Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 21 από 21
  1. 16-07-10 16:08 #16
    Προεπιλογή
    σας ευχαριστω ολους
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 16-07-10 17:17 #17
    Προεπιλογή
    περαστικα και καλη δυναμη.
    O εχθρός του καλού ... είναι το καλύτερο!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 16-07-10 23:39 #18
    Το avatar του χρήστη Ramrod

    Εγγραφή
    21-03-2010
    Περ.
    Περιστέρι
    Μηνύματα
    2.348
    Προεπιλογή
    ρε συ just αυτά τα χάπια για την ακμή πόσο καιρό τα έπαιρνες? Να σου πω, σου είχε πει να κάνεις κάθε τόσο εξετάσεις ο γιατρός? Απλά έχω και εγώ ακμή στην πλάτη και μου είπε η δερματολόγος να πάρω κάτι βιταμίνες για να μου φύγουν και να κάνω εξετάσεις. Επίσης επέμενε πως δεν έχουν παρενέργειες Δε τα πήρα τελικά αλλά το σκέφτομαι...
    Μάθε τι χρειάζεται το σώμα σου και γιατί...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 17-07-10 01:54 #19
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ramrod Εμφάνιση μηνυμάτων
    ρε συ just αυτά τα χάπια για την ακμή πόσο καιρό τα έπαιρνες? Να σου πω, σου είχε πει να κάνεις κάθε τόσο εξετάσεις ο γιατρός? Απλά έχω και εγώ ακμή στην πλάτη και μου είπε η δερματολόγος να πάρω κάτι βιταμίνες για να μου φύγουν και να κάνω εξετάσεις. Επίσης επέμενε πως δεν έχουν παρενέργειες Δε τα πήρα τελικά αλλά το σκέφτομαι...
    ναι μου ειχε πει για εξετασεις..τα πηρα τον απριλη 30 χαπια και το επομενο κουτακι των 30 τα πηρα τωρα τον ιουνιο και δεν προλαβα κιολας να τα πιω ολα..ειχα κανει εξετασεις αλλα ποτε δεν εμαθα αν ητανε καλες αλλα μαλλον ητανε γιατι 4 μερες πριν πα8ω αυτο ξαναπηγα νοσοκομειο λογο του σολωμου και τα ενζυμα ητανε καλα..εγινε ξαφνικα η εκρηξη στο συκωτι
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 17-07-10 02:06 #20
    Προεπιλογή
    περαστικα σου φιλε!!! να γυρισεις υγειης!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 17-07-10 02:14 #21
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pozeras13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    περαστικα σου φιλε!!! να γυρισεις υγειης!!!
    ευχαριστω φιλε
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12