Σελίδα 8 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 678
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 106 έως 115 από 115
  1. 13-09-15 20:10 #106
    Προεπιλογή Προπόνηση Με Επίπεδα
    Καλησπερα μετα απο πολυ καιρο...
    Μετα απο αποχη 1 (πολυ δυσκολου) χρονου, ξεκινησα και παλι προπονησεις... Μετα απο ενα γρηγορο διαβασμα-επαναληψη στα αρθρα του site βρηκα πολυ ενδιαφερον αυτο με την προπονηση με επιπεδα, καθως σε ξεκιναει απο επιπεδο αρχαριου μεχρι οσο μπορεις να φτασεις....
    Θα ηθελα μερικες διευκρινησεις αν καποιος μπορει να βοηθησει.
    Στο level 1 με το ζεσταμα τι κανουμε? Βλεπω οτι στα υπολοιπα levels δινει οδηγιες αλλα στο 1 οχι. Επισης το βαρος στα σετ παραμενει σταθερο ή αυξανεται προοδευτικα απο σετ σε σετ?
    Και στο Level 2 τι ακριβως εννοει με τα νουμερα στις παρενθεσεις πχ στο Σκουωτ - 3 Χ Ζέσταμα (12-4), 2 Χ (4-7)

    Τελος, δεδομενου οτι εχω να γυμναστω ενα χρονο οπως προειπα, θα συνιστουσατε να ξεκινησω ακολουθοντας αυτη τη λογικη σε επιπεδα. Πριν σταματησω γυμναζομουν με βαση τις μυικες ομαδες, μια ή δυο ανα ημερα/προπονηση αναλογως.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 13-09-15 23:09 #107
    Προεπιλογή
    Ζητω συγνωμη αλλα διαβασα μονο το αρθρο και δεν ειδα οτι υπαρχει και θεμα στο forum. τα περισσοτερα ερωτηματα εχουν απαντηθει, οποτε αν θα μπορουσε καποιος να βοηθησει σχετικα με το ζεσταμα στο level1...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 13-09-15 23:11 #108
    Προεπιλογή
    Ποσταρε το λινκ για να σε βοηθησω.
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 13-09-15 23:21 #109
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Χριστοφορος123 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ποσταρε το λινκ για να σε βοηθησω.
    Για το προγραμμα που συζηταμε. Ειναι αναλυτικα στο πρωτο ποστ. Απλως στο level1 δε διευκρινιζει τι κανουμε με το ζεσταμα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 14-09-15 00:08 #110
    Προεπιλογή
    Στειλε λινκ του προγραμματος.
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  6.  

  7. 14-09-15 06:31 #112
    Προεπιλογή
    Ζεσταμα κανεις στην ιδια την ασκηση πριν κανεις τα βασικα σετ. Πχ αν κανεις 3χ8χ80 καθισματα θα κανεις ζεσταμα 8χ20, 5χ40, 2χ60 και μετα τα βασικα σετ.
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 17-09-15 13:36 #113
    Προεπιλογή
    Ευχαριστώ Χριστοφορε. Μετα τις πρώτες 2 εβδομάδες που έκανα πολυ χαλαρά κυκλικό προγράμμα μονο και μονο για να ενεργοποιηθούν οι μυς μετα την απραξία τόσων μηνών, ξεκίνησα αυτή τη βδομάδα αυτο το προγράμμα με τα επίπεδα...
    το θέμα ειναι οτι εχω μαζέψει σωσίβιο και μ'αυτό να δω τι θα κάνω γιατί στα 35 δε φεύγει και εύκολα!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 17-09-15 13:42 #114
    Προεπιλογή
    Η γνωμη μου ειναι οσο μπορεις καθαρο φαι και αν ειναι να τρως βρωμια τρωγε γλυκο η οτι αλλο θες σε μικρες ποσοτητες αν θες και καθε μερα αλλα οχι το να εχεις 1 μερα μονο cheat που θα σε παει πισω ολη την εβδομαδα που εκανες μια χαρα διατροφη
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 02-11-15 19:23 #115
    Προεπιλογή
    Παιδιά το συγκεκριμένο προγράμμα εμένα μου εχει κάτσει πολύ καλά. Με εχει βοηθήσει πολυ να επανέλθω μετα τη μεγάλη αποχή. Εχω ανεβάσει κιλά και εχω βρει και την τεχνική μου στις ασκήσεις πράγμα απαραίτητο. Θα το συνεχίσω ενα μήνα ακομα και θα προχωρήσω στο επόμενο επίπεδο. Αν έφτιαχνα και τη διατροφή μου θα ήμουν πολυ καλά αλλά αυτο όσο και να το εχω προσπαθήσει στη ζωή μου δεν το εχω καταφέρει. Που θα παει...
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 8 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 678