Θέμα: Cytosport

Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 13 από 13
  1. 31-05-10 19:14 #1
    Προεπιλογή Cytosport
    παιδια εχει δοκιμασει κανεις την συγκεκριμενη εταιρεια?με ενδιαφερει η εξης isolate http://www.x-tremestores.gr/216/esho...0&category=949
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 31-05-10 20:13 #2
    Προεπιλογή
    Έχω δοκιμάσει τη Muscle Milk και τη Monster Milk. Θα σου πρότεινα τη Monster αλλά έχει μια σοβαρή παρενέργεια. Προκαλεί εξάρτηση η γεύση της(σοκολάτα). και είναι λίγο ακριβή. Πάντως και αυτή που θέλεις φαίνεται καλή απο τα συστατικά της. Γενικά την Cytosport την εκτιμώ σαν εταιρεία.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 31-05-10 21:23 #3
    Προεπιλογή
    Καλησπέρα φίλε. Εγώ έχω δοκιμάσει τηνCytosport Complete Whey Protein και έμεινα ευχαριστημένος. Μόνο στην γεύση ήταν κάπως αλλά αν πιεις κάποιες φορές το συνηθίζεις.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 31-05-10 21:43 #4
    Προεπιλογή
    ευχαριστω παιδια..η γευση δε με πειραζει,αυτο που ψαχνω ειναι μια πρωτεινη που να μην παχαινει και να μην εχει ασπαρταμες γλυκαντικα και λακτοζη..
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 10-06-10 21:55 #5
    Προεπιλογή Εταιρία CYTOSPORT
    Καλησπέρα παιδιά καινούργιος εδώ στο forum, λάτρης όμως του αθλήματος και αρκετά του bb.Προσπαθώ...Θα ήθελα να ακούσω την γνώμη σας σχετικά με την συγκεκριμένη εταιρία γτ οι τιμές που παίζουν είναι θεαματικά καλές αλλά δεν ξέρω από "ακουστικής απόψης" τα προιόντα της αν αξίζουν...Θα εκτιμούσα ιδιαιτέρως την γνώμη σας
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 10-06-10 22:17 #6
    Master of Pain
    Το avatar του χρήστη GEORGEXX1

    Εγγραφή
    01-12-2009
    Μηνύματα
    2.468
    Προεπιλογή
    Καλως ηρθες στην παρεα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 11-06-10 12:47 #7
    Προεπιλογή
    Να σε καλα φιλε μ George.Για Monster Pump τι γνωμη εχετε?Αξιζει?Παντως ειναι βολικο απο οικονομικης αποψης(πειτε ολοι καλο, φοβερο,κλπ)
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 13-06-10 19:17 #8
    The Blacksmith
    Το avatar του χρήστη Tasos Green

    Εγγραφή
    10-05-2010
    Περ.
    Kepler 22-b
    Μηνύματα
    3.465
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Orc Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχω δοκιμάσει τη Muscle Milk και τη Monster Milk. Θα σου πρότεινα τη Monster αλλά έχει μια σοβαρή παρενέργεια. Προκαλεί εξάρτηση η γεύση της(σοκολάτα). και είναι λίγο ακριβή. Πάντως και αυτή που θέλεις φαίνεται καλή απο τα συστατικά της. Γενικά την Cytosport την εκτιμώ σαν εταιρεία.
    εγώ έχω δοκιμάσει το ρόφημα monster milk και το μονό που έχω να πω είναι ότι σε θέμα γεύσης είναι ότι καλύτερο έχω πιει! (χωρις υπερβολες...) υπεροχη γευση...
    Sometimes you have to pretend the fool, to fool the fool that takes you for fool !
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 13-06-10 19:19 #9
    Το avatar του χρήστη TEFAAtzis

    Εγγραφή
    08-05-2009
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    3.043
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Tasos Green Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγώ έχω δοκιμάσει το ρόφημα monster milk και το μονό που έχω να πω είναι ότι σε θέμα γεύσης είναι ότι καλύτερο έχω πιει! (χωρις υπερβολες...) υπεροχη γευση...
    λογικα παραπλησια γευση θα εχει και η πρωτεινη σε σκονη που θα αρεσε πολυ στον Ορκ
    Abs on a skinny guy is like a fat bitch with big tits - it doesn't count.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 13-06-10 19:26 #10
    The Blacksmith
    Το avatar του χρήστη Tasos Green

    Εγγραφή
    10-05-2010
    Περ.
    Kepler 22-b
    Μηνύματα
    3.465
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TEFAAtzis Εμφάνιση μηνυμάτων
    λογικα παραπλησια γευση θα εχει και η πρωτεινη σε σκονη που θα αρεσε πολυ στον Ορκ
    μακαρι γιατι σκεφτομαι να την παρω.... οσο για την παρενεργια που αναφερει ο Orc συμφωνω απολυτα...
    Sometimes you have to pretend the fool, to fool the fool that takes you for fool !
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 13-06-10 19:31 #11
    Το avatar του χρήστη TEFAAtzis

    Εγγραφή
    08-05-2009
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    3.043
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Tasos Green Εμφάνιση μηνυμάτων
    μακαρι γιατι σκεφτομαι να την παρω.... οσο για την παρενεργια που αναφερει ο Orc συμφωνω απολυτα...
    νομιζω πως και σαν εταιρεια ειναι καλη.Θα το ψαξω και αν οντως ισχυει νομιζω πως βρηκα ποια θα ειναι η επομενη μου πρωτεινη μετα απο αυτην της Reflex
    Abs on a skinny guy is like a fat bitch with big tits - it doesn't count.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 19-01-11 00:48 #12
    Προεπιλογή
    http://www.x-tremestores.gr/216/esho...2&category=562

    γιατι ενω στον πινακα λεει οτι το 1scoop ειναι 22g

    παρακατω στην δοσολογια λεει 1scoop 30g ???

    o πινακας που αναφερονται οι διατροφικες πληροφοριες εινια στα 30 ή στα 22 ???
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 19-01-11 10:57 #13
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο P@NOS Εμφάνιση μηνυμάτων
    http://www.x-tremestores.gr/216/esho...2&category=562

    γιατι ενω στον πινακα λεει οτι το 1scoop ειναι 22g

    παρακατω στην δοσολογια λεει 1scoop 30g ???

    o πινακας που αναφερονται οι διατροφικες πληροφοριες εινια στα 30 ή στα 22 ???

    Στα 22 γραμμάρια έχει 17 γραμμαρια πρωτεινη.

    Δοσολογία: Προσθέστε 1 δοσομετρητή (30g) σε 200-250 ml νερό, γάλα ή χυμό. Κουνήστε στο σέικερ ή ανακατέψτε στο μπλέντερ για 20” ή μόλις διαλυθεί τελείως και πιείτε το αμέσως. Συνίσταται για 2-3 φόρες την ημέρα.
    Αυτο μάλλον είναι κειμενο απο τη δοσολογία της μεγαλύτερης συσκευασίας που έχει σκουπ 30 γραμμαριων. Συνήθως η προτεινόμενη δώση ειναι 30 γραμμάρια και δίνει πρωτεινη 22-23 γραμμαρια.
    Λάθος συνταξη της παρουσιασης του προϊόντος.
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση