Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 17
  1. 12-06-10 14:52 #1
    Προεπιλογή Καλησπέρα σε όλους!
    Καλησπέρα σε όλους! παιδιά συγχαρητήρια για την πολλή καλή δουλειά στο site!
    Χαίρομαι που θα εχω την ευκαιρία να γνωρίσω, να συμβουλευτώ και να ανταλλάξω απόψεις με άτομα ιδιαίτερα αξιόλογα στο χώρο του ελληνικού bodybuilding! Γιατι πάνω απο όλα το bodybuilding΄είναι μια ιδέα, που δίνει σε όλους μας τη δυνατότητα να σμιλέψουμε το σώμα μας και το πνεύμα. Μέσα απο τη γνώση πάνω στη διατροφή και την προπόνηση κάποιος αναπτύσει το σώμα του, κατα τη διάρκεια όμως αυτής της συνεχούς προσπάθειας ανάπτυξης και βελτίωσης θα δουλέψει και την πειθαρχεία, τον αυτοέλεγχο,την επιμονή και υπομονή που πρέπει να επιδείξει για να πετύχει τους στόχους του.

    Λίγα λόγια για εμένα... είμαι 23 ετών και γυμνάζομαι εντατικά με βάρη απο τα 16. Είμαι φοιτητής και τον τελευταίο χρόνο άρχισα να παρακολουθώ στενά τις εξελίξεις στο αγωνιστηκό bodybuilding! ετσι αποφάσισα να προετοιμαστώ το χειμώνα προκειμένου να κατέβω για πρώτη φορά σε αγώνες. Ετσι και έγινε!
    Έλαβα για πρώτη φορά μέρος στο παννελήνιο της wabba στις 30-5 στο novotel στην κατηγορία junior. Στα 81 κιλά με ύψος περίπου 1,77 . Δεν κατάφερα να μπώ στην πρώτη εξάδα αλλά η εμπειρία της συμμετοχής και μόνο, για πρώτη φορά, ήτανε φανταστική!
    Την επόμενη φορά καλύτερα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 12-06-10 15:00 #2
    Το avatar του χρήστη TEFAAtzis

    Εγγραφή
    08-05-2009
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    3.043
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Πολύβιος Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα σε όλους! παιδιά συγχαρητήρια για την πολλή καλή δουλειά στο site!
    Χαίρομαι που θα εχω την ευκαιρία να γνωρίσω, να συμβουλευτώ και να ανταλλάξω απόψεις με άτομα ιδιαίτερα αξιόλογα στο χώρο του ελληνικού bodybuilding! Γιατι πάνω απο όλα το bodybuilding΄είναι μια ιδέα, που δίνει σε όλους μας τη δυνατότητα να σμιλέψουμε το σώμα μας και το πνεύμα. Μέσα απο τη γνώση πάνω στη διατροφή και την προπόνηση κάποιος αναπτύσει το σώμα του, κατα τη διάρκεια όμως αυτής της συνεχούς προσπάθειας ανάπτυξης και βελτίωσης θα δουλέψει και την πειθαρχεία, τον αυτοέλεγχο,την επιμονή και υπομονή που πρέπει να επιδείξει για να πετύχει τους στόχους του.

    Λίγα λόγια για εμένα... είμαι 23 ετών και γυμνάζομαι εντατικά με βάρη απο τα 16. Είμαι φοιτητής και τον τελευταίο χρόνο άρχισα να παρακολουθώ στενά τις εξελίξεις στο αγωνιστηκό bodybuilding! ετσι αποφάσισα να προετοιμαστώ το χειμώνα προκειμένου να κατέβω για πρώτη φορά σε αγώνες. Ετσι και έγινε!
    Έλαβα για πρώτη φορά μέρος στο παννελήνιο της wabba στις 30-5 στο novotel στην κατηγορία junior. Στα 81 κιλά με ύψος περίπου 1,77 . Δεν κατάφερα να μπώ στην πρώτη εξάδα αλλά η εμπειρία της συμμετοχής και μόνο, για πρώτη φορά, ήτανε φανταστική!
    Την επόμενη φορά καλύτερα!
    καλως ηρθες φιλε.Συμφωνω απολυτα για τα οσα λες σχετικα με το bodybuilding
    Abs on a skinny guy is like a fat bitch with big tits - it doesn't count.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 12-06-10 15:01 #3
    Το avatar του χρήστη gmalamos

    Εγγραφή
    12-03-2010
    Περ.
    Salonica
    Μηνύματα
    2.186
    Προεπιλογή
    I love .
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 12-06-10 15:01 #4
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Καλως ηρθες στην παρεα μας!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 12-06-10 15:16 #5
    Master of Pain
    Το avatar του χρήστη GEORGEXX1

    Εγγραφή
    01-12-2009
    Μηνύματα
    2.468
    Προεπιλογή
    Καλως ηρθες στην παρεα, και καλη διαμονη.

    Καλη επιτυχια στους αγωνιστικους σου στοχους.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 12-06-10 15:17 #6
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    καλως ηρθες!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 12-06-10 16:04 #7
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.629
    Προεπιλογή
    Καλως ήρθες στην παρέα μας !!Ποιο νουμερο φόραγες στον αγωνα;;
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 12-06-10 16:57 #8
    Προεπιλογή
    Καλωσόρισες!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 12-06-10 21:07 #9
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλως ήρθες στην παρέα μας !!Ποιο νουμερο φόραγες στον αγωνα;;
    Ευχαριστώ! φόραγα το 2. Προσπάθησα να ανεβάσω μερικές φώτο. Βασικά έβαλα μια απο τους αγώνες στο προφίλ μου αλλά δεν μου την εμφανίζει στο φόρουμ... μόνο στο προφίλ μου... δε ξέρω αν παίζει κάτι με το μέγεθος. Αν ξέρεις πές μου! πάντως έχω αρκετό φωτογραφικό υλικό απο αρκετές κατηγορίες γιατί είχανε έρθει κάποιοι φίλοι μου και τραβήξανε αρκετές!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 12-06-10 21:09 #10
    Προεπιλογή
    Καλώς ήρθες φιλαράκο
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 12-06-10 21:11 #11
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.629
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Πολύβιος Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ευχαριστώ! φόραγα το 2. Προσπάθησα να ανεβάσω μερικές φώτο. Βασικά έβαλα μια απο τους αγώνες στο προφίλ μου αλλά δεν μου την εμφανίζει στο φόρουμ... μόνο στο προφίλ μου... δε ξέρω αν παίζει κάτι με το μέγεθος. Αν ξέρεις πές μου! πάντως έχω αρκετό φωτογραφικό υλικό απο αρκετές κατηγορίες γιατί είχανε έρθει κάποιοι φίλοι μου και τραβήξανε αρκετές!
    Αν εννουσες την φωτο που φαίνετια όταν κανουμε ποστς σου την εφτιαξα εγω,γενικα ο κοσμος μπερδευεται με την φωτογραφία του προφιλ και το avatar,αυτη η φωτο που φαίνεται όταν γραφουμε είναι το avatar.
    Tσεκαρε και αυτο: http://forum.bodybuilding.gr/showpos...&postcount=227
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 12-06-10 21:31 #12
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν εννουσες την φωτο που φαίνετια όταν κανουμε ποστς σου την εφτιαξα εγω,γενικα ο κοσμος μπερδευεται με την φωτογραφία του προφιλ και το avatar,αυτη η φωτο που φαίνεται όταν γραφουμε είναι το avatar.
    Tσεκαρε και αυτο: http://forum.bodybuilding.gr/showpos...&postcount=227
    Οκ τώρα κατάλαβα! thanks!
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 12-06-10 21:32 #13
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.918
    Προεπιλογή
    Πολυβιε καλωσήρθες στην παρέα μας!

    ΜΒ
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 13-06-10 03:31 #14
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.811
    Προεπιλογή
    καλώς ήρθες στην παρέα μας και πάνω απ όλα στο ββ δεν μετράει μόνο η νίκη , αλλα και η χαρα της συμμετοχής , γιατι πολλες φορες οταν εχει πολλους και καλούς αθλητες όλοι εντυπωσιάζουν αλλα αναγκαστικα πρέπει να βγεί μια κατάταξη , επίσης και η χαρα που μας δίνει η πρόοδος και η βελτίωση που κάνουμε στο σώμα μας
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 15-06-10 10:15 #15
    Προεπιλογή
    Καλώς ήρθες.
    Νους υγιής εν σώματι υγιή
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία