Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 2 από 2
  1. 15-09-12 11:21 #1
    Προεπιλογή Ολιγοήμερη διακοπή γυμναστηρίου σε περίοδο όγκου
    Καλημέρα σας.
    Δημοσίευσα το ίδιο κείμενο και πριν λίγες ημέρες στο "Γενικά" αλλά ακόμη δεν έχει εγκριθεί προς δημοσίευση και έτσι αναγκάζομαι να προσπαθήσω σε άλλη ενότητα γιατί είναι κάπως επείγον.

    Βρίσκομαι εδώ και 3 εβδομάδες σε περίοδο όγκου αλλά δυστυχώς θα πρέπει να διακόψω εντελώς το γυμναστήριο για 5-6 ημέρες, λόγω ταξιδιού.
    Απο συμπληρώματα παίρνω πρωτεΐνη και κρεατίνη.
    Το ερώτημά μου είναι, τι κάνω σε αυτή την περίπτωση;
    Συνεχίζω να παίρνω πρωτεΐνη και κρεατίνη όπως τις off ημέρες και με την επιστροφή μου συνεχίζω κανονικά τον όγκο ή σταματάω και με την επιστροφή μπαίνω σε 3 εβδομάδες γράμμωση και μετά ξανά όγκο;

    Σας ευχαριστώ
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 15-09-12 11:26 #2
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Panosss Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημέρα σας.
    Δημοσίευσα το ίδιο κείμενο και πριν λίγες ημέρες στο "Γενικά" αλλά ακόμη δεν έχει εγκριθεί προς δημοσίευση και έτσι αναγκάζομαι να προσπαθήσω σε άλλη ενότητα γιατί είναι κάπως επείγον.

    Βρίσκομαι εδώ και 3 εβδομάδες σε περίοδο όγκου αλλά δυστυχώς θα πρέπει να διακόψω εντελώς το γυμναστήριο για 5-6 ημέρες, λόγω ταξιδιού.
    Απο συμπληρώματα παίρνω πρωτεΐνη και κρεατίνη.
    Το ερώτημά μου είναι, τι κάνω σε αυτή την περίπτωση;
    Συνεχίζω να παίρνω πρωτεΐνη και κρεατίνη όπως τις off ημέρες και με την επιστροφή μου συνεχίζω κανονικά τον όγκο ή σταματάω και με την επιστροφή μπαίνω σε 3 εβδομάδες γράμμωση και μετά ξανά όγκο;

    Σας ευχαριστώ
    αν δε παρεις κιλα γιατι γραμμωση μετα?πρωτεινουλα να καλυπτεις τις αναγκες σου..πολυ απλα μεινε ισοθερμιδικα για αυτες τις 5-6 μερες αφιερωνε 10 λεπτα τη μερα να κανεις κανα πους απ για φυσικη κατασταση κ μια χαρα εισαι.εδω οταν αρρωσταινουμε κ ασχημα καθομαστε κ παραπανω εκτος.για να μην αναφερω τραυματισμους. τωρα για κρεατινη επειδη δν εχω ιδεα τι γινεται σε αυτη τη περιπτωση καλυτερα να δωσει τα φωτα τ καποιος π εχει ερθει στην ιδια κατασταη
    keep your eyes to the sky but your feet on the ground
    rep till u black out

    and if love could change the course of fate...these nights...we move mountains...
    Απάντηση με παράθεση