Θέμα: Female Gym Tips

Σελίδα 334 από 646 ΠρώτηΠρώτη ... 234284324332333334335336344384434 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 4.996 έως 5.010 από 9687
  1. 25-02-12 22:31 #4996
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    αντε στελλαααα σιδερενια λεμε!
     

  2. 26-02-12 01:48 #4997
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή GCD 10
    GCD 10


    ’20 καμψεις

    20 βυθισεις τρικεφαλου

    30 προβολες προχωρητικες η στατικες αν δεν εχετε χωρο

    20 αρσεις ποδιων για κοιλιακους’’


    Σκορ σας?Ο χρονος σας!
     

  3. 26-02-12 10:03 #4998
    Προεπιλογή
    Καλημέρα κορίτσια

    Λοιπόν, απο καιρό ζητούσα μια αλλαγή. Κατι...
    Αποφάσισα να αλλάξω για λίγο κ τη διατροφή μου και τον τρόπο προπόνησης μου.
    Θα νηστεψω και θα αυξήσω τις αερόβιες προπονήσεις μου κ θα συμπληρώσω με γιογκα που τόσο αγαπώ, ενώ θα μειώσω στη 1-2 τις προπονήσεις που κάνω τώρα (χιτ κ κυκλικά μικρής διάρκειας).
    Όσο για τη νηστεία ξέρω πως η αποχή από την πρωτεΪνη είναι ένα μεγάλο θέμα, αλλά θα το τολμήσω. Δεν είμαι δα κ η Κασκάνη , όλο μυς ωστε να φοβάμαι την απώλεια
    Θα το κάνω σαν πειραμα κ βλέπουμε. ..
     

  4. 26-02-12 10:42 #4999
    Το avatar του χρήστη Stella

    Εγγραφή
    02-09-2009
    Περ.
    Mitilini
    Μηνύματα
    3.025
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο PEGY Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημέρα κορίτσια

    Λοιπόν, απο καιρό ζητούσα μια αλλαγή. Κατι...
    Αποφάσισα να αλλάξω για λίγο κ τη διατροφή μου και τον τρόπο προπόνησης μου.
    Θα νηστεψω και θα αυξήσω τις αερόβιες προπονήσεις μου κ θα συμπληρώσω με γιογκα που τόσο αγαπώ, ενώ θα μειώσω στη 1-2 τις προπονήσεις που κάνω τώρα (χιτ κ κυκλικά μικρής διάρκειας).
    Όσο για τη νηστεία ξέρω πως η αποχή από την πρωτεΪνη είναι ένα μεγάλο θέμα, αλλά θα το τολμήσω. Δεν είμαι δα κ η Κασκάνη , όλο μυς ωστε να φοβάμαι την απώλεια
    Θα το κάνω σαν πειραμα κ βλέπουμε. ..
    Και γω έχω σκεφτεί να νηστέψω φέτος...αλλά δεν ξέρω αν θα το τολμήσω..έχω μεγάλο κόλλημα με το κοτόπουλο και γενικώς με τα κρεατικά!
    Μην το φοβάσαι για την πρωτείνη αν κάνεις τους κατάλληλους συνδιασμούς τροφών θα καταφέρεις να αυξήσεις τη βιολογική αξια των φυτικών πρωτεινών σαν να τρως κρεας.
    Ορίστε μερικοί συνδιασμοι (μου τα έχει δώσει η διαιτολόγος):
    ρύζι + φασόλια
    Καλαμπόκι + φασόλια
    καλαμπόκι + ρύζι
    σόγια + καλαμπόκι
    σόγια + ρύζι
    Επίσης μια καλή λύση θα ήταν να επισκευτεις και μια διαιτολόγο να σου βγάλει διατροφή για να είσαι σίγουρη και να έχεις ποικιλία.
    Μπράβο σου που το αποφάσισες ...εγώ συνέχεια του χρόνου και του χρόνου το πάω....
     

  5. 26-02-12 10:43 #5000
    Προεπιλογή
    καλημέεερααα....
    καλη αρχή πέγκυ...
     

  6. 26-02-12 12:39 #5001
    Ripped Princess
    Το avatar του χρήστη marvin

    Εγγραφή
    23-09-2010
    Περ.
    Αθηνα
    Μηνύματα
    4.526
    Προεπιλογή
    Καλημερα κορες του Νοτια.Διαβασα και ειδα κατι και μου εχει κανει τοση εντυπωση που ειπα να το μοιραστω μαζι σας.

    [YOUTUBE=6vW07ut0cKU]6vW07ut0cKU[/YOUTUBE] απλα δεν υπαρχουν!!!!
    Το πεισμα, η θεληση φαινονται απο την εξελιξη. Αν θες κατι, μπορεις να το καταφερεις, το θεμα ειναι να σφιξεις τα δοντια και να το πιστεψεις. Ολοι πειναμε, ολοι εχουμε αναγκες,ανθρωποι ειμαστε, η μαγκια ειναι να μπορεσεις να ελεγξεις τον εγκεφαλο σου και να ξεπερασεις τα ορια σου. Τιποτα δεν χαριζεται, πρεπει να θυσιασεις πραγματα για να τα καταφερεις!
    Nastya
     

  7. 26-02-12 12:50 #5002
    Προεπιλογή
    απίστευτοι....και το κανουν να φαίνεται τοσο ευκολο...
     

  8. 26-02-12 13:08 #5003
    Προεπιλογή
    οντως απιστευτοι ειδικα ο τυπος που στεκεται καθετα...αλλα φανταζομαι ολοι αυτοι εκτος απο σωματικοι δυναμη το κανουν ολημερις κ οληβραδυς...λες κ κανουν ρυθμικη!!
    εγω παθαινω πλακα με τις κοπελες που κανουν pole dancing!!!απιστευτα κορμια!!!
    Συνημμένο Αρχείο 41025
    Συνημμένο Αρχείο 41026
    Συνημμένο Αρχείο 41027
     

  9. 26-02-12 14:57 #5004
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο PEGY Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημέρα κορίτσια

    Λοιπόν, απο καιρό ζητούσα μια αλλαγή. Κατι...
    Αποφάσισα να αλλάξω για λίγο κ τη διατροφή μου και τον τρόπο προπόνησης μου.
    Θα νηστεψω και θα αυξήσω τις αερόβιες προπονήσεις μου κ θα συμπληρώσω με γιογκα που τόσο αγαπώ, ενώ θα μειώσω στη 1-2 τις προπονήσεις που κάνω τώρα (χιτ κ κυκλικά μικρής διάρκειας).
    Όσο για τη νηστεία ξέρω πως η αποχή από την πρωτεΪνη είναι ένα μεγάλο θέμα, αλλά θα το τολμήσω. Δεν είμαι δα κ η Κασκάνη , όλο μυς ωστε να φοβάμαι την απώλεια
    Θα το κάνω σαν πειραμα κ βλέπουμε. ..
    τιποτα δεν θα παθεις πεγκυ μου απο θεμα μυικοτητας...οι μυς φτιαχνονται και χανονται το ιδιο δυσκολα...εκτος κ αν κανεις απεργια πεινας κ προπονησεις μαζι!

    θα ειναι μια ωραια αλλαγη...το ειχα κανει παλιοτερα κ μου ειχε αρεσει αυτη η αποχη απο το κρεας!
     

  10. 26-02-12 14:58 #5005
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dorita Εμφάνιση μηνυμάτων
    οντως απιστευτοι ειδικα ο τυπος που στεκεται καθετα...αλλα φανταζομαι ολοι αυτοι εκτος απο σωματικοι δυναμη το κανουν ολημερις κ οληβραδυς...λες κ κανουν ρυθμικη!!
    εγω παθαινω πλακα με τις κοπελες που κανουν pole dancing!!!απιστευτα κορμια!!!
    Συνημμένο Αρχείο 41025
    Συνημμένο Αρχείο 41026
    Συνημμένο Αρχείο 41027
    ειχα δοκιμασει γερμανια...ηταν να ανοιξει κ ενα κεντρο αλλα τελικα δεν ανοιξε κ με την ορεξη εμεινα!
    αλλα ειναι απιστευτο!
     

  11. 26-02-12 15:53 #5006
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή GTD 19
    GTD 19


    ‘’Εαν αυτο που αποζητατε ΜΟΝΟ ειναι το σωμα της παραλιας ,τοτε ειναι βεβαιο οτι καποια στιγμη θα χασετε το δρομο σας.

    Το ερωτημα που θα επρεπε να κανετε στον εαυτο σας ειναι το εξης:


    <<ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΤΟ ΘΕΛΩ?ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΑΓΑΠΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΩ?>>

    Μην εχετε στο μυαλο σας μονο την παραλια(και αυτο στο προγραμμα ειναι και τα αποτελεσματα θα ερθουν)...

    εχετε ως πρωτο στοχο να αγαπησετε σιγα σιγα με τον δικο σας ρυθμο τον χωρο της γυμναστικης...

    και μετα θα σας γινει ΤΡΟΠΟς ΖΩΗς!’’
     

  12. 26-02-12 15:56 #5007
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Όνομα: 420716_10150706964323573_729898572_11194321_799564688_n.jpg Εμφανίσεις: 290 Μέγεθος: 58,9 KB

    Μην περιμενετε τον χρονο να περναει ασκοπα...καντε την καθε στιγμη να μετραει!
     

  13. 26-02-12 17:32 #5008
    Το avatar του χρήστη Stella

    Εγγραφή
    02-09-2009
    Περ.
    Mitilini
    Μηνύματα
    3.025
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gym Εμφάνιση μηνυμάτων
    GCD 10


    ’20 καμψεις

    20 βυθισεις τρικεφαλου

    30 προβολες προχωρητικες η στατικες αν δεν εχετε χωρο

    20 αρσεις ποδιων για κοιλιακους’’


    Σκορ σας?Ο χρονος σας!
    Είπα να αναλάβω και γω σιγά σιγά δράση μιας και ο ωμος είναι πολύ καλύτερα!
    χρόνος: 5 λεπτά
    Καμψεις πηρα γυναικειες για να μη ζορίσω το χερι πολύ
    βυθισεις με λυγισμένα ποδια επίσης για να μη ζορίζω τον ώμο πολύ.
    Συμπέρασμα: "και να ηθελα να τις εκτελέσω αλλιως τις ασκήσεις σιγά μην τις έβγαζα!"
    Κορίτσια σκέτη απογοήτευση...τα΄παιξα ...καλέ δε με αντέχανε τα χερια μου, πολύ κάψιμο...
    Πφφφφ....από την αρχή πρέπει να ξεκινήσω πάλι....που πήγε όλη μου η δύναμη;;;;ΠΟΥ;;;;;;

    εντιτ: τώρα πεισμωσα πολύ μιλάμε!
     

  14. 26-02-12 17:35 #5009
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    στελλα μου ...με ρεγουλα σε ο,τι εχει να κανει με χερια...

    ειναι αρκετες οι επαναληψεις αυτην την φορα...δεν ειναι οπως τα αλλα,.,.

    το οτι τα βαζω δεν παει να πει οτι τα κανετε μονοκοπανια...καντε κ παυσεις ενδιαμεσα ετσι?

    αργοτερα θα μπουν κ πιο δυσκολα,...αλλα και παλι η καθε μια μενει στο επιπεδο της κ ζοριζει το σωμα της μεχρι εκει που παει...

    και σιγα σιγα θα ανεβεις...

    να πεισμωνεις πιο πολυ...η δυναμη σου θα επανελθει!απλα θελει χρονο!κ παλι υπομονη! μου την δινει οταν λεω αυτην την λεξη γιατι οταν μου την λενε,τα παιρνω αλλα τι να γινει...ετσι πρεπει!

    εντιτ¨-μου φαινεται πρπεει να σας βαζω πιο συχνα κατι τετοια εε?
     

  15. 26-02-12 17:41 #5010
    Το avatar του χρήστη Stella

    Εγγραφή
    02-09-2009
    Περ.
    Mitilini
    Μηνύματα
    3.025
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gym Εμφάνιση μηνυμάτων
    στελλα μου ...με ρεγουλα σε ο,τι εχει να κανει με χερια...

    ειναι αρκετες οι επαναληψεις αυτην την φορα...δεν ειναι οπως τα αλλα,.,.

    το οτι τα βαζω δεν παει να πει οτι τα κανετε μονοκοπανια...καντε κ παυσεις ενδιαμεσα ετσι?

    αργοτερα θα μπουν κ πιο δυσκολα,...αλλα και παλι η καθε μια μενει στο επιπεδο της κ ζοριζει το σωμα της μεχρι εκει που παει...

    και σιγα σιγα θα ανεβεις...

    να πεισμωνεις πιο πολυ...η δυναμη σου θα επανελθει!απλα θελει χρονο!κ παλι υπομονη! μου την δινει οταν λεω αυτην την λεξη γιατι οταν μου την λενε,τα παιρνω αλλα τι να γινει...ετσι πρεπει!

    εντιτ¨-μου φαινεται πρπεει να σας βαζω πιο συχνα κατι τετοια εε?
    Ναι καλέ εκανα διαλειμμα στις βυθίσεις....
    πωπωωωω να σου πω την αλήθεια ντρέπομαι.....κατι τέτοια τα είχα για ευκολα...
    ....αλλα που θα πάει...θα τον βρω το ρυθμό μου...

    ναι ναι να μας βάζεις συνέχεια μπας και πάρω μπρος!
     

Σελίδα 334 από 646 ΠρώτηΠρώτη ... 234284324332333334335336344384434 ... ΤελευταίαΤελευταία