Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της ψηφοφορίας: Πώς προτιματε τον άντρα?

Ψήφισαν
17. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου
  • Όπως και αν είναι από το φυσικό του

    4 23,53%
  • Άτριχος

    3 17,65%
  • Με την τρίχα του

    1 5,88%
  • Να παίρνει τα...πολλά

    9 52,94%
Σελίδα 4 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 46 έως 60 από 96
  1. 11-06-10 21:53 #46
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    σωστή η τοσοδούλα και ο προβληματισμός της , αυτα είναι δευτερευούσης σημασίας για τούς άντρες και αν κάποιον τον γουστάρει μια γυναίκα μόνο και μόνο για το άτριχο και ξυρισμένο του σώματός του , όχι τίποτε θα τον φάει και το άγχος μήπως για κάποιο λόγο δεν μπορέσει να ξυριστει για κάποιο διάστημα και την χάσει .

    τωρα θα μου πεί κανείς ε για τις γυναίκες το κάνουμε ? εμ γιατι το κάνουμε για να αισθανόμαστε ελεύθεροι και ωραίοι ?η για να αρέσουμε στούς φίλους μας ? και μιλάμε όχι για παθολογικές καταστάσεις όπως στις φωτο , (γιατι αυτοί πρέπει να είναι απο διασταύρωση με αρκούδα ) αλλα νορμάλ καταστάσεις που και το χνούδι τρίχα το βλέπουν , είπαμε αλλα είναι οι προτεραιότητες στον άντρα και αυτα ούτε να τον απασχολούν , χωρίς να λέμε είναι κακό να φροντίζει την καθαριότητα και υγιεινή , αλλα στο τέλος θα μοιραζόμαστε και τα καλύντικά τους
    η αλήθεια είναι αυτή......γιατί είτε με τρίχα είτε χωρίς ή το χεις ή δεν το χεις.....
    όλοι οι γνωστοι μου όμως είναι,ξυρισμενοι,γυμνασμένοι με κοντό (ξυρισμένο) μαλλί και μηχανές....μην ξεχνιόματσε!
     

  2. 11-06-10 22:05 #47
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    ρε τι παθαμε!!!! αυτη τον νταλγκα της!!!
     

  3. 12-06-10 00:11 #48
    away
    Εγγραφή
    14-05-2009
    Περ.
    Burkina Faso
    Μηνύματα
    962
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Littlejohn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν όμως θέλει στυλ νεάνταρταλ και τρίχα κοτσίδα και επιμένει , εεε τα κουβαδάκια και σε άλλη παραλία...

    Μέχρι στιγμής δε μου`χει τύχει τέτοια μαζόχα πάντως...
    Πολυ σκληρος δεν εισαι?
    Εκτος του οτι αν θελει νεαντερταλ εγω νομιζω οτι ειναι γυναικα που αξιζει τον κοπο, γιατι θελει αντρα πραγματικο ( χωρις να ισχυει παντα το αντιθετο. οταν ισχυει κατι δε σημαινει απαραιτητα οτι ισχυει και το αντιστροφο του), δε θα ησουν καθολου διαλακτικος? δηλαδη αν εκεινη ηταν καστανη και τα εβαφε μελαχρινα και δε σαρεσε θα τη χωριζες για αυτο το λογο?

    Και εισαι λαθος στις εκφρασεις σου. Ειναι σα να λεμε οτι οποια παει με ενα χοντρο ειναι μαζοχα. Οταν μαλιστα να εισαι τριχωτος δεν ειναι...μειονεκτημα. Ισα ισα εχεις περισσοτερες θεσεις μετατροπης της τεστοστερονης στην πιο ισχυρη μορφη της την διϋδροξυτεστοστερονη.
     

  4. 12-06-10 02:31 #49
    Προεπιλογή
    Ρε συ, το ποστ είχε χιουμοριστικό ύφος...

    Πέρα απ`αυτό, για να σου απαντήσω σοβαρά, αν είχα δίπλα μου ένα άτομο το οποίο επέμενε να είμαι (έστω εμφανισιακά) κάτι το οποίο δεν θα μου άρεσε εμένα για `μένα, εννοείται ότι θα χώριζα...

    Και αυτό ισχύει και τούμπαλιν. Για παράδειγμα, αν επέμενα εγώ να βάφεται ξανθιά η κοπέλα μου και εκείνης δεν της άρεσε, εννοείται ότι θα είχε δίκαιο να θυμώσει.
    Αν όμως έβαφε ξανθά τα μαλλιά της επειδή εκείνη γούσταρε, ακόμα και αν δεν μου άρεσαν εμένα, θα ήταν κάτι που θα το δεχόμουν, γιατί θα είναι προσωπική επιλογή της.

    Όπως επίσης πιστεύω (ακριβώς το αντίθετο απ`αυτό που με κατηγορείς), ότι είναι προσωπική επιλογή του κάθε ατόμου να διαλέξει τον σύντροφο του έχοντας κάποια κριτήρια. Χοντρός, κοντός, καραφλός, τριχωτός, δεν έχει σημασία τι είναι ο άλλος, όταν πληρεί κάποιες άλλες προυποθέσεις. Και η εμφάνιση για πολλούς ανθρώπους δεν αποτελεί βασικό κριτήριο και αυτό δεν είναι μαζοχισμός...
     

  5. 12-06-10 09:14 #50
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο giannis64 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ρε τι παθαμε!!!! αυτη τον νταλγκα της!!!
    για μένα είναι αυτο?
     

  6. 12-06-10 09:17 #51
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    για το avatar!! καλημερα!!
     

  7. 13-06-10 01:34 #52
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    Ελα ρε τωρα με τις τριχες.Δηλαδη ο γιωργακης ο κλουνευ που ειναι τριχωτος εχει μεγαλο προβλημα με τις γυναικες.Το χεις η δεν το χεις ειτε εχεις τριχες ειτε οχι αμα εχεις τυπο και βλεπεσε η ακομα και να μην βλεπεσε και να εχεις τυπο θα εχεις περαση οι γυναικες αυτα κοιτανε.
     

  8. 13-06-10 03:49 #53
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο manos_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ελα ρε τωρα με τις τριχες.Δηλαδη ο γιωργακης ο κλουνευ που ειναι τριχωτος εχει μεγαλο προβλημα με τις γυναικες.Το χεις η δεν το χεις ειτε εχεις τριχες ειτε οχι αμα εχεις τυπο και βλεπεσε η ακομα και να μην βλεπεσε και να εχεις τυπο θα εχεις περαση οι γυναικες αυτα κοιτανε.
    Μα το θεμα δεν ειναι τι κοιτανε οι γυναικες!!Αμα ηταν ετσι απλα τα πραγματα,θα ειχαμε ολοι προτυπα τον μπεκαμ και τον μπραντ πιτ.6pack all the year.

    Δηλαδη εσυ πιστευεις τωρα οτι ο κλουνευ αμα ζουσε στο χωριο μου,δεν ειχε φραγκα,φημη και δεν ηταν αυτο που ειναι,οι γυναικες θα κοβαν φλεβα?Δε νομιζω..
     

  9. 13-06-10 14:00 #54
    Το avatar του χρήστη γιαννης93

    Εγγραφή
    23-12-2009
    Περ.
    λευκαδα
    Μηνύματα
    489
    Προεπιλογή
    το οπως και αν ειναι απο το φυσικο του και το με την τριχα του ουσιαστικα το ιδιο δεν ειναι?
     

  10. 13-06-10 14:31 #55
    Το avatar του χρήστη silk

    Εγγραφή
    06-05-2010
    Περ.
    κιατο
    Μηνύματα
    333
    Προεπιλογή
    επειδη εχω θεμα απο μικρος με τν τριχα(πολυ και παντου)
    περιπου απο τα 15-16 ξυριζομουν στν αρχη στηθος-κοιλια πιο μετα ποδια και στο τελος τα περνω ολα.συνηθως μηχανη αφηνω δηλαδη λιγη τριχα και μια στις 15 βαζω ξυραφι.
     

  11. 13-06-10 22:04 #56
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Eddie Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μα το θεμα δεν ειναι τι κοιτανε οι γυναικες!!Αμα ηταν ετσι απλα τα πραγματα,θα ειχαμε ολοι προτυπα τον μπεκαμ και τον μπραντ πιτ.6pack all the year.

    Δηλαδη εσυ πιστευεις τωρα οτι ο κλουνευ αμα ζουσε στο χωριο μου,δεν ειχε φραγκα,φημη και δεν ηταν αυτο που ειναι,οι γυναικες θα κοβαν φλεβα?Δε νομιζω..
    Αυτο που λεω ειναι οτι η γοητεια πηγαζει εκ των εσω ουτε απο μπρατσα ουτε απο τριχες ουτε απο τιποτα,αυτα που κανουμε εμεις τα κανουμε για την παρτη μας.
     

  12. 13-06-10 22:14 #57
    Το avatar του χρήστη TEFAAtzis

    Εγγραφή
    08-05-2009
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    3.043
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο manos_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτο που λεω ειναι οτι η γοητεια πηγαζει εκ των εσω ουτε απο μπρατσα ουτε απο τριχες ουτε απο τιποτα,αυτα που κανουμε εμεις τα κανουμε για την παρτη μας.
    μπα μην το λες,πολλοι τα κανουν και για τις γκομενες
    Abs on a skinny guy is like a fat bitch with big tits - it doesn't count.
     

  13. 13-06-10 23:02 #58
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TEFAAtzis Εμφάνιση μηνυμάτων
    μπα μην το λες,πολλοι τα κανουν και για τις γκομενες
    Ναι το κανουν αλλα καμια σοβαρη κοπελα δεν ασχολειται με αυτα ενοω δεν την ελκυουν οι υπερβολες,προφανως και ενα καλογυμνασμενο σωμα ελκυει αλλα δεν τα βλεπουν οπως εμεις.
     

  14. 13-06-10 23:21 #59
    away
    Εγγραφή
    14-05-2009
    Περ.
    Burkina Faso
    Μηνύματα
    962
    Προεπιλογή
    Αφηστε, οι γκομενες δεν ξερουν να ξεχωριζουν καν αν καποιος γυμναζεται ή οχι.
    Το θεμα της τριχοφυΐας παντως ειναι περασμενο καθαρα απο τη βιομηχανια της μοδας και του star system που ειναι gay-καθοδηγουμενο, ολο το στερεωμα αυτο.
    Τεραστια αγορα ανοιγεται με ενα σωρο πραγματα, απο ξυριστικες, αποτριχωτικες μηχανες, κρεμες, ξυραφακια, αυτοκολλητα, αποτριχωσεις σε ινστιτουτα και ενα σωρο που δεν ξερω καν.
    Εμενα με ενδιαφερει ομως η πραγματικη αποψη των γυναικων. Αν ειναι σοβαρη, θα πει : ¨εμενα με ενδιαφερει ο αλλος για αυτο που ειναι. Τωρα αν θελει να ξυριζεται, ας ξυριζεται¨. Και αυτο τι λεει? Οτι αν δεν το ειχε περασει η προπαγανδα της διαφημισης δε θα ειχαν σκεφτει (τολμησει) να του πουν ¨ξυρισου ολοκληρος, θα μ`αρεσεις καλυτερα¨.
     

  15. 14-06-10 00:21 #60
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο flowin_through Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αφηστε, οι γκομενες δεν ξερουν να ξεχωριζουν καν αν καποιος γυμναζεται ή οχι.
    Το θεμα της τριχοφυΐας παντως ειναι περασμενο καθαρα απο τη βιομηχανια της μοδας και του star system που ειναι gay-καθοδηγουμενο, ολο το στερεωμα αυτο.
    Τεραστια αγορα ανοιγεται με ενα σωρο πραγματα, απο ξυριστικες, αποτριχωτικες μηχανες, κρεμες, ξυραφακια, αυτοκολλητα, αποτριχωσεις σε ινστιτουτα και ενα σωρο που δεν ξερω καν.
    Εμενα με ενδιαφερει ομως η πραγματικη αποψη των γυναικων. Αν ειναι σοβαρη, θα πει : ¨εμενα με ενδιαφερει ο αλλος για αυτο που ειναι. Τωρα αν θελει να ξυριζεται, ας ξυριζεται¨. Και αυτο τι λεει? Οτι αν δεν το ειχε περασει η προπαγανδα της διαφημισης δε θα ειχαν σκεφτει (τολμησει) να του πουν ¨ξυρισου ολοκληρος, θα μ`αρεσεις καλυτερα¨.
    Δε ξερω ρε φλοουιν αλλα δε βγαζω ακρη με το ποστ σου.Τι σε πειραζει που το θεμα αυτο ειναι περασμενο απο τη βιομηχανια μοδας και το star system κλπ.Τι αλλο θα σκεφτεις πραγματικα,δε ξερω!!Ανοιγεις ενα θεμα για να μαθουμε τη γνωμη των γυναικων και καταληγουμε να μιλαμε οι γνωστοι αγνωστοι για βιομηχανιες μοδας και gayκαθοδηγισμους.Δλδ πειραζει που ξυριζονται και οι gay?Ξερεις,ενα μεγαλο μερος απ αυτους χτυπιεται στο γυμναστηριο και εχει κορμι λαμπαδα,μηπως εμεις να το κοψουμε?

    Πραγματικα δεν ξερω τι πιστευεις.Με εχεις μπερδεψει man.
     

Σελίδα 4 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ... ΤελευταίαΤελευταία