Θέμα: Female Gym Tips

Σελίδα 498 από 646 ΠρώτηΠρώτη ... 398448488496497498499500508548598 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 7.456 έως 7.470 από 9687
  1. 26-04-12 10:44 #7456
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο koukoutsaki Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω ξερω πολλες που ειχαν αποκολλησεις κ ο γιατρος δεν τις αφηνε να σηκωθουν απο το κρεβατι ...
    και τι σημαινει αυτο δηλαδη?
    εγω ξερω πολλα αλλα...θες να τα ακουσεις τωρα?
    αντε τι σκεφτεσαι τα αρνητικα...think positive!
     

  2. 26-04-12 10:49 #7457
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stella Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι και επειδή και΄γω εχω πολλά παραδειγματα που οι καημενούλες είχαν λιγουρίτσες και θελανε σουβλάκια και πιτουλες μωρε στις 1 το βράδυ....
    και μου λένε "αχ Στελλα μου και συ όταν μεινεις έγκυος θα πάρεις καμια 25αρια κιλά, δε γίνεται αλλιώς"...
    ...θα τις αποδειξω ότι γίνεται και παραγίνεται.
    Ασε που η μια έχει τα παιδιά της στο γυμνασιο και θεωρεί ακόμα τα κιλά της ότι είναι εγκυμοσύνης!

    Και επίσης εδώ στο φορουμ έχουμε και αλλα τόσα..."φωτεινά" παραδείγματα από μανούλες, και προσφατες μαλιστα με μωρά παιδια που είναι σχεδόν αγωνιστικές1
    Εσύ αυτές να κοιτας και να παραδειγματίζεσαι...όχι τις "άλλες"....

    ρε συ ποσο ισχυει αυτο που λες πραγματικα ο,τι ναναι αυτες οι περιπτωσεις κ τρελαινομαι κ γινομαι κακια μετα...

    τα κιλα κοριτσια χανονται....υπομονη θελει κ συνεπεια κ να το κανεις τροπο ζωης..αμα ζοριζεσαι κ γκρινιαζεις,σορρυ αλλα παντα θα μεινεις με τα κιλα στο χερι/κοιλια/ποδια κ παντα θα λες οτι η εγκυμοσυνη φταιει....
    εννοειται θελει ενα χρονικο διαστημα να επανελθει το σωμα στα φυσιολογικα του(μωρο ειχες μεσα σου πια,τι θες? να ξεπεταχτει κ ολα τελεια μετα την αλλη μερα?)
    αλλα επανερχεται και με περισσοτερη ορεξη πλεον,εφοσον ειχες την ευλογια να φερεις στον κοσμο μια νεα ζωη....

    αυτα τα ξεχναμε ομως για τους κοιλιακους ε?

    καλα οταν ερθει η ωρα εκεινη,θα το καταλαβετε...

    (εγω τωρα γιατι μιλαω σαν να εχω κανει παιδια δεν ξερω αλλα μαλλον φταιει που δινω μαθημα σχετικο με μωρα...)
     

  3. 26-04-12 10:51 #7458
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο koukoutsaki Εμφάνιση μηνυμάτων
    νομιζεις ....
    φυλαγομαι .....

    ααα δε μπορω τωρα εχω να χτισω σωμα πρωτα κ να σταθεροποιηθω




    αι μαρη...αμα θες να χτισεις ,να πας οικοδομη!

    αχ εσενα θα σου ρθει εκει που δεν το περιμενεις κ εγω μετα θα σου διεχνω αυτο το ποστ σου!
     

  4. 26-04-12 10:52 #7459
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο koukoutsaki Εμφάνιση μηνυμάτων
    αχ στελακι μου αχ αχ να ξερες ποσα παραδειγματα εχω εδω περα .... και πριν μεινουν εγκυες ηταν πιο αδυνατες απο μενα ...
    καλα εσυ εχ ξεφυυυυγ!

    κουλαρε καλε που βλεπεις τις αλλες....ποιες ειναι αυτες πες μου να τις φερουμε εδω να τις κανουμε φετες!


    μαλλον θελεις νταντεμα εσυ τωρα,..ελα κουκουτσ μου...ελα θωπα...δεν θα αλλαξει το θωμα θου μετα το μπεμπε!
     

  5. 26-04-12 10:53 #7460
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο eri_87 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ευχαριστώ για το λινκ! Για μικρή ποσότητα μιλάμε... ήδη τα ψιλόκοψα πολύ πολύ κ θα βάζω 1κουταλιά στο πρωινό. Ε, σιγά!
    απλα αν θες να μετρας θερμιδες,μην τα ξεχασεις αυτα...αυτο σου λεω !
     

  6. 26-04-12 12:19 #7461
    Προεπιλογή
    Γεια!

    Δεν προλαβαίνω να σας διαβάσω..

    Girls, πονάει απίστευτα το στομάχι και το έντερό μου τις τελευταίες μέρες..
    τόσο, που σε κάθε βήμα που κάνω, το νιώθω σα να με καρφώνει..

    καμμιά ιδέα??
    Στο άπειρο πορεύομαι,

    απ' το άπειρο ξεκίνησα.

    Κέντρο του σύμπαντος κι αθάνατος

    νόμισα ο άμυαλος πως ήμουνα
     

  7. 26-04-12 12:34 #7462
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο amst Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γεια!

    Δεν προλαβαίνω να σας διαβάσω..

    Girls, πονάει απίστευτα το στομάχι και το έντερό μου τις τελευταίες μέρες..
    τόσο, που σε κάθε βήμα που κάνω, το νιώθω σα να με καρφώνει..

    καμμιά ιδέα??
    μηπως εσενα τελικα σε τριγυρναει καμια ιωση εε??
    αν οχι...εχεις δυσανεξια σε κατι?
    αν υποπτευεσαι οτι καποια τροφη σε πειραζει βγαλτη γ λιγες μερες...
     

  8. 26-04-12 13:59 #7463
    Το avatar του χρήστη eri_87

    Εγγραφή
    23-02-2010
    Περ.
    Άρτα/Καλλιθ
    Μηνύματα
    1.624
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο amst Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γεια!

    Δεν προλαβαίνω να σας διαβάσω..

    Girls, πονάει απίστευτα το στομάχι και το έντερό μου τις τελευταίες μέρες..
    τόσο, που σε κάθε βήμα που κάνω, το νιώθω σα να με καρφώνει..

    καμμιά ιδέα??
    Amst μου υπάρχει περίπτωση γαστρεντερίτιδας;( από τουαλέτα πώς πάμε; Αν όχι, μπορεί να είναι κολικός εντέρου.. αλλά αμα δε περνάει για μέρες ο πόνος πρέπει να πας σε γιατρό. Όταν βλέπουμε επιμονή σε έναν πόνο-ενόχληση δεν το αφήνουμε. Μπρος... Άντε...
    It is a shame to grow old without ever seeing the STRENGTH and BEAUTY body is capable...
     

  9. 26-04-12 14:03 #7464
    Το avatar του χρήστη eli_din3

    Εγγραφή
    12-11-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    2.953
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο koukoutsaki Εμφάνιση μηνυμάτων
    οχι το μονο που μου ειπε ειναι οτι οταν αλλαζεις δεκαετια ηλικιακα αλλαζουν και οι ορμονες κ γινονται τετοια μπερδεματα...
    ε καλα τοτε με αυτη τη λογικη κι οταν γεννησουμε κ διαταραχτουν οι ορμονες θα γινουμε φαλαινες ?
    δε μας τα λενε καλα ...
    δεν ξερω αν ισχυει αλλα παντως μεχρι περυσι ειχα λεπτα ποδαρακια (καλαμακια και κοιλιτσα.. και πλεον γινεται το αντιθετο και τα βαζω απο περιφερεια και κατω
     

  10. 26-04-12 14:06 #7465
    Το avatar του χρήστη eli_din3

    Εγγραφή
    12-11-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    2.953
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο koukoutsaki Εμφάνιση μηνυμάτων
    γυμακι τα ξερω ολα αυτα που λες ευτυχως εχουμε κ μερικα φωτεινα παραδειγματα κ μεσα στο φορουμ αλλα εγω τρεμω
    ΤΡΕΜΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ
    οταν θα ΑΝΑΓΚΑΣΤΩ να ερθει εκεινη η ωρα , δε ξερω , θα παω σε ειδικο , δε ξερω τι θα κανω .ειναι και καποιες ατυχες που εχουν αποκολλησεις κλπ κ μενουν ταβλα 9 μηνες σηκωνονται μονο για wc πως να μη γινεις φαλαινα μετα
    σχεδον ολες οι γνωστες μου μετα τη γεννα χαος δυστυχως ελαχιστες οι εξαιρεσεις
    ελα ρε συ αυτο που λες ειναι λυπηρο :/
     

  11. 26-04-12 14:11 #7466
    Το avatar του χρήστη eli_din3

    Εγγραφή
    12-11-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    2.953
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gym Εμφάνιση μηνυμάτων
    ρε συ ποσο ισχυει αυτο που λες πραγματικα ο,τι ναναι αυτες οι περιπτωσεις κ τρελαινομαι κ γινομαι κακια μετα...

    τα κιλα κοριτσια χανονται....υπομονη θελει κ συνεπεια κ να το κανεις τροπο ζωης..αμα ζοριζεσαι κ γκρινιαζεις,σορρυ αλλα παντα θα μεινεις με τα κιλα στο χερι/κοιλια/ποδια κ παντα θα λες οτι η εγκυμοσυνη φταιει....
    εννοειται θελει ενα χρονικο διαστημα να επανελθει το σωμα στα φυσιολογικα του(μωρο ειχες μεσα σου πια,τι θες? να ξεπεταχτει κ ολα τελεια μετα την αλλη μερα?)
    αλλα επανερχεται και με περισσοτερη ορεξη πλεον,εφοσον ειχες την ευλογια να φερεις στον κοσμο μια νεα ζωη....

    αυτα τα ξεχναμε ομως για τους κοιλιακους ε?

    καλα οταν ερθει η ωρα εκεινη,θα το καταλαβετε...

    (εγω τωρα γιατι μιλαω σαν να εχω κανει παιδια δεν ξερω αλλα μαλλον φταιει που δινω μαθημα σχετικο με μωρα...)
    τοση ωραια αυτο αναρωτιεμαι..ΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ...α ρε γυμ... και τα λες και πειστικα ρ γμτ
     

  12. 26-04-12 14:23 #7467
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο koukoutsaki Εμφάνιση μηνυμάτων
    Mαρια να υποθεσω οτι εχεις bebe και εισαι σωματαρα ετσι?
    Στην προσπαθεια ειμαστε!!!

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gym Εμφάνιση μηνυμάτων
    εχει ενα παλικαρι γιοκα και ειναι φετες....στην κυριολεξια φετες!γι αυτο σας λεω,στο χερι σας ειναι τι θα κανετε με το σωμα σας!
    Ενα λεβεντη!!!!!


    Γεννησα πριν 21 μηνες για ενα διαστημα δεν μπορουσα να γυμναζομαι λογω μικρου και ξεκινησα Σεπτεμβρη φετος κανονικα.Η διαφορα ηταν οτι αρπαξε το σωμα με την μια και καλυτερα απο πριν.Στην φαση που ειμαι τωρα ειμαι καλυτερα απο ποτε οσον αφορα μυικο και γραμμωση.Με βαση αυτο λεω οτι η εγκυμοσυνη ανανεωνει το σωμα μιας γυναικας.Στην εγκυμοσυνη ετρωγα οπως πριν σαν ανθρωπος και οχι διατροφη απλα νορμαλ.Πηρα 6,5 κιλα και οταν γεννησα ειχα χασει 14.....λογω του οτι ειχα χασει μυικο λογω που δεν γυμναζομουν οπως πριν.Αλλα ειχα φυσιολογικη εγκυμοσυνη και γυμναζομουν(χαλαρα)μεχρι τον 9ο....Απο εκει και η φωτο.
    Η εγκυμοσυνη ΔΕΝ ΧΑΛΑΕΙ ΤΟ ΣΩΜΑ αλλα το χαλαν οι επιλογες μας που θα κανουμε στην εγκυμοσυνη οσον αφορα το φαγητο.Και παλι αν μια γυναικα εχει δυσκολη εγκυμοσυνη και δεν πρεπει να εχει δραστηριοτητα 10000 φορες αξιζει τον κοπο να φερει στον κοσμο ενα παιδι απο ενα σωμα.Το σωμα το φτιαχνουμε εμεις οπως θελουμε.....αν το θελουμε,το υψος δεν φτιαχνεται...
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες  
     

  13. 26-04-12 16:26 #7468
    Το avatar του χρήστη eli_din3

    Εγγραφή
    12-11-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    2.953
    Προεπιλογή
    μια ερωτηση... εχει σχεση με ραγαδες... υπαρχουν διαφορες θεραπειες π σ κανουν οι πλαστικοι κτλ κτλ κτλ..
    αν καποιος αποφασισει να τα σταξει αξιζει ή μπα? το χουμε ξανασυζητησει νομιζω πριν πολλεεες σελιδες...
     

  14. 26-04-12 17:20 #7469
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Μαρία Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στην προσπαθεια ειμαστε!!!



    Ενα λεβεντη!!!!!


    Γεννησα πριν 21 μηνες για ενα διαστημα δεν μπορουσα να γυμναζομαι λογω μικρου και ξεκινησα Σεπτεμβρη φετος κανονικα.Η διαφορα ηταν οτι αρπαξε το σωμα με την μια και καλυτερα απο πριν.Στην φαση που ειμαι τωρα ειμαι καλυτερα απο ποτε οσον αφορα μυικο και γραμμωση.Με βαση αυτο λεω οτι η εγκυμοσυνη ανανεωνει το σωμα μιας γυναικας.Στην εγκυμοσυνη ετρωγα οπως πριν σαν ανθρωπος και οχι διατροφη απλα νορμαλ.Πηρα 6,5 κιλα και οταν γεννησα ειχα χασει 14.....λογω του οτι ειχα χασει μυικο λογω που δεν γυμναζομουν οπως πριν.Αλλα ειχα φυσιολογικη εγκυμοσυνη και γυμναζομουν(χαλαρα)μεχρι τον 9ο....Απο εκει και η φωτο.
    Η εγκυμοσυνη ΔΕΝ ΧΑΛΑΕΙ ΤΟ ΣΩΜΑ αλλα το χαλαν οι επιλογες μας που θα κανουμε στην εγκυμοσυνη οσον αφορα το φαγητο.Και παλι αν μια γυναικα εχει δυσκολη εγκυμοσυνη και δεν πρεπει να εχει δραστηριοτητα 10000 φορες αξιζει τον κοπο να φερει στον κοσμο ενα παιδι απο ενα σωμα.Το σωμα το φτιαχνουμε εμεις οπως θελουμε.....αν το θελουμε,το υψος δεν φτιαχνεται...

    Πωωωω τι φωτο ειναι αυτη
    Προσκυνω ....
    Μακαρι μακαρι θελω τοσο πολυ να σας πιστεψω ...
    Μαρια να σου ζησει ο γιοκας σου

    Κοριτσια εγω εχω και διαδρομο σπιτι και απο κατω απο την πολυκατοικια μου εχει γυμναστηριο (τωρα δεν παω εκει ,αλα τοτε θα παω αναγκαστικα ...)
    Τελοσπαντων ειμαι ενα τρελλα φοβητσιαρικο κουκουτσι και ευχαριστω πολυ ολες μανουλες και μη που ειπατε τη γνωμη σας
     

  15. 26-04-12 17:22 #7470
    Προεπιλογή
    Μαρια


    θα εχω πολυ θρασος αν σου ζητησω να δω φωτο -ακεφαλη φυσικα - του πως εισαι τωρα?
     

Σελίδα 498 από 646 ΠρώτηΠρώτη ... 398448488496497498499500508548598 ... ΤελευταίαΤελευταία