Σελίδα 2 από 9 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 125
  1. 11-08-10 01:36 #16
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Devil Randime Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κάτι μου λέει πως αυτή την κρεατίνη θα αγοράσω αύριο...
    κάτι μου λέει πως θα την αγοράσεις απο xtreme 2weeks Special
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 11-08-10 01:37 #17
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Toumpan0s Εμφάνιση μηνυμάτων
    κάτι μου λέει πως θα την αγοράσεις απο xtreme 2weeks Special
    Χαχαχαχα!!! Συμφωνώ

    Ευχομαι μονο να μην εχω παρενεργειες. Το στομαχι μου δεν αντεχει αλλο πόνο... Really...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Devil Randime : 11-08-10 στις 01:40
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 11-08-10 01:46 #18
    Προεπιλογή
    Καποιος που να την χρησιμοποιει/χρησιμοποιήσει να μου πει απόψεις για το συγκεκριμενο προϊόν???
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 11-08-10 21:11 #19
    Το avatar του χρήστη Xxlakis

    Εγγραφή
    14-05-2010
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    254
    Προεπιλογή
    Βασικα και εγω την γλυκοκοιταζω απλα και μονο επειδη λογω της μικρης δοσολογιας ο κυκλος χρησης της λογικα θα ειναι μεγαλυτερος απο αυτον της μονουδρικης και η κρεατινη παιζει να ειναι και το μοναδικο συμπληρωμα που το "νοιωθω" στην προπονηση.Απλα θελω να ακουσω γνωμες για το αν ειναι εφικτη η συνεχη χρηση της η οχι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 11-08-10 21:57 #20
    Προεπιλογή
    Τι πονο ρε φιλε δεν αντεχει το στομαχι σου; Η μονοϋδρικη ειναι καλυτερη. Τι παρενεργειες εχει δλδ η κρεατινη;

    Το οποιο θολωμα δημιουργειται ειναι προσωρινο, οπως και η κατακρατηση υγρων. Μονο οι κραμπες ειναι το προβλημα, αλλα με αρκετο νερο δε υπαρχει προβλημα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 12-08-10 00:00 #21
    Προεπιλογή
    Με την εθυλεστερικη που επαιρνα πεθανα στον πονο... Συγκεκριμένα έωιωθα τα εξής: τάση για εμετό, φουσκωμα, κραμπες στο στομάχι, αδιαθεσία κλπ

    Μονουδρική δε θέλω να παρω γιατί δε γουσταρω κατακράτηση υγρών ( δικη μου επιλογή). Οπότε λέω να δοκιμάζω και την KRE - ALKALYN και βλέπω μετα...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Devil Randime : 12-08-10 στις 00:08
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 12-08-10 00:16 #22
    Προεπιλογή
    Δε νομιζω οτι εφταιγε η κρεατινη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 12-08-10 00:19 #23
    Προεπιλογή
    Γιατι το λες αυτό?
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 12-08-10 00:19 #24
    Προεπιλογή
    versus νομιζω πως την σιγκεκριμενη κρεατινη την εχει το XTREME STORES σε προσφορα για λιγο καιρο και της εχει κατεβασει αρκετα την τιμη για chekare http://www.xtr.gr/216/eshop/DetailVi...5&category=566
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 12-08-10 00:20 #25
    The Blacksmith
    Το avatar του χρήστη Tasos Green

    Εγγραφή
    10-05-2010
    Περ.
    Kepler 22-b
    Μηνύματα
    3.465
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Devil Randime Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κάτι μου λέει πως αυτή την κρεατίνη θα αγοράσω αύριο...
    Ελπιζω όντως αυτός ο τύπος κρεατινης να μην έχει παρενεργειες οπως παντου εχω διαβάσει, γιατι δεν αντέχω άλλο πονο στο στομαχι. Εχω πεθάνει κυριολεκτικά....
    H συγκεκριμενη αν και ειναι παντεντα μονουδρικης κρεατινης καταφεραν στην συγ
    κεκριμενη να εξισοροπησουν το PH τησ και να μην μετατρεπετε σε κρεατινινη που ειναι το αποβλητο την μονουδρικης και εχει μια τοξικοτητα σε μεγαλεσ δοσεισ για τα νευφρα. επισης επιδη την χρησιμοποιησα παρατηρισα οτι δεν κρατουσα καθολου νερα με την συγκεκριμενη. οσο για τα φουσκοματα και της κραμπεσ αυτα δεν υπαρχουν πλεον....

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Devil Randime Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με την εθυλεστερικη που επαιρνα πεθανα στον πονο... Συγκεκριμένα έωιωθα τα εξής: τάση για εμετό, φουσκωμα, κραμπες στο στομάχι, αδιαθεσία κλπ

    Μονουδρική δε θέλω να παρω γιατί δε γουσταρω κατακράτηση υγρών ( δικη μου επιλογή). Οπότε λέω να δοκιμάζω και την KRE - ALKALYN και βλέπω μετα...
    Sometimes you have to pretend the fool, to fool the fool that takes you for fool !
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 12-08-10 00:26 #26
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο deluxe Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δε νομιζω οτι εφταιγε η κρεατινη.
    Κι'όμως φίλε deluxe. Αυτές είναι οι συνηθεις παρενεργειες αν δε σηκωνει ο οργανισμος σου καποιο είδος κρεατινης (οπως έκανε ο δικός μου δλδ με την εθυλεστερική). Αποκλείεται να είναι κατι αλλο γιατι τα άλλα τα παιρνω 1.5 μηνα και δεν ειχα κατι. Συν οτι τον πονο κτλπ , τα ενιωθα αφοτου ειχα παρει την κρεατίνη...

    Αλλωστε δε με ενδιαφερει το φουσκωμα μεσω της κατακρατησης υγρών...
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 12-08-10 00:27 #27
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Tasos Green Εμφάνιση μηνυμάτων
    H συγκεκριμενη αν και ειναι παντεντα μονουδρικης κρεατινης καταφεραν στην συγ
    κεκριμενη να εξισοροπησουν το PH τησ και να μην μετατρεπετε σε κρεατινινη που ειναι το αποβλητο την μονουδρικης και εχει μια τοξικοτητα σε μεγαλεσ δοσεισ για τα νευφρα. επισης επιδη την χρησιμοποιησα παρατηρισα οτι δεν κρατουσα καθολου νερα με την συγκεκριμενη. οσο για τα φουσκοματα και της κραμπεσ αυτα δεν υπαρχουν πλεον....
    Κραμπες και στομαχόπονο? Ειχες τετοια συμπτωματα?
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 12-08-10 00:40 #28
    Προεπιλογή
    Βλεπω οτι η δοση για την alkalyn ειναι μικροτερη απο αυτη της μονοϋδρικης. Γιατι;
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 12-08-10 00:44 #29
    Προεπιλογή
    Απολυτως λογικο. Και στην εθυλεστερικη η κανονικη δόση ειναι 2-3γρ. Καπου τοσο 1.5-2.5γρ πρεπει λογικα να ειναι στην KRE-ALKALYN. Λιγοτερη δοση καθώς αυτα τα είδη κρεατίνης που προανεφερα περνανε απο το έντερο χωρις απώλειες όπως και απο τ νεφρά... Συνεπως πίνεις και λιγότερο νερό... Λιγοτερο φουσκωμα επισης αφου δε κανεις κατακρατηση μιας και πανε κατευθειαν στους μυς..
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 12-08-10 01:06 #30
    Προεπιλογή
    Μαλιστα. Λεω να δοκιμασω και εγω, αλλα σε σκονη. Δε μπορω αλλα χαπακια!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 9 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία