθε ρικαρντο αν ειναι natural η οχι αλλα το προβλημα μου ξερεις ποιο ειναι? το οτι εχουν τεθει καποια στανταρ του τυπου "αν σηκωνεις πανω απο 150 κιλα παγκο εισαι ντοπε" η "αν βγαζεις κοντρες στους γλουτους εισαι ντοπε" η "αν εχεις τοσο χαμηλο ποσοστο λιπους εισαι ντοπε" κτλ.

    αυτα για μενα δεν ειναι επιχειρηματα,ποσο μαλλον οταν προερχονται απο ξερολες του κωλου και ασχετους που οχι σε αγωνες δεν εχουν κατεβει,αλλα ουτε μια διαιτα της προκοπης δεν εχουν κανει(δε λεω για σενα,ξερεις για ποιους χτυπαει η καμπανα).αλλα δοξα τω Θεω,αυτη η παστα δε θα εκλειψει ποτε.Haters always gonna hate που λεει και η υπογραφη μου.
    ναι οκ συμφωνουμε,κ ειδικα σε αυτο το σημειο που κατι τυποι επικαλουνται και..μελετες οτι αν κανεις πολλα κιλα παγκο περνεις φαρμακα,λες κ τα φαρμακα δουλευουν μονο στις πιεσεις στηθους ναουμ
    οτι να ναι..

    το απο κατω το ξερω νικ

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο savage Εμφάνιση μηνυμάτων
    το οτι απαγορευονται,ειναι παντως σιγουρο διονυση
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 01-02-11 02:09 #35
    Το avatar του χρήστη mantus3

    Εγγραφή
    26-07-2008
    Περ.
    THESSALONIKI
    Μηνύματα
    2.369
    Προεπιλογή
    Η συγκεκριμένη αστεία κουβέντα ξέρουμε πως δεν βγάζει πουθενά.... Και στους ολυμπιακούς κανένας δεν παίρνει αλλά τα ρεκόρ γίνονται... Από εκεί κ πέρα καλό αθλητής, ωραίο καλούπι! Πήρε η όχι άλλο θέμα, πολύ παίρνουν αλλά δεν γίνονται έτσι..
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 01-02-11 02:14 #36
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mantus3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η συγκεκριμένη αστεία κουβέντα ξέρουμε πως δεν βγάζει πουθενά.... Και στους ολυμπιακούς κανένας δεν παίρνει αλλά τα ρεκόρ γίνονται... Από εκεί κ πέρα καλό αθλητής, ωραίο καλούπι! Πήρε η όχι άλλο θέμα, πολύ παίρνουν αλλά δεν γίνονται έτσι..
    ναι δικιο εχεις,απλα εμεις το συζηταμε γιατι το θεμα ειναι οχι αν περνει,αλλα αν δηλωνει νατουραλ μιας κ αυτοι αγωνιζονται υπο διαφορετικες συνθηκες συναγωνισμου απο τους υπολοιπους στο ββ,πραγμα που δεν γινεται στους ολυμπιακους αγωνες που ολοι ειναι στο ιδιο τσουκαλι..

    νταξ,να χαμε να λεγαμε τωρα,αλλα δεν βαριεσαι
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 01-02-11 02:21 #37
    Το avatar του χρήστη mantus3

    Εγγραφή
    26-07-2008
    Περ.
    THESSALONIKI
    Μηνύματα
    2.369
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    ναι δικιο εχεις,απλα εμεις το συζηταμε γιατι το θεμα ειναι οχι αν περνει,αλλα αν δηλωνει νατουραλ μιας κ αυτοι αγωνιζονται υπο διαφορετικες συνθηκες συναγωνισμου απο τους υπολοιπους στο ββ,πραγμα που δεν γινεται στους ολυμπιακους αγωνες που ολοι ειναι στο ιδιο τσουκαλι..

    νταξ,να χαμε να λεγαμε τωρα,αλλα δεν βαριεσαι
    Χαχαχαχαχαχα πλάκα πλάκα.. Και στην IFBB κάνουν anti-dopping είδες να πιάνουν κανέναν??? Ας μην ξύνω πληγές βραδιάτικα..

    Στην φώτο στην πισίνα ωραίο αφαλό έχει...
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 01-02-11 02:22 #38
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mantus3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χαχαχαχαχαχα πλάκα πλάκα.. Και στην IFBB κάνουν anti-dopping είδες να πιάνουν κανέναν??? Ας μην ξύνω πληγές βραδιάτικα..

    Στην φώτο στην πισίνα ωραίο αφαλό έχει...
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123