Σελίδα 9 από 10 ΠρώτηΠρώτη ... 78910 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 121 έως 135 από 138
  1. 22-09-13 20:42 #121
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη grtech

    Εγγραφή
    28-01-2011
    Περ.
    Sverige.
    Μηνύματα
    3.680
    Προεπιλογή
    Δευτερα ΠΛΑΤΗ - ΤΡΙΚΕΦΑΛΑ
    Τρίτη ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ
    Τεταρτη ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ
    Πεμπτη ΣΤΗΘΟΣ - ΔΙΚΕΦΑΛΑ
    Παρασκευη ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ
    Σαββατο ΩΜΟΙ - ΠΟΔΙΑ
    Κυριακη ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ
    ή
    Δευτερα ΠΛΑΤΗ - ΔΙΚΕΦΑΛΑ
    Τρίτη ΣΤΗΘΟΣ - ΤΡΙΚΕΦΑΛΑ
    Τεταρτη ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ
    Πεμπτη ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ
    Παρασκευη ΩΜΟΙ - ΠΟΔΙΑ
    Σαββατο ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ
    Κυριακη ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 26-09-13 20:06 #122
    Προεπιλογή
    ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΕΔΩ Κ ΕΝΑΜΙΣΙ ΜΗΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΩ ΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΑ ΓΙΑ ΑΡΧΑΡΙΟΥΣ 3 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΒΔΟΜΑΔΑ,ΜΗΠΩΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΑΛΑΞΩ ΤΩΡΑ?ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΕΙΣΩ ΜΕ ΑΛΛΟ ΠΡΟΓΡΑΜΑ ΓΙΑ ΑΡΧΑΡΙΟΥΣ Η ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΣΕ ΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΑ ΓΙΑ ΟΓΚΟ?
    ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΣΑΣ
    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

    Κανόνες του Φόρουμ

    10. Δε χρησιμοποιούμε κατ' επανάληψη κεφαλαία, μεγάλη γραμματοσειρά και πολλά χρώματα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 26-09-13 20:23 #123
    Προεπιλογή
    ΣΗΜΕΙΩΣΗ....ΚΑΝΩ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΣΤΟ ΣΠΗΤΙ ΜΕ ΠΟΛΥΟΡΓΑΝΟ
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 27-09-13 20:20 #124
    Προεπιλογή
    ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΚΑΠΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 28-07-14 16:31 #125
    Προεπιλογή
    μπορω να αλλαξω την σειρα της καθε μυικης ομαδας(πχ δευτερα στηθος αντι πλατης) και να βαλω αλλες ασκησεις ? (πχ βυθισεις αντι για εκτασεις τροχαλιας με σκοινι για τρικεφαλους)
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 29-07-14 12:42 #126
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη grtech

    Εγγραφή
    28-01-2011
    Περ.
    Sverige.
    Μηνύματα
    3.680
    Προεπιλογή
    Είσαι ελεύθερος να το τροποποιήσεις όπως θέλεις αλλα μετά θα κάνεις τον πρόγραμμα του Darth και οχι το πρόγραμμα του OP.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 19-08-14 03:32 #127

    Εγγραφή
    15-08-2014
    Περ.
    N.Filadelpheia
    Μηνύματα
    6
    Προεπιλογή
    Ξεθάβω λίγο το θέμα και λέω.είμαι 22 ετών 1,88 και στα 82 κιλά!αθλητής μέχρι πριν 4-5 χρόνια αλλά τπτ ιδιέταιρο απο σώμα(σε λίγο καιρό θα ανεβάσω φωτο στο αντίστοιχο τοπικ για να μην σπαμάρω εδώ).Οντας εντελώς αρχάριος και καινούργιος στο φόρουμ κοίταξα παρα πολλά πράγματα απο προγραμματα προπονησεις,διατροφής μεχρι και τις ιστορίες αρκετών απο εδώ μέσα.Θέλω να δέσω-φτιάξω το σώμα μου σωστά.Είναι καλό αυτό το πρόγραμμα για αρχή?απο αρχές Σεπτέμβρη ξεκινάω γυμναστήριο!Και κάτι τελευταίο.νομίζω θα δυσκολευτώ να ακουλουθήσω διατροφή γτ το προγραμμά μου είναι υπερβολικά φορτωμένο.Χρειάζεται να πέρνω κάτι απο πρωτείνες,βιταμίνες ή κάτι άλλο?
    Ευχαριστώ εκ των προτέρων
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 20-08-14 19:19 #128
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Giorgio-21- Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ξεθάβω λίγο το θέμα και λέω.είμαι 22 ετών 1,88 και στα 82 κιλά!αθλητής μέχρι πριν 4-5 χρόνια αλλά τπτ ιδιέταιρο απο σώμα(σε λίγο καιρό θα ανεβάσω φωτο στο αντίστοιχο τοπικ για να μην σπαμάρω εδώ).Οντας εντελώς αρχάριος και καινούργιος στο φόρουμ κοίταξα παρα πολλά πράγματα απο προγραμματα προπονησεις,διατροφής μεχρι και τις ιστορίες αρκετών απο εδώ μέσα.Θέλω να δέσω-φτιάξω το σώμα μου σωστά.Είναι καλό αυτό το πρόγραμμα για αρχή?απο αρχές Σεπτέμβρη ξεκινάω γυμναστήριο!Και κάτι τελευταίο.νομίζω θα δυσκολευτώ να ακουλουθήσω διατροφή γτ το προγραμμά μου είναι υπερβολικά φορτωμένο.Χρειάζεται να πέρνω κάτι απο πρωτείνες,βιταμίνες ή κάτι άλλο?
    Ευχαριστώ εκ των προτέρων

    Καλησπερα! Αυτο το προγραμμα ειναι για αρχαριους και αρχαριος θεωρειτε αυτος που κανει 2 χρονια γυμναστικη. Αν ομως υπαρχουν απουσιες στο ενδιαμεσο διαστημα τοτε το οριο ανεβαινει. Εγω παντως που κανω 1 χρονο περιπου οφειλω να πω οτι ειχα ενδιασμους με το προγραμμα αλλα το δοκιμασα και με πιανει αρκετα. Βεβαια του εχω κανει λιγες τροποποιησεις (δηλαδη στο στηθος εχω βαλει πους απς για προθερμανση και αλλο ενα σετ ενω εχω αντικαταστησει μερικες ασκησεις γιατι κανω σπιτι και δεν εχω μηχανηματα). Πιστευω το προγραμμα αυτο θα σε βοηθησει. Απευθυνεται σε αρχαριους και ανθρωπους που λειπουν για καιρο και θελουν να ξαναξεκινησουν.Οσο για την διατροφη εγω επειδη λογο χρηματων και χρονου δεν μπορω να κανω 6 γευματα τρωω οσο πιο καλα μπορω και προσεχω το μεταπροπονητικο γευμα και πιανει. Αμα ομως εσυ δεν εχεις προβλημα με χρηματα παρε καμια πρωτεινη αλλα οχι αμεσως περιμενε κανα 3μηνο 4μηνο. Ελπιζω να βοηθησα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 21-08-14 04:38 #129

    Εγγραφή
    15-08-2014
    Περ.
    N.Filadelpheia
    Μηνύματα
    6
    Προεπιλογή
    Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση!Κάνω ήδη κάποιες ασκήσεις σπίτι για να είμαι λίγο προετοιμασμένος όταν ξεκινήσω κανονικά το πρόγραμμα στο γυμναστήριο!3-4 μήνες δεν είναι πολύ?κανονικά μετά από 1μιση-2 μήνες πρέπει να αλλάζεις έτσι δεν είναι?έλεγα να ξεκινήσω με αυτό το πρώτο 2μήνο και ύστερα να κάνω το πρόγραμμα του Μπουρνάζου για γράμμωση!θέλω ν δω βέβαια πρώτα πως θα πάω με αυτό(από την άποψη του πως θα το βγάζω μετά από 2 μήνες!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 21-08-14 04:40 #130

    Εγγραφή
    15-08-2014
    Περ.
    N.Filadelpheia
    Μηνύματα
    6
    Προεπιλογή
    3μήνο-4μήνο για τις πρωτείνες εννοούσες?σόρρυ τώρα το είδα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 21-08-14 15:41 #131
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Giorgio-21- Εμφάνιση μηνυμάτων
    3μήνο-4μήνο για τις πρωτείνες εννοούσες?σόρρυ τώρα το είδα.
    Ναι οι 4 μηνες ηταν για τις πρωτεινες παντως να ξερεις οτι τωρα στην αρχη θα δεις τα πιο γρηγορα αποτελεσματα για αυτο και πιστευω πως η πρωτεινη δεν πρεπει να ειναι κατι απαραιτητο για καποιον που ξεκιναει τωρα γυμναστικη με βαρη .Τα προγραματα αλαζουν σε 1μιση-2 μηνες οπως ειπες. Αμα πας για το προγραμμα γραμωσης του μπουρναζου.... καλη τυχη! θα σε σκοτωσει! το ειχα δοκιμασει μια εβδομαδα και ειναι πολυ δυνατο(για το δικο μου επιπεδο).
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 21-08-14 20:19 #132

    Εγγραφή
    15-08-2014
    Περ.
    N.Filadelpheia
    Μηνύματα
    6
    Προεπιλογή
    Ανάλογα θα δω πως θα βγει αυτό!ίσως επειδή θα είναι και το πρώτο μου πρόγραμμα να το κρατήσω λίγο παραπάνω ν δω ότι με πιάνει!πάντως επειδή του Μπουρνάζου είναι αρκετά δυνατό ίσως να το αφήσω για πιο μετά ή να κάνω μερικές παραλλαγές!Ευχαριστώ πολύ για όλα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 05-09-14 16:29 #133
    Προεπιλογή
    μηπως υπαρχει πουθενα το προγραμα αρχαριων 2??????? το εψαξα αλλα το μονο που βρηκα ηταν ενα ποστ που ελεγε οτι χαθηκαν καποια θεματα απο ενα προβλημα στους σερφερσς
    Never skip brain day
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 07-09-14 16:08 #134
    Προεπιλογή
    παιδια για 4 φορες την εβδομαδα αν το προσαρμοζα καπως ετσι θα ηταν σωστο;
    Δευτερα
    ΠΛΑΤΗ-ΔΙΚΕΦΑΛΟΙ

    Τριτη
    ΩΜΟΙ

    ΠΕΜΠΤΗ
    ΠΟΔΙΑ

    ΣΑΒΒΑΤΟ
    ΣΤΗΘΟΣ-ΤΡΙΚΕΦΑΛΟΙ
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 25-03-16 06:29 #135
    Question
    Καλησπέρα , θα ήθελα να σε ρωτήσω για 3 ασκήσεις που έχει το προγράμμα :
    Σκουωτ στην σμιθ
    Προβολές με μπάρα
    Άρσεις θανάτου

    Δεν επηρεάζουν μέση ; Το λέω γιατί έχω πεοβλημα με την μέση μου . Αν ναι μπορείς να μου προτείνεις 3 άλλες ασκήσεις ;

    Ευχαριστώ !!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 9 από 10 ΠρώτηΠρώτη ... 78910 ΤελευταίαΤελευταία