Σελίδα 15 από 32 ΠρώτηΠρώτη ... 5131415161725 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 211 έως 225 από 476
  1. 22-01-11 16:03 #211
    Το avatar του χρήστη dionisos

    Εγγραφή
    12-01-2010
    Περ.
    ΑΡΤΑ
    Μηνύματα
    1.057
    Προεπιλογή
    Για όλους όσους είναι αγωνιστικοί ή θέλουν να γίνουν μπορώ να κατανοήσω την κίνησή τους να πάρουν αασ. Για τους υπόλοιπους απλά θα ήθελα να ρωτήσω αν αξίζει τελικά για την παραλία, για τις γυναίκες... για μια εικόνα δηλαδή να πάρει κανείς αασ. Απλά προσπαθώ να καταλάβω το σκεπτικό σας, δεν κατακρίνω αυτό που κάνετε, ο καθένας κάνει αυτό που θεωρεί καλύτερο για εκείνον! Φιλικά πάντα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 22-01-11 16:04 #212
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο El Topo Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΔΕΝ θα έπρεπε διότι βλάπτουν την υγεία. Τώρα το τι κάνει ο καθένας δε με απασχολεί. Και ναρκωτικά να πάρει και απ'το μπαλκόνι να πηδήξει, επιλογή του είναι, όμως αυτό δε σημαίνει πως κάτι τέτοιο δεν είναι κατακριτέο και δεν πρέπει να αποφεύγεται.

    Δεδομένα συγκεκριμένα δεν έχω, αν και αυτά που λέει το πρώτο ποστ του τόπικ με καλύπτουν απόλυτα. Ούτε όμως έχουν οι περισσότεροι εδώ μέσα που τα όσα ξέρουν είναι εμπειρικά κυρίως (εκτός και αν έχουν σπουδάσει ιατρική με εξειδίκευση στα αας).
    Από εκεί και πέρα όμως, όταν κάτι ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ από τους οργανισμούς υγείας, εγώ θα το σεβαστώ και δε θα το βγάλω καραμέλα ή στη χειρότερη ασπιρινη.

    Όσο για αυτούς που βάζουν την υγεία τους σε δεύτερη μοίρα για να επιτύχουν το "σκοπό" που λες, εσύ καλά κάνεις που δεν τους κρίνεις αλλά εγώ τους θεωρώ τόσο επιπόλαιους και απερίσκεπτους, όσο και παραδείγματα προς αποφυγή (εκτός κι αν μιλάμε για επαγγελματίες που έτσι βγάζουν το ψωμί τους, χωρίς αυτό να σημαίνει πως το θεωρώ ό,τι καλύτερο, το κατανοώ πάντως).
    Και οι κοπέλες που πάσχουν από νευρική ανορεξία έχουν ένα σκοπό, να γίνουν όσο πάρα πολύ αδύνατες και πολλές "λιώνουν" για να τον επιτύχουν, συχνά χάνοντας και τη ζωή τους. Ούτε αυτές τις κρίνεις επειδή είναι επιλογή τους? Η μήπως μόνο τα αας είναι υπεράνω κριτικής?

    Και τέλος, δε χρειάζεται να ρωτήσεις κάποιον αν παίρνει αας διότι κατά κανόνα φαίνεται εξόφθαλμα. Αυτό όμως σε καμία περίπτωση δεν το θεωρώ αρνητικό, είναι καθαρά θέμα αισθητικής και σε άλλους αρέσει ενώ σε άλλους όχι (προσωπικά, αν δε μιλάμε για ακρότητες είμαι σε αυτούς που τους αρέσει).

    Το θέμα μου, όπως και του τόπικ άλλωστε, είναι καθαρά οι παρενέργειες και εκεί δεν πρέπει κανείς να βάζει νερό στο κρασί του.
    Τώρα η ελευθερία επιλογής είναι ένα φιλοσοφικό ζήτημα που έχει ηθικοθρησκευτικές προεκτάσεις και φυσικά θεωρώ πως ο καθένας είναι ελεύθερος να διαχειριστεί τη ζωή του όπως θέλει.
    Κανείς όμως δεν είναι υπεράνω κριτικής και όταν αποδεδειγμένα τα αας είναι βλαβερά για την υγεία (εκτός και αν είναι απαγορευμένα χωρίς λόγο), πολύ απλά οφείλουμε να αποτρέπουμε κάποιον από τη χρήση τους.
    Το τι θα κάνει αυτός φυσικά είναι δικό του θέμα.
    Αυτά που λέει το πρώτο ποστ είναι εμπειρικά όπως και αυτά που λέγονται από κάποιους εδώ μέσα.
    Τα ΑΑΣ επηρεάζουν την υγεία βραχυπρόθεσμα και εάν δεν κάνεις ΣΩΣΤΗ χρήση,και μακροπρόθεσμα.Για να είναι βλαβερά τα ΑΑΣ υπάρχουν προυποθέσεις.Οσο ανεύθυνο είναι να πω εγώ σε κάποιον ''πάρε ΑΑΣ,δεν θα πάθεις τίποτα'' 'αλλο τόσο ανεύθυνο είναι να σπείρεται πανικός γύρω από τα ΑΑΣ με δηλώσεις τύπου ''είναι βλαβερά'' ή ''τα @@ σου θα γίνουν σταφίδες'' χωρίς εξήγηση και τεκμηρίωση.
    Η ελευθερία επιλογής δεν είναι θέμα ηθικό ούτε θρησκευτικό.....ο καθένας κάνει ότι θέλει,τέλος.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 22-01-11 16:12 #213
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dionisos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για όλους όσους είναι αγωνιστικοί ή θέλουν να γίνουν μπορώ να κατανοήσω την κίνησή τους να πάρουν αασ. Για τους υπόλοιπους απλά θα ήθελα να ρωτήσω αν αξίζει τελικά για την παραλία, για τις γυναίκες... για μια εικόνα δηλαδή να πάρει κανείς αασ. Απλά προσπαθώ να καταλάβω το σκεπτικό σας, δεν κατακρίνω αυτό που κάνετε, ο καθένας κάνει αυτό που θεωρεί καλύτερο για εκείνον! Φιλικά πάντα!
    απο μενα εχεις χιλια (1000) !
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 22-01-11 16:14 #214
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Mitsen Εμφάνιση μηνυμάτων
    Body Building??????
    Nα σαι καλα ρε μιτσεν που το εξηγησες,προηγουμενως νομιζα οτι ειχε σχεση με το Badmilton και αναρωτιομουν γιατι το βλεπω τοσες φορες εδω περα...Καλα που υπαρχουν και φωτεινοι φαροι γνωσεων και μορφωνομαστε και οι υπολοιποι
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 22-01-11 16:20 #215
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dionisos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για όλους όσους είναι αγωνιστικοί ή θέλουν να γίνουν μπορώ να κατανοήσω την κίνησή τους να πάρουν αασ. Για τους υπόλοιπους απλά θα ήθελα να ρωτήσω αν αξίζει τελικά για την παραλία, για τις γυναίκες... για μια εικόνα δηλαδή να πάρει κανείς αασ. Απλά προσπαθώ να καταλάβω το σκεπτικό σας, δεν κατακρίνω αυτό που κάνετε, ο καθένας κάνει αυτό που θεωρεί καλύτερο για εκείνον! Φιλικά πάντα!
    και απο μενα εχεις 1000!!!!!

    καλα αυτο ειναι μεγαλη μ@λακια και οσοι το κανουν εχουν ψευδαισθησεις

    εφοσον στο 99% των γυναικων δεν αρεσει το συγκεκριμενο θεαμα!!Αμα εισαι

    χαλιας και δεν κατεχεις το "λεγειν" δεν πα να παρεις ο,τι θες...πολυ απλα ΔΕΝ!Το

    ανεφερα γιατι με εκνευριζουν αφανταστα τετοια ποζερια σε παραλιες!!Αυτο

    ηθελα να πω εγω!
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 22-01-11 16:25 #216
    Το avatar του χρήστη ginus

    Εγγραφή
    12-02-2009
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    798
    Προεπιλογή
    απο την διαμαχη που γινετε το μονο σωστο που ακουσα ειναι οτι ο καθενας ειναι υπευθυνος των πραξεων του..και ουτε θα χολοσκασω για τυχον αλλουνου παρενεργειες...το θεμα ειναι οτι αυτες υπαρχουν...καλο θα ηταν ουτε να τις φτιαχνουμε αγγελικα πλασμενες αλλα ουτε και να τις δαιμονοποιουμε..προφανως και δεν υπαρχουν ερευνες γιατι τα ΑΑΣ δεν ενδεικνυονται για αυτη την χρηση και πιθανον η ιδια η ερευνα να εβγαινε παρανομη(αφου θα γινοταν δοκιμη σε ανθρωπους)οσο αναφορα για τo σωστo pct δεν ειναι ολα ετσι απλα...πχ ακουσα οτι με pry**** δεν θα χεις προβλημα με τους ορχεις...ναι σαφως και δεν θα χεις...θα ξαναρθουν στο μεγεθος που ηταν...αλλα τι θα γινει με την κινηση των σπερματοζωαριων...την πρωτη φορα που κανεις χρηση πεφτει τουλαχιστον 10% και αν αναλογιστουμε οτι οσο μεγαλωνουμε τοσο αδρανοποιουνται τα σπερματοζωαρια........η κινηση των σπερματοζωαριων ειναι διαφορετικη σε καθε ανθρωπο..αλλος εχει ποιο ενεργα αλλος οχι....οποτε το να παιζουμε με αυτα τα πραγματα ειναι ριψοκυνδινο καποιες φορες και ιδιως απο την στιγμη που καθε κινηση γινετε στην λουφα και κρυφα...δηλαδη χωρις να υπαρχει να σου πει καποιος 100% το τροπο...μπορειτε φυσικα να κανετε μεταγραφη το ιατρικο team του coleman και τσιμπηθειτε ελευθερα..
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ginus : 22-01-11 στις 16:28
    don't read my posts..they are reflecting the truth..ugle things u know...
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 22-01-11 16:26 #217
    Banned
    Εγγραφή
    17-12-2008
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    875
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dionisos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για όλους όσους είναι αγωνιστικοί ή θέλουν να γίνουν μπορώ να κατανοήσω την κίνησή τους να πάρουν αασ. Για τους υπόλοιπους απλά θα ήθελα να ρωτήσω αν αξίζει τελικά για την παραλία, για τις γυναίκες... για μια εικόνα δηλαδή να πάρει κανείς αασ. Απλά προσπαθώ να καταλάβω το σκεπτικό σας, δεν κατακρίνω αυτό που κάνετε, ο καθένας κάνει αυτό που θεωρεί καλύτερο για εκείνον! Φιλικά πάντα!
    Καλή ερώτηση Dionisos, γιατί να το κάνει κάποιος.Από την άλλη μπορώ να κατανοήσω την κίνηση κάποιου να το κάνει για τις γυναίκες και όχι για να συμμετέχει σε κάποιον αγώνα. Προσωπικά το σώμα μου δεν το έχω για να το αυτοθαυμάζω ή να με θαυμάζουν οι υπόλοιποι άντρες , με ενδιαφέρει πάρα πολύ να αρέσω στην κοπέλα μου. Το ξέρω ότι αυτό δεν ακούγεται "hardcore" και ότι γυμναστήριο πας για την πάρτη σου και άλλα τέτοια κλισέ που προσωπικά τα βρίσκω λίγο υποκριτικά από εξελικτικής άποψης αφού τα περισσότερα πράγματα τα κάνουμε με στόχο το ζευγάρωμα και την αναπαραγωγή, εκτός και αν κάποιος νομίζει πως θα έκανε με την ίδια ένταση bodybuilding κλεισμένος στο Άγιο Όρος απομονωμένος από την κανονική ζωή ,τα αναβολικά, ζώντας μία αμόλυντη ζωή κάνοντας παρέα μόνο με άντρες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 22-01-11 16:30 #218
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο COBRA_STYLE Εμφάνιση μηνυμάτων
    και απο μενα εχεις 1000!!!!!

    καλα αυτο ειναι μεγαλη μ@λακια και οσοι το κανουν εχουν ψευδαισθησεις

    εφοσον στο 99% των γυναικων δεν αρεσει το συγκεκριμενο θεαμα!!Αμα εισαι

    χαλιας και δεν κατεχεις το "λεγειν" δεν πα να παρεις ο,τι θες...πολυ απλα ΔΕΝ!Το

    ανεφερα γιατι με εκνευριζουν αφανταστα τετοια ποζερια σε παραλιες!!Αυτο

    ηθελα να πω εγω!
    αυτο πρεπει να το διαβασουν πολλοι γιατι πανε κ τα κανουν ξερω ποσα ατομα απ την ταγαρουπολη που καταγομαι κ πανε 3 μηνες το καλοκαιρι γυμναστηριο κ κανουν κυκλους για να ναι το καλοκαιρι κομματιασμενοι κλπ κ για να βρουν καμια πιτσιρικα κ μετα σταματανε να γυμναζονται,αυτο ειναι το ρεζιλι για μενα σ αυτο το αθλημα!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 22-01-11 16:31 #219
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Andrikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλή ερώτηση Dionisos, γιατί να το κάνει κάποιος.Από την άλλη μπορώ να κατανοήσω την κίνηση κάποιου να το κάνει για τις γυναίκες και όχι για να συμμετέχει σε κάποιον αγώνα. Προσωπικά το σώμα μου δεν το έχω για να το αυτοθαυμάζω ή να με θαυμάζουν οι υπόλοιποι άντρες , με ενδιαφέρει πάρα πολύ να αρέσω στην κοπέλα μου. Το ξέρω ότι αυτό δεν ακούγεται "hardcore" και ότι γυμναστήριο πας για την πάρτη σου και άλλα τέτοια κλισέ που προσωπικά τα βρίσκω λίγο υποκριτικά από εξελικτικής άποψης αφού τα περισσότερα πράγματα τα κάνουμε με στόχο το ζευγάρωμα και την αναπαραγωγή, εκτός και αν κάποιος νομίζει πως θα έκανε με την ίδια ένταση bodybuilding κλεισμένος στο Άγιο Όρος απομονωμένος από την κανονική ζωή ,τα αναβολικά, ζώντας μία αμόλυντη ζωή κάνοντας παρέα μόνο με άντρες.
    χαχαχαχα ΘΕΟΣ !!
    well said ακόμα μια φορά
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 22-01-11 16:34 #220
    Το avatar του χρήστη drago

    Εγγραφή
    14-07-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    557
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dionisos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για όλους όσους είναι αγωνιστικοί ή θέλουν να γίνουν μπορώ να κατανοήσω την κίνησή τους να πάρουν αασ. Για τους υπόλοιπους απλά θα ήθελα να ρωτήσω αν αξίζει τελικά για την παραλία, για τις γυναίκες... για μια εικόνα δηλαδή να πάρει κανείς αασ. Απλά προσπαθώ να καταλάβω το σκεπτικό σας, δεν κατακρίνω αυτό που κάνετε, ο καθένας κάνει αυτό που θεωρεί καλύτερο για εκείνον! Φιλικά πάντα!
    το πρόβλημα είναι ότι πολλοί από τους αγωνιστικούς είναι πρώτα απ' όλα "αναβολακιδες" της παραλίας, που κάποια στιγμή κατέβηκαν και σε αγώνες...

    έχω κάπου μια συνέντευξη που έλεγαν αθλητές ότι προτιμούσαν τους αγώνες αρχές καλοκαιριού ώστε να είναι σε τέλεια κατάσταση για να βγούν στην παραλια μετά.

    τα παραδείγματα όσων δεν είναι έτσι είναι ελάχιστα, και μόλις γνωρίσεις κάποιον που δεν είναι έτσι κάνει μπαμ. dld λες αυτός δεν είναι στο ίδιο καζάνι με τους άλλους.

    Για πόλους πάντως πιστεύω ότι η "ποσερια" η φιγούρα κλπ κλπ είναι πολύ ποιο βαθιά ριζωμένα στο κεφάλι τους απ' ότι ο αθλητισμός, οι αγώνες κλπ...

    και δεν μιλαw για "ποσερια" και kagkoyria μονο στην παραλια... μιλαv γενικότερα. κι οποιος νομίζει ότι το άθλημα πάει κατά τύχη κατά διαόλου ας το ξανασκεφτεί...
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 22-01-11 16:36 #221
    Το avatar του χρήστη pan0z

    Εγγραφή
    16-04-2010
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    1.290
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Andrikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλή ερώτηση Dionisos, γιατί να το κάνει κάποιος.Από την άλλη μπορώ να κατανοήσω την κίνηση κάποιου να το κάνει για τις γυναίκες και όχι για να συμμετέχει σε κάποιον αγώνα. Προσωπικά το σώμα μου δεν το έχω για να το αυτοθαυμάζω ή να με θαυμάζουν οι υπόλοιποι άντρες , με ενδιαφέρει πάρα πολύ να αρέσω στην κοπέλα μου. Το ξέρω ότι αυτό δεν ακούγεται "hardcore" και ότι γυμναστήριο πας για την πάρτη σου και άλλα τέτοια κλισέ που προσωπικά τα βρίσκω λίγο υποκριτικά από εξελικτικής άποψης αφού τα περισσότερα πράγματα τα κάνουμε με στόχο το ζευγάρωμα και την αναπαραγωγή, εκτός και αν κάποιος νομίζει πως θα έκανε με την ίδια ένταση bodybuilding κλεισμένος στο Άγιο Όρος απομονωμένος από την κανονική ζωή ,τα αναβολικά, ζώντας μία αμόλυντη ζωή κάνοντας παρέα μόνο με άντρες.
    Sorry κιολας αλλα καποιος το να παρει αας για να τον θελουν περισσοτερες γκομενες μου φαινεται οτι μονο αυτο δεν θα γινει.Ενας που εχει ας πουμε ενα υπερβολικα γυμνασμενο σωμα παραπανω απο τον μεσο ορο των αθλουμενων πιστευετε οτι οταν βγαινει εξω τον θαυμαζουν οι γκομενες?Εγω πιστευω μονο οι αντρες τον θαυμαζουν με τις συχνες ατακες "πωω τι τουμπανο","τι ντουλαπα ειναι αυτος".Πιστευω οποιος αρχιζει το ββ ξερει πολυ καλα οτι δεν θα αρεσει σε ενα μεγαλο ποσοστο των γυναικων.Γνωμη μου ειναι οτι καθαρα το κανεις για να σε φοβουνται ή να σε σεβονται η τριγυρω σου να θες να ξεχωριζεις και να σε επαινουνε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 22-01-11 16:39 #222
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Andrikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλή ερώτηση Dionisos, γιατί να το κάνει κάποιος.Από την άλλη μπορώ να κατανοήσω την κίνηση κάποιου να το κάνει για τις γυναίκες και όχι για να συμμετέχει σε κάποιον αγώνα. Προσωπικά το σώμα μου δεν το έχω για να το αυτοθαυμάζω ή να με θαυμάζουν οι υπόλοιποι άντρες , με ενδιαφέρει πάρα πολύ να αρέσω στην κοπέλα μου. Το ξέρω ότι αυτό δεν ακούγεται "hardcore" και ότι γυμναστήριο πας για την πάρτη σου και άλλα τέτοια κλισέ που προσωπικά τα βρίσκω λίγο υποκριτικά από εξελικτικής άποψης αφού τα περισσότερα πράγματα τα κάνουμε με στόχο το ζευγάρωμα και την αναπαραγωγή, εκτός και αν κάποιος νομίζει πως θα έκανε με την ίδια ένταση bodybuilding κλεισμένος στο Άγιο Όρος απομονωμένος από την κανονική ζωή ,τα αναβολικά, ζώντας μία αμόλυντη ζωή κάνοντας παρέα μόνο με άντρες.
    μα ναι γιαυτο δεν ειπε κανεις τπτ.Για να το πετυχεις αυτο,ο καλυτερος τροπος ειναι χωρις αας μιας και με τη χρηση αυτων το ακριβως αντιθετο θα καταφερεις!!
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 22-01-11 16:40 #223
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pan0z Εμφάνιση μηνυμάτων
    Sorry κιολας αλλα καποιος το να παρει αας για να τον θελουν περισσοτερες γκομενες μου φαινεται οτι μονο αυτο δεν θα γινει.Ενας που εχει ας πουμε ενα υπερβολικα γυμνασμενο σωμα παραπανω απο τον μεσο ορο των αθλουμενων πιστευετε οτι οταν βγαινει εξω τον θαυμαζουν οι γκομενες?Εγω πιστευω μονο οι αντρες τον θαυμαζουν με τις συχνες ατακες "πωω τι τουμπανο","τι ντουλαπα ειναι αυτος".Πιστευω οποιος αρχιζει το ββ ξερει πολυ καλα οτι δεν θα αρεσει σε ενα μεγαλο ποσοστο των γυναικων.Γνωμη μου ειναι οτι καθαρα το κανεις για να σε φοβουνται ή να σε σεβονται η τριγυρω σου να θες να ξεχωριζεις και να σε επαινουνε.
    αχαχχαχαχ.....αλλη λαλακια αυτο!!!
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 22-01-11 16:41 #224
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pan0z Εμφάνιση μηνυμάτων
    Sorry κιολας αλλα καποιος το να παρει αας για να τον θελουν περισσοτερες γκομενες μου φαινεται οτι μονο αυτο δεν θα γινει.Ενας που εχει ας πουμε ενα υπερβολικα γυμνασμενο σωμα παραπανω απο τον μεσο ορο των αθλουμενων πιστευετε οτι οταν βγαινει εξω τον θαυμαζουν οι γκομενες?Εγω πιστευω μονο οι αντρες τον θαυμαζουν με τις συχνες ατακες "πωω τι τουμπανο","τι ντουλαπα ειναι αυτος".Πιστευω οποιος αρχιζει το ββ ξερει πολυ καλα οτι δεν θα αρεσει σε ενα μεγαλο ποσοστο των γυναικων.Γνωμη μου ειναι οτι καθαρα το κανεις για να σε φοβουνται ή να σε σεβονται η τριγυρω σου να θες να ξεχωριζεις και να σε επαινουνε.
    +1000
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 22-01-11 17:01 #225
    Το avatar του χρήστη El Topo

    Εγγραφή
    16-04-2010
    Περ.
    desert
    Μηνύματα
    393
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pan0z Εμφάνιση μηνυμάτων
    Sorry κιολας αλλα καποιος το να παρει αας για να τον θελουν περισσοτερες γκομενες μου φαινεται οτι μονο αυτο δεν θα γινει.Ενας που εχει ας πουμε ενα υπερβολικα γυμνασμενο σωμα παραπανω απο τον μεσο ορο των αθλουμενων πιστευετε οτι οταν βγαινει εξω τον θαυμαζουν οι γκομενες?Εγω πιστευω μονο οι αντρες τον θαυμαζουν με τις συχνες ατακες "πωω τι τουμπανο","τι ντουλαπα ειναι αυτος".Πιστευω οποιος αρχιζει το ββ ξερει πολυ καλα οτι δεν θα αρεσει σε ενα μεγαλο ποσοστο των γυναικων.Γνωμη μου ειναι οτι καθαρα το κανεις για να σε φοβουνται ή να σε σεβονται η τριγυρω σου να θες να ξεχωριζεις και να σε επαινουνε.
    Πολύ σωστά!

    Κι εγώ αυτό έχω συνειδητοποιήσει. Στο 99% των γυναικών (και ειλικρινά δεν είναι υπερβολικό το ποσοστό), όχι μόνο δεν τους αρέσουν οι bb αλλά ακόμα και ορισμένους πιο γυμνασμένους-ογκώδεις από το μέσο όρο θα τους προτιμούσαν πιο αδύνατους-μικρόσωμους. Τουλάχιστον αυτό έχω αντιμετωπίσει μέχρι τώρα στη ζωή μου αλλά και πολλά άτομα που ξέρω (χτες μάλιστα είχαμε την κουβέντα αυτή στο γυμναστήριο) και ειλικρινά δεν το καταλαβαίνω. Οκ το παραφουσκωμένο σώμα κάποιων bb να μην αρέσει γιατί ίσως δείχνει ψεύτικο και λιγάκι τρομακτικό, ένα όμως φυσικά γυμνασμένο σώμα που έχει λίγο όγκο παραπάνω, γιατί να θεωρείται λιγότερο προτιμότερο από ένα αδύνατο και συχνά αγύμναστο σώμα?

    Περισσότερος θαυμασμός εισπράττεται από τους υπόλοιπους άντρες, παρά από το γυναικείο φύλο. Γι'αυτό και όσοι κάνουν αας γι'αυτό το λόγο, εκτός του αχρείαστου κακού που προξενούν στην υγεία τους, περισσότερες ευκαιρίες θα χάσουν παρά θα κερδίσουν, αφού ως γνωστόν, άβυσσος η ψυχή της γυναίκας (ή αλλιώς το μ...ί δεν το πιάνεις πουθενά).

    Πάντως, έχω ρωτήσει εδώ και ώρα για ποιο λόγο τα αας είναι απαγορευμένα για χρήση σε υγιείς ανθρώπους, αφού υποτίθεται πως με σωστή χορήγηση και αποθεραπεία δεν προξενούν σοβαρά προβλήματα κι ακόμα δεν έχω πάρει απάντηση...
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 15 από 32 ΠρώτηΠρώτη ... 5131415161725 ... ΤελευταίαΤελευταία