Σελίδα 3 από 8 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 115
  1. 21-04-07 14:07 #31
    Προεπιλογή
    κ εγω ξεκινησα με το level 2 και θα σας πω αποτελεσματα.καλα μιλαμε στα περισσοτερα γυμναστηρια εχουν μαυρα σκοταδια!βλεπουν το προγραμμα μ και γελανε,που να ξεραν τα χαζοπαλικαρα..
    i kaliteri mathisi einai i epanalipsi !!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 21-04-07 14:50 #32
    Το avatar του χρήστη Teo70

    Εγγραφή
    07-03-2007
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    154
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο alexmafia2
    κ εγω ξεκινησα με το level 2 και θα σας πω αποτελεσματα.καλα μιλαμε στα περισσοτερα γυμναστηρια εχουν μαυρα σκοταδια!βλεπουν το προγραμμα μ και γελανε,που να ξεραν τα χαζοπαλικαρα..
    Είναι ανάλογα και τι γνώσεις έχει ο κάθε γυμναστής πάνω στο άθλημα. Ο καινούριος στο gym που πηγαίνω μου είπε ότι αυτός που το έφτιαξε ξέρει από ΒΒ,ενώ ο προηγούμενος που το είχε δει το ειρωνευότανε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 21-04-07 15:32 #33
    Το avatar του χρήστη v@g

    Εγγραφή
    18-03-2007
    Περ.
    Π. Φάληρο
    Μηνύματα
    93
    Προεπιλογή
    Όταν άρχισα τα προγράμματα που προτείνει ο BRaWNy, ένας στο γυμναστήριο επέμενε ότι θα χαντακωθώ και θα χάσω το χρόνο μου με τέτοια προγράμματα... Βλέποντας στην πορεία τα κιλά που σηκώνω αλλά και τη βελτίωση της εμφάνισής μου, άρχισε σιγά σιγά να με προσεγγίζει ρωτώντας με διάφορα για το πρόγραμμα που κάνω αλλά και να απορεί αν έχω πάρει τίποτα ΑΑΣ (χωρίς πλάκα)...

    Είναι ότι κάποιοι δεν έχουν καταλάβει το ότι με σωστό πρόγραμμα και σωστή διατροφή μπορείς πράγματα που άλλοι καταφέρνουν σε 2-3 χρόνια, να τα πετυχεις σε μήνες!

    Think smart, act smart, be happy!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 21-04-07 16:38 #34
    Προεπιλογή
    πιο απο τα δυο κανεις?δυο φορες την εβδομαδα η μια?καποιος που να δοκιμασε δυο φορες την εβδομαδα?εγω θα το αρχισω απο δευτερα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 21-04-07 18:30 #35
    Banned
    Εγγραφή
    30-09-2006
    Περ.
    Drama, Greece
    Μηνύματα
    1.446
    Προεπιλογή
    Τι εννοείς μια ή δυο φορές την εβδομάδα?
    Για ποιό πράγμα μιλάς?
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 21-04-07 18:57 #36
    Προεπιλογή
    λαθος 2 η 3 ηθελά να πω....το προγραμμα σου λεει οτι για ατομα που περνουν δυσκολα βαρος ειναι δευτερα και πεμπτη ενω για τα ατομα που περνουν ευκολα σωματικο βαρος δευτερα τεταρτη παρασκευη.. και απλα ρωτησα ποιο απο τα δυο ακολουθει....εκτος κα9ι αν καταλαωα λαθος..
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 21-04-07 19:01 #37
    Banned
    Εγγραφή
    30-09-2006
    Περ.
    Drama, Greece
    Μηνύματα
    1.446
    Προεπιλογή
    Mην ρωτας αν το έχει δοκιμάσει κανείς, εξαρτάται απο άλλα πράγματα στον καθένα ξεχωριστά, απο στόχους εως και διαθέσιμο χρόνο.

    Πάντα να συγκρίνεις τον εαυτό σου, με τον εαυτό σου.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 21-04-07 19:39 #38
    Προεπιλογή
    θα το ξεκινησω δευτερα αλλα δεν ξερω αν πρεπει να ακολουθησω το ενα σκελος η το αλλο......δηλαδη 2 η 3 φορεσ...τι λες?
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 21-04-07 19:42 #39
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη Gasturb

    Εγγραφή
    18-04-2006
    Περ.
    Zimbabwe
    Μηνύματα
    3.660
    Προεπιλογή
    Στην πορεία θα το δεις..

    Gt
    Bodybuilding.gr
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 21-04-07 20:03 #40
    Weight Freak
    Το avatar του χρήστη billys15

    Εγγραφή
    29-07-2006
    Περ.
    Ptolemaida
    Μηνύματα
    3.918
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pikolo
    θα το ξεκινησω δευτερα αλλα δεν ξερω αν πρεπει να ακολουθησω το ενα σκελος η το αλλο......δηλαδη 2 η 3 φορεσ...τι λες?
    Ε κανε πρωτα το 1 και οταν τελειωσεις αυτο,μετα απο καποιο χρονικο διαστημα,δοκιμαζεις και το αλλο.Ουτως ή αλλως το bodybuilding ειναι ενα "πειραμα",κατα καποιον τροπο,αφου δεν ξερεις σιγουρα αν το προγραμμα που κανεις,ακομα κι αν στο βγαλει ο Cutler ή ο Schwarzenegger ας πουμε,θα δουλεψει επανω σου.Θελω να πω,δεν μπορεις να πεις οτι με το ταδε προγραμμα θα εχεις στα σιγουρα αποτελεσματα.Οποτε δοκιμασε και τα 2 αν θες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 22-04-07 13:10 #41
    Προεπιλογή
    μια ερωτηση στο brawny:

    που προτεινεις να "στριμωξω" αεροβικη των 30 λεπτων 3 φορες την εβδομαδα, οταν επιλεξω να κανω προγραμμα 4 ημερων?

    ειναι προτιμοτερο να γινει τις ημερες ξεκουρασης? μηπως να την μοιρασω σε 2 μερες προπονησης και μια ξεκουρασης?


    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    υ.γ. :παιδια προσπαθω απεγνωσμενα να παρακολουθω το forum, αλλα οι υπερβολικες υποχρεωσεις μου αυτο το καιρο δυσκολα μου το επιτρεπουν...
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 22-04-07 15:25 #42
    Προεπιλογή
    επισης μια παρατηρηση η μαλλον οχι παρατηρηση ακριβως, αλλα κατι που θελω να σχολιασω:

    ενταξει λοιπον, οκ το προγραμμα του brawny, ωραιο και καλο φαινεται και θα το δοκιμασω.

    Ομως ρε παιδια σε οσα video εχω παρακολουθησει μεγαλων αθλητων του ειδους, να γυμναζονται (και εχω δει αρκετα) ουδεποτε, μα ουδεποτε εχω δει να γυμναζονται με αυτο το τροπο, με κανενα απο τους τροπους των λειτωργικων σετ που μας προτεινει ο brawny. Ολοι τους στην πλειοψηφια, εφαρμοζουν το γνωστο της ανοδικης πυραμιδας. Δηλαδη ξεκινανε με 10-12 επαναληψεις και καταληγουν σε 2-3, Η , κανουν απλα 4 σετ των 8 επαναληψεων. Αυτο ειναι ολο. Τωρα θα μου πειτε, ΙΣΩΣ το εχουν κανει στο παρελθον, και στο βιντεο που τους βλεπουμε δεν θελουν να δειξουν τα μυστικα τους. Το δεχομαι. Ομως μη μου πειτε οτι ειναι ασχετοι, η οτι κατα λαθος βρεθηκαν στην κορυφη, η οτι τυχαια εγιναν ετσι οπως εγιναν, γιατι αυτο προσβαλει τη νοημοσυνη ολων μας
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 22-04-07 15:26 #43
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη Gasturb

    Εγγραφή
    18-04-2006
    Περ.
    Zimbabwe
    Μηνύματα
    3.660
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο winny
    που προτεινεις να "στριμωξω" αεροβικη των 30 λεπτων 3 φορες την εβδομαδα, οταν επιλεξω να κανω προγραμμα 4 ημερων?
    Winny σε τι περίοδο είσαι όγκου ή γράμμωσης? Aν είσαι το πρώτο δεν χρειάζοντε 3 φορές αεροβική αλλά 1 με 2 το πολύ 30 λεπτα χαμηλής έντασης ή 15 λέπτα HIT. Τώρα οι αεροβικές ποτέ με τα βάρη πάντα σε ξεχωριστές ημέρες (αν θέλεις optimum καταστάσεις)

    Gt
    Bodybuilding.gr
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 22-04-07 15:28 #44
    Προεπιλογή
    γραμμωσης SOS!
    πρεπει να ξεφορτωθω τα μπαζια του μαυρου χειμωνω!
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 22-04-07 15:31 #45
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη Gasturb

    Εγγραφή
    18-04-2006
    Περ.
    Zimbabwe
    Μηνύματα
    3.660
    Προεπιλογή
    Tότε 3 φορές αεροβική τις ενδειάμεσες ημέρες μαζί με υποθερμιδική διατροφή κ είσαι comple

    Gt
    Bodybuilding.gr
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 8 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία