Θέμα: My body!!!

Σελίδα 17 από 27 ΠρώτηΠρώτη ... 71516171819 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 241 έως 255 από 391
  1. 06-08-12 00:24 #241
    Το avatar του χρήστη TEFAAtzis

    Εγγραφή
    08-05-2009
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    3.043
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ηλαπ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παντως για εμενα και τα προτυπα εχεις το τελειο σωμα!! Αμα εγω ημουν εσυ το μονο που θα εκανα θα ηταν συντηριση!
    Εχω ακομα πολυ δρομο μπροστα μου για αυτο που θεωρω το ιδανικο.Δεν μαρεσουν οι πολλες μαζες και ουτε προς το παρον εχω σκοπο να κατεβω σε καποιον αγωνα,αλλα θελω να συνεχισω να βελτιωνομαι και να γινομαι ακομα καλυτερος.Σε ευχαριστω παντως

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο angus young Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τεζα εισαι ρε,πολυ καλος!!!
    και κοιλιακοι σουπερ,και φλεβικοτητα,και τραπεζια...ολα κομπλε!
    αυγουστο θα κανεις συντηρηση και ογκο απο σεπτεμβριο?
    Μαλλον καπως ετσι θα το κανω φιλε μου,θελω να ανεβω σιγα σιγα με πολυ καθαρη διατροφη ωστε να λιποσω ελαχιστα και να κρατησω αν γινεται το λιπος μου σε μονοψηφιο νουμερο και ολο το χειμωνα!!!
    Abs on a skinny guy is like a fat bitch with big tits - it doesn't count.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 06-08-12 00:33 #242
    Προεπιλογή
    Ωραιος!!
    ε,και λιγο να ξεφυγεις,θα το μαζεψεις μετα...αλλωστε χειμωνας ερχεται,χρειαζεται φαγητο!!
    καλη συνεχεια φιλαρακι,και καλες προπονησεις!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 06-08-12 17:57 #243
    Thumbs up Nice worc..!
    Πολυ σενιος..! ΜΠΡΑΒΟ!!! Δωσε πονο στη σιδερια και σε κοβω ανετα teefatZYZZ αν συνεχισεις ετσι!! congrats
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 06-08-12 18:36 #244
    Το avatar του χρήστη TEFAAtzis

    Εγγραφή
    08-05-2009
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    3.043
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο The_Dark_Knight™ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολυ σενιος..! ΜΠΡΑΒΟ!!! Δωσε πονο στη σιδερια και σε κοβω ανετα teefatZYZZ αν συνεχισεις ετσι!! congrats
    χαχα ,σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια,καλη επιτυχια και σε σενα στους στοχους σου
    Abs on a skinny guy is like a fat bitch with big tits - it doesn't count.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 06-08-12 19:43 #245
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη TheWorst

    Εγγραφή
    12-12-2010
    Μηνύματα
    5.059
    Προεπιλογή
    Φιλε πιστευω οτι εχεις φοβερο ανω κορμο , εισαι αρκετα γραμμωμενος , εκει που θες ειναι να βαλεις κρεας στα ποδια. Να'σαι καλα
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 06-08-12 21:18 #246
    Προεπιλογή
    τι παίξαμε για λιποδιάλυση τεφαατζή ;

    ωραίο καθάρισμα
    Eat Clean, Lift Hard.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 07-08-12 00:17 #247
    Το avatar του χρήστη TEFAAtzis

    Εγγραφή
    08-05-2009
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    3.043
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TheWorst Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φιλε πιστευω οτι εχεις φοβερο ανω κορμο , εισαι αρκετα γραμμωμενος , εκει που θες ειναι να βαλεις κρεας στα ποδια. Να'σαι καλα
    Θα βγαλω και φωτο απο τα ποδια για να δεις οτι δεν εχεις δικιο.Σε ευχαριστω παντως

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GeoDask Εμφάνιση μηνυμάτων
    τι παίξαμε για λιποδιάλυση τεφαατζή ;

    ωραίο καθάρισμα
    21 μερες που κρατησε η γραμμωση δεν πηρα κατι βοηθητικο.3 πρωινα αεροβια εκανα ολα και ολα και τα υπολοιπα μεσω καθαρης διατροφης και μειωμενης ποσοτητας υδατανθρακα.Ελεγα στον Cobra στο facebook οτι σκεφτομουν να παρω το lean extreme αλλα τελικα δεν το πηρα!!!
    Abs on a skinny guy is like a fat bitch with big tits - it doesn't count.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 07-08-12 01:27 #248
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TEFAAtzis Εμφάνιση μηνυμάτων
    21 μερες που κρατησε η γραμμωση δεν πηρα κατι βοηθητικο.3 πρωινα αεροβια εκανα ολα και ολα και τα υπολοιπα μεσω καθαρης διατροφης και μειωμενης ποσοτητας υδατανθρακα.Ελεγα στον Cobra στο facebook οτι σκεφτομουν να παρω το lean extreme αλλα τελικα δεν το πηρα!!!
    έλα ρε, με λίγα λόγια με σύνολο 3 αερόβιες προπονήσεις και προφανώς ρίχνοντας τις συνολικές θερμίδες που παίρνεις, αφου μείωσες τον υ/α, είχες αυτό το αποτέλεσμα ;

    για να το πώ απλά, με προσοχή στην διατροφή και ΜΟΝΟ έγινες φέτες.

    εύγε
    Eat Clean, Lift Hard.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 07-08-12 02:44 #249
    Το avatar του χρήστη TEFAAtzis

    Εγγραφή
    08-05-2009
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    3.043
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GeoDask Εμφάνιση μηνυμάτων
    έλα ρε, με λίγα λόγια με σύνολο 3 αερόβιες προπονήσεις και προφανώς ρίχνοντας τις συνολικές θερμίδες που παίρνεις, αφου μείωσες τον υ/α, είχες αυτό το αποτέλεσμα ;

    για να το πώ απλά, με προσοχή στην διατροφή και ΜΟΝΟ έγινες φέτες.

    εύγε
    Αν δεις και σε παλαιοτερα ποστ μου σε περιοδο γραμμωσης τα ιδια εφαρμοζα.Δεν εχω παρει ποτε καποιο λιποδιαλυτικο γιατι ενω το σκεφτομουν στην πορεια εβλεπα πως πηγαινε καλα το ολο θεμα και δεν ενιωθα πως το χρειαζομουν.Οποτε,αν εσυ δεν μπορεις να γραμμωσεις αλλιως επειδη σαρεσει να τρως πιτογυρα στη γραμμωση η δεν ξερω και γω τι αλλο,δεν χρειαζεται να ειρωνευεσαι και να αμφισβητεις τα λεγομενα καποιου που το καταφερνει με αυτο το τροπο!!!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη TEFAAtzis : 07-08-12 στις 02:49
    Abs on a skinny guy is like a fat bitch with big tits - it doesn't count.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 07-08-12 11:37 #250
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TEFAAtzis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν δεις και σε παλαιοτερα ποστ μου σε περιοδο γραμμωσης τα ιδια εφαρμοζα.Δεν εχω παρει ποτε καποιο λιποδιαλυτικο γιατι ενω το σκεφτομουν στην πορεια εβλεπα πως πηγαινε καλα το ολο θεμα και δεν ενιωθα πως το χρειαζομουν.Οποτε,αν εσυ δεν μπορεις να γραμμωσεις αλλιως επειδη σαρεσει να τρως πιτογυρα στη γραμμωση η δεν ξερω και γω τι αλλο,δεν χρειαζεται να ειρωνευεσαι και να αμφισβητεις τα λεγομενα καποιου που το καταφερνει με αυτο το τροπο!!!
    πίτσες μου αρέσει να τρώω και κρέπες ενώ γραμμώνω αλλά επειδή οι συνολικές θερμίδες που καταναλώνω είναι κάτω απο τις θερμίδες συντήρησης στο τέλος πετάω και φλέβα μέχρι στον ώμο.

    για αερόβιο ούτε λόγος.
    Eat Clean, Lift Hard.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 07-08-12 22:03 #251
    Το avatar του χρήστη TEFAAtzis

    Εγγραφή
    08-05-2009
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    3.043
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GeoDask Εμφάνιση μηνυμάτων
    πίτσες μου αρέσει να τρώω και κρέπες ενώ γραμμώνω αλλά επειδή οι συνολικές θερμίδες που καταναλώνω είναι κάτω απο τις θερμίδες συντήρησης στο τέλος πετάω και φλέβα μέχρι στον ώμο.

    για αερόβιο ούτε λόγος.
    μπραβο εισαι μεγαλος μαγκας τοτε
    Abs on a skinny guy is like a fat bitch with big tits - it doesn't count.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 10-08-12 01:44 #252
    Το avatar του χρήστη TEFAAtzis

    Εγγραφή
    08-05-2009
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    3.043
    Προεπιλογή Νεες φωτογραφιες + φωτογραφιες ποδιων
    Κανα 2 σημερινες φωτογραφιες + οπως υποσχεθηκα φωτογραφιες απο τα ποδια μου!!!
    Όνομα: DSC00289.jpg Εμφανίσεις: 1635 Μέγεθος: 76,3 KB Όνομα: DSC00287.jpg Εμφανίσεις: 1607 Μέγεθος: 82,1 KB
    Όνομα: DSC00299.jpg Εμφανίσεις: 1517 Μέγεθος: 87,5 KB Όνομα: DSC00302.jpg Εμφανίσεις: 1610 Μέγεθος: 89,8 KB Συνημμένο Αρχείο 0Όνομα: DSC00304.jpg Εμφανίσεις: 1539 Μέγεθος: 84,0 KB
    Abs on a skinny guy is like a fat bitch with big tits - it doesn't count.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 10-08-12 02:17 #253
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Για το υψος σου μια χαρα ειναι φιλαρακι!!!Αν και ξερεις οτι αμα ημουν στη θεση σου τα ποδια μου θα ηταν σαν κορμοι δεντρου..
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 10-08-12 02:44 #254
    Το avatar του χρήστη TEFAAtzis

    Εγγραφή
    08-05-2009
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    3.043
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Eddie Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για το υψος σου μια χαρα ειναι φιλαρακι!!!Αν και ξερεις οτι αμα ημουν στη θεση σου τα ποδια μου θα ηταν σαν κορμοι δεντρου..
    χαχ ναι το ξερω οτι εισαι ποδολαγνος φιλε .Προς το παρον μου αρεσει που εκοψαν και φανηκαν σχηματα και γραμμες.Οι φωτογραφιες δεν ειναι και σε καλη αναλυση και απο καλη καμερα και τα αδικουνε λιγο οπως και το ολο σωμα
    Abs on a skinny guy is like a fat bitch with big tits - it doesn't count.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 10-08-12 02:46 #255
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TEFAAtzis Εμφάνιση μηνυμάτων
    χαχ ναι το ξερω οτι εισαι ποδολαγνος φιλε .Προς το παρον μου αρεσει που εκοψαν και φανηκαν σχηματα και γραμμες.Οι φωτογραφιες δεν ειναι και σε καλη αναλυση και απο καλη καμερα και τα αδικουνε λιγο οπως και το ολο σωμα
    Μολις τα δω απο κοντα θα σου πω..μιλησες και με τον γιαννη ε?Το ψηνουμε να ερθουμε για καμια προπονηση,θα σε παρω τηλ
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 17 από 27 ΠρώτηΠρώτη ... 71516171819 ... ΤελευταίαΤελευταία