Σελίδα 14 από 23 ΠρώτηΠρώτη ... 41213141516 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 196 έως 210 από 338
  1. 24-08-11 18:19 #196
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο loukiss Εμφάνιση μηνυμάτων
    αυτο π λες δν ισχυει . πιασιμο + καλη προπονηση δν πανε μαζι .

    αν θες να "νοιωσεις πονο στο σωμα σου" παρε ενα μαστιγιο και μετα απο καθε σετ ριχτα. ^_^
    Δεν χρειαζεται δηλαδη να νιωθω πιασμενος την επομενη μερα για να εχει αποτελεσμα πανω μου ενα προγραμμα?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 24-08-11 18:28 #197
    Προεπιλογή
    οχι φιλε μου. αυτο συμβαινει για ολους λογους (οταν συμβαινει) . και δν ειναι καλο να συμβαινει γτ πολλες φορες θα σ κρατησει πισω στις επομενες προπονησεις σ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 24-08-11 22:41 #198
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο loukiss Εμφάνιση μηνυμάτων
    οχι φιλε μου. αυτο συμβαινει για ολους λογους (οταν συμβαινει) . και δν ειναι καλο να συμβαινει γτ πολλες φορες θα σ κρατησει πισω στις επομενες προπονησεις σ.
    ενταξει λοιπον.Ευχαριστω.Παρεπιπτοντως σημερα εκανα ποδια και ηταν πολυ εξαντλητικο για τα δικα μου δεδομενα.Μου αρεσε πολυ
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 19-09-11 10:20 #199
    Το avatar του χρήστη Babis Stinson

    Εγγραφή
    17-08-2011
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    134
    Προεπιλογή
    Από σήμερα μάλλον θα ξεκινήσω κι εγώ το πρόγραμμά σου Γιάννη. Ασχολούμαι από πρόπερσι με το γυμναστήριο με ένα διάλειμμα κάτι μηνών πέρυσι. Διαβάζω πολύ καλά λόγια, θα επανέλθω με εντυπώσεις.
    Ευχαριστώ πολύ για το πρόγραμμα εξαρχής.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 19-09-11 11:09 #200
    Προεπιλογή proponish
    εκανα 6 μηνες γυμναστηριο και σταματησα για εναν χρονο και κανω τωρα 2 μηνες περιπου μπορω να το χρησημοποιησω?
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 28-10-11 19:42 #201
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Txc Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με λιγα λογια 6 workouts την εβδομαδα και 1 μερα παυση την Κυριακη ( οπου τα γυμναστηρια ειναι κλειστα βαση νομου )...

    και την εβδομη ημερα ο θεος αναπαυθηκε ( τι δουλεια εριξε ομως τις υπολοιπες 6 )...

    Πολυ καλο το προγραμμα, λιγακι βαρβαρο ομως 6 workouts την εβδομαδα, εγω κανω 5 workouts την εβδομαδα και 2 μερες παυση, μια μυικη ομαδα την ημερα εκτος απο 1 μερα που κανω δικεφαλα και τρικεφαλα μαζι...
    μια ερωτιση??βασικα ειχα κ εγω την ιδια απορια αν ειναι οντος αρκετεσ μερεσ για προπονιση??δλδ 1 μοιθκη ομαδα την ημερα ειναι καλα ??
    γτ απ οσα εχω ακουσει πρεπει να ηραρχει και αναμεσα καμια μερα και διαλιμα για να δωσοθμε αναπτιξη στους μυς?? δεν ξερω ??ετσι πυστευω!!
    αν εχω καπου αδικο ??θα σας ζιτησω να με σιμβουλεψετε πςσ ακριβως να το χιριστω??σας ευχατιστω.
    ΑΛΕΧ-ΑΛΕΧ
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 08-11-11 08:49 #202
    Προεπιλογή
    Καλημέρα σε όλους/όλες!
    Κ.Ιωάννη,θα ήθελα την γνώμη σας όσων αφορά την σειρά των προγραμμάτων προπόνησης που σκέφτηκα να ακολουθήσω.
    Πρόσφατα ολοκλήρωσα το πρώτο πρόγραμμα όγκου του κ Μπουρνάζου, και ετοιμαζόμουν να μπώ στο δεύτερο και έπειτα στο δικό σας πρόγραμμα.Θεωρώ όμως οτι το δικό σας πρόγραμμα μου ταιριάζει καλύτερα.Θεωρείτε οτι είναι καλύτερα να μπώ κατευθύαν στο δικό σας?
    Ευχαριστώ για τον χρόνο σας!

    Υ.Γ οποιαδήποτε σοβαρή άποψη και απο τα υπόλοιπα μέλη του φόρουμ,δεκτή!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 29-11-11 23:39 #203

    Εγγραφή
    01-09-2011
    Περ.
    χαλκιδα
    Μηνύματα
    96
    Προεπιλογή
    ενα μπραβο θελω να πω ......2 βδομαδες στο προγγραμα..και νιωθω διαφορα !! συνχαρητιρια !
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 20-12-11 15:47 #204

    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περ.
    zakynthos greece
    Μηνύματα
    3
    Thumbs up
    ειναι ωραιο προγραμα..αν και περιπου τα ιδια αν εξαιρεσουμε τα ππδια προτεινουν στα γυμναστηρια
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 24-12-11 01:59 #205
    Προεπιλογή
    [QUOTE=ioannis1;200581]Προγραμμα Όγκου # 3



    ΣΤΗΘΟΣ
    3.ΠΙΕΣΕΙΣ ΑΛΤΗΡΩΝ ΣΕ ΚΑΤΑΚΛΙΝΗ
    5.ΕΚΤΑΣΕΙΣ ΑΛΤΗΡΩΝ ΣΕ ΟΡΙΖΟΝΤΙΟ


    ΕΠΙΣΗΣ: Tι διαφορά έχουν οι πάγκοι? Εννοώ ότι και στα δύο οριζόντιος δεν είσαι? Απλά μπερδεύτηκα παίζει η απορία μου να είναι τραγικά χαζή...

    ΠΛΑΤΗ
    4.ΚΑΘΙΣΤΗ ΚΩΠΗΛΑΤΙΚΗ ΤΡΟΧΑΛΙΑ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΛΑΒΗ
    6.ΕΛΞΕΙΣ ΤΡΟΧΑΛΙΑΣ ΜΕ ΚΛΕΙΣΤΗ ΛΑΒΗ

    ΤΕΤΡΑΚΕΦΑΛΟΙ
    1.ΕΚΤΑΣΕΙΣ ΠΟΔΙΩΝ
    4.ΠΡΟΒΟΛΕΣ ΜΠΑΡΑΣ




    ΩΜΟΙ
    3.ΠΛΑΓΙΕΣ ΕΚΤΑΣΕΙΣ ΑΛΤΗΡΩΝ ΟΡΘΙΟΣ
    4.ΕΚΤΑΣΕΙΣ ΑΛΤΗΡΩΝ ΣΕ ΠΡΟΚΥΨΗ


    ΔΙΚΕΦΑΛΟΙ
    3.ΚΑΜΨΕΙΣ ΛΑΡΥ ΣΚΩΤ ΣΤΗ ΤΡΟΧΑΛΙΑ


    ΤΡΙΚΕΦΑΛΟΙ
    2.ΕΚΤΑΣΕΙΣ ΤΡΟΧΑΛΙΑΣ ΜΕ ΣΧΟΙΝΙ ΓΟΝΑΤΙΣΤΟΣ

    Ποιες είναι αυτές οι ασκήσεις;
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 16-01-12 16:05 #206
    Προεπιλογή
    εαν δουλευουμε στο προγραμμα αυτο δυο μυικες ομαδες την ημερα με μια μερα οφ(Κυριακη)και μια(Σαββατο)με κυκλικο απο μια ασκηση για καθε ομαδα νομιζω πως ειναι τελειο.πες μου τη γνωμη σου.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 29-02-12 17:10 #207
    Προεπιλογή
    καλησπερα μια απορια και απο μενα .τις επαναληψεις τις κανουμε με τα ιδια κιλα απο την αρχη η οσο κατεβαζουμε επαναληψεις ανεβαζουμε κιλα??? ευχαριστω
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 06-03-12 14:52 #208
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.562
    Προεπιλογή
    Oταν μειωνονται οι επαναλήψεις,αυξανονται τα κιλα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 11-03-12 16:36 #209
    Το avatar του χρήστη s0k0s

    Εγγραφή
    10-03-2012
    Περ.
    Baku - Azerbaijan
    Μηνύματα
    1.893
    Προεπιλογή
    Μπορει κανενας να ανεβασει το προγραμμα #1 ?
    Ευχαριστω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 17-03-12 17:57 #210
    Το avatar του χρήστη Jimy

    Εγγραφή
    19-12-2011
    Περ.
    Κρήτη
    Μηνύματα
    170
    Προεπιλογή
    Ερωτηση..Ακολουθω το προγραμμα Νο 1 του κ.Μπουρναζο για ογκο εδω και 3 βδομαδες.Μπορω να το κανω αλλη μια (4 βδομαδες-Ενα μηνα συνολο δηλαδη) και μετα να παω σε αυτο εδω για αλλο ενα μηνα μεχρι το Μαη,μεχρι να ξεκινησω καποιο προγραμμα γραμμωσης?
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 14 από 23 ΠρώτηΠρώτη ... 41213141516 ... ΤελευταίαΤελευταία