Σελίδα 7 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 56789 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 91 έως 105 από 122
  1. 09-03-13 19:14 #91

    Εγγραφή
    27-04-2010
    Περ.
    Κυπρος
    Μηνύματα
    367
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο warrior s Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η αυπνία είναι ενα συνυθισμένο συμπτωμα της υπερπροπόνησης. Είναι πολύ πιθανο να έχεις πάθει υπερπροπόνηση.Γι αυτό πρωτείνω να μείνεις εκτός προπόνησης για 10 μέρες και μετά αν συνεχίσει το πρόβλημα να δεις για συμπληρώματα.
    Φιλε εχει περιπου 1 μηνα να προπονηθω ,εχω κοψει τον τενοντα του ποδιου μου , παιζω ποδοσφαιρο σε μια ομαδα στην Αγγλια ... Δεν νομιζω να ειναι αυτος ο λογος...
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 09-03-13 19:19 #92

    Εγγραφή
    19-11-2012
    Περ.
    Banned
    Μηνύματα
    597
    Προεπιλογή
    Μάλιστα. Τότε θα πρέπει να περιμένεις τι θα σου πουν αυτοί που έχουν παρει αυτά τα συμπληρώματα για να δεις ποιο θα παρεις.

    Στο είπα αυτό γιατι μια περίοδο που δεν είχα καλό υπνο ήταν από υπερπροπόνηση. Ξάπλωνα στις 11 12 το βράδυ και ο υπνος με έπερνε κατά τις 2 ή 3 .
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 15-03-13 22:48 #93
    Προεπιλογή
    Πού μπορεί να βρει κανείς μελατονίνη; Στο φαρμακείο;
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 15-03-13 22:54 #94
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Στο φαρμακειο υπαρχει το circadin που ειναι 2mg αλλα ειναι πανακριβο..για solgar και τετοια δε το συζηταμε!Καλυτερα απο μαγαζι με συμπληρωματα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 16-03-13 00:23 #95
    Προεπιλογή
    Πραγματικά, πουλάνε εκεί και συμπληρώματα για τον ύπνο, όπως μετατονίνη;
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 16-03-13 01:21 #96
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Ναι,πουλανε και στο φαρμακειο και στα μαγαζια με συμπληρωματα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 16-03-13 19:30 #97
    Το avatar του χρήστη s0k0s

    Εγγραφή
    10-03-2012
    Περ.
    Baku - Azerbaijan
    Μηνύματα
    1.893
    Προεπιλογή
    Αναμεσα απο μελατονινη - gaba - θιανινη, ποιο συμπληρωμα θα θεωρουσατε καλυτερο για τον υπνο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 16-03-13 23:32 #98
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Xefteris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν γνωρίζω κάτι να σου πω, προσωπικά χρησιμοποιώ όποτε χρειαστω τη βαλεριάνα.
    επειδη κ γω δε γουσταρω να χρησιμοποιησω gaba μελατονινες κ αλλα τετοια,σκεφτηκα να παρω απλη κ ταπεινη βαλεριανα.τι λεει γενικα αυτο? σε χαλαρωνει ή ειναι κανα placebo.το θελω γιατι καμια φορα οταν γυρναω απο εντονοτατη προπονηση muay thai ειμαι στη τσιτα κ δε με παιρνει ο υπνος πριν τις 3.το εχει δοκιμασει κανεις?
    Το θέμα είναι να πείσουμε τις γυναίκες ότι η γκρίνια προκαλεί κυτταρίτιδα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 16-03-13 23:44 #99
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Η βαλεριανα εμενα δε μου κανε τιποτα..και οχι μονη της μαλιστα,επειδη κι εγω δε γουσταρα να καταφυγω σε χαπια πηρα βαλεριανα φυτο και αλλα 3 τα οποια ειναι χαλαρωτικα..μελισσοχορτο,λουιζα κι ενα ακομα που δε θυμαμαι..δοκιμασα βαλεριανα σκετη,τιποτα..μεχρι που κατεληξα να τα βαλω ολα μαζι στο μπρικι να τα βρασω αλλα και παλι τιποτα.Εαν καποιος δε μπορει να κοιμηθει,αυτα δε βοηθουν..Εαν καποιος κοιμαται σχετικα ευκολα και απλα θελει να χαλαρωσει λιγο περισσοτερο,ισως τα βοτανα να τον βοηθησουν,αλλα μονο εκει.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο s0k0s Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αναμεσα απο μελατονινη - gaba - θιανινη, ποιο συμπληρωμα θα θεωρουσατε καλυτερο για τον υπνο.

    Εγω θα ελεγα μελατονινη..Το gaba καλο ειναι κι αυτο,αλλα εχει καποιες παρενεργειες (οι οποιες δεν ειναι ανησυχητικες αλλα παραμενουν ενοχλητικες) συν οτι επιβαλλεται να το πηγαινεις κυκλικα..Δεν ειναι για καθε μερα συνεχομενα για καιρο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 16-03-13 23:48 #100
    Το avatar του χρήστη s0k0s

    Εγγραφή
    10-03-2012
    Περ.
    Baku - Azerbaijan
    Μηνύματα
    1.893
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Eddie Εμφάνιση μηνυμάτων

    Εγω θα ελεγα μελατονινη..Το gaba καλο ειναι κι αυτο,αλλα εχει καποιες παρενεργειες (οι οποιες δεν ειναι ανησυχητικες αλλα παραμενουν ενοχλητικες) συν οτι επιβαλλεται να το πηγαινεις κυκλικα..Δεν ειναι για καθε μερα συνεχομενα για καιρο.
    Παιζει να προκαλεσει εθισμο ή οχι;
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 16-03-13 23:53 #101
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο s0k0s Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιζει να προκαλεσει εθισμο ή οχι;
    Τετοιο θεμα προσωπικα σε μενα δεν παιχτηκε..Φυσικο κι επομενο ειναι οταν νυσταζεις να μην παρεις συμπληρωμα,αλλα οταν δεις οτι εισαι στην τσιτα για χψ λογους να παρεις..Καθημερινη χρηση συνεχομενη δεν εχω κανει ποτε βεβαια για να μπορω να μιλησω πιο αντικειμενικα για εθισμο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 17-03-13 00:17 #102
    Το avatar του χρήστη s0k0s

    Εγγραφή
    10-03-2012
    Περ.
    Baku - Azerbaijan
    Μηνύματα
    1.893
    Προεπιλογή
    Μαλιστα, πολυ ωραια. Ευχαριστω φιλε μου
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 17-03-13 01:15 #103
    Προεπιλογή
    Χωρίς να έχω δοκιμάσει έστω κάτι ανάλογο και μόνο με τη λογική πιστεύω πως ναι είναι εθιστικό. Σκέψου παράδειγμα να το λαμβάνεις κάθε μέρα για 1 μήνα και ξαφνικά να το σταματήσεις. Δεν είναι λογικό ότι ο οργανισμός θα έχει επαναπαυθεί και θα περιμένει πάλι; Ο ύπνος είναι πολύ σημαντικό πράγμα και ίσως να μην αξίζει να ρισκάρουμε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 17-03-13 08:18 #104
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Eddie Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η βαλεριανα εμενα δε μου κανε τιποτα..και οχι μονη της μαλιστα,επειδη κι εγω δε γουσταρα να καταφυγω σε χαπια πηρα βαλεριανα φυτο και αλλα 3 τα οποια ειναι χαλαρωτικα..μελισσοχορτο,λουιζα κι ενα ακομα που δε θυμαμαι..δοκιμασα βαλεριανα σκετη,τιποτα..μεχρι που κατεληξα να τα βαλω ολα μαζι στο μπρικι να τα βρασω αλλα και παλι τιποτα.Εαν καποιος δε μπορει να κοιμηθει,αυτα δε βοηθουν..Εαν καποιος κοιμαται σχετικα ευκολα και απλα θελει να χαλαρωσει λιγο περισσοτερο,ισως τα βοτανα να τον βοηθησουν,αλλα μονο εκει.



    .
    παιζει θεμα κ ο οργανισμος του καθε ανθρωπου.εσενα μπορει να μη σε πιανει αλλα εμενα να με μαστουρωνει κ παει λεγοντας! βασικα εγω απλα θελω κατι για να χαλαρωνω μετα απο εντονη προπονηση,οταν νοιωθω λιγο παραπανω τσιτωμενος.νομιζω οτι θα μου κανει δουλεια....
    παντως αν καποιος εχει αυπνια,εχεις δικιο.....αυτα ειναι καραμελες!!!λεξοτανιλ,ζαναξ κ ενα σφηνακι τσιπουρο ισως βοηθησει
    Το θέμα είναι να πείσουμε τις γυναίκες ότι η γκρίνια προκαλεί κυτταρίτιδα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 28-03-13 21:46 #105
    Προεπιλογή
    Ξέρετε σε ποιο κατάστημα μπορώ να βρω μελατονίνη; Τα x-treme stores δεν έχουν.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 7 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 56789 ΤελευταίαΤελευταία