Θέμα: Syntrax

Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 11 από 11
  1. 03-09-10 12:37 #1
    Προεπιλογή Syntrax
    Σκεφτομαι τα δυο επομενα συμπληρωματα που θα παρω να ειναι syntrax.....
    ειναι ποιοτικη εταιρια εχει δοκιμασει καποιος?

    μου εκανε εντυπωση που στη πρωτεινη goliath ειναι σχεδον ολοι οι υδατανθρακες sugars.
    αλλα απο κατω γραφει οτι ειναι πολυ ποιοτικοι και χαμηλου γλυκαιμικου δεικτη επειδη ειναι απο τρεχαλοζη και παλατινοζη.......

    αξιζει η ειναι ενα διαφιμιστικο κολπο?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 03-09-10 12:42 #2
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    ζαχαρες κατεμε φιλε το μεγαλυτερο ποσοστο!!!δεν τους συμφερει αλλωστε!!!Στις περισσοτερες πρωτεινες τετοιου τυπου,οι ερευνες που εχουν γινει εχουν δειξει ζαχαρες
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 03-09-10 13:52 #3
    Προεπιλογή
    Τα σακχαρα με χαμηλο GI, μπορουν να χρησιμοποιουνται σε διαφορους περιοδους της ημερες, εκτος απο το μεταπροπονητικο; Για την τρεχαλοζη και παλατινοζη αναφερομαι που εχει η συγκεκριμενη πρωτεινη.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη deluxe : 04-09-10 στις 20:12
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 04-09-10 12:10 #4
    Προεπιλογή syntrax
    Σκεφτομαι τα δυο επομενα συμπληρωματα που θα παρω να ειναι syntrax.....
    ειναι ποιοτικη εταιρια εχει δοκιμασει καποιος?

    μου εκανε εντυπωση που στη πρωτεινη goliath ειναι σχεδον ολοι οι υδατανθρακες sugars.
    αλλα απο κατω γραφει οτι ειναι πολυ ποιοτικοι και χαμηλου γλυκαιμικου δεικτη επειδη ειναι απο τρεχαλοζη και παλατινοζη.......

    αξιζει η ειναι ενα διαφιμιστικο κολπο?
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 04-09-10 12:22 #5
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Aν θες ποιοτικη πρωτεινη από την εν λόγω εταιρια και σε πολυ καλή τιμη ,δες εδω :
    Whey Shake

    Γενικα μόνο καλα λόγια εχω ακουσει για την εταιρια και πως εχει πολυ καλες γευσεις.

    Αυτο που αναφερεις εσυ είναι Weight Gainer;
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 04-09-10 12:29 #6
    Προεπιλογή
    Ευχαριστω για τη πληροφορεια Πολυνεικε. Αυτο ειναι το ενα συμπληρωμα που ηθελα απο την syntrax για μετα την προπονηση. Αλλα ηθελα και το Goliath τις ιδιας εταιρειας για πριν την προπονηση, ομως δεν ξερω αν αυτα που ισχυριζεται το προιον ισχυουν σχετικα με τους υδατανθρακες........( τρεχαλοζη παλατινοζη)
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 04-09-10 12:36 #7
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Για την Goliath αυτο που ρωτας δεν εχω αποψη,ανοιξα όμως ενα τόπικ με την ερωτηση σου στην Αξιολογηση Συμπληρωματων με το εν λόγω προιον για να πουν την αποψη τους όσοι την εχουν δοκιμασει

    Goliath (Syntrax)
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 04-09-10 12:41 #8
    Προεπιλογή
    ευχαριστω θα το κοιταξω....
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 04-09-10 12:52 #9
    Banned
    Εγγραφή
    07-11-2007
    Περ.
    Natural World
    Μηνύματα
    776
    Προεπιλογή
    δοκιμασε την whey shake..κ δεν προκειτε να ξαναλλαξεις πρωτεινη.η syntrax γενικα σαν εταιρια ειναι σε μεγαλη ανοδο
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 04-09-10 13:00 #10
    Προεπιλογή
    την whey shake θα την παρω ετσι και αλλιως..... καλη διαλυτοτητα με καλη γευση και σε τετοια ποσοτητα με αυτα τα χρηματα δεν βρισκεις ευκολα......
    Ειναι οτι πρεπει για μετα την προπονηση με λιγο υδατανθρακα η καμια μπανανα.....

    το προβλημα μου ειναι οτι τις μερες που κανω πρωινη προπονηση ξυπναω και θελω να φαω κατι πριν την προπονηση. Δεν γινεται να παω φαγομενος ομως αρα εκτος απο τη whey shake θελω ενα υποκαταστατο γευματος που να ειναι καταληλο για πριν την προπονηση......... για αυτο ανεφερα τη goliath πιο πανω....
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 04-09-10 20:35 #11
    Banned
    Εγγραφή
    07-11-2007
    Περ.
    Natural World
    Μηνύματα
    776
    Προεπιλογή
    μιση ωρα πριν την προπονηση φαε ενα ξινομιλο με μισο ή ενα σκουπακι whey shake..εγω προσωπικα αυτο κανω
    Απάντηση με παράθεση