Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 22
  1. 11-03-09 01:37 #1
    Προεπιλογή Ρεκόρ ΑΤΛΑ-280κγ Αρσεις
    Καλησπέρα παλλικάρια
    Σήμερα τελείωσε τυπικά και η σεζόν φωρτώματος και όγκου.....ήταν μια εορταστική προπόνηση πλάτης.....Ήταν όλα τα θηρία του ΑΤΛΑ εκεί,και κάναμε τα μέγιστα όλοι......Το αποτέλεσμα συνήθεσ με μπάρες να λυγίζουν κτλ,αλλα το θέαμα πάντα έκλεβαν οι Άρσεις που σαν γυμναστήριο έχουμε παράδοση 30 χρόνων
    Ετσι λοιπόν ως κατέχων των τίτλων τα τελευταία 2 χρόνια έβαλα τα περισσότερα και φέτος......Ήμουν σε φανταστική φόρμα και φώρτωσα 280κγ......Τα σήκωσα σχετικά άνετα και ήθελα να πάω στα 300κγ,ήταν 'ομως αργά γιατί διαπίστωσα πως είχα γεμίσει ολόκληρος με αίματα απο την μύτη μου που είχε ανοίξει απο την πίεση...Τόσο πολύ αίμα που ζαλίστικα και έπεσα κάτω......Ευτυχώς που τα παιδιά με βοήθησαν και συνήρθα,ήθελα να βάλω και 300κγ αλλα η μύτη μου δεν σταματούσε να τρέχει.....Τυχερός πάνω στην ατυχία μου λοιπόν....μοιράστηκα τόσο την χαρά,κι έδωσα τόση χαρά σε όλους τους παρευρισκόμενους συναθλητές μου...αλλα επίσης έφαγα και μια γερή "σφαλιάρα" απο τον οργανισμό μου που τόοοοσο καιρό τον φωρτώνω σαν γαιδούρι.....Τέσπα,ένα ακόμη ρεκόρ γράφτηκε στο θρυλικό αυτό γυμναστήριο μέσα σε ένα τρελό κλίμα,αλλα εγώ θα κάνω ΣΙΓΟΥΡΑ να ξαναφωρτώσω πολύυυυυ καιρο.....
    Καρυπίδης Χρήστος
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 11-03-09 01:54 #2
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.916
    Προεπιλογή
    m3ssias βγάλε καμια φωτογραφία ρε άνρθωπε να δουμε περι τινος πρόκειται...

    ΜΒ
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 11-03-09 02:21 #3
    Προεπιλογή
    αχ ρε γμτ.....ήταν τόσα άτομα και δεν είχε κανείς κινητό ή camera......άσε που δεν είμαι πολυ άνετος με τις φοτο γενικά......Δέν πειράζει,θα τύχει να τα πούμε κι απο κοντά,και αν έχει και καμιά μπάρα τρυγύρω θα κάνουμε και λίγο show
    Καρυπίδης Χρήστος
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 11-03-09 11:22 #4
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.611
    Προεπιλογή
    To γυμναστηριο Άτλας που βρίσκεται;;
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Polyneikos : 11-03-09 στις 11:25
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 11-03-09 14:25 #5
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    To γυμναστηριο Άτλας που βρίσκεται;;
    Σερρες αν δεν κανω λαθος. Ετσι δεν εινα Μεσσια?
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 11-03-09 15:29 #6
    Προεπιλογή
    Σέρρες είμαστεΕδώ και 30 χρόνια.....Απο τα λιγοστά σιδεράδικα που έχουν απομείνει πλεόν.....Μουγκρίζουμε ελεύθερα,βρίζουμε ελεύθερα,κάνουμε προπόνηση χωρίς φανέλα ελεύθερα,πετάμε τα κιλά κάτω(το πάτωμα είναι τσιμέντο+μοκέτα...)ΚΑΙ η μουσική πάντα είναι 80s Rock+Disco......Δεν θα μπορούσα να φανταστώ τον εαυτό μου να κανει προπ σε κάποιο σύγχρονο gym,θα ήμουν σαν τη μύγα μεςτο γάλα.......
    Καρυπίδης Χρήστος
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 11-03-09 15:45 #7
    away
    Εγγραφή
    21-06-2008
    Περ.
    Ναύπλιο
    Μηνύματα
    4.833
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο m3ssias Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σέρρες είμαστεΕδώ και 30 χρόνια.....Απο τα λιγοστά σιδεράδικα που έχουν απομείνει πλεόν.....Μουγκρίζουμε ελεύθερα,βρίζουμε ελεύθερα,κάνουμε προπόνηση χωρίς φανέλα ελεύθερα,πετάμε τα κιλά κάτω(το πάτωμα είναι τσιμέντο+μοκέτα...)ΚΑΙ η μουσική πάντα είναι 80s Rock+Disco......Δεν θα μπορούσα να φανταστώ τον εαυτό μου να κανει προπ σε κάποιο σύγχρονο gym,θα ήμουν σαν τη μύγα μεςτο γάλα.......
    ρε φίλε κι εγώ σε ένα τέτοιο πάω! αυτά είναι! (αν και βάζει και κάτι πριόνια καμάι φορά)
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 11-03-09 15:48 #8
    Προεπιλογή
    μακαρι να ειχε και εδω κανενα τετοιο γυμναστηριο.στο δικο μας δεν πρεπει να πετας τα κιλα κατω γιατι θα σπασει το πατωμα απο ξυλο
    οσο για τα κιλα που σηκωσες ειναι παρα πολλα.μπραβο
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 11-03-09 16:19 #9
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    ωραίος ο μεσιας, και για τα κιλα και για το σιδεράδικο

    + πως και γω δεν γουστάρω καθόλου τα καινούριας μόδας γυμναστήρια, έκανα σιδεράδικο στο σπίτι (εβγαλα την κουρσα απο το γκαραζ).........................
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 11-03-09 17:09 #10
    Προεπιλογή
    Ευχαριστώ για τα καλά σας λόγιαΟύτως ή αλλος όλοι γνωρίζουμε πως ότι κάνουμε στο gym το κάνουμε απο αγάπη και μεράκιΤώρα δυστυχώς πρέπει να περιμένω πολυυυυ καιρό για να ξαναφωρτώσω και να δοκιμάσω 290-300......Είναι ένα όνειρο για μένα που το κυνηγάω απο μικρός,αλλα όσο έχω προβλήματα με την Πιεση,πρέπει να χαλαρώσω και να αρκεστώ στις επανναλλήψεις....εύχομαι την επόμενη φορα που θα φωρτώσω να είμαι κοντά σας σε κάποιο σιδεράδικο
    Καρυπίδης Χρήστος
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 12-03-09 00:33 #11
    Προεπιλογή
    οταν λες οτι εχεις προβλημα με την πιεση εννοεις οτι οταν ζοριζεσαι παθαινεις αυτα που επαθες στις αρσεις?η οτι γενικως εχεις και προβλημα με την καρδια και σου ανεβαινει ευκολα η πιεση?
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 12-03-09 02:20 #12
    Προεπιλογή
    Γενικώς είναι ανεβασμένη,αλλα στο gym τρελλενομαι ετσι και ζοριστώ....κοιτα πήγα 116 κιλά.....τώρα θα κοιτάξω να πέσω έστω 2 κιλά(να χάσω λίγα υγρά),και θα δώ πως θα πάει....
    Καρυπίδης Χρήστος
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 12-03-09 09:01 #13
    Veteran
    Το avatar του χρήστη kutsup

    Εγγραφή
    07-10-2008
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    577
    Προεπιλογή
    Τι ηλικία έχεις και έχεις ανεβασμένη πίεση? Πίεση με ΑΑΣ και φόρτωμα κιλά όπως καταλαβαίνεις είναι επικίνδυνο κοκτέιλ. Μάλλον κάτι κάνεις λάθος και και πρέπει να το κόψεις.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 12-03-09 16:17 #14
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kutsup Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι ηλικία έχεις και έχεις ανεβασμένη πίεση? Πίεση με ΑΑΣ και φόρτωμα κιλά όπως καταλαβαίνεις είναι επικίνδυνο κοκτέιλ. Μάλλον κάτι κάνεις λάθος και και πρέπει να το κόψεις.
    πολυ σωστα.προσεχε μην παθεις καμια ζημια,γιατι η καρδια ειναι ατιμο πραγμα
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 12-03-09 16:59 #15
    Weight Freak
    Το avatar του χρήστη billys15

    Εγγραφή
    29-07-2006
    Περ.
    Ptolemaida
    Μηνύματα
    3.918
    Προεπιλογή
    Πω πω συγχαρητηρια φιλε! Μονο προσοχη με το προβλημα σου...
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία