Σελίδα 2 από 6 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 77
  1. 13-07-10 17:03 #16
    Kris Dim follower
    Το avatar του χρήστη thegravijia

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Μηνύματα
    6.708
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    αθλητιατρος ηταν??
    υπατολογος

    αν ακουγα μερικους απο δω κ κει ακομα θα νομιζα οτι φταιει η προπονηση η τα συμπληρωματα για αυτο που ειχα.
    δεν θελω να την πω σε κανεναν απλα καλο ειναι το googlaρισμα αλλα να μην ειμαστε απολυτοι και να μην νομιζουμε πως τα ξερουμε ολα επειδη διαβασαμε κατι στο ιντερνετ.
    μην παρεξηγηθει κανεις
    bigger weights mean more mass.
    http://mdtv.musculardevelopment.com/...view/1935/218/
    Watch as Kai Greene lets his emotions do the talking about how feels homesick
    http://www.youtube.com/watch?v=Y7CqVPKbQ3cRonnie
    Ronnie Coleman 8X Mr Olympia
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 13-07-10 17:06 #17
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thegravijia Εμφάνιση μηνυμάτων
    υπατολογος

    αν ακουγα μερικους απο δω κ κει ακομα θα νομιζα οτι φταιει η προπονηση η τα συμπληρωματα για αυτο που ειχα.
    δεν θελω να την πω σε κανεναν απλα καλο ειναι το googlaρισμα αλλα να μην ειμαστε απολυτοι και να μην νομιζουμε πως τα ξερουμε ολα επειδη διαβασαμε κατι στο ιντερνετ.
    μην παρεξηγηθει κανεις
    ναι ρε,κανεις δεν παρεξηγειτε..

    σε ρωταω γιατι στις τελευταιες εξετασεις μου,ειχα κ γω ανεβασμενα τα τρανσμινασια,αλλα αυτο δεν εχει ξανασυμβει..ο γιατρος μου ειπε οτι δεν ειναι τπτ τραγικο γιατι δεν ηταν πανω απτο διπλασιο των κανονικων τιμων,απλα ηταν τσιμπημενα.κ δεν εκανα οφ απο προπονησεις η διατροφη με υψηλη προτεινη..

    οποτε γιαυτο ρωταω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 13-07-10 17:38 #18
    Banned
    Εγγραφή
    29-06-2010
    Μηνύματα
    47
    Προεπιλογή
    εγω για να ειμαι ειλικρινης σε γιατρο παω μονο για να μου γραψει τις εξετασεις, μετα δεν παω. μια φορα πηγα πριν 3 χρονια που ειχα αυξημενη cpk (δεν ειχα κανει διαλειμμα) μου ειπε να κανω 2 βδομαδες εκανα και ολα κομπλε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 13-07-10 17:39 #19
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thegravijia Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω παλι που πηγα σε γιατρο για το προβλημα που ειχα μου ειπε η προπονηση δεν παιζει ρολο .
    ανεβαζει ελαχιστα την cpk και ΟΧΙ πανω απο το οριο
    Και τη δικια μου περιπτωση πως την εξηγεις δηλαδη?
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 13-07-10 17:45 #20
    Το avatar του χρήστη stamthedrum

    Εγγραφή
    24-05-2009
    Περ.
    Γούβα
    Μηνύματα
    1.435
    Προεπιλογή
    Παιδιά, η προπόνηση ανεβάζει την CPK αισθητά. Και πολύ συχνά ιδίως όταν η προπόνηση είναι αυξημένης έντασης μπορεί να τη φτάσει και σε κάποιες χιλιάδες. Κανένα πρόβλημα παθολογικό δεν υπάρχει.
    Hypertrophy for the win!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 13-07-10 17:49 #21
    Kris Dim follower
    Το avatar του χρήστη thegravijia

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Μηνύματα
    6.708
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stamthedrum Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδιά, η προπόνηση ανεβάζει την CPK αισθητά. Και πολύ συχνά ιδίως όταν η προπόνηση είναι αυξημένης έντασης μπορεί να τη φτάσει και σε κάποιες χιλιάδες. Κανένα πρόβλημα παθολογικό δεν υπάρχει.
    καλα οκ

    εγω περιμενω απαντηση απο τον levrone που ειναι γιατρος να δουμε τι θα μας πει
    bigger weights mean more mass.
    http://mdtv.musculardevelopment.com/...view/1935/218/
    Watch as Kai Greene lets his emotions do the talking about how feels homesick
    http://www.youtube.com/watch?v=Y7CqVPKbQ3cRonnie
    Ronnie Coleman 8X Mr Olympia
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 13-07-10 18:11 #22
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thegravijia Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλα οκ

    εγω περιμενω απαντηση απο τον levrone που ειναι γιατρος να δουμε τι θα μας πει
    δεν εχω να πω τιποτα.

    παμε παρακατω.

    να πεθανω και να ξαναγεννηθω αυτη τη CPK θα συζηταμε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 13-07-10 20:23 #23
    Kris Dim follower
    Το avatar του χρήστη thegravijia

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Μηνύματα
    6.708
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Levrone Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν εχω να πω τιποτα.

    παμε παρακατω.

    να πεθανω και να ξαναγεννηθω αυτη τη CPK θα συζηταμε.
    http://gotgifs.com/gifs/1272588922.gif
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη thegravijia : 13-07-10 στις 20:32
    bigger weights mean more mass.
    http://mdtv.musculardevelopment.com/...view/1935/218/
    Watch as Kai Greene lets his emotions do the talking about how feels homesick
    http://www.youtube.com/watch?v=Y7CqVPKbQ3cRonnie
    Ronnie Coleman 8X Mr Olympia
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 14-07-10 13:20 #24
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thegravijia Εμφάνιση μηνυμάτων
    ρε ΤΕΦΦΑ ανοιγεις συνεχεια θεματα για τα συμπληρωματα
    νταξ ελεος τα χουμε πει ποσες φορες..
    περιμενεις τωρα εμεις να ξερουμε γιατι ο φιλος σου εχει αυξημενες τιμες.
    χιλια δυο μπορει να φταινε ..

    το τοπικ συμπληρωματα στο χημειο το χεις διαβασει βγαλε συμπερασματα σου
    μα ρε φιλε γκραβιλα ειναι σοβαρο γιατι σου λεει καποιος σταματα τη κρεατινη επειδη αυτη σου ανεβαζει το cpk και μετα πας σε καποιον αλλον γιατρο και σου λεει το cpk δεν εχει καμια σχεση με την κρεατινη.......απλα ανεβαινει οταν υπερπρονησε!! εδω σου λεω ρε φιλε η ιδια η διευθηντρια κατεβηκε απο πανω για να ελεγξει ποιος ειχε αυτες τις εξετασεις......τρομαξε!!! ξες που θελω να καταληξω? πως γινεται να εισαι γιατρος και να μη ξες οτι αυτο το cpk ανεβαινει απο την υπερπρονα και οχι απο την κρεατινη? αυτοι ομως πανικοβαλουν ολους εμας τους αθλητες με την αγνοια τους!!! ελεος δηλαδη αν ειναι δυνατον.....τη κατασταση ειναι αυτη?
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 14-07-10 13:54 #25
    Το avatar του χρήστη Ramrod

    Εγγραφή
    21-03-2010
    Περ.
    Περιστέρι
    Μηνύματα
    2.348
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Τ.Ε.Φ.Α.Α Εμφάνιση μηνυμάτων
    μα ρε φιλε γκραβιλα ειναι σοβαρο γιατι σου λεει καποιος σταματα τη κρεατινη επειδη αυτη σου ανεβαζει το cpk και μετα πας σε καποιον αλλον γιατρο και σου λεει το cpk δεν εχει καμια σχεση με την κρεατινη.......απλα ανεβαινει οταν υπερπρονησε!! εδω σου λεω ρε φιλε η ιδια η διευθηντρια κατεβηκε απο πανω για να ελεγξει ποιος ειχε αυτες τις εξετασεις......τρομαξε!!! ξες που θελω να καταληξω? πως γινεται να εισαι γιατρος και να μη ξες οτι αυτο το cpk ανεβαινει απο την υπερπρονα και οχι απο την κρεατινη? αυτοι ομως πανικοβαλουν ολους εμας τους αθλητες με την αγνοια τους!!! ελεος δηλαδη αν ειναι δυνατον.....τη κατασταση ειναι αυτη?
    Τεφα, ακλώς ήρθες στην Ελληνική πραγματικότητα...εδώ ξεχνάνε λαβίδες και νυστέρια μέσα στους ασθενής στα χειρουργία, πας να σου κάνουνε μετάγγιση και ξαφνικά βρίσκεσαι με AIDS απο το πουθενά...τι νομίζεις? Γιατί όλοι προσευχονται να μη χρειαστεί να πάνε ποτέ νοσοκομείο...δε ξέρεις που θα πέσεις. Όταν είσαι απο μια ηλικία και μετά και έχεις κρίση βρίσκεις ένα καλό γιατρό ιδιωτικό γιατρό με αξιοπρέπεια και τελειώνει το θέμα. Γιατί υπάρχουν και καλοί γιατροί, μη τους βγάζουμε όλους σκάρτους...
    Μάθε τι χρειάζεται το σώμα σου και γιατί...
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 14-07-10 14:20 #26
    Προεπιλογή
    χαιρομαι που απο κατι τετοια τοπικ αναγνωριζουμε την ευθυνη που εχει το επαγγελμα του γιατρου, το ποσο κρισιμο ειναι το λαθος σε μια τετοια περιπτωση, και το ποσο σημαντικο ειναι για την υγεια η σωστη εκτελεση του επαγγελματος του γιατρου.

    αυριο ομως που θα συζητησουμε για την αμοιβη του γιατρου (και μαλιστα του ειδικευομενου, γιατι εδω για ειδικευομενο μιλαμε) , και πουμε οτι τα 1200 ευρω που παιρνει ειναι για τον σουτσο, και ο γιατρος θα πρεπει να παιρνει περισσοτερα απο αλλους δημοσιους υπαλληλους , θελω να μετρησω τις αντιδρασεις σας.

    και το γραφω αυτο διοτι σε τετοια τοπικ μιλαμε για......γιατρους , οχι για τη cpk.


    υγ: και προφανως δεν αναφερομαι στις λαβιδες και τα νυστερια ουτε στις μεταγγισεις με το AIDS. αυτα ειναι για σταυρωση στο Συνταγμα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 14-07-10 15:55 #27
    Kris Dim follower
    Το avatar του χρήστη thegravijia

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Μηνύματα
    6.708
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ramrod Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τεφα, ακλώς ήρθες στην Ελληνική πραγματικότητα...εδώ ξεχνάνε λαβίδες και νυστέρια μέσα στους ασθενής στα χειρουργία, πας να σου κάνουνε μετάγγιση και ξαφνικά βρίσκεσαι με AIDS απο το πουθενά...τι νομίζεις? Γιατί όλοι προσευχονται να μη χρειαστεί να πάνε ποτέ νοσοκομείο...δε ξέρεις που θα πέσεις. Όταν είσαι απο μια ηλικία και μετά και έχεις κρίση βρίσκεις ένα καλό γιατρό ιδιωτικό γιατρό με αξιοπρέπεια και τελειώνει το θέμα. Γιατί υπάρχουν και καλοί γιατροί, μη τους βγάζουμε όλους σκάρτους...
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Τ.Ε.Φ.Α.Α Εμφάνιση μηνυμάτων
    μα ρε φιλε γκραβιλα ειναι σοβαρο γιατι σου λεει καποιος σταματα τη κρεατινη επειδη αυτη σου ανεβαζει το cpk και μετα πας σε καποιον αλλον γιατρο και σου λεει το cpk δεν εχει καμια σχεση με την κρεατινη.......απλα ανεβαινει οταν υπερπρονησε!! εδω σου λεω ρε φιλε η ιδια η διευθηντρια κατεβηκε απο πανω για να ελεγξει ποιος ειχε αυτες τις εξετασεις......τρομαξε!!! ξες που θελω να καταληξω? πως γινεται να εισαι γιατρος και να μη ξες οτι αυτο το cpk ανεβαινει απο την υπερπρονα και οχι απο την κρεατινη? αυτοι ομως πανικοβαλουν ολους εμας τους αθλητες με την αγνοια τους!!! ελεος δηλαδη αν ειναι δυνατον.....τη κατασταση ειναι αυτη?

    δηλαδη ρε μαγκες εσεις ειστε σιγουρα οτι φταει η προπονηση και οχι η κρεατινη η γενικα τα συμπληρωματα η κατι αλλο οτιδηποτε η καποιο (το πιθανοτερο) παθολογικο αιτιο ε??
    ειστε τοσο σιγουροι ...ε?
    τοσο πολυ το χετε ψαξει ε ?


    παντως μαγκες μια συμβουλη αμα δειτε πολυ αυξημενες τιμες ψαξτε το λιγο παραπανω ΔΕΝ παιζει να ειναι μονο απο την προπονηση

    και επισης ΜΗΝ πηγαινετε σε οποιοδηποτε γιατρο καΙ ΕΚΕΙ θελει ψαξιμο
    γιατι ως συνηθως πας εκει του λες εχω αυτο ..
    α και περνω καΙ Κατι συμπληρωματα και χωρις καν να σε ψαξει σου λεει ο π@παρας
    φταινε τα συμπληρωματα ...
    ε αυτοι ειναι για τα μπαζα ...

    θελει ψαξιμο να βρεις και καλο γιατρο!!
    bigger weights mean more mass.
    http://mdtv.musculardevelopment.com/...view/1935/218/
    Watch as Kai Greene lets his emotions do the talking about how feels homesick
    http://www.youtube.com/watch?v=Y7CqVPKbQ3cRonnie
    Ronnie Coleman 8X Mr Olympia
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 14-07-10 16:41 #28
    Προεπιλογή
    θελει ψαξιμο να βρεις και καλο γιατρο!!
    Πολυ σημαντικο αυτο.
    Παντα ψαχνω τον πιο ψαγμενο γιατρο και ας δωσω τα μαλλιοκεφαλα μου για επισκεψη.
    Ψαγμενο εννοω κανενα καθηγητη και γενικα ατομο ψαγμενο και οχι κολλημενο.
    Προχτες ο οδοντιατρος μου ειπε οτι ενα δοντι μου χαλασε απο την πρωτεινη γιατι οπως ξερει αυτος λεει για να απορροφηθει η πρωτεινη θα εχει σιγουρα ζαχαρα[ψαγμενος ο γιατρος ε?].Βρε μπαγλαμα αντι να με ρωτησεις αν τρωω προιοντα με ζαχαρη γενικα[ειτε φανερη ειτε 'κρυφη'] η αν πινω καφεδες που ο μετριος εχει πολυ παραπανω ζαχαρη απο ενα σκουπ κολλησες στην πρωτεινη?Τα εχουμε χιλιωπει εδω ενταξει παντου υπαρχει ασχετιλα.Α και ειπε να μην τρωω βρωμη ειναι ολα επεξεργασμενα.Τι να πεις...
    Φυσικοθεραπεια
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 14-07-10 17:41 #29

    Εγγραφή
    16-06-2009
    Περ.
    ΑΛΙΜΟΣ
    Μηνύματα
    204
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thegravijia Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω παλι που πηγα σε γιατρο για το προβλημα που ειχα μου ειπε η προπονηση δεν παιζει ρολο .
    ανεβαζει ελαχιστα την cpk και ΟΧΙ πανω απο το οριο
    Βρε μήπως εσύ είσαι ο γνωστός του ΤΕΦΑ ;;; Πλάκα κάνω.

    Ψάξτε το λίγο και θα πάρετε απαντήσεις.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 14-07-10 21:18 #30
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ramrod Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τεφα, ακλώς ήρθες στην Ελληνική πραγματικότητα...εδώ ξεχνάνε λαβίδες και νυστέρια μέσα στους ασθενής στα χειρουργία, πας να σου κάνουνε μετάγγιση και ξαφνικά βρίσκεσαι με AIDS απο το πουθενά...τι νομίζεις? Γιατί όλοι προσευχονται να μη χρειαστεί να πάνε ποτέ νοσοκομείο...δε ξέρεις που θα πέσεις. Όταν είσαι απο μια ηλικία και μετά και έχεις κρίση βρίσκεις ένα καλό γιατρό ιδιωτικό γιατρό με αξιοπρέπεια και τελειώνει το θέμα. Γιατί υπάρχουν και καλοί γιατροί, μη τους βγάζουμε όλους σκάρτους...
    προσωπικη μου αποψη=φοβαμαι μηπως τραυματιστο και αρρωστησω και πεσω σε κανεναν γιατρο που με κανει καμια ζημια!! πλεον φιλε μου πληρωνω σε ιδιωτες για εξετασεις κλπ και εχω το κεφαλι μου ησυχο...........αλλα η αληθεια ειναι οτι η κατασταση δεν παει αλλο με κατι τετοια που συμβαινουν!! δυστυχως οπως ειπες ετσι ειναι η κανταντια της ελλαδας!!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 6 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία