Σελίδα 10 από 40 ΠρώτηΠρώτη ... 8910111220 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 136 έως 150 από 593
  1. 09-08-10 10:35 #136
    Το avatar του χρήστη metz

    Εγγραφή
    20-10-2009
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    510
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mantus3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    να εχει ευχαριστους χορους, ζεστο νερο παντα και να απουσιαζουν οι κλασικοι χοντροφουσκοτοι που σε πριζουν με συστασεις του τιπου : ειναι πολα, την κανεις λαθος, θα τραυματιστεις..
    Μόνο σε κανένα ladies gym φιλε...

    Αλλά από την άλλη, θα διαφωνίσω για τους ''χοντροφουσκωτους'' που λες, ίσως επειδή έχω τη μύγα, ίσως επειδί κι εγώ όταν μάθαινα να γυμνάζομαι τα έκανα όλα λάθος και κάτι τε΄τοιοι τύποι μου έδειξαν τις ασκήσεις και τον τρόπο προπόνησης...

    απλά η γνώμη μου...
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 11-08-10 19:50 #137
    Το avatar του χρήστη mantus3

    Εγγραφή
    26-07-2008
    Περ.
    THESSALONIKI
    Μηνύματα
    2.369
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο metz Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μόνο σε κανένα ladies gym φιλε...

    Αλλά από την άλλη, θα διαφωνίσω για τους ''χοντροφουσκωτους'' που λες, ίσως επειδή έχω τη μύγα, ίσως επειδί κι εγώ όταν μάθαινα να γυμνάζομαι τα έκανα όλα λάθος και κάτι τε΄τοιοι τύποι μου έδειξαν τις ασκήσεις και τον τρόπο προπόνησης...

    απλά η γνώμη μου...
    εχεις καμια περουκα απο τις αποκριες να μου δανησεις?
    αμα ειναι να μην εχω τριγηρο μου το καθε βλακα χοντρο που το παιζει καπως, παω και σε ladies....
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 11-08-10 19:57 #138
    Το avatar του χρήστη metz

    Εγγραφή
    20-10-2009
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    510
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mantus3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    εχεις καμια περουκα απο τις αποκριες να μου δανησεις?
    αμα ειναι να μην εχω τριγηρο μου το καθε βλακα χοντρο που το παιζει καπως, παω και σε ladies....
    Σοβαρά πάντως, στο γυμναστήριο που πηγαίνω (Escape Κρήνης - περιοχή ''Miami'') δεν έχουν πέσει τέτοια φαινόμενα στην αντίληψή μου.

    Ο καθένας κοιτάει τη δουλειά του. Οι μουσικές επιλογές που συνοδεύουν την προπόνηση πάσχουν λίγο αλλά αυτό διορθώνεται με ενα mp3 player.

    Αν δεν βολεύει λόγω απόστασης, έχω μια μπλέ περούκα από τις απόκριες...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 23-08-10 21:48 #139
    Το avatar του χρήστη gmalamos

    Εγγραφή
    12-03-2010
    Περ.
    Salonica
    Μηνύματα
    2.186
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο metz Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δες το Escape. Εγώ πήγαινα εκεί 2 χρόνια και τώρα που μετακόμισα Καλαμαριά πάλι στο Escape πάω - στην Κρήνη (Miami). Δεν βρήκα κάτι καλύτερο...

    Που ακριβως βρισκεται αυτο ρε μεγαλε??
    I love .
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 24-08-10 01:20 #140
    Το avatar του χρήστη metz

    Εγγραφή
    20-10-2009
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    510
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gmalamos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Που ακριβως βρισκεται αυτο ρε μεγαλε??
    θ.Χαριση 112, Τουμπα τηλ 2310-920611

    Λυσιου 4, Ν. Κρηνη τηλ. 2310-457378
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 24-08-10 01:32 #141
    Banned
    Εγγραφή
    07-11-2007
    Περ.
    Natural World
    Μηνύματα
    776
    Προεπιλογή
    metz k εγω escape παω οχι κρηνη αλλα κλεανθους..ελα φιλε να γινουμε πιο πολλοι..ουτε τα βαρη θα χωρανε το χειμωνα
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 24-08-10 02:50 #142
    Το avatar του χρήστη gmalamos

    Εγγραφή
    12-03-2010
    Περ.
    Salonica
    Μηνύματα
    2.186
    Προεπιλογή
    escape.......Ερχομαι!!
    I love .
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 24-08-10 18:26 #143
    Το avatar του χρήστη metz

    Εγγραφή
    20-10-2009
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    510
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jGod Εμφάνιση μηνυμάτων
    metz k εγω escape παω οχι κρηνη αλλα κλεανθους..ελα φιλε να γινουμε πιο πολλοι..ουτε τα βαρη θα χωρανε το χειμωνα
    Στο Escape της Κλεάνθους πήγαινα για 2 χρόνια, μετακόμισα Καλαμαριά όμως και πέφτει λίγο μακριά, οπότε πάω στο Escape Κρήνης (στο Miami)
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 24-08-10 18:57 #144
    Το avatar του χρήστη Surfer

    Εγγραφή
    06-07-2010
    Περ.
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Μηνύματα
    100
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jessie pavelka Εμφάνιση μηνυμάτων
    οχι ρε metz ουτε και γω ημουν απολυτος.. συμφωνω σε αυτο που λες απλα πιστευω οτι με τα μηχανηματα γινεται πιο σωστα η ασκηση με καλυτερη ισορροπια, καλυτερη σταση σωματος κλπ.. ειδικα στους ωμους... σεβαστες ολες οι αποψεις φιλε! mantus αν εχεις ορεξη δοκιμασε να πας στον στυλιανιδη.. εχω ακουσει οτι ειναι καλο. ειναι βασ. ολγας. δεν ξερω αν μενεις κοντα για να σε βολευει παντως αν πας να το δεις πες μου τη γνωμη σου γιατι σκεφτομουν να παω εκει.


    Τι μου θυμίσατε!!...ο Στυλιανίδης υπάρχει ακόμα? πήγαινα εκεί το '95 και '96..Δίπλα στη Πλατεία Αριστοτέλους. Θυμάμαι, όταν πήγαινε 22:00 κατέβαζε το γενικό του ρεύματος...Με τα φώτα κινδύνου βγαίναμε έξω Εαν είχες ξεχαστεί και ήσουν στα αποδυτήρια τοίχο, τοίχο για να βγούμε
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 03-09-10 19:12 #145
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TEFAAtzis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Eγω γραφτηκα σε σιδεραδικο με 75 ευρο το τριμηνο!!!

    & ksanazitaw sugnwmi poy grafw me agglika eimai Finland auti ti stigmi, alla apo avrio pali Ellada. Tha me endiefere na graftw sto gym pou proteinei o TEFAATZIS. exei kanenas thl? Volevei na perasw/ parw til aurio gia na suzitisw mazi tous? An thelete afiste prwsopiko minima na to dw thanks a lot!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 03-09-10 20:31 #146
    Προεπιλογή
    παιδια ανεβενω σαλονικα σαν φοιτητης επειδη δεν ξερω και πολυ απο περιοχες μπορειται να μου πειτε στον ευοσμο τι παιζει απο γυμναστηρια????
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 03-09-10 20:55 #147
    Banned
    Εγγραφή
    07-11-2007
    Περ.
    Natural World
    Μηνύματα
    776
    Προεπιλογή
    του τεφαατζη δεν ειναι γυμναστηριο ειναι σαν να εκανα το δωματιο μου γυμναστηριο με οργανα του 60..(ξερετε...με σιδερενια κουτια απο φετα τυρι που τα βαλανε τσιμεντο..)
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 03-09-10 22:04 #148
    Master of Pain
    Το avatar του χρήστη GEORGEXX1

    Εγγραφή
    01-12-2009
    Μηνύματα
    2.468
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο xaris92 Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδια ανεβενω σαλονικα σαν φοιτητης επειδη δεν ξερω και πολυ απο περιοχες μπορειται να μου πειτε στον ευοσμο τι παιζει απο γυμναστηρια????
    στον ευοσμο θα βρεις τρια γυμναστηρια,σε καλα επιπεδα μπορω να πω,απο τιμες δεν ξερω,αλα αυτο που θα σου προτεινω ειναι το πρωην animal gym που τωρα απο οτι εμαθα αλαξε ονομα και βρισκετε στην νικοπολη στα συνορα ευοσμου.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 03-09-10 23:43 #149
    Το avatar του χρήστη TEFAAtzis

    Εγγραφή
    08-05-2009
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    3.043
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jGod Εμφάνιση μηνυμάτων
    του τεφαατζη δεν ειναι γυμναστηριο ειναι σαν να εκανα το δωματιο μου γυμναστηριο με οργανα του 60..(ξερετε...με σιδερενια κουτια απο φετα τυρι που τα βαλανε τσιμεντο..)
    ναι καλα ψηλε,επειδη εσυ εισαι φλωρος και γουσταρεις τα ψευτοτρεντικα με τους χτικιαρηδες με τα κολαν πηγαινε κει εγω καλα ειμαι στα σιδερα!!!
    Abs on a skinny guy is like a fat bitch with big tits - it doesn't count.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 04-09-10 17:16 #150
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TEFAAtzis Εμφάνιση μηνυμάτων
    ναι καλα ψηλε,επειδη εσυ εισαι φλωρος και γουσταρεις τα ψευτοτρεντικα με τους χτικιαρηδες με τα κολαν πηγαινε κει εγω καλα ειμαι στα σιδερα!!!
    Για τον ιδιο λογο, ΤΕΦΑΑΤΖΗ, επειδη & εγω το μονο που ΔΕ γουσταρω ειναι τα τρεντικα γυμναστηρια με τις μανταμιτσες να χτυπιουνται στις αεροβικες, θελω να βρω ενα σιδεραδικο! Ενα οπου, ευχομαι, να εχει λιγο κοσμο τις ωρες που πηγαινω(οχι συνωστισμος,δε τον μπορω), να εχει ελευθερα βαρη, ο καθενας να κοιτα τη δουλεια του. Αυτα ζηταω! Απο οικονομικο θεμα δεν υπαρχει προβλημα, ας ειναι & πιο ακριβο απο τα αλλα. Μηπως ομως θα ειμαι η μονη κοπελα εκει μεσα & θα με κοιταν περιεργα? Please, αφηστε ενα τηλεφωνο να επικοινωνησω. Σιδεραδικο θελω <3
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 10 από 40 ΠρώτηΠρώτη ... 8910111220 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags for this Thread