Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 31
  1. 14-07-10 16:10 #16
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο -beba- Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μα δεν έχει θάλασσα το Αγρίνιο....
    σωστη εχει ομως στον αστακο εκι θα δουλευω αλλα να μηνω στον αστακο με τιποτα χωριο φαντασμα μεσολογγι δεν μοθ αρεσε κ τοσο γιυτο αγρινιο εκτοσ κ αν εχεισ να προτινης κατι στην ευριτερη περιοχη.
    παντοσ απαντιση με το καλημερα καλο
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 14-07-10 18:11 #17
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο panosdive Εμφάνιση μηνυμάτων
    σωστη εχει ομως στον αστακο εκι θα δουλευω αλλα να μηνω στον αστακο με τιποτα χωριο φαντασμα μεσολογγι δεν μοθ αρεσε κ τοσο γιυτο αγρινιο εκτοσ κ αν εχεισ να προτινης κατι στην ευριτερη περιοχη.
    παντοσ απαντιση με το καλημερα καλο
    Αστακός.................από εκεί νομίζω έχει καράβι για Ιθάκη και για άλλα νησάκια.
    Νομίζω πως τώρα το καλοκαίρι θα περάσεις τέλεια.

    Αγρίνιο μάλλον είναι η καλύτερη ιδέα τελικά.......
    Νους υγιής εν σώματι υγιή
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 14-07-10 21:14 #18
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    μπεμπα ολες σου οι απαντήσεις.... μαλλον καλύτερα οι ερωτήσεις ηταν αφοπλιστικές
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 27-08-10 20:21 #19
    Προεπιλογή gym στο αγρινιο
    παιδια παω φοιτητης αγρινιο και θελω να μου πρωτεινετε γυμναστηριο
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 27-08-10 22:39 #20
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.629
    Προεπιλογή
    Συγχωνευτηκε με ενα πιο παλιο τόπικ,λογικα πρεπει να καλύπτεσαι....
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 04-02-11 23:51 #21
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Muscleboss Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αργησα λίγο να το δώ παιδιά, sorry.

    Το Αγρίνιο έχει πολλά γυμναστήρια για τον πληθυσμό του. Δε θα σου προτείνω κάποιο συγκεκριμένο αλλά θα σε ενημερώσω για τα αγαπημένα μου bodybuilding γυμναστήρια στο Αγρίνιο. αναλόγως που μένεις πήγαινε.

    - Γυμναστήριο Power House, επί της Ηρώων Πολυτεχνείου, ψηλά, κοντά στις βενζίνες Πολυχρόνη. Όργανα Hammer κ life fitness. Ιδιοκτήτης Γιώργος Σκουλικαρίτης, παλιός bodybuider και αδερφός, με έχει μεγαλώσει...


    ΜΒ
    Βοss δε μ λες γνωριζεσαι με το Φωτη το Γιγκα που προπονειται σε αυτο το γυμναστηριο?
    WeGoDsKiLLz
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 05-02-11 00:32 #22
    Το avatar του χρήστη Gorillas

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    Espoo-Finland
    Μηνύματα
    622
    Προεπιλογή
    ποπο τι μου θύμισες τώρα, στο Διώτη πήγαινα 1999 όταν ήταν στο παλιό ακόμα, τη πρόλαβα την αλλαγή στο καινούργιο που είναι επί της Παπαστράτου αξέχαστα χρόνια. Πάντως έχει θέμα το Αγρίνιο αλλά κάνει κουφόβραση καλοκαίρι ειδικά
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 05-02-11 12:40 #23
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.918
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο PMalamas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βοss δε μ λες γνωριζεσαι με το Φωτη το Γιγκα που προπονειται σε αυτο το γυμναστηριο?
    Πολύ καλά... (Φώτης Γικλάς το σωστό όνομα)

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Gorillas Εμφάνιση μηνυμάτων
    ποπο τι μου θύμισες τώρα, στο Διώτη πήγαινα 1999 όταν ήταν στο παλιό ακόμα, τη πρόλαβα την αλλαγή στο καινούργιο που είναι επί της Παπαστράτου αξέχαστα χρόνια. Πάντως έχει θέμα το Αγρίνιο αλλά κάνει κουφόβραση καλοκαίρι ειδικά
    +1

    ΜΒ
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 05-02-11 16:38 #24
    Thumbs up
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Muscleboss Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολύ καλά... (Φώτης Γικλάς το σωστό όνομα)



    +1

    ΜΒ
    ναι ουπς εγω εκανα λαθος..
    ξεχασα ενα λ.
    εχουμε κανει κανα 2 προπονησεις ενω περνουσα απο Αγρινιο με ενα φιλο σε αυτο το γυμναστηριο με το Φωτη και το φιλο τ το Νικο με την "κιτρηνο πορσε" χεχε
    WeGoDsKiLLz
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 28-03-11 19:10 #25
    Το avatar του χρήστη amateur666

    Εγγραφή
    08-02-2011
    Περ.
    Τσερνομπιλ
    Μηνύματα
    1.735
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Muscleboss Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αργησα λίγο να το δώ παιδιά, sorry.

    Το Αγρίνιο έχει πολλά γυμναστήρια για τον πληθυσμό του. Δε θα σου προτείνω κάποιο συγκεκριμένο αλλά θα σε ενημερώσω για τα αγαπημένα μου bodybuilding γυμναστήρια στο Αγρίνιο. αναλόγως που μένεις πήγαινε.

    - Γυμναστήριο Power House, επί της Ηρώων Πολυτεχνείου, ψηλά, κοντά στις βενζίνες Πολυχρόνη. Όργανα Hammer κ life fitness. Ιδιοκτήτης Γιώργος Σκουλικαρίτης, παλιός bodybuider και αδερφός, με έχει μεγαλώσει...

    - Power Fitness Club, κοντά στο γήπεδο του Παναιτωλικού, οδός Βάρναλη. Ιδιοκτήτης Πλευρίτης Φώτης (Μr hellas 1999 στα -80 κιλά). Bodybuilding γυμναστήριο για σοβαρούς αθλητές.

    - Χ-ercise, Επί της Παπαστράτου στο ύψος πλατίας Φλέμινγκ, ιδιοκτήτες Αφοί Διώτη. Cool γυμναστήριο 2όροφο, με έμφαση στο fitness.

    - Οδός Εθνικής Αντιστάσεως ψηλά (καραμανέικα) το Γυμναστήριο του Γιώργου Θεοδώρου, πρωταθλητή ελλάδος 2005 με πολλές αγωνιστικές συμμετοχές τα τελευταία 10+ χρόνια. Αν μένεις σε αυτη τη πλευρά του Αγρινίου, είναι το κορυφαίο.

    - Γυμναστήριο Α.Σ. Ηνίοχος, Ηρ. Πολυτεχνείου κ Κεφαληνίας. Ιδιοκτήτης ο αγαπημένος φίλος Νεκτάριος Κοντογιάννης παγκόσμιος πρωταθλητής Kick Boxing. Το γυμναστήριο έχει αρκετά βάρη, αλλά ειναι κυρίως γνωστό για πολεμικές τέχνες.

    Κάποιες μέρες του Αυγούστου κάπου εκεί θα φέρνω βόλτες κ εγώ

    ΜΒ
    +100000
    ναι μωρε αγρινιο ποιοτητααααα....ασχετο(ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ)!!! ΠΑΝAIΤΩΛΙΚΑΡΑΑΑΑΑ FOR EVER!..
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη amateur666 : 06-07-11 στις 15:22
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 28-03-11 19:12 #26
    Το avatar του χρήστη geo28

    Εγγραφή
    27-11-2009
    Περ.
    zanarkand ruins
    Μηνύματα
    1.095
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο amateur666 Εμφάνιση μηνυμάτων
    +100000
    ναι μωρε αγρινιο ποιοτητααααα....ασχετο(ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ)!!! ΠΑΝΕΤΟΛΙΚΑΡΑΑΑΑΑ FOR EVER!..
    ετσι μωρε...αντε γιατι 33 χρονια μακρια απο Α εθνικη ηταν πολλα
    "A lie gets halfway around the world before the truth has a chance to get its pants on."
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 28-03-11 19:22 #27
    Το avatar του χρήστη amateur666

    Εγγραφή
    08-02-2011
    Περ.
    Τσερνομπιλ
    Μηνύματα
    1.735
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο geo28 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ετσι μωρε...αντε γιατι 33 χρονια μακρια απο Α εθνικη ηταν πολλα
    +1000000000000000000
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 28-03-11 19:23 #28
    Το avatar του χρήστη geo28

    Εγγραφή
    27-11-2009
    Περ.
    zanarkand ruins
    Μηνύματα
    1.095
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Muscleboss Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αργησα λίγο να το δώ παιδιά, sorry.

    Το Αγρίνιο έχει πολλά γυμναστήρια για τον πληθυσμό του. Δε θα σου προτείνω κάποιο συγκεκριμένο αλλά θα σε ενημερώσω για τα αγαπημένα μου bodybuilding γυμναστήρια στο Αγρίνιο. αναλόγως που μένεις πήγαινε.

    - Γυμναστήριο Power House, επί της Ηρώων Πολυτεχνείου, ψηλά, κοντά στις βενζίνες Πολυχρόνη. Όργανα Hammer κ life fitness. Ιδιοκτήτης Γιώργος Σκουλικαρίτης, παλιός bodybuider και αδερφός, με έχει μεγαλώσει...

    - Power Fitness Club, κοντά στο γήπεδο του Παναιτωλικού, οδός Βάρναλη. Ιδιοκτήτης Πλευρίτης Φώτης (Μr hellas 1999 στα -80 κιλά). Bodybuilding γυμναστήριο για σοβαρούς αθλητές.

    - Χ-ercise, Επί της Παπαστράτου στο ύψος πλατίας Φλέμινγκ, ιδιοκτήτες Αφοί Διώτη. Cool γυμναστήριο 2όροφο, με έμφαση στο fitness.

    - Οδός Εθνικής Αντιστάσεως ψηλά (καραμανέικα) το Γυμναστήριο του Γιώργου Θεοδώρου, πρωταθλητή ελλάδος 2005 με πολλές αγωνιστικές συμμετοχές τα τελευταία 10+ χρόνια. Αν μένεις σε αυτη τη πλευρά του Αγρινίου, είναι το κορυφαίο.

    - Γυμναστήριο Α.Σ. Ηνίοχος, Ηρ. Πολυτεχνείου κ Κεφαληνίας. Ιδιοκτήτης ο αγαπημένος φίλος Νεκτάριος Κοντογιάννης παγκόσμιος πρωταθλητής Kick Boxing. Το γυμναστήριο έχει αρκετά βάρη, αλλά ειναι κυρίως γνωστό για πολεμικές τέχνες.

    Κάποιες μέρες του Αυγούστου κάπου εκεί θα φέρνω βόλτες κ εγώ

    ΜΒ
    το 1,2,3 απ αυτα που αναφερει ο boss ειναι τα kαλυτερα imo...αφου εχουν rack δε χρειαζεται κατι αλλο
    "A lie gets halfway around the world before the truth has a chance to get its pants on."
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 28-07-23 19:48 #29
    Προεπιλογή
    Καλησπέρα παιδιά και καλές διακοπές σε όλους.

    Θα ήθελα ένα "update" σχετικά με τα γυμναστήρια στο Αγρίνιο καθώς αρκετά πράγματα έχουν αλλάξει από το τελευταίο μήνυμα (δώδεκα χρόνια πριν).

    Πιο συγκεκριμένα, κατάφερα να βρω το γυμναστήριο των αδελφών Διώτη και τον Ηνίοχο, ο bodybuilder Φώτης Πλευρίτης δυστυχώς απεβίωσε ενώ τα άλλα δύο γυμναστήρια που αναφέρθηκαν πιο πάνω (Power House, γυμναστήριο Γιώργου Θεοδώρου) δεν κατάφερα να τα βρώ.

    Σας ευχαριστώ πολύ για τον κόπο και το χρόνο σας.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 31-07-23 04:51 #30
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.918
    Προεπιλογή
    Πολλές αλλαγές... κάποια έχουν κλείσει, κάποια άλλαξαν διεύθυνση. Δε γνωρίζω λεποτμέρεις καθώς δε μένω εκεί, αλλά εκείνο το οποίο είμαι σίγουρος και θα προτείνα να κοιτάξεις είναι το παρακάτω:


    Planet Gym - Κυριαζή 9, Αγρίνιο
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία