Σελίδα 2 από 62 ΠρώτηΠρώτη 12341252 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 923
  1. 17-10-09 21:35 #16
    Προεπιλογή
    Σημερα πηρα την Myfusion "milk chocolate" και εχει πολυ ωραια γευση.Μου εδωσαν μαζι ενα φακελακι " Double chocolate" να την δοκιμασω και ενω περιμενα να ειναι πιο νοστιμη αυτη εχει μια γευση σαν τραγιλα.
    Η διαφορα μεταξυ των δυο σοκολατων ειναι αισθητη
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 27-10-09 23:11 #17
    Το avatar του χρήστη fotis hks

    Εγγραφή
    06-06-2009
    Περ.
    athens/GREECE
    Μηνύματα
    66
    Προεπιλογή
    παιδιά δε λέω καλη η Myοfusion την δομιμασα σε γευση βανιλια και ηταν φοβερή... δεν είδα ομως τα αποτελέσματα που ειχα δει απο την ON ισως οπως μου ειπε και ενας γνωστης φιλος η συγκεκριμένη πρωτεινη λειτουργει ως μια καλη πηγη πρωτεινης...απο κει και περα πρεπει να τη συνδιασεις με καποια αλλα προιοντα τησ Gaspari οπως ειναι το size on η με αλλα οπως αμινο3εα....κτλ...σε γευση η βανιλια παντως ηταν απεχτη......
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 09-11-09 09:42 #18
    Το avatar του χρήστη primordial

    Εγγραφή
    07-06-2009
    Περ.
    "Psycho Circus"
    Μηνύματα
    1.027
    Thumbs up
    Καλημέρα...

    από τον Σεπτέμβριο μέχρι και τώρα έχω ήδη χρησιμοποιήσει 3 tabs των 2.2kg. Η χρήση που κάνω έχει ως εξής: 1 scoop το πρωί πριν από τα δημητριακά, 1 scoop 1 με μιαμιση ώρα πριν την προπόνηση και ένα τ'εταρτο πρίν αμινοξέα με γόυταμίνη , 1 ή 2 scoop μετά την προπόνηση πάλι με αμινοξέα & γλουταμίνη, και μερικές φορές το βράδυ 1 scoop με γιαούρτι και μέλι. Σαν γεύση είναι καταπληκτική, χρησιμοποιώ την double chocolate. Πολύ καλή διαλυτότητα στο νερό (δεν χρησιμοποιώ γάλα) και σε συνδυασμό με την διατροφ'ή και την προπόνηση θεωρώ ότι μου έχει ΄δωσει το κάτι παραπάνω . Θα συμφωνήσω με όσους είπαν ότι δεν είναι και η καθαρότερη, αλλά με ένα ποσοστό 70% (τουλάχιστον έτσι ισχυρίζονται) είναι πολύ καλό, εξαρτάται φυσικά και το σκοπό που θέλεις να εξυπηρετήσει. Παρόλ' αυτά, πραγματικά πιστεύω ότι τα αποτελέσματα δεν μπορούν να είναι απόλυτα για όλους...!! Άποψή μου... δοκίμασέ την, είναι ένα αρκετά αξιόλογο προϊόν, και σίγουρα καλύτερο από κάτι άλλες μούφες που έχω δοκιμάσει...!!!

    Φιλικά πάντα....
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη primordial : 09-11-09 στις 11:13
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 09-11-09 11:50 #19
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.908
    Προεπιλογή
    Είναι πολύ καή πρωτείνη. Σύντομα θα μάθετε απο το φόρουμ και ένα κατάστημα στην ελλάδα που έχει σπάσει την τιμή της για τα ελληνικά δεδομένα. Υπομονή κανα μήνα.

    ΜΒ
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 09-11-09 12:06 #20
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Το περιμένουμε Πανο,με ανυπομονησία !!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 09-11-09 17:58 #21
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    Ειναι οντως πολυ καλη εγω την αλλαξα για λιγο και ξαναγυρισα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 13-11-09 16:59 #22
    Προεπιλογή
    Φίλε MUSCLEBOSS νομίζω πως ξέρω σε ποιο κατάστημα αναφέρεσαι
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 20-11-09 01:42 #23
    Προεπιλογή
    Πήρα βανιλια και την έβαλα σε γαλα με βρώμη.
    Μπορώ να πω οτι πιο νοστιμο έχω φάει στη ζωή μου ακόμα και σε συγκριση με γλυκά ή οτιδήποτε άλλο. Απιστευτο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 07-12-09 15:50 #24
    Banned
    Εγγραφή
    08-09-2009
    Μηνύματα
    1.801
    Προεπιλογή
    Εντάξει η γεύση, αλλά για μετά την προπόνηση δεν κάνει ε;
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 07-12-09 15:53 #25
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Machiavelli Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εντάξει η γεύση, αλλά για μετά την προπόνηση δεν κάνει ε;
    Γιατί να μην κάνει μετά την προπόνηση? Απλά μετά την προπόνηση την πίνεις με νερό και κάποιον απλό υδατάνθρακα.
    Νους υγιής εν σώματι υγιή
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 07-12-09 16:08 #26
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Muscleboss Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είναι πολύ καή πρωτείνη. Σύντομα θα μάθετε απο το φόρουμ και ένα κατάστημα στην ελλάδα που έχει σπάσει την τιμή της για τα ελληνικά δεδομένα. Υπομονή κανα μήνα.

    ΜΒ
    τι νεα για αυτο? μου τελειωσε και πρεπει να αγορασω
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 07-12-09 16:10 #27
    Banned
    Εγγραφή
    08-09-2009
    Μηνύματα
    1.801
    Προεπιλογή
    Πολλές έχει μέσα και δε το κόβω να καλύπτονται οι ανάγκες που έχεις εκείνη την ώρα. Εκτός αν χτυπάς 2,5αρια scoop και δεν τρως σε 1 ώρα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 07-12-09 16:12 #28
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Machiavelli Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολλές έχει μέσα και δε το κόβω να καλύπτονται οι ανάγκες που έχεις εκείνη την ώρα. Εκτός αν χτυπάς 2,5αρια scoop και δεν τρως σε 1 ώρα.
    Δεν κατάλαβα τι εννοείς.
    Νους υγιής εν σώματι υγιή
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 07-12-09 16:16 #29
    Banned
    Εγγραφή
    08-09-2009
    Μηνύματα
    1.801
    Προεπιλογή
    Πολλά ήδη πρωτεΐνης, πολλά λίπη, δε το κόβω να απορροφάται γρήγορα, που ειδικά εκείνη την ώρα είναι σημαντικό, εκτός αν απορροφόνται οι whey concetrate και τα λοιπά άμεσα και οι υπόλοιπες πιο αργά, έτσι με μια μεγάλη ποσότητα σκόνης (ας πούμε 2,5 σκουπ) καλύπτεις τις ανάγκες σε whey και τις ανάγκες πρωτεΐνης μια ώρα μετά και τρως μόνο υδατάνθρακα και μετά ξανά από 3 ώρες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 07-12-09 16:36 #30
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Machiavelli Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολλά ήδη πρωτεΐνης, πολλά λίπη, δε το κόβω να απορροφάται γρήγορα, που ειδικά εκείνη την ώρα είναι σημαντικό, εκτός αν απορροφόνται οι whey concetrate και τα λοιπά άμεσα και οι υπόλοιπες πιο αργά, έτσι με μια μεγάλη ποσότητα σκόνης (ας πούμε 2,5 σκουπ) καλύπτεις τις ανάγκες σε whey και τις ανάγκες πρωτεΐνης μια ώρα μετά και τρως μόνο υδατάνθρακα και μετά ξανά από 3 ώρες.
    Οι πιο πολλές πρωτείνες που έχω δεί είναι μείγμα πρωτεινών.
    Οπότε στην συγκεκριμένη περίπτωση της myofusion που το μεγαλύτερο μείγμα της είναι concetrate σαφώς και απορροφάται γρήγορα. Η πρωτείνη του αυγού θα αργήσει να απορροφηθεί, αλλά η πρωτείνη του αυγού νομίζω πρέπει να είναι ένα πολύ μικρό ποσοστό.
    Τα λιπαρά που έχει (3 γραμμάρια ανά σκουπ) δεν νομίζω ότι είναι πρόβλημα.
    Εγώ (είμαι 56 κιλά) βάζω μετά την προπόνηση 1,5 σκουπ. Μετά από μία ώρα περίπου τρώω. Τρώω βέβαια και πρωτείνη και υδατάνθρακα.

    Οι isolate πρωτείνες αποροφούνται πιο γρήγορα αλλά εγώ δεν τις προτιμώ λόγω γευσης. Οι concetrate απορροφούνται γρήγορα αλλά όχι όπως οι solate. Οι concetrate όμως έχουν απίθανες γευσεις. Εγώ αυτό διαπίστωσα.
    Νους υγιής εν σώματι υγιή
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 62 ΠρώτηΠρώτη 12341252 ... ΤελευταίαΤελευταία