Θέμα: Female Gym Tips

Σελίδα 499 από 646 ΠρώτηΠρώτη ... 399449489497498499500501509549599 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 7.471 έως 7.485 από 9687
  1. 26-04-12 17:26 #7471
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο koukoutsaki Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πωωωω τι φωτο ειναι αυτη
    Προσκυνω ....
    Μακαρι μακαρι θελω τοσο πολυ να σας πιστεψω ...
    Μαρια να σου ζησει ο γιοκας σου

    Κοριτσια εγω εχω και διαδρομο σπιτι και απο κατω απο την πολυκατοικια μου εχει γυμναστηριο (τωρα δεν παω εκει ,αλα τοτε θα παω αναγκαστικα ...)
    Τελοσπαντων ειμαι ενα τρελλα φοβητσιαρικο κουκουτσι και ευχαριστω πολυ ολες μανουλες και μη που ειπατε τη γνωμη σας

    Σε ευχαριστω πολυ.Πριν γεννησω ελεγα οκ ας χαλασει το σωμα δεν με ενδιαφερει μπροστα στο θαυμα της ζωης.Αλλα ελα ομως που πηρε καλυτερα μπροστα μετα την γεννα.......το πιστευω οτι ανανεωνεται το σωμα.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο koukoutsaki Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μαρια


    θα εχω πολυ θρασος αν σου ζητησω να δω φωτο -ακεφαλη φυσικα - του πως εισαι τωρα?
    αγαπη μου γλυκια δεν εχω βγαλει καμια δικη μου μεχρι τωρα(ολο το μικρο φωτογραφιζω) αλλα θα βγαλω και θα βαλω.
     

  2. 26-04-12 17:30 #7472
    Προεπιλογή
    Μαρια ειναι τρομερα παρηγορο που λες οτι πηρε μπρος με τη μια μετα και αρπαξε το σωμα σου
    Εγω γυμναζομαι 10 χρονια ,αλλα ετρωγα του κοσμου τη βρωμια, διατροφη αρχισα πριν ουτε δυο μηνες
    Δες αν θες τις φωτο στο προφιλ μου
     

  3. 26-04-12 17:54 #7473
    Προεπιλογή
    καλησπερα κι απο μενα ...ειμαι καινουργια στην παρεα σασ ...θα ηθελα την συμβουλη σασ και τισ γνωσεισ σασ....ειμαι 23 χρονων και εχω γεννησει 11 μηνεσ τωρα με καισαρικη ...στην εγκυμοσυνη μου πηρα μονο 9 κιλα και εκανα πολυ γυμναστικη επαιζα ποδοσφαιρο εκανα τισ προπονησεισ μου κικ μποξινγκ κτλ οποτε τα κιλα εφυγαν ευκολα ..ξεκινησα στα 58 κιλα και 11 μηνεσ αφου εχω γεννησει ειμαι 54 και υψοσ 168... θελω να κανω εντονη γραμμωση αλλα δεν μπορω να πετυχω το αποτελεσμα που θελω ...σασ γραφω πανω κατω την διατροφη μου να μου πειτε αν κανω λαθοσ καπου...πρωινο ομελετα ασπραδια +πρασινο τσαι η κουακερ +μισο ποτηρι γαλα 2% η γιαουστι +6 αμυγδαλα για μεσημεριανο κρεασ η ψαρι +σαλατα +3κουταλεσ ρυζι η οσπρια φακεσ η ρεβιθια+σαλατα και βραδινο σαλατα με τυρι η αυγο παντα πριν τισ 8 το βραδυ για σνακ εχω ξηρουσ καρπουσ μια χουφτα η μηλο η γιαουρτι ....κανω 1,5 ωρα fight bo 3 την βδομαδΑ και ποδηλατο στον δρομο καθε μερα 1 ωρα ...τι λετε ειμαι καλα ??? μηπωσ φταιει οτι θηλαζω ακομα γι αυτο το σωμα μου δεν στεγνωνει???ευχαριστω πολυ και συγγνωμη αν κουρασα
     

  4. 26-04-12 17:57 #7474
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο patience Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλησπερα κι απο μενα ...ειμαι καινουργια στην παρεα σασ ...θα ηθελα την συμβουλη σασ και τισ γνωσεισ σασ....ειμαι 23 χρονων και εχω γεννησει 11 μηνεσ τωρα με καισαρικη ...στην εγκυμοσυνη μου πηρα μονο 9 κιλα και εκανα πολυ γυμναστικη επαιζα ποδοσφαιρο εκανα τισ προπονησεισ μου κικ μποξινγκ κτλ οποτε τα κιλα εφυγαν ευκολα ..ξεκινησα στα 58 κιλα και 11 μηνεσ αφου εχω γεννησει ειμαι 54 και υψοσ 168... θελω να κανω εντονη γραμμωση αλλα δεν μπορω να πετυχω το αποτελεσμα που θελω ...σασ γραφω πανω κατω την διατροφη μου να μου πειτε αν κανω λαθοσ καπου...πρωινο ομελετα ασπραδια +πρασινο τσαι η κουακερ +μισο ποτηρι γαλα 2% η γιαουστι +6 αμυγδαλα για μεσημεριανο κρεασ η ψαρι +σαλατα +3κουταλεσ ρυζι η οσπρια φακεσ η ρεβιθια+σαλατα και βραδινο σαλατα με τυρι η αυγο παντα πριν τισ 8 το βραδυ για σνακ εχω ξηρουσ καρπουσ μια χουφτα η μηλο η γιαουρτι ....κανω 1,5 ωρα fight bo 3 την βδομαδΑ και ποδηλατο στον δρομο καθε μερα 1 ωρα ...τι λετε ειμαι καλα ??? μηπωσ φταιει οτι θηλαζω ακομα γι αυτο το σωμα μου δεν στεγνωνει???ευχαριστω πολυ και συγγνωμη αν κουρασα
    καλσπερα και καλωστηνε!!!!
    αλλη μια μαμα σωματαρα βλεπω ...μην πω υπερ αδυνατη ! και πολυυυυ μικρουλα!
    αλλα αφου θηλαζεις ακομα καλυτερα να σου απαντησει καποια πιο expert..

    χωρις να ξερω και πολλα,μηπως τρως λιγο για θηλασμο?απο ενεργεια πως εισαι ???
     

  5. 26-04-12 18:13 #7475
    Προεπιλογή
    ευχαριστω πολυ για την απαντηση κουκουτσακι ...!!περιμενω να σταματησει ο μικροσ να θηλαζει για να παρω καποια συμπληρωματα ...ξεκιναω παλι προπονησεισ κικ μποξινγ και επειδη θελω να παιξω αγωνεσ πρεπει να φτιαξω λιγο το σωμα μου ..αυτο που βλεπω ειναι οτι κραταω υγρα λεσ να φταιει το αρκετο νερο και τσαι μηπωσ αντι για καλο κανω κακο??επισησ 1 φορα την βδομαδα εχω ελευ8ερο μερα στην οποια παθαινω σοκ ..τρωω πολλα γλυκα χαμοσσσ δεν κανω δουλεια ετσι ε??
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη patience : 26-04-12 στις 18:20
     

  6. 26-04-12 18:49 #7476
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο patience Εμφάνιση μηνυμάτων
    ευχαριστω πολυ για την απαντηση κουκουτσακι ...!!περιμενω να σταματησει ο μικροσ να θηλαζει για να παρω καποια συμπληρωματα ...ξεκιναω παλι προπονησεισ κικ μποξινγ και επειδη θελω να παιξω αγωνεσ πρεπει να φτιαξω λιγο το σωμα μου ..αυτο που βλεπω ειναι οτι κραταω υγρα λεσ να φταιει το αρκετο νερο και τσαι μηπωσ αντι για καλο κανω κακο??επισησ 1 φορα την βδομαδα εχω ελευ8ερο μερα στην οποια παθαινω σοκ ..τρωω πολλα γλυκα χαμοσσσ δεν κανω δουλεια ετσι ε??
    Προσωπικη μου αποψη παντα, το νερακι μονο κακο που δεν κανει
    για το τσαι δεν ξερω
    επιτρεπεται?για καφε ξερω οτι δεν επιτρεπεται απο το γιατρο
    αχουου αυτο με την ελευθερη μερα ποσα γλυκα δηλαδη? δε μπορεις να φας μονο ενα ?
    οσο ωραια ειναι τοσο ζημια μας κανουν αυτα τα ΑΤΙΜΑ
     

  7. 26-04-12 19:06 #7477
    Προεπιλογή
    τι αλλο να κανω????εκανα για μια βδομαδα πρωτεινικη και ειδα διαφορα αμεσωσ ...αλλα δεν μπορω να ζησω μονο μαυτα...οσο για τα γλυκα πριν την εγκυμοσυνη ουτε που τα ακουμπουσα τωρα κατι με πιανει και τρωω αν εχω παρεα φυσικα ...ασ πουμε εχτεσ εφαγα 3 ντονατσ βλακεια..!!!εσυ τι πιστευεισ μηπωσ πρεπει να αλλαξω διατροφη για να δω αποτελεσμα η μηπωσ χρειαζομαι καποια συμπληρωματα και βαρη???
     

  8. 26-04-12 19:08 #7478
    Προεπιλογή
    τι ωραια ποδιααααααα....πωσ θα κανω και γω ετσι τα δικα μου πωσ ?????
     

  9. 26-04-12 19:11 #7479
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο patience Εμφάνιση μηνυμάτων
    τι ωραια ποδιααααααα....πωσ θα κανω και γω ετσι τα δικα μου πωσ ?????
    πρεπει να μας πει η μαρια τα μυστικα της
     

  10. 26-04-12 19:14 #7480
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο patience Εμφάνιση μηνυμάτων
    τι αλλο να κανω????εκανα για μια βδομαδα πρωτεινικη και ειδα διαφορα αμεσωσ ...αλλα δεν μπορω να ζησω μονο μαυτα...οσο για τα γλυκα πριν την εγκυμοσυνη ουτε που τα ακουμπουσα τωρα κατι με πιανει και τρωω αν εχω παρεα φυσικα ...ασ πουμε εχτεσ εφαγα 3 ντονατσ βλακεια..!!!εσυ τι πιστευεισ μηπωσ πρεπει να αλλαξω διατροφη για να δω αποτελεσμα η μηπωσ χρειαζομαι καποια συμπληρωματα και βαρη???
    απο τη στιγμη που ειπες οτι θηλαζεις , πρεπει να μιλησεις με το γιατρο σου ....ελπιζω να χεις κανενα προοδευτικο οχι σαν κατι παλιους που λεγανε η γυναικα να μη γυμναζεται κλπ κλπ μιλα του κ για το φαι κ για την προπονηση σου. αναλυτικα, πρηξτον, για αυτο δεν πληρωνεται ???
    αλλα για τα γλυκα εγω σου λεω απο προσωπικη μου πειρα μολις τα εκοψα -ετρωγα καθε μερα ολη μερα- ειδα τεραστια διαφορα στο θεμα κυτταριτιδα...κ σε κατακρατηση επισης !
    τα βαρη τωρα....εγω δεν τα αλλαζω με τιποτα. σε συνδυασμο με αεροβια. εχω δοκιμασει πολλα και διαφορα ειδη ασκησης τοσα χρονια. τιποτα δε μου δουλεψε οσο αυτα.
     

  11. 26-04-12 19:18 #7481
    Προεπιλογή
    βασικα χρειαζομαι ενα προγραμμα για να κανω πολυ εντονα τα ποδια μου οπωσ τησ κοπελασ πιο πανω ....κοιλια εχω καλη και χερια τα ποδια μου δεν στρωνουν ....τι λεσ????
     

  12. 26-04-12 19:20 #7482
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο patience Εμφάνιση μηνυμάτων
    βασικα χρειαζομαι ενα προγραμμα για να κανω πολυ εντονα τα ποδια μου οπωσ τησ κοπελασ πιο πανω ....κοιλια εχω καλη και χερια τα ποδια μου δεν στρωνουν ....τι λεσ????
    δε μπορω να σ πω τωρα κανε βαρη, αρσεις, σκουοτ και τετοια γιατι θηλαζεις και εχω αγνοια τι κανει και τι δεν κανει

    αυτο που σιγουρα μπορω να σου πω
    προσεχε εκεινη τη μερα που τρως γλυκακια...
     

  13. 26-04-12 19:25 #7483
    Προεπιλογή
    τελοσ κοβω την ελευθερη μερα γιατι δεν γινεται δουλεια ...8α κανω σπιτι ασκησεισ ποδιων και ποδηλατο και βλεπουμε ... παντωσ η μαρια εχει θεικα ποδια μπραωο τησ ...
     

  14. 26-04-12 19:27 #7484
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο patience Εμφάνιση μηνυμάτων
    τελοσ κοβω την ελευθερη μερα γιατι δεν γινεται δουλεια ...8α κανω σπιτι ασκησεισ ποδιων και ποδηλατο και βλεπουμε ... παντωσ η μαρια εχει θεικα ποδια μπραωο τησ ...

    φαε ενα γλυκο, μη φας ομως τον αγλεωρα, αλλα μην στερηθεις και τελειως κ σου τη βιδωσει καμια ωρα κ πεσεις με τα μουτρα ...

    ναι εχει
    γραμμωμενα οσο δεν παει, χωρις να εχουν πρηξιμο παρα πολυ
    απιστευτη
     

  15. 26-04-12 19:31 #7485
    Προεπιλογή
    xexexe οχι οχι με μετρο !!!και συ εισαι σαν την μαρια ?? γραμμωση τεζα???
     

Σελίδα 499 από 646 ΠρώτηΠρώτη ... 399449489497498499500501509549599 ... ΤελευταίαΤελευταία