Σελίδα 16 από 32 ΠρώτηΠρώτη ... 6141516171826 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 226 έως 240 από 476
  1. 22-01-11 17:06 #226
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο El Topo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολύ σωστά!

    Κι εγώ αυτό έχω συνειδητοποιήσει. Στο 99% των γυναικών (και ειλικρινά δεν είναι υπερβολικό το ποσοστό), όχι μόνο δεν τους αρέσουν οι bb αλλά ακόμα και ορισμένους πιο γυμνασμένους-ογκώδεις από το μέσο όρο θα τους προτιμούσαν πιο αδύνατους-μικρόσωμους. Τουλάχιστον αυτό έχω αντιμετωπίσει μέχρι τώρα στη ζωή μου αλλά και πολλά άτομα που ξέρω (χτες μάλιστα είχαμε την κουβέντα αυτή στο γυμναστήριο) και ειλικρινά δεν το καταλαβαίνω. Οκ το παραφουσκωμένο σώμα κάποιων bb να μην αρέσει γιατί ίσως δείχνει ψεύτικο και λιγάκι τρομακτικό, ένα όμως φυσικά γυμνασμένο σώμα που έχει λίγο όγκο παραπάνω, γιατί να θεωρείται λιγότερο προτιμότερο από ένα αδύνατο και συχνά αγύμναστο σώμα?

    Περισσότερος θαυμασμός εισπράττεται από τους υπόλοιπους άντρες, παρά από το γυναικείο φύλο. Γι'αυτό και όσοι κάνουν αας γι'αυτό το λόγο, εκτός του αχρείαστου κακού που προξενούν στην υγεία τους, περισσότερες ευκαιρίες θα χάσουν παρά θα κερδίσουν, αφού ως γνωστόν, άβυσσος η ψυχή της γυναίκας (ή αλλιώς το μ...ί δεν το πιάνεις πουθενά).

    Πάντως, έχω ρωτήσει εδώ και ώρα για ποιο λόγο τα αας είναι απαγορευμένα για χρήση σε υγιείς ανθρώπους, αφού υποτίθεται πως με σωστή χορήγηση και αποθεραπεία δεν προξενούν σοβαρά προβλήματα κι ακόμα δεν έχω πάρει απάντηση...
    σωστος κ γω τα χω περασει αυτα οι γυναικες προτιμουν τους λεπτους,εστω κ λιγο ογκο να χεις εχεις πολλες πιθανοτητες να ακουσεις μαμακια απ το γυναικειο φυλο,επεισης να προσθεσω οτι οποιος κανει κυκλο για να τον γουσταρει η γκομενα του η μια γκομενα ειναι μου@δουλος,ας σκεφτει τι θα κανε αυτη γι αυτον κ μετα ας βαλει φαρμακα στον οργανισμο του κ στην τελικη ετσι ειμαστε κ οποια γουσταρει,αυτες γιατι γουσταρουν τετοια σωματα?τι την ειδαν μοντελιτσες?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 22-01-11 17:11 #227
    Banned
    Εγγραφή
    20-07-2010
    Μηνύματα
    1.954
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sofos Εμφάνιση μηνυμάτων
    αυτο πρεπει να το διαβασουν πολλοι γιατι πανε κ τα κανουν ξερω ποσα ατομα απ την ταγαρουπολη που καταγομαι κ πανε 3 μηνες το καλοκαιρι γυμναστηριο κ κανουν κυκλους για να ναι το καλοκαιρι κομματιασμενοι κλπ κ για να βρουν καμια πιτσιρικα κ μετα σταματανε να γυμναζονται,αυτο ειναι το ρεζιλι για μενα σ αυτο το αθλημα!!!!
    φιλαρακι μου,το χεις πιστεψει εσυ?για τραβα να κανεις κυκλο εσυ και σε 3 μηνες ''γινε τουμπανο'' ..πολλοι εδω μεσα πιστευετε οτι αμα παρετε αναβολικα θα κατεβετε στην παραλια κομματιασμενοι μεσα σε 3 μηνες...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 22-01-11 17:11 #228
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.803
    Προεπιλογή
    ο καθένας το κάνει για τούς δικούς του λόγους , ούτε είναι κακό αυτό που κάνει κάποιος και του αρέσει να έχει θετικό αντίκτυπο και στο αντίθετο φύλλο , θεμιτο και ανθρώπινο είναι .

    άλλωστε όπως είπα γι αυτο και ντυνόμαστε και αγοράζουμε καινούρια ρούχα , αν το κάναμε για να μην κρυώνουμε , τότε θα τα κρατούσαμε μέχρι να λοιώσουν και δεν θα παίρναμε καινούρια με διαφορετικό ντιζάιν.

    επίσης τα μαλια δεν τα κουρεύουμε για να μην πέφτουν στα μάτια μας , αλλα για λόγους αισθητικής , κάπως έτσι είναι και το σώμα , απλα ο συνειδητοποιημένος θα το κάνει λέγοντας για τον εαυτό του για φυσική κατάσταση και ευεξία και καλή ψυχολογία και δεύτερα για τις γυναίκες

    γιατι όπως έχω ξαναπεί μπορεί κάποιος να κερδίσει κάτι έτσι , αλλα για λίγο , αλλα δεν μπορεί να το κρατήσει, γιατι απλα αν κάποιος με χαμηλή αυτοεκτήμιση και προσωπικότητα αν είναι όπως λέγαν στο χωριο μου τενεκές ξεγάνωτος και μπράτσα να κάνει απλα θα είναι ενας τενεκές με μπράτσα και ενω στην αρχή θα κερδίσει τις εντυπώσεις στο αντίθετο φύλο , θα τις χάσει πολύ γρήγορα .

    απλα είναι η φύση του αθλήματος τέτοια που τραβάει και τα ψώνια δεν είναι καθόλου περίεργο , απλα αν ο καθένας σκευτεί και καταλάβει πως δεν είναι το παν μόνο το περιτύλιγμα αλλα και το περιεχόμενο και το καλλιεργήσει , μπορει να κερδίσει και να μην χάσει εφόσον είναι ο εαυτος του

    όπως εχω ξαναπεί σαν να έχουμε ενα ωραίο κουτι με γλυκά και απ έξω κορδελάκια και φιογγάκια να σου τραβήξει το ενδιαφέρον να τα φας και μόλις το ανοίξεις να είναι μέσα χαλασμένα
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 22-01-11 17:15 #229
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Pavlos17 Εμφάνιση μηνυμάτων
    φιλαρακι μου,το χεις πιστεψει εσυ?για τραβα να κανεις κυκλο εσυ και σε 3 μηνες ''γινε τουμπανο'' ..πολλοι εδω μεσα πιστευετε οτι αμα παρετε αναβολικα θα κατεβετε στην παραλια κομματιασμενοι μεσα σε 3 μηνες...
    το χω ζησει διπλα τους φιλε μαζι τους γυμναζομαι κ βλεπω τι γυμναστικη κανουν κ πως ειναι το μαιο καθε φορα κ πως γινονται τον αυγουστο
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 22-01-11 17:16 #230
    Το avatar του χρήστη humanoid

    Εγγραφή
    17-10-2009
    Περ.
    Lost in oblivion
    Μηνύματα
    626
    Προεπιλογή
    Μιας που το πηγατε λιγο οff να πω κ εγω ενα περιστατικο πανω σε αυτο.
    2-3 χρονια πριν σε παραλια εξω απο Λαμια βλεπουμε τον Σιωτη
    που ειναι μακραν απο τα καλυτερα ελληνικα ββ σωματα .
    Στην παρεα μας ηταν 3 γυναικες.Κ οι 3 τον κοιταζαν αιδιαστικα κ κανανε λες κ ειδαν εξωγηινο.

    Για να μπω κ εγω λιγο on συμφωνω με αυτα που ειπε ο Διονυσος.
    Αν καποιος εχει αγωνιστηκους στοχους κ εχει ηδη θυσιασει διαφορα για να φτασει εκει το καταλαβαινω.
    Αλλιως μου φενεται το λιγοτερο αλαζονεια
    Αλλα οπως κ να χει ο καθενας κανει οτι γουσταρει
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 22-01-11 17:18 #231
    Banned
    Εγγραφή
    20-07-2010
    Μηνύματα
    1.954
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sofos Εμφάνιση μηνυμάτων
    το χω ζησει διπλα τους φιλε μαζι τους γυμναζομαι κ βλεπω τι γυμναστικη κανουν κ πως ειναι το μαιο καθε φορα κ πως γινονται τον αυγουστο
    ναι οκ...παντως οσους βλεπετε και λετε '' αυτος περνει αασ'' για παρτε και σεις να δουμε θα γινεται σαν αυτους?
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 22-01-11 17:21 #232
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Pavlos17 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ναι οκ...παντως οσους βλεπετε και λετε '' αυτος περνει αασ'' για παρτε και σεις να δουμε θα γινεται σαν αυτους?
    φιλε τωρα μην επιμενεις,σου λεω ο αλλος παει με κοιλια καθε χρονο για 4 μηνες γυμναστηριο κ στο τελος του κυκλου ειναι κομματια με φλεβες απ τα ματια ως τα νυχια κ αυτο το κανει για χρονια,εμενα ουτε που με νοιαζει απλα ξερω τι τσιτ ειναι ξερω τις παρενεργειες τους..αλλα δε μπορω να κρινω εναν που γυμναζεται χρονια κ θα τα παρει για να ανεβει γιατι σα φυσικος κολλας μετα απο καποια χρονια κ δε κρινω καποιον που τα παιρνει για να παει σε διαγωνισμο εκει ισα ισα δινω το ρησπεκτ μου,απλα μ αυτους που το κανουν μονο για το καλοκαιρι η για καποια γυναικα μ αυτους εγω γελαω..
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 22-01-11 17:23 #233
    Προεπιλογή
    Eγω αυτα για τους υποτιθεμενους αναβολικακιδες της παραλιες τα βρισκω λιγο ακυρα.Που τους βλεπετε ρε παιδια εσεις ολους αυτους?Εγω το 90% των γυμνασμενων που βλεπω σε παραλιες ειναι κατι 6πακ τυποι με 8-10 κιλα κατω απο το υψος τους,που σιγα τα αας και την δυσκολια που χρειαζεται για να επιτυχεις κατι τετοιο.
    Και το αλλο 10% που ειναι πανω κατω ιδια κιλα υψος-βαρος στο ιδιο ποσοστο bf που ειναι σαφως πιο δυσκολο αλλα φυσικα και επιτυγχανεται και χωρις χρηση αναβολικων...

    Και αν ακομα υποθεσουμε οτι πολλοι απο αυτους κανουν χρηση αας εσεις που το ξερετε?Κατουρησαν στην θαλασσα και πηρατε το δειγμα και κανατε αναλυση?Η ουσια ειναι οτι το αποτελεσμα δεν ειναι αφυσικο και δεν δικαιολογει
    ολη αυτην την παραφιλολογια.

    Εκτος και αν βλεπετε συχνα στις παραλιες ατομα 110 κιλα φετες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 22-01-11 17:25 #234
    Banned
    Εγγραφή
    20-07-2010
    Μηνύματα
    1.954
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Αντωνης Εμφάνιση μηνυμάτων
    Eγω αυτα για τους υποτιθεμενους αναβολικακιδες της παραλιες τα βρισκω λιγο ακυρα.Που τους βλεπετε ρε παιδια εσεις ολους αυτους?Εγω το 90% των γυμνασμενων που βλεπω σε παραλιες ειναι κατι 6πακ τυποι με 8-10 κιλα κατω απο το υψος τους,που σιγα τα αας και την δυσκολια που χρειαζεται για να επιτυχεις κατι τετοιο.
    Και το αλλο 10% που ειναι πανω κατω ιδια κιλα υψος-βαρος στο ιδιο ποσοστο bf που ειναι σαφως πιο δυσκολο αλλα φυσικα και επιτυγχανεται και χωρις χρηση αναβολικων...

    Και αν ακομα υποθεσουμε οτι πολλοι απο αυτους κανουν χρηση αας εσεις που το ξερετε?Κατουρησαν στην θαλασσα και πηρατε το δειγμα και κανατε αναλυση?Η ουσια ειναι οτι το αποτελεσμα δεν ειναι αφυσικο και δεν δικαιολογει
    ολη αυτην την παραφιλολογια.

    Εκτος και αν βλεπετε συχνα στις παραλιες ατομα 110 κιλα φετες.
    συμφωνω,μην κραζετε αυτα που δεν μπορειτε να πετυχετε
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 22-01-11 17:26 #235
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Αντωνης Εμφάνιση μηνυμάτων
    Eγω αυτα για τους υποτιθεμενους αναβολικακιδες της παραλιες τα βρισκω λιγο ακυρα.Που τους βλεπετε ρε παιδια εσεις ολους αυτους?Εγω το 90% των γυμνασμενων που βλεπω σε παραλιες ειναι κατι 6πακ τυποι με 8-10 κιλα κατω απο το υψος τους,που σιγα τα αας και την δυσκολια που χρειαζεται για να επιτυχεις κατι τετοιο.
    Και το αλλο 10% που ειναι πανω κατω ιδια κιλα υψος-βαρος στο ιδιο ποσοστο bf που ειναι σαφως πιο δυσκολο αλλα φυσικα και επιτυγχανεται και χωρις χρηση αναβολικων...

    Και αν ακομα υποθεσουμε οτι πολλοι απο αυτους κανουν χρηση αας εσεις που το ξερετε?Κατουρησαν στην θαλασσα και πηρατε το δειγμα και κανατε αναλυση?Η ουσια ειναι οτι το αποτελεσμα δεν ειναι αφυσικο και δεν δικαιολογει
    ολη αυτην την παραφιλολογια.

    Εκτος και αν βλεπετε συχνα στις παραλιες ατομα 110 κιλα φετες.
    ^^^ Aντωνη μαλλον δεν πας στις σωστες παραλίες
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 22-01-11 17:27 #236
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Το θεμα παντως μοιαζει με το αιωνιο ερωτημα,to be or not to be...(ελευθερη μεταφραση: να "μπεις" ή να μην "μπεις"; )
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 22-01-11 17:28 #237
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Αντωνης Εμφάνιση μηνυμάτων
    Eγω αυτα για τους υποτιθεμενους αναβολικακιδες της παραλιες τα βρισκω λιγο ακυρα.Που τους βλεπετε ρε παιδια εσεις ολους αυτους?Εγω το 90% των γυμνασμενων που βλεπω σε παραλιες ειναι κατι 6πακ τυποι με 8-10 κιλα κατω απο το υψος τους,που σιγα τα αας και την δυσκολια που χρειαζεται για να επιτυχεις κατι τετοιο.
    Και το αλλο 10% που ειναι πανω κατω ιδια κιλα υψος-βαρος στο ιδιο ποσοστο bf που ειναι σαφως πιο δυσκολο αλλα φυσικα και επιτυγχανεται και χωρις χρηση αναβολικων...

    Και αν ακομα υποθεσουμε οτι πολλοι απο αυτους κανουν χρηση αας εσεις που το ξερετε?Κατουρησαν στην θαλασσα και πηρατε το δειγμα και κανατε αναλυση?Η ουσια ειναι οτι το αποτελεσμα δεν ειναι αφυσικο και δεν δικαιολογει
    ολη αυτην την παραφιλολογια.

    Εκτος και αν βλεπετε συχνα στις παραλιες ατομα 110 κιλα φετες.
    εγω γι αυτα που λεω απευθηνομαι σε 4 ατομα απ την πολη μου που τους βλεπω στο gym κ τους ειδα κ στη θαλασσα που παω
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 22-01-11 17:29 #238
    Το avatar του χρήστη Stella

    Εγγραφή
    02-09-2009
    Περ.
    Mitilini
    Μηνύματα
    3.025
    Προεπιλογή
    Tελικά τα μοναδικά άτομα που παίρνουν ΑΑΣ 100% για τους σωστούς λόγους είναι οι γυναίκες που κάνουν bbing. (Eπειδή γουστάρουν τους μύς, αγαπούν το άθλημα και δεκάρα δε δίνουν αν αρέσουν στους άντρες, που στις περισσότερες περιπτώσεις δεν αρέσουν καθώς τις θεωρείτε υπερβολικές)
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 22-01-11 17:29 #239
    Το avatar του χρήστη flexakis

    Εγγραφή
    08-07-2008
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    247
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο El Topo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολύ σωστά!

    Κι εγώ αυτό έχω συνειδητοποιήσει. Στο 99% των γυναικών (και ειλικρινά δεν είναι υπερβολικό το ποσοστό), όχι μόνο δεν τους αρέσουν οι bb αλλά ακόμα και ορισμένους πιο γυμνασμένους-ογκώδεις από το μέσο όρο θα τους προτιμούσαν πιο αδύνατους-μικρόσωμους. Τουλάχιστον αυτό έχω αντιμετωπίσει μέχρι τώρα στη ζωή μου αλλά και πολλά άτομα που ξέρω (χτες μάλιστα είχαμε την κουβέντα αυτή στο γυμναστήριο) και ειλικρινά δεν το καταλαβαίνω. Οκ το παραφουσκωμένο σώμα κάποιων bb να μην αρέσει γιατί ίσως δείχνει ψεύτικο και λιγάκι τρομακτικό, ένα όμως φυσικά γυμνασμένο σώμα που έχει λίγο όγκο παραπάνω, γιατί να θεωρείται λιγότερο προτιμότερο από ένα αδύνατο και συχνά αγύμναστο σώμα?

    Περισσότερος θαυμασμός εισπράττεται από τους υπόλοιπους άντρες, παρά από το γυναικείο φύλο. Γι'αυτό και όσοι κάνουν αας γι'αυτό το λόγο, εκτός του αχρείαστου κακού που προξενούν στην υγεία τους, περισσότερες ευκαιρίες θα χάσουν παρά θα κερδίσουν, αφού ως γνωστόν, άβυσσος η ψυχή της γυναίκας (ή αλλιώς το μ...ί δεν το πιάνεις πουθενά).

    Πάντως, έχω ρωτήσει εδώ και ώρα για ποιο λόγο τα αας είναι απαγορευμένα για χρήση σε υγιείς ανθρώπους, αφού υποτίθεται πως με σωστή χορήγηση και αποθεραπεία δεν προξενούν σοβαρά προβλήματα κι ακόμα δεν έχω πάρει απάντηση...
    Δεν προκειτε να παρεις απαντηση γιατι απλα ειναι παραλογη η χρηση τους απο υγιεις ατομα.
    ISSA Certified Fitness Trainer/Certified Fitness Nutrition

    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 22-01-11 17:31 #240
    Banned
    Εγγραφή
    20-07-2010
    Μηνύματα
    1.954
    Προεπιλογή
    to hit or not to hit? (να βαρεσεις αασ η να μην βαρεσεις?)
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 16 από 32 ΠρώτηΠρώτη ... 6141516171826 ... ΤελευταίαΤελευταία