Θέμα: Maximuscle

Σελίδα 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 49
  1. 09-12-09 12:37 #1
    Προεπιλογή Maximuscle
    παιδια σκεφτομαι να χρησιμοποιησω συμπληρωματα της maximuscle.τι λεει σαν εταιρεια πρωτα απ ολα?ειναι αξιοπιστη?γνωριζω οτι ειναι αρκετα παλια στα χωρο αλλα οχι και τοσο προβεβλημενη.αν εχει δοκιμασει καποιος κανα συμπληρωμα απο maximuscle να μου πει εντυπωσεις
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 09-12-09 13:12 #2
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή
    Η εταιρία είναι σοβαρη και αξιόπιστη,εχω δοκιμασει αρκετα προϊοντα,απλα δεν προβαλλεται τόσο σε συγκριση με άλλες εταιρίες.'


    Tσεκαρε καποια λινκς που υπάρχουν στο φόρουμ για καποια προϊόντα :

    Creatamax Extreme (MaxiMuscle)

    Promax (Maximuscle)

    Progain (Maximuscle)

    Progain Extreme (Maximuscle)

    Cyclone (Maximuscle)

    Viper (Maximuscle)

    Viper x-treme (Maximuscle)
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 09-12-09 13:59 #3
    Προεπιλογή
    thanx, το βασικο που με ενδιαφερει ειναι να ειναι αξιοπιστη σαν εταιρεια και να εχει καποια πιστοποιηση δηλαδη να ξερεις τι περνεις..οχι σαν κατι αλλες που πουλανε μονο διαφημιση.αγγλικη ειναι admin?
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 09-12-09 14:07 #4
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή
    Ναι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 09-12-09 18:42 #5
    Προεπιλογή
    παντως μια παρτιδα της πρωτεινης της εταιριας αυτης την πηγε ενας φιλος μου στο χημειο και ειχε αναβολικα μεσα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 09-12-09 18:46 #6
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη sTeLaKoS

    Εγγραφή
    21-09-2009
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    7.966
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο finalgates Εμφάνιση μηνυμάτων
    παντως μια παρτιδα της πρωτεινης της εταιριας αυτης την πηγε ενας φιλος μου στο χημειο και ειχε αναβολικα μεσα.
    Μπορείς να γίνεις λίγο πιο συγκεκριμένος? Τι εννοείς αναβολικά μέσα στη πρωτείνη?
    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 09-12-09 18:48 #7
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή
    Μπορείς να αναφερθείς εκτενεστερα σε αυτό;Σε ποιο χημειο,να εχουμε μια φωτογραφία της αναλυσης και περισσότερες λεπτομερεις;
    Μην λεμε έτσι αβιαστα καποια πράγματα γιατί δεν είναι σωστο.Πόσα πλήρωσε ο φίλος σου γιααυτη την αναλυση;;Και όταν λεμε αναβολικα τι εννουμε;Ουσίες που είναι στις λιστες με τις απαγορευμενες;Γινε σε παρακαλω πιο συγκεκριμενος..
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 09-12-09 18:49 #8
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή
    Στελιο πληκτρολογούσαμε ταυτόχρονα!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 09-12-09 18:55 #9
    Προεπιλογή
    Ναι τους συμφερει πολυ να ριχνουν αναβολικα μεσα στις πρωτεινες.....
    στη χειροτερη των περιπτωσεων να παιρνεις και λιγο αλευρι μαζι με την "πρωτεινη" σου
    Carbs "Burn Them Or Wear Them"
    DoggCrapp follower
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 09-12-09 19:04 #10
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή
    εγω ρωταω μηπως βρεθηκε καποια απαγορευμενη ουσία γιατί η λεξη αναβολικα είναι αμφελεγόμενη και συζητησιμη και έχω καποιο παραδειγμα:
    Ειχα παρει καποτε το Sida Cordifolia της CNP και πανω στο πωμα είχε αυτοκολλητο που εγραφε στα Αγγλικα αν προκειται αυτός που το λαμβανει να συμμετασχει σε Ολυμπιακο Αθλημα να διακόψει την λήψη του,άρα συμπέρανα ότι καποιο συστατικο που είχε μεσα το σκευασμα προφανως ήταν στην λίστα με τις απαγορευμενες ουσιες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 09-12-09 19:42 #11
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sctp Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι τους συμφερει πολυ να ριχνουν αναβολικα μεσα στις πρωτεινες.....
    στη χειροτερη των περιπτωσεων να παιρνεις και λιγο αλευρι μαζι με την "πρωτεινη" σου
    ναι τους συμφερει γιατι οι αρχαριοι που παιρνουν πρωτεινη και περιμενουν να δουν μεγαλα αποτελεσματα και τελικα απογοητευονται και προσγειωνονται στην πραγματικοτητα οταν δοκιμαζουν μια πρωτεινη που εχει μικροποσοτητες και δουν κατι την προτεινουν σε ολους και τιν ξαναπαιρνουν και οι ιδιοι και ετσι η εταιρια βγαινει κερδισμενη.αμα δεν με πιστευεις δεν με νοιαζει.παντως εγω για καλο το ειπα
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 09-12-09 19:45 #12
    Προεπιλογή
    οσων αφορα τις αναλυσεις και τα λοιπα δεν τις εχω.απλα μου το ειχε πει ενα εμπιστο ατομο παλια που εχει την τρελα και τσεκαρει πολλες πρωτεινες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 09-12-09 19:53 #13
    Το avatar του χρήστη drago

    Εγγραφή
    14-07-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    557
    Προεπιλογή
    εγω θυμαμαι πριν αρκετα χρονια ειχα παρει κατι υγρα αμινοξεα αυτης της εταιριας και ηταν τουμπανα!!! καμια σχεση με αλλα που κυκλοφορουσαν τοτε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 09-12-09 19:56 #14
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο finalgates Εμφάνιση μηνυμάτων
    οσων αφορα τις αναλυσεις και τα λοιπα δεν τις εχω.απλα μου το ειχε πει ενα εμπιστο ατομο παλια που εχει την τρελα και τσεκαρει πολλες πρωτεινες.
    Aυτη ομως η γενικολογία σου δεν αποτελει βασιμη πληροφορια,δεν σε προσβαλλω ούτε προσπαθω να σου πω ότι λες ψέμματα,απλα τον φίλο σου δεν τον ξερουμε και μπορεί εκεινος να προσπαθησε να υπερβαλλει λεγωντας σου διαφορα,επίσης αυτός μπορεί να είπε ότι το εκανε εκεινος και τελικα να του είπαν ότι το έκανε καποιος άλλος,κλασσικο ελληνικό σύνδρομο.
    Πρεπει να σε ενημερωσω ότι μια αναλυση κοστίζει αρκετα και είναι ασύμφορο για έναν ιδιωτη,δηλαδη αν παρεις ένα κουτι πρωτεινης 50 ευρω θα δώσεις 1000 ευρω για μια αναλυση;;
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 09-12-09 20:09 #15
    Προεπιλογή
    εγω το ανεφερα πιο πολυ για να εχουμε στο πισω μερος του μυαλου μας καποιες πιθανοτητες.δεν χρειαζεται να σταθουμε περισσοτερο εκει.απλα εχουν ακουστει και αλλες φορες σε πρωτεινες να βαζουν και αλλα πραγματα!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία