Σελίδα 1 από 5 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 65
  1. 29-08-09 00:58 #1
    The Researcher
    Το avatar του χρήστη The Rock

    Εγγραφή
    28-08-2009
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.553
    Smile Φυσικοί Προαγωγοί Ενδογενούς Τεστοστερόνης
    Έχω διαβάσει ότι το Tribulus Terrestris είναι ένα απο τα αποτελεσματικότερα με ποσοστό αύξησης μέχρι και 50% . Θέλετε να αναφέρετε τις αποτελεσματικότερες(!) ουσίες και συγκεκριμένες εταιρείες που έχουν ανάλογα προϊόντα ? Ποια Συστήνετε ? Θα επιθυμούσα απόψεις από ήδη δοκιμασμένα προϊόντα και 100% καθαρά από προορμόνες κ.λ.π.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 29-08-09 01:09 #2
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο The Rock Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχω διαβάσει ότι το Tribulus Terrestris είναι ένα απο τα αποτελεσματικότερα με ποσοστό αύξησης μέχρι και 50% . Θέλετε να αναφέρετε τις αποτελεσματικότερες(!) ουσίες και συγκεκριμένες εταιρείες που έχουν ανάλογα προϊόντα ? Ποια Συστήνετε ? Θα επιθυμούσα απόψεις από ήδη δοκιμασμένα προϊόντα και 100% καθαρά από προορμόνες κ.λ.π.
    To tribulus δεν νομιζω οτι δουλευει σε ολους αλλα ειναι εντελως φυσικο. Επισης εχω ακουσει πσιλοκαλα λογια για το leycik της muscletech τουλαχιστον δεν εχει ανδρογονο δραση απο οσο ξερω αλλα δεν το εχω δοκιμασει. Εμενα το tribulus παντως καλο μου φανηκε απλα λιγη οικονομια στην τεστοστερονη οταν το περνεις πιστευω με πιανεις
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 29-08-09 01:14 #3
    The Researcher
    Το avatar του χρήστη The Rock

    Εγγραφή
    28-08-2009
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.553
    Talking
    φυσικά αγαπητέ ... από ένα σημείο και μετά (4-6 βδομάδες νομίζω)θέλει ένα διάλλειμα γιατί το αρσενικό θα αφηνιάσει από τις σεξουαλικές ορμές ..
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 29-08-09 01:24 #4
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο The Rock Εμφάνιση μηνυμάτων
    φυσικά αγαπητέ ... από ένα σημείο και μετά (4-6 βδομάδες νομίζω)θέλει ένα διάλλειμα γιατί το αρσενικό θα αφηνιάσει από τις σεξουαλικές ορμές ..
    χαχαχα ετσι ειναι βασικη προυποθεση ειναι παντως να σε πιασει και αν η τεστοστερονη καταναλωνεται αλλου και οχι στην προπονηση καθε μερα δεν νομιζω να δεις καποια διαφορα
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 29-08-09 01:33 #5
    The Researcher
    Το avatar του χρήστη The Rock

    Εγγραφή
    28-08-2009
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.553
    Talking
    Εσύ προσωπικά θεωρείς καλύτερο (από άποψη αποτελεσματικότητας αλλά και του γεγονότος ότι είναι 101% φυσικό) το Tribulus Terrestris ?
    Κάτι άλλο έχει να προτείνεις φίλε ? Έχω τσεκάρει πόλλά από τα "Ειδικά Προϊόντα" Των Xtreme Stores και τα περισσότερες έχουν ουσίες που δεν ξέρω τι είναι και πιθανόν να υπάρχει και ΄κανένο προϊόν με προορμόνες ... το θεωρείς πιθανό ? Ξέρει κάποια πχ από αυτά τα καταστήματα που να είναι ασφαλή και αποτελεσματικά ?

    Ξέρεις τι λένε ότι το σεξ είναι από τους αποτελεσματικότερους τρόπους θερμογένεσης άρα και λιποδιάλυσης ... Ισχύει ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 29-08-09 01:39 #6
    away
    Εγγραφή
    14-05-2009
    Περ.
    Burkina Faso
    Μηνύματα
    962
    Προεπιλογή
    Τα λυποδιαλυτικα δεν περιεχουν προορμονες αποσο ξερω. Προορμονες θα εχουν προϊοντα που ειναι για βελτιωση δυναμης και αποδοσης και η λιποδιαλυση ειναι ¨παρενεργεια¨ τους λογω αυξημενης τεστοστερονης.
    Το σεξ μπορει να βοηθαει αναλογα με τη διαρκεια του....
    ΠΑντως, οποιαδηποτε δραστηριοτητα ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΙΑΣΜΕΝΗ, ΔΕΝ ΑΠΟΔΙΔΕΙ. Το οτι ¨το σεξ ειναι η καλυτερη γυμναστικη¨ το εβγαλαν αυτοι που δεν κανουν γυμναστικη (δηλαδη οι γυναικες) για να καλυφθουνε.
    Μη στηριζεις τις ελπιδες σου εκει.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 29-08-09 01:43 #7
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο flowin_through Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα λυποδιαλυτικα δεν περιεχουν προορμονες αποσο ξερω. Προορμονες θα εχουν προϊοντα που ειναι για βελτιωση δυναμης και αποδοσης και η λιποδιαλυση ειναι ¨παρενεργεια¨ τους λογω αυξημενης τεστοστερονης.
    Το σεξ μπορει να βοηθαει αναλογα με τη διαρκεια του....
    ΠΑντως, οποιαδηποτε δραστηριοτητα ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΙΑΣΜΕΝΗ, ΔΕΝ ΑΠΟΔΙΔΕΙ. Το οτι ¨το σεξ ειναι η καλυτερη γυμναστικη¨ το εβγαλαν αυτοι που δεν κανουν γυμναστικη (δηλαδη οι γυναικες) για να καλυφθουνε.
    Μη στηριζεις τις ελπιδες σου εκει.
    χαχαχαχα πεθανα στο γελιο . Ενοουσα να αποφευγει τον αυνανισμο κυριως και το sex κατα δευτερο ρολο τορα το οτι με μεγαλη διαρκει θα ανεβασει την παραγωγη τεστοστερονης μαλλον δεν νομιζω να ισχυει γιατι στο τελος τελος αυτη που θα φυγει μαλλον θα ειναι πολυ περισοτερη
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 29-08-09 01:49 #8
    away
    Εγγραφή
    14-05-2009
    Περ.
    Burkina Faso
    Μηνύματα
    962
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dream420 Εμφάνιση μηνυμάτων
    χαχαχαχα πεθανα στο γελιο . Ενοουσα να αποφευγει τον αυνανισμο κυριως και το sex κατα δευτερο ρολο τορα το οτι με μεγαλη διαρκει θα ανεβασει την παραγωγη τεστοστερονης μαλλον δεν νομιζω να ισχυει γιατι στο τελος τελος αυτη που θα φυγει μαλλον θα ειναι πολυ περισοτερη
    Εχω αναρωτηθει πολλες φορες για αυτο και το ψαχνω ακομα.
    Παντως με αυτη τη... διαδικασια δινεται εντολη για παραγωγη περισσοτερης.
    Επισης το σπερμα περιεχει πρωτεΐνη και μικροποσοτητα κρεατινης.
    Ειναι τοσο πολυτιμο και ομως καποιες το αρνουνται (sic!)
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 29-08-09 01:57 #9
    The Researcher
    Το avatar του χρήστη The Rock

    Εγγραφή
    28-08-2009
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.553
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο flowin_through Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα λυποδιαλυτικα δεν περιεχουν προορμονες αποσο ξερω. Προορμονες θα εχουν προϊοντα που ειναι για βελτιωση δυναμης και αποδοσης και η λιποδιαλυση ειναι ¨παρενεργεια¨ τους λογω αυξημενης τεστοστερονης.
    Το σεξ μπορει να βοηθαει αναλογα με τη διαρκεια του....
    ΠΑντως, οποιαδηποτε δραστηριοτητα ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΙΑΣΜΕΝΗ, ΔΕΝ ΑΠΟΔΙΔΕΙ. Το οτι ¨το σεξ ειναι η καλυτερη γυμναστικη¨ το εβγαλαν αυτοι που δεν κανουν γυμναστικη (δηλαδη οι γυναικες) για να καλυφθουνε.
    Μη στηριζεις τις ελπιδες σου εκει.
    Αγαπητέ για πλάκα το πα ... και ναι το ξέρω .. κάτι βλάκες τα λενε αυτά ..χαχαχα

    να σου πω κάποτε μικρότερος τώρα είχα ακούσει ο΄τι κάποιοι ΒΒ πίνανε τα δικα΄τους ... παπαριά έτσι .. δεν παίζει να ισχύει .. σωστά ? Ξέρω ηλίθια ερώτηση αλλά μικρός άκουγα κάτι τέτοια και τώρα μου ρθε .. μη με παρεξγήσεις ..

    ****Προσέξtε τις εκφρασεις σας και αυτα που λετε και μεινετε οn topic.Εdit by Mods Team ***
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 29-08-09 02:01 #10
    away
    Εγγραφή
    14-05-2009
    Περ.
    Burkina Faso
    Μηνύματα
    962
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο The Rock Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αγαπητέ για πλάκα το πα ... και ναι το ξέρω .. κάτι βλάκες τα λενε αυτά ..χαχαχα

    να σου πω κάποτε μικρότερος τώρα είχα ακούσει ο΄τι κάποιοι ΒΒ πίνανε τα δικα΄τους ... παπαριά έτσι .. δεν παίζει να ισχύει .. σωστά ? Ξέρω ηλίθια ερώτηση αλλά μικρός άκουγα κάτι τέτοια και τώρα μου ρθε .. μη με παρεξγήσεις ..
    Εγω αυτο δεν το εχω ακουσει ουτε σαν φημη. Εχω ακουσει το αλλο ομως που ειναι πιο πιθανο : για να μη χασει τα πολυτιμα αυτα συστατικα, καποιος απλα κρατιοτανε στο σεξ και δεν τελειωνε, σταματαγε για να μην τελειωσει.
    Του καθενα του τη βαραει ξεχωριστα, δεν ξερεις. Παντως, αυτο που λες δεν ξερω ποιος το`βγαλε αλλα ειναι οτι πιο ακυρο εχω ακουσει ποτε. Αν εχεις τετοιο κολλημα, γιατι να το κανεις ολο αυτο? Απλα δεν κανεις σεξ ή κανεις αυτο που εκανε ο αλλος και δεν τελειωνε.
    Τς τσ τσ....
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 29-08-09 02:06 #11
    Τhe nice guy
    Το avatar του χρήστη Exci

    Εγγραφή
    08-11-2008
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    1.750
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο flowin_through Εμφάνιση μηνυμάτων
    για να μη χασει τα πολυτιμα αυτα συστατικα, καποιος απλα κρατιοτανε στο σεξ και δεν τελειωνε, σταματαγε για να μην τελειωσει.
    Αυτο ισχυει και εχει βαση.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 29-08-09 02:08 #12
    away
    Εγγραφή
    14-05-2009
    Περ.
    Burkina Faso
    Μηνύματα
    962
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Exci Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτο ισχυει και εχει βαση.
    Εχει βαση. Δεν ξερω αν αξιζει.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 29-08-09 02:11 #13
    The Researcher
    Το avatar του χρήστη The Rock

    Εγγραφή
    28-08-2009
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.553
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο flowin_through Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω αυτο δεν το εχω ακουσει ουτε σαν φημη. Εχω ακουσει το αλλο ομως που ειναι πιο πιθανο : για να μη χασει τα πολυτιμα αυτα συστατικα, καποιος απλα κρατιοτανε στο σεξ και δεν τελειωνε, σταματαγε για να μην τελειωσει.
    Του καθενα του τη βαραει ξεχωριστα, δεν ξερεις. Παντως, αυτο που λες δεν ξερω ποιος το`βγαλε αλλα ειναι οτι πιο ακυρο εχω ακουσει ποτε. Αν εχεις τετοιο κολλημα, γιατι να το κανεις ολο αυτο? Απλα δεν κανεις σεξ ή κανεις αυτο που εκανε ο αλλος και δεν τελειωνε.
    Τς τσ τσ....
    ΤΟ ξέρω ότι είναι άκυρο απλά είπα να το αναφέρω ..

    ΥΓ=>Συγνώμη φίλτατοι συντονιστές ...
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 29-08-09 02:27 #14
    Προεπιλογή
    Μετά τηn γυμναστικη με βάρη ..υπάαρχει αυξηση της ενδογενους τεστοστερόνης.Η ποσοτητα αυτη διαφερει ανάλογα τον οργανισμό , την ηλικεια του,την διατροφή του και το ορμονικό του προφίλ.
    Κάθε φορά που ένας άνδρας "τελειώνει" υπάρχει δραστική μειωση αυτης στο σώμα.Πάλι ,η ποσοτητα μειωσης διαφερει απο άνδρα σε άνδρα.
    Ευκολά μπορεί κανεις να το παρατηρήσει αυτό και εμπειρικά ,αφου μετά απο κάθε σεξουαλική "δράση" νιωθει κουρασμένος,εξαντλημένος και θέλει να κοιμηθεί.Το γεγονός που ρίχνει τον άνδρα για υπνο ειναι οτι κατα τον ύπνο υπαρχει παραγωγή τεστο , όπως και παραγωγη αυξητικής.Γι αυτό και συνήθως το πρωί έχουμε και περισσότερες "ορέξεις"
    Η ποσοτητα και το ειδος της πρωτεϊνης ,βασικών αμινοξεων,κρεατίνης και ιχνοστοιχείων στο σπέρμα ειναι μηδαμινή και κανεναν ενδιαφέρον δεν παρουσιάζεται για το bodybuilding(οποτε μην λέτε οτι να'ναι.Καποιοι εδώ γυμνάζονται επαγγελματικά και μπορεί να τους θίγει ο τρόπος που εκφράζεστε)
    Το tribulus ειναι φυτικό προιον ..με οτι αυτο σημαίνει.Τυγχανει διαφορετικης αποδοχής απο ανθρωπο σε άνθρωπο.Δλδ..καποιον μπορει να του δώσει και σε κάποιον μπορει να μην του δώσει και τίποτα.Eπισης εχει να κάνει με την δόση και την περιεκτικοτητα.Ειναι φτηνο και μπορειτε να το δοκιμάσετε...
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 29-08-09 03:03 #15
    Προεπιλογή
    Το tribulus σε βοηθαει να αυξησεις την τεστοστερονη που παραγεις φυσικα ειναι ακινδυνο μεν ελαφρα αποτελεσματικο δε. Επισης τα zma ειναι αρκετα καλα πριν τον υπνο και κατι παρα πολυ βασικο. Καλος υπνος και οσο το δυνατον νωριτερα και μακρια απο ξενυχτια για να μπορεσει ο οργανισμος να αποδοσει στο full
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 5 123 ... ΤελευταίαΤελευταία