Σελίδα 9 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 789
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 121 έως 125 από 125
  1. 04-02-12 19:30 #121

    Εγγραφή
    02-02-2012
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    21
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Lao Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ παίρνω 2 περίπου 45 λεπτά πριν και άλλα 2 αμέσως μετά, μαζί με πρωτεϊνη / Uni Liver / whatever.
    εχω μια μικρη απορια οκ για την κρε-αλκαλυν 45 λεπτα περιπου πριν την προπο και με την προπο αλλα την πρωτεινη μαζι με την κρεατινη την ιδια ωρα?Ρωταω γιατι εινια ταχειας απορροφησης(hydrowhey της On)
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 05-02-12 07:05 #122
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tkz Εμφάνιση μηνυμάτων
    εχω μια μικρη απορια οκ για την κρε-αλκαλυν 45 λεπτα περιπου πριν την προπο και με την προπο αλλα την πρωτεινη μαζι με την κρεατινη την ιδια ωρα?Ρωταω γιατι εινια ταχειας απορροφησης(hydrowhey της On)
    δοκιμασε να αφησεις ενα μικρο διαστημα διαφορα.... υπαρχει και περιπτωση το buffer της κρεατινης να σε στειλει τουαλετα μαζι με την πρωτεινη...
    Το ποτό και το κάπνισμα με βοήθησαν να κόψω το γυμναστήριο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 05-02-12 17:02 #123

    Εγγραφή
    02-02-2012
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    21
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Devil Εμφάνιση μηνυμάτων
    δοκιμασε να αφησεις ενα μικρο διαστημα διαφορα.... υπαρχει και περιπτωση το buffer της κρεατινης να σε στειλει τουαλετα μαζι με την πρωτεινη...
    Οκ ευχαριστω!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 30-03-12 02:04 #124
    Προεπιλογή
    Καλησπερα παιδια, παιρνω εδω κ 2 βδομαδες την συγκεκριμενη κρεατινη 2 καψουλες πριν την προπο κ 2 μετα κ εχω παρατηρησει ταχυκαρδιες κ υπερενταση. Μηπως πρεπει ν αλλαξω κρεατινη?Να τονισω οτι γυμναζομαι τα βραδυα 8-10 και κοιμαμαι στις 1-2 το βραδυ. Οι ταχυκαρδιες ειναι κυριως βραδια πριν κοιμηθω και πρωινα μετα τον καφε.
    Σημειωση : πρωτη φορα παιρνω κρεατινη
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 30-03-12 10:55 #125
    Προεπιλογή γεια σας παιδια και απο μενα
    γεια σας παιδεια καινουριος στο σιτε απλα περμω καιρο συμπληρωματα ειπα να μπω και εγω στα θεματα σας,ηθελα να πω για την κρεαλακιλη αυτης της εταιρειασ εγω την πηρα και με βοηθησε αρκετα για τον λογο οτι δ ηθελα κατακρατηση επερνα 4 καψουλεσ πριν την προπονηση και 5 γραμμαρια μονουδρυκη μετα την προπονηση για καλυτερη αποκατασταση και με βοητησε αρκετα εια λιγο καλο φουσκομα ειδα ποιο πολυ ενεργεια και με βοηθησε αρκετα μπορω να πω.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 9 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 789