Σελίδα 620 από 646 ΠρώτηΠρώτη ... 120520570610618619620621622630 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 9.286 έως 9.300 από 9689
  1. 14-07-13 16:25 #9286
    Το avatar του χρήστη Christos97

    Εγγραφή
    16-01-2013
    Περ.
    Kapou magika
    Μηνύματα
    109
    Προεπιλογή
    Γιωργο διαβασες τα stickys που υπαρχουν στο φορουμ? Αν οχι, διαβασε τα σου εχουν ολες τις απαντησεις που ζητας
     

  2. 15-07-13 11:34 #9287
    Προεπιλογή
    οι Κύβοι κνορρ επιτρεποντε για μας ΠΧ να βαλω ενα κυβο στο ρυζι για να μην ειναι σκετο εχει τιποτα λιπαρα η σακχαρα?
     

  3. 15-07-13 11:57 #9288
    Το avatar του χρήστη ΠανοςΒ

    Εγγραφή
    04-12-2011
    Περ.
    Κορωπι
    Μηνύματα
    1.865
    Προεπιλογή
    Οι κυβοι δεν ότι καλύτερο απο θεμα αλατιού και συντηριτικών. Αν έχει προσβαση σε σπιτικό ζωμό ναι βάλε είναι φοβερός΄.

    Για το ρύζι μπορείς να χρησιμοποιήσεις είτε κρόκο κοζάνης, είτε τουρμερικ( κουρκουμα), είτε κάρυ, είτε κανέλα για να δωσεις γευση χωρίς θερμίδες.
    " Be strong, think positive. You never know who you are inspiring!"
     

  4. 15-07-13 13:49 #9289
    Προεπιλογή
    βρηκα απο knorr ζομους σπιτικους στο ιντερνετ τωρα το συπερ μαρκετ θα ψαξο μετα
    Χωρίς συντηρητικά

    Χωρίς τεχνητές χρωστικές

    Χωρίς τεχνητά ενισχυτικά γεύσης
    και λεει και αυτα εδω τωρα ποιος ξερει αν ισχυουν
     

  5. 15-07-13 14:00 #9290
    Το avatar του χρήστη ΠανοςΒ

    Εγγραφή
    04-12-2011
    Περ.
    Κορωπι
    Μηνύματα
    1.865
    Προεπιλογή
    καλα δεν ισχυουν με την καμία αλλά τουλάχιστον τσεκαρε το αλάτι.

    Ενα άλλο κόλπο που κάνω είναι να βαρσω το ρύζι μεσα σε ρόφημα απο βότανα του βουνου. (φασκόμηλο, λουίζα, ιβίσκο και χαμομηλι) . Αντε γεια!
    " Be strong, think positive. You never know who you are inspiring!"
     

  6. 15-07-13 19:05 #9291
    Προεπιλογή
    Παιδιά εδώ και μερικές εβδομάδες ακολουθώ υγιεινή διατροφή (όχι αναψυκτικα,γλυκα και οτιδηποτε εχει πολυ ζαχαρη εκτος απο τα φρουτα) αλλά κατά την διάρκεια της προπόνησης(βάρη) ιδρώνω πάρα πολύ, πιο πολύ από ότι συνήθως που οφείλεται αυτό? γιατί έχω αρχίσει να ανισυχώ...
     

  7. 15-07-13 21:10 #9292
    Το avatar του χρήστη Michaelangelo

    Εγγραφή
    19-03-2010
    Περ.
    Kuopio/Finland
    Μηνύματα
    1.027
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nikos1234 Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν εχω δοοκιμασει ποτε..δηλαδη ν παω αυτα τα υλικα απο που ομως?κλ ν βαζω κ νερο?

    η σοδα κανει δουλεια,αλλα σε αναψυκτικο?

    ο καφες δεν μαρεσει...παραλιγο ν κανω εμμετο την αλλη φορα
    Καταρχάς, κάθε τι ενεργειακό ποτό έχει καφείνη. Κατά δεύτερον, ψάξε google να βρεις πουλάνε Ελλάδα το Soda Streamer. Είναι αυτό που θα σου κάνει το νερό σε σόδα. Ύστερα, ότι θες να πάρεις, από Αγγλία είναι διάφορα μαγαζιά (MyProtein, BulkPowders κ.τ.λ.) που πουλάνε αυτά τα καλούδια σε καλές τιμούλες, ειδικά εν σύγκριση με ΕΛλάδα, δεν το σκεφτόμαστε!

    Σε αναψυκτικό η σόδα δεν έχει ζάχαρη; Αναψυκτικό φτιάχνεις και εσύ στην ουσία με το Soda Streamer, δίνει ανθρακικό να στο πω αλλιώς.
    Insta: @savvoulidis.sportstherspy
     

  8. 16-07-13 00:31 #9293
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TheWorst Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδια εχει κανεις να προτεινει ευκολο τροπο να καταναλωσω αρκετους υ/ες χωρις μεγαλο κοπο , γιατι δεν εχω πολυ ορεξη , ενω χρειαζεται φαϊ.. Επεινα νεκταρακιι με αρκετη ζαχαρη (100+ υ/ες εχει) και ειναι οκ , δεν χρειαζομαι περισσοτερους νομιζω. Θελω κατι ευκολο γιατι αλλιως δεν μπορω να φαω τα απαραιτητα. Εξαιρω σοκολατες καθετι , ψωμια , ρυζια , μακαρονια γιατι αυτα τα τρωω ετσι κι αλλιως. (περισσοτερα το ρυζι θα ελεγα)
    πουρες.γαλα με βρωμη αλεσμενη. φρουτα με γαλα στο μπλεντερ....
    keep your eyes to the sky but your feet on the ground
    rep till u black out

    and if love could change the course of fate...these nights...we move mountains...
     

  9. 16-07-13 00:32 #9294
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Νικ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδιά εδώ και μερικές εβδομάδες ακολουθώ υγιεινή διατροφή (όχι αναψυκτικα,γλυκα και οτιδηποτε εχει πολυ ζαχαρη εκτος απο τα φρουτα) αλλά κατά την διάρκεια της προπόνησης(βάρη) ιδρώνω πάρα πολύ, πιο πολύ από ότι συνήθως που οφείλεται αυτό? γιατί έχω αρχίσει να ανισυχώ...
    αποβαλεις περισσοτερα υγρα.λογικα λογω του οτι εκοψες το αλλατι.δν ξερω αν επιρεαζει τον ιδρωτα.δν ειναι ανυσηχιτικο παντως
    keep your eyes to the sky but your feet on the ground
    rep till u black out

    and if love could change the course of fate...these nights...we move mountains...
     

  10. 16-07-13 00:44 #9295
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη TheWorst

    Εγγραφή
    12-12-2010
    Μηνύματα
    5.059
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tolis93 Εμφάνιση μηνυμάτων
    πουρες.γαλα με βρωμη αλεσμενη. φρουτα με γαλα στο μπλεντερ....
    μπα , φουσκωνει πολυ , δε θα μεινει ορεξη για το καλο φαϊ κρεας αυγα ρυζι και πατατες. Τωρα εχω ανεβασει και την ενταση των προπονησεων και εχω κατεβασει τον ογκο της προπονησης γιατι αλλιως θα εξαφανιστω.Ετσι κι αλλιως ετσι ειναι για ογκο.
     

  11. 16-07-13 01:40 #9296
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Michaelangelo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καταρχάς, κάθε τι ενεργειακό ποτό έχει καφείνη. Κατά δεύτερον, ψάξε google να βρεις πουλάνε Ελλάδα το Soda Streamer. Είναι αυτό που θα σου κάνει το νερό σε σόδα. Ύστερα, ότι θες να πάρεις, από Αγγλία είναι διάφορα μαγαζιά (MyProtein, BulkPowders κ.τ.λ.) που πουλάνε αυτά τα καλούδια σε καλές τιμούλες, ειδικά εν σύγκριση με ΕΛλάδα, δεν το σκεφτόμαστε!

    Σε αναψυκτικό η σόδα δεν έχει ζάχαρη; Αναψυκτικό φτιάχνεις και εσύ στην ουσία με το Soda Streamer, δίνει ανθρακικό να στο πω αλλιώς.
    15 χρονων ειμαι...σκεφτομαιγ για πρασινο τσαι τωρ..ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ?
     

  12. 16-07-13 10:21 #9297
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TheWorst Εμφάνιση μηνυμάτων
    μπα , φουσκωνει πολυ , δε θα μεινει ορεξη για το καλο φαϊ κρεας αυγα ρυζι και πατατες. Τωρα εχω ανεβασει και την ενταση των προπονησεων και εχω κατεβασει τον ογκο της προπονησης γιατι αλλιως θα εξαφανιστω.Ετσι κι αλλιως ετσι ειναι για ογκο.
    Δικαιολογιες ειναι αυτα. Κανε παραπανω γευματα και ασε το φαστινγκ αν δεν σου βγαινει. 'Η βαλε λιπαρα για να αυξησεις θερμιδες.

    Δεν εισαι και 2μετρα ουτε εχεις μεταβολισμο τραινο να καις τα παντα αμεσως, αρα απλα δεν τρως. Ξεκινα παστες αν δεν παιρνεις με τις σοκολατες και τα ψωμια και τα μακαρονια, αν και αμφιβαλω γι'αυτο..
    I love sweets
     

  13. 16-07-13 10:32 #9298
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη TheWorst

    Εγγραφή
    12-12-2010
    Μηνύματα
    5.059
    Προεπιλογή
    Λες ,ε ? 600 υ/ες 150-200 λιπαρα και 150 σχεδον πρωτεϊνη λιγο ειναι ?
     

  14. 16-07-13 10:49 #9299
    Προεπιλογή
    4350 kcal συντηρηση? Keep it up τοτε..
    I love sweets
     

  15. 16-07-13 10:53 #9300
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη TheWorst

    Εγγραφή
    12-12-2010
    Μηνύματα
    5.059
    Προεπιλογή
    Οχι, με τοσο εκανα bulking το χειμωνα , δεν ειναι συντηρηση.Τοτε απλως με 18-20 ωρες χωρις φαϊ το σωμα χρειαζοταν πολυ ενεργεια μετα γιατι φαντασου εκανα με 18-19 ωρες χωρις φαϊ προπονηση με βαρη.. Και εβαλα 6-7 κιλακια , απτα οποια τα μισα σχεδον μυϊκα. Τωρα κανω 12-14 ωρες φαστινγκ , απλα ετσι μου καθεται οκ γιατι τελευταια φορα τρωω στις 1 (πρωϊ) και μετα κανω προπονηση με βαρη στις 12 και ξανα το πολυ 2-3 ξανατρωω . Μιλαμε για πολυ μικρο φαστινγκ , απλως εχω βαρεθει το φαϊ (και δε ξερω και να μαγειρευω πολυ και τωρα που ειμαι μονος ειδικα ακομα χειροτερα ) Για αυτο ζηταω κατι ευκολο που μπορω να φαω/πιω . Κοιταζα τα svunt shakes , αλλα εχει πολλα μεσα , εγω θελω απλα μονο υ/ες.
     

Σελίδα 620 από 646 ΠρώτηΠρώτη ... 120520570610618619620621622630 ... ΤελευταίαΤελευταία