Θέμα: Female Gym Tips

Σελίδα 373 από 646 ΠρώτηΠρώτη ... 273323363371372373374375383423473 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 5.581 έως 5.595 από 9687
  1. 10-03-12 02:06 #5581
    Προεπιλογή
    Καληνύχταααααααα
    Στο άπειρο πορεύομαι,

    απ' το άπειρο ξεκίνησα.

    Κέντρο του σύμπαντος κι αθάνατος

    νόμισα ο άμυαλος πως ήμουνα
     

  2. 10-03-12 06:04 #5582
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    κοριτσια μου τι κανετε?

    εγω οπως βλεπετε απο την ωρα δεν κοιμαμαι...

    ηδη εχει ξεκινησει το συνεριο που ελεγα και τρεχω πανω κατω..μαζι με ολα τα αλλα της καθημερινοτητας μου

    μεχρι κ κυριακη θα ειμαι λιγο ον περιεργες ωρες οπως τωρα κ οσο αντεχω...

    γι αυτο λιγη κατανοηση ως προς τα πμ και γενικα ερωτησεις...

    θα απανταω οσο μπορω αυτο το διημερο αλλα επειδη δεν θελω τσαπατσουλιες οτι δεν απαντησω,εννοειται θα απαντηθει μετα...

    αν προσπερασω κατι,εννοειται μου το ξαναλετε...

    στα πμ ξαναλεω...τα ειδα...θα απαντησω λειτερ!


    μην χαλαρωνετε εεεεεεεεεεεεεεε...εχω πρακτορες λεμε!


    υ.γ. μπορει να ειμαι ψοφια αλλα δεν μπορω να μην αναφερω το οτι σημερα πεταξαααα λεμε στην ακρο γιογκα...ακριδα εγινα ακριδα!
     

  3. 10-03-12 06:07 #5583
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο eli_din3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα ηθελα να σας πω λιγο σχετικα με την μαμα μου... εκανε σημερα λιπομετρηση...ειναι 1.64..58 κιλα .. 44 χρονων
    της βρηκαν--> μυικη μαζα 46.2 kg
    λιπος 22,3%

    πως την κοβετε??? πρωτον.. και δευτερον..της βρηκε ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ κατακρατηση.... λογω αντικαταθλιπτικων που επαιρνε... της ειπε πως η διατροφη δεν παιζει κανενα ρολο..και παιζει μονο το νερο :S τελος γυμναζεται 3-4 φορες την βδομαδα αλλα δεν προσεχει την διατροφη της (οχι οτι τρωει και τιποτα τραγικο..οπως ολοι μας πριν αρχισουμε να προσεχουμε)
    ποια ειναι η γνωμη σας??
    μια χαρα ειναι η μαμα σου στα κιλα της...λιπος ας διωξει η γυναικα αλλα αφου δεν θελει διατροφη ας αυξησει την γυμανστικη της...αν δεν γουσταρει βαρη ας βαραει αεροβιο

    δεν θα την κανουμε αλλωστε κ τουμπανακι την μαμα...φτανει μια τουμαπνιασμενη στην οικογενειας σας...(εσενα εννοω ε/...)

    αμα ειναι διατεθιμενη να προσεχει τι τρωει τοτε εννοειται θα δει πιο καλα αποτελεσματα


    αναλογα τι θελει η γυναικα κ τι μπορει να κανει
     

  4. 10-03-12 06:09 #5584
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sofia82 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημέρα σε όλες σας! Έχω μια απορία επειδή και ο φίλος μου παίρνει πρωτεΐνη σε ρόφημα ποια είναι ακριβώς η δουλειά της. Ξέρω ότι σε κάποιες περιπτώσεις είναι απαραίτητη απλά εγώ προτιμώ τη μέθοδο της σωστής διατροφής. Τι αναλογίες πρέπει να χρησιμοποιούνται;
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο marvin Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μετα την προπονηση και εφοσον εχουμε δουλεψει καλα ,οι μυς μας εχουν ''τραυματιστει'',αυτο ειναι και το ζητουμενο σε καποιους ωστε να εχουν μια σχετικη μυικη αναπτυξη.Εμεις εκεινη την ωρα χρειαζεται να τους δωσουμε .την ''τροφη '' που χρειαζονται ωστε να θρεψουν ..να ''επουλοθουν ''.Υπαρχει στο σωμα μας ενα διαστημα μιας ωρας περιπου μετα την προπονηση που οτι φαμε το χρησιμοποιει για την θρεψη των μυων.Εδω η πρωτεινη ροφημα..εχει την δυνατοτητα να αποροφηθει γρηγορα και να φτασει εκει που πρεπει μεσα στο σωστο χρονο,καθως μετα απο αυτη την ωρα οτι φαμε θα ειναι απλες θερμιδες ..δηλαδη ενεργεια.Οχι οτι αν φαμε φαγακι που να εχει μεσα πρωτεινη δεν θα βοηθησει απλα θα αργησει να αποροφηθει λογο διασπασης των τροφων και πεψης.(σορυ αν τα λεω μπαλακιστικα).
    Τωρα η δοση συνηθως ειναι ενα σκουπ με 200 μλ νερο.


    οπως κ να προσθεσω οτι η πρωτεινη-ροφημα απλα μας βοηθαει...

    πχ λογω χρονου δεν μπορεις να κουβαλας ταπερακια εξω κτλ...οκ ...εχεις το ροφημα το πινεις κ εισαι μπομπα

    ειναι φαγητο...ΦΑΓΗΤΟ....ειμαι της αποψης να προτιμαμε φαγητο αλλα η πρωτεινη ως ροφημα μας λυνει τα χερια πργματικα πολλες φορες
     

  5. 10-03-12 06:17 #5585
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή GTD ΜΗΝ ΧΑΛΑΡΩΝΕΤΕ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕ!
    GTD 22

    Η πιο κρισιμη μερα/μερες σε μια εβδομαδα απο θεμα διατροφης ειναι το σαββατοκυριακο.

    Συνηθως χαλαρωνουμε απο δουλειες και υποχρεωσεις αλλα και απο γυμναστικη αρα...και απο...διατροφη?

    Γιατι?Δεν ειστε ευχαριστημενες με τη διατροφη σας κ θελετε διαλειμμα?ΧΜ...τοτε να ξαναδειτε τη διατροφη σας κ να φροντισετε να μην νιωθετε στερηση.

    Εννεοιται ειμαστε ανθρωποι και θα φαμε κ τη λιχουδια μας αλλα μην ξεχνατε...το φρουσκωμα και το πρηξιμο απο το γουρουνιασμα ειναι χειροτερο αισθημα απο οποιαδηποτε στιγμιαια αισθηση ευχαριστησης απο σαβουρα μαζεμενη!

    Γι'αυτο λοιπον...μην ξεχνατε!


    Όνομα: 430193_312283538824802_164143106972180_772744_651649563_n.jpg Εμφανίσεις: 468 Μέγεθος: 16,8 KB
     

  6. 10-03-12 06:22 #5586
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο grace Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κορίτσια καλημέρα!
    Για προτείνετε καμια καλή πολυβιταμίνη! το ψάχνω εδώ κ καιρο...


    γεια σου ρε γρασε τρελοκοριτσο...δεν σε ξεχασα ε...

    εδω ειναι ενα τοπικ με πολυβιταμινες αλλα κ πολλα αλλα αν θες να ψαχτεις...

    εχει κ αξιολογησεις...ριξε μια ματια να δεις...

    http://forum.bodybuilding.gr/forumdi...2-Health-Supps
     

  7. 10-03-12 12:40 #5587
    Το avatar του χρήστη grace

    Εγγραφή
    04-03-2012
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    160
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gym Εμφάνιση μηνυμάτων
    γεια σου ρε γρασε τρελοκοριτσο...δεν σε ξεχασα ε...

    εδω ειναι ενα τοπικ με πολυβιταμινες αλλα κ πολλα αλλα αν θες να ψαχτεις...

    εχει κ αξιολογησεις...ριξε μια ματια να δεις...

    http://forum.bodybuilding.gr/forumdi...2-Health-Supps
    Μην ανυσηχείς Ελενάκι! Κάνε το προγραμματάκι σου και εμείς εδώ είμαστε!

    κοίταξα τα τοπικς αλλά ειναι πολλες και δεν ξέρω ποιά να πρωτοδιαλέξω!

    Αν θέλεις κ εσυ φυσικά κ μπορείς πρότεινέ μου μια που να έχεις χρησιμοποιήσει! Θα προτιμούσα να έχει κ χρώμιο μέσα!

    Το ξέρω οτι δεν ξεχνάς! Οποτε βρεις χρόνο μ απαντας ( στο πμ )
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη grace : 10-03-12 στις 12:48
    I'm Only Responsible For What I Say... Not For What You Understant...
     

  8. 10-03-12 14:43 #5588
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gym Εμφάνιση μηνυμάτων
    GTD 22

    το φρουσκωμα και το πρηξιμο απο το γουρουνιασμα ειναι χειροτερο αισθημα απο οποιαδηποτε στιγμιαια αισθηση ευχαριστησης απο σαβουρα μαζεμενη!

    Γι'αυτο λοιπον...μην ξεχνατε!


    Όνομα: 430193_312283538824802_164143106972180_772744_651649563_n.jpg Εμφανίσεις: 468 Μέγεθος: 16,8 KB
    Αχ, Ελένη!!!!!!!!!!!!!

    Ευχομαι ένα υπέροχο Σαββατοκύριακο
     

  9. 10-03-12 14:47 #5589
    Προεπιλογή
    Ξεκινησα να παιρνω evening primrose oil ,εχω δει πολυ μεγαλη διαφορα στους πονους περιοδου. Επιτελους δεν διπλωνομαι στα δυο
     

  10. 10-03-12 14:57 #5590
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nastya Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ξεκινησα να παιρνω evening primrose oil ,εχω δει πολυ μεγαλη διαφορα στους πονους περιοδου. Επιτελους δεν διπλωνομαι στα δυο
    Πολύ πολύ καλό, όντως!

    Σκέψου όμως ότι δίνεις γύρω στα 20 με 30 ευρώ για μια συσκεασία, την στιγμή που μπορείς απλά να αυξήσεις λίγο το λαδάκι σου στη σαλάτα(κ εννοώ ελάχιστα κατα 1 κγ) ή να πάρεις κανένα αβοκάντο κ να τρως 1φετα την ημέρα κ να έχεις τα ίδια υπέροχα αποτελέσματα.

    Εγώ το προσπάθησα αυτό κ γι αυτό τις σταμάτησα τις κάψουλες
     

  11. 10-03-12 15:07 #5591
    Προεπιλογή
    Αν θυμαμαι καλα πληρωσα 25 ευρω , η συσκευασια εχει 240 softgels και ειναι χιλιαρες.

    Τι να σου πω, εμενα αυτο με τα λιπαρα παντως δε με βοηθησε
     

  12. 10-03-12 15:12 #5592
    Προεπιλογή
    ok! είναι πολύ καλή τιμή! εγώ είχα πάρει ένα με 60 μέσα, έπρεπε να παίρνω 2-4 την ημέρα κ πλήρωσα γύρω στο 30άρι....
    Μάλλον δεν έκανα καλή έρευνα αγοράς!
     

  13. 10-03-12 15:16 #5593
    Προεπιλογή
    Στην αρχη ειχα ρωτησει σε ενα φαρμακειο απο περιεργεια, τρελη διαφορα τιμης Σκετη απατη πραγματικα.
    Αν ψαξεις στο ιντερνετ θα βρεις διαφορες τιμες. Ειχα βρει καποια στιγμη και με 11 ευρω αλλα δεν το προλαβα.

    Την επομενη φορα θα ξερεις
     

  14. 10-03-12 17:41 #5594
    Προεπιλογή καλησπερα σας!
    Γεια σας και απο μενα !!!! Εχω λιωσει να σας διαβαζω τις τελευταιες μερες χαααχαχα αποφασισα να γραφτω και εγω και χαιρομαι που θα μιλαω καθημερινα με αλλα ...gym freaks διοτι κανεις απ την παρεα μου δεν ειναι ....
    Λοιπον στο θεμα μας γυμναζομαι δεκα χρονια αλλα απο σαβουρα στη διατροφη αλλο τιποτα και παλι καλα που ειμαι οπως ειμαι !!!! Τωρα ομως τερμα τα ψεματα δεν ειμαστε πια 18 χρονων!!! Ηδη εχω κοψει τα ..καθημερινα γλυκα (!) και τις διαφορες σαβουρες.... Εδω και δυο τρεις βδομαδες δηλαδηΠαντως ηδη ξεπρηστηκα ηδη ξετουμπανιασα πολυ νερο..... πολυ κατακρατηση.....

    Λοιπον να συνεχισω. Αυτο με αναπτερωσε γιατι αρχισα να μπαινω σε θεοσταενα ρουχα μου αλλα ξερω οτι τωρα αρχιζει το ζορι ...

    Ειμαι 30, 1,70 ακριβως, 61 κιλα (σημερα ξαναζυγιστηκα.....) στα καλα μου ειμαι 57-58..... Αλλα θελει σφιξιμο το κορμι και γραμμωση .
    Εχω τον κλασικο γυναικειο μεσογειακο σωματοτυπο.

    Απο γυμναστικη οτι ειχα χτισει τοσα χρονια το ειχα χτισει μονο με βαρη, χωρις πλακα, τους τελευταιους μηνες δοκιμασα ομαδικα φιτνες πιλατες κλπ δε δουλευουν στο κορμι μου αντιθετως μου ανοιγαν την ορεξη να τρωω κ παραπανω.... Κ παει η γραμμωση...
    Ξαναρχισα ομως τις τελευταιες βδομαδες εντατικα και οταν περασαν τα πιασιματα αρχισα σιγα σιγα να μοιραζω ομαδες, τωρα απο δευτερα λεω να ξεκινησω ΜΙΑ μυικη ομαδα καθε μερα - παω 4 με 5 φορες......
    Αυτα για αρχη νεες μου φιλες!!!Θα σας πω κι αλλα χαχααχα
     

  15. 10-03-12 17:45 #5595
    Προεπιλογή
    χαχαχχα....καλως τη κ απο δω....
    να τη κι αλλη γλυκατζου...
    βρε καπως πρεπει να σε λέμε όμως ε??....
     

Σελίδα 373 από 646 ΠρώτηΠρώτη ... 273323363371372373374375383423473 ... ΤελευταίαΤελευταία