Σελίδα 7 από 23 ΠρώτηΠρώτη ... 5678917 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 91 έως 105 από 338
  1. 05-11-10 15:00 #91
    Προεπιλογή Ερώτηση
    ΚΑΜΨΕΙΣ ΛΑΡΥ ΣΚΩΤ ΣΤΗ ΤΡΟΧΑΛΙΑ
    Πώς εκτελείτε αυτη η άσκηση? Δεν μπορώ να την βρώ πουθενά!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 05-11-10 17:36 #92
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Loft Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΚΑΜΨΕΙΣ ΛΑΡΥ ΣΚΩΤ ΣΤΗ ΤΡΟΧΑΛΙΑ
    Πώς εκτελείτε αυτη η άσκηση? Δεν μπορώ να την βρώ πουθενά!
    αυτή είναι η άσκηση
    http://www.exrx.net/WeightExercises/...acherCurl.html

    αν δεν έχεις μαξιλάρι στερέωσε τους αγκώνες σου στα γόνατα σου
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 05-11-10 22:51 #93
    Thumbs up καλησπερα
    Γεια σας παιδια εχω ξεκινηση κ εγω αφτο το προγραμα κ εχω μια απορια η πρωτη μου απορια αναφερεται για τα χεργια στους δυκεφαλους θελω να ροτισω δεν ειναι λιγες η ασκησεις η 3.ενω για τους τρικεφαλους ποια η σιμασια της ασκησης γονατιστος απο την ορθεια..ενω ειναι η ειδια ασκηση .αφτα δεν εχω αλη απορια παντως ειναι καταπλικτικο προγραμα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 08-11-10 14:24 #94
    Προεπιλογή
    Καλημερα σε ολους!!!Θα ηθελα κ εγω μια αντιπροταση !Στο στηθος επειδη δυσκολευομαι να βρω κατακλινη(βασικα δεν εχει κ πρεπει να το σηκωνω με διαφορα τρικ)με τη θα μπορουσα να το αντικαταστησω?κ δευτερον της καλημερες για πλατη με τη μπορω να της αλλαξω?Αρσης θανατου με λυγισμενα γονατα?

    Ευχαριστω!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 09-11-10 21:24 #95
    Προεπιλογή Ευχαριστώ
    Ευχαριστώ για τη διευκρίνιση.
    Μετα απο μια βδομάδα εφαρμογής του προγράμματος μπορώ να πώ οτι είναι πολύ καλό!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 10-11-10 22:03 #96
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο τακης Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γεια σας παιδια εχω ξεκινηση κ εγω αφτο το προγραμα κ εχω μια απορια η πρωτη μου απορια αναφερεται για τα χεργια στους δυκεφαλους θελω να ροτισω δεν ειναι λιγες η ασκησεις η 3.ενω για τους τρικεφαλους ποια η σιμασια της ασκησης γονατιστος απο την ορθεια..ενω ειναι η ειδια ασκηση .αφτα δεν εχω αλη απορια παντως ειναι καταπλικτικο προγραμα...
    ο δικεφαλος ειναι πολυ μικρη μυικη ομαδα.γυμναζεται ετσι κι αλλιως απο τις ασκησεις πλατης.μην σου πω ειναι κ πολλες 4 ασκησεις,λιγες παντως με τπτ..
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 10-11-10 22:07 #97
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Konstantinos. Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα ήθελα να κανω 3 ερωτησεις.

    -Γιατι το στηθος ειναι 2 φορες τη βδομαδα και όχι καποια αλλη μυικη ομαδα;

    -Κοιλιακους καθε ποτε να κανουμε, και γενικα ποσες φορες τη βδομαδα ειναι αρκετες ασχετως απο αυτο το προγραμμα;

    -Τρεξιμο 3-4 φορες τη βδομαδα χαλαρα (120 παλμους/λεπτο) ειναι ενταξη ή θα εχουμε απωλεια ογκου;

    Ευχαριστω.
    δεν ειναι 2 φορες την βδομαδα..το προγραμμα παει ετσι-δευτερα στηθος,τριτη πλατη,τεταρτη ποδια,πεμπτη ωμοι,παρασκευη χερια,σαββατο στηθος.την επομενη βδομαδα την δευτερα δεν κανεις στηθος,δεν ξεκινας δλδ παλι απ την αρχη.συνεχιζεις πλατη οποτε παει ετσι-δευτερα πλατη,τριτη ποδια,τεταρτη ωμοι,πεμπτη χερια,παρασκευη στηθος,σαββατο πλατη..καταλαβες???οι προπονησεις πανε συνεχομενα.δλδ δεν εχεις καθε δευτερα στηθος.αυτο αλλαζει
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 14-11-10 22:47 #98
    Το avatar του χρήστη Arlond

    Εγγραφή
    09-09-2009
    Περ.
    koridallos
    Μηνύματα
    97
    Προεπιλογή
    παιδια κιλα βαζουμε λιγα στο 15 και αυξανουμε? στο τελευταιο σετ στο εξαρι βαζουμε ποιο πολλα κιλα απο οτι στο τριαρι σετ?

    επισης καμια εναλακτικη ασκηση για στηθος αντι ανοιγματα και πιεσεις με βαρακια?
    το λεω γιατι ειναι επικινδυνες ασκησεις για τον ωμο μου
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 15-11-10 20:04 #99
    Προεπιλογή
    ΤΟ GYM ΠΟΥ ΠΑΩ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΚΛΙΝΗ ΓΙΑ ΣΤΗΘΟΣ.ΜΕ ΠΟΙΑ ΑΣΚΗΣΗ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΗΝ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΗΣΩ?
    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΦΙΛΕ

    ****γραφε με μικρα ελληνικα. ειναι κανονας του φορουμ.mods team****
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 15-11-10 20:29 #100
    Το avatar του χρήστη jimmy007

    Εγγραφή
    20-09-2010
    Περ.
    Athens,Greece
    Μηνύματα
    1.522
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Arlond Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδια κιλα βαζουμε λιγα στο 15 και αυξανουμε? στο τελευταιο σετ στο εξαρι βαζουμε ποιο πολλα κιλα απο οτι στο τριαρι σετ?

    επισης καμια εναλακτικη ασκηση για στηθος αντι ανοιγματα και πιεσεις με βαρακια?
    το λεω γιατι ειναι επικινδυνες ασκησεις για τον ωμο μου
    Ναι στην πρώτη ερώτηση και όχι στη δεύτερη.
    Στα ανοίγματα κατέβαζε μέχρι το σχηματισμό ορθής γωνίας.
    Εναλλακτικά μπορείς να κάνεις π.χ. Peck Deck.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jimmis44 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΤΟ GYM ΠΟΥ ΠΑΩ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΚΛΙΝΗ ΓΙΑ ΣΤΗΘΟΣ.ΜΕ ΠΟΙΑ ΑΣΚΗΣΗ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΗΝ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΗΣΩ?
    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΦΙΛΕ
    Mπορείς να κάνεις στη Smith αν έχετε πάγκο που γίνεται κατακλινή. Εκεί απομονώνεις και καλύτερα κατά τη γνώμη μου. Αν πάλι όχι μπορείς να πάρεις 2 αλτήρες και να κάνεις πιέσεις σε πάγκο που κάνουν κοιλιακούς με κλίση.
    Αν πάλι δεν μπορείς ούτε αυτό κάνε βυθίσεις στο δίζυγο με τον κορμό ελαφρά προς τα μπροστά.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 24-11-10 15:45 #101
    Προεπιλογή
    κοιλιακους καθε ποτε κανουμε? (και ποιες ασκησεις?)
    αεροβιο κανουμε καθολου? αν ναι ενταση και διακρκεια?
    ευχαριστω
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 11-12-10 19:02 #102
    Προεπιλογή
    δεν ειναι 2 φορες την βδομαδα..το προγραμμα παει ετσι-δευτερα στηθος,τριτη πλατη,τεταρτη ποδια,πεμπτη ωμοι,παρασκευη χερια,σαββατο στηθος.την επομενη βδομαδα την δευτερα δεν κανεις στηθος,δεν ξεκινας δλδ παλι απ την αρχη.συνεχιζεις πλατη οποτε παει ετσι-δευτερα πλατη,τριτη ποδια,τεταρτη ωμοι,πεμπτη χερια,παρασκευη στηθος,σαββατο πλατη..καταλαβες???οι προπονησεις πανε συνεχομενα.δλδ δεν εχεις καθε δευτερα στηθος.αυτο αλλαζει
    Ευχαριστω για τη διεθκρινιση φίλε!
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 14-12-10 18:05 #103

    Εγγραφή
    29-11-2009
    Περ.
    Ερετρια, Ευβ
    Μηνύματα
    21
    Προεπιλογή
    Καλησπερα παιδια!...Γιαννη εχθες ξεκινησα το προγραμμα σου, το στηθος ειναι μια χαρα, και πρησμενο ακομα
    Σημερα που θα παιξω ΠΛΑΤΗ υπαρχει ενα προβλημα την ασκηση <<4.ΚΑΘΙΣΤΗ ΚΩΠΗΛΑΤΙΚΗ ΤΡΟΧΑΛΙΑ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΛΑΒΗ>>, δεν γινεται να την κανω διοτι το γυμναστηριο δεν εχει καθιστη κωπηλατικη, μια φορα σκεφτηκα να κανω κανω καθιστη κοπηλατικη στο μηχανημα cross over, δηλαδη να καθισω στο πατωμα και να βαλω μια μικρη λαβη (ουτε μεγαλη υπαρχει πλεον γιατι εσπασε), αλλα επειση τα κιλα που εχει ειναι μονο50 kg, ετσι εβαλα και τον αδερφο μου επανω κρατωντας 2 πλακες των 20kg...αλλα μας ειδε ο ιδιοκτητης και αρχιζε να φωναζει..Τεσπα...
    Τι αλλ προτεινεις για να γινει αντικασταση ασκησης 4. ??
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 17-12-10 02:17 #104
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.536
    Προεπιλογή
    Μπορείς να κανεις κωπηλατικη με μπαρας αντ΄αυτου,κανονικη λαβη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 26-12-10 21:47 #105
    Το avatar του χρήστη FiVo-Alex/City

    Εγγραφή
    28-09-2010
    Περ.
    Αλεξανδρουπ
    Μηνύματα
    187
    Προεπιλογή
    Υπάρχει κάποιος που κάνει αυτό το πρόγραμμα πάνω από 1,5 μηνά ενώ πιο πριν έκανε άλλο πρόγραμμα για 2 μήνες και να είδε διάφορα με αυτό; Ψάχνω ένα νέο πρόγραμμα για το επόμενο δίμηνο που θα είναι και το τελευταίο πριν το cut και μου έχει κερδίσει το ενδιαφέρον αλλά θα ήθελα την άποψη από κάποιον που το δούλεψε για μεγάλο διάστημα μετά από ένα πρόγραμμα που είχε δει αποτελέσματα.
    Το πολύ μπλα μπλα στο γυμναστήριο βλάπτει σοβαρά τους γύρω σας!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 7 από 23 ΠρώτηΠρώτη ... 5678917 ... ΤελευταίαΤελευταία