Θέμα: Φώτο μου...

Σελίδα 3 από 12 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 177
  1. 09-07-10 21:18 #31
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Tasos Green Εμφάνιση μηνυμάτων
    ένα update.... με επηρεάσατε θετικά νομίζω όσοι μου είπατε για τον όγκο γιατί γράμμωση δεν έκανα τελικά! μέχρι τον Σεπτέμβριο θα ανεβώ στα 90 κιλά ο κόσμος να χαλάσει.... έκανα και μια λιπομετρηση και είμαι στο +- 12-13% κατά προσέγγιση...
    Παρα πολυ καλος!!!

    Ωραιοι τραπεζοειδεις!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 09-07-10 21:23 #32
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Πολυ καλος ρε συ!!!Μπραβο!!

    Τπ στηθος τα σπαει
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 09-07-10 21:28 #33
    Το avatar του χρήστη dionisos

    Εγγραφή
    12-01-2010
    Περ.
    ΑΡΤΑ
    Μηνύματα
    1.057
    Προεπιλογή
    Πολύ καλός!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 09-07-10 21:32 #34

    Εγγραφή
    18-07-2009
    Μηνύματα
    3.435
    Προεπιλογή
    Μπραβο ρε Τασο!!! Πολυ καλος και πολυ συμετρικος απο τη μεση και πανω.Τα ποδια στις φωο της προηγουμενης σελιδας μου φανηκαν λιγακι πισω σε σχεση με το ανω σωμα.Ισως να ειναι ειναι και η ιδεα μου επειδη ειναι αξυριστα και δεν φαινεται μυικος διαχωρισμος
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 09-07-10 22:24 #35
    The Blacksmith
    Το avatar του χρήστη Tasos Green

    Εγγραφή
    10-05-2010
    Περ.
    Kepler 22-b
    Μηνύματα
    3.465
    Προεπιλογή
    thanks παιδια.... το μονο που με χαλαει ειναι οι κοιλιακοι γιατι εχω συνιθηση να τους βλεπω γραμμωμενους αλλα λογο διατροφης ψιλοχαθηκαν...



    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο savage Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπραβο ρε Τασο!!! Πολυ καλος και πολυ συμετρικος απο τη μεση και πανω.Τα ποδια στις φωο της προηγουμενης σελιδας μου φανηκαν λιγακι πισω σε σχεση με το ανω σωμα.Ισως να ειναι ειναι και η ιδεα μου επειδη ειναι αξυριστα και δεν φαινεται μυικος διαχωρισμος
    savage εχω ενα θεμα με την αποτριχωση... ακουω κριτικη περαν της αποτριχωσης γιατι μου ερχετε στο μυαλο εκεινη η ατσουμπαλη αισθητικος που με ειχε γδαρει ζωντανο... οποτε ασε καλυτερα με τριχα... βαρβατηλα! και το κινητο ειναι της πλακας που εχω οποτε μην περημενεισ καμια τρελη φωτο...
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες  
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Tasos Green : 09-07-10 στις 22:27
    Sometimes you have to pretend the fool, to fool the fool that takes you for fool !
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 09-07-10 22:50 #36
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Κοιταξε,εκτος κλιματος δε τα λες!Ειναι γυμνασμενα απλως δεν εχουν τα κοψιματα,απο ογκο μια χαρα ειναι πλην των γαμπων.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 09-07-10 22:50 #37
    Προεπιλογή
    Μου αρεσεις πολυ μπραβο φαινεται οτι το εχεις...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη sogoku : 09-07-10 στις 23:38
    Φυσικοθεραπεια
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 09-07-10 23:35 #38
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.816
    Προεπιλογή
    τασούλη είσαι πολύ καλός έβαλες κιλά και παρ όλα αυτα δείχνεις ποιοτικός, εγω απο πέρυσι που σε θυμάμε έβαλες κι άλλους μυς και τα πόδια σου τίποτε δεν είναι δουλειά λίγο ακόμα και θα είναι στα ίσια με το υπόλοιπο σώμα σου δεν είναι αδύνατο σημείο και αυτό έχει σημασία , απλα δεν είναι δουλεμένα όσο το επάνω σώμα , καλα θα τα πούμε κι απο κοντα
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 10-07-10 02:03 #39

    Εγγραφή
    18-07-2009
    Μηνύματα
    3.435
    Προεπιλογή
    Τασο τωρα που τα ποδια ειναι λιγο πισω,αλλα οχι σε μη αναστρεψιμο σημειο.Ισα ισα που οπως ειπε κι ο Ηλιας,με λιγη δουλεια θα φτασουν το ανω σωμα.
    Και οι κοιλιακοι φαινονται ακομα.Τα V σου ειναι πολυ καλα(οι λεγομενοι και Απολλωνιοι),εννοω σε χερια ωμους εχεις διατηρησει τα κοψιματα οσο δεν πειρνει.Πολυ βαθιες γραμμες.
    Το καλουπι σου,μου θυμιζει το δικο μου.Ακομα κι οταν θολωσουν λιγο οι κοιλιακοι μου,τα χερια διατηρουν τη σκληραδα και τις γραμμες τους.Και το ιδιο βλεπω να συμβαινει και με σενα.Ωραιος.Εχεις καλο καλουπι.
    Οσο για την αποτριχωση,παρε μια ηλεκτρικη επαναφορτιζομενη ξυριστικη μηχανη,που τα κουρευει δερμα.Ουτε ποναει,ουτε ερεθισμους κανει,ουτε την τριχα αγριευει,ουτε αφρο η νερο χρειαζεσαι,ουτε τιποτα, και θα με θυμηθεις!!
    Ασε την αισθητικο.Δε συμφερει και χρηματικα
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 10-07-10 13:38 #40
    The Blacksmith
    Το avatar του χρήστη Tasos Green

    Εγγραφή
    10-05-2010
    Περ.
    Kepler 22-b
    Μηνύματα
    3.465
    Προεπιλογή
    στα ποδια περνω πολυ ποιο δυσκολα κιλα απο οτι στο ανω σωμα.... τη ποιο δυνατη μου προπονηση την κανω με τα ποδια αλλα και παλι περνω δυσκολα οκγο εκει ...
    Sometimes you have to pretend the fool, to fool the fool that takes you for fool !
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 10-07-10 15:15 #41
    The Banned
    Το avatar του χρήστη lila_1

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Εὐλόγησον
    Μηνύματα
    6.079
    Προεπιλογή
    Εχεις φτιαξει κορμαρα...ΑΛΛΑ
    επειδη πηρε καπου το ματι μου κατι περι αποτριχωσεων..
    ΜΗ ΔΙΑΝΟΗΘΕΙΣ να κανεις,νομιζοντας οτι θα φαινονται "κοψιματα".Το καλο πραγμα φαινεται με τριχα ή χωρις.Κατ'εμε,σε σενα δεν ταιριαζει το ατριχο.Εισαι πολυ σκληροπυρηνικος.
    Ειναι γελοιο.
    Κακως που αποπειραθηκες κιολας στο παρελθον

    Και τα ποδια σου που σου ειπαν οτι ειναι λιγο πισω...Εγω μια χαρα τα βλεπω!Μπουταρες γυμνασμενες.!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη lila_1 : 10-07-10 στις 15:17
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 10-07-10 15:21 #42
    The Blacksmith
    Το avatar του χρήστη Tasos Green

    Εγγραφή
    10-05-2010
    Περ.
    Kepler 22-b
    Μηνύματα
    3.465
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο lila_1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχεις φτιαξει κορμαρα...ΑΛΛΑ
    επειδη πηρε καπου το ματι μου κατι περι αποτριχωσεων..
    ΜΗ ΔΙΑΝΟΗΘΕΙΣ να κανεις,νομιζοντας οτι θα φαινονται "κοψιματα".Το καλο πραγμα φαινεται με τριχα ή χωρις.Κατ'εμε,σε σενα δεν ταιριαζει το ατριχο.Εισαι πολυ σκληροπυρηνικος.
    Ειναι γελοιο.
    Κακως που αποπειραθηκες κιολας στο παρελθον

    Και τα ποδια σου που σου ειπαν οτι ειναι λιγο πισω...Εγω μια χαρα τα βλεπω!Μπουταρες γυμνασμενες.!
    ετσι lila HaRdCoRe!
    Sometimes you have to pretend the fool, to fool the fool that takes you for fool !
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 10-07-10 15:42 #43
    Προεπιλογή
    Μπράβο.
    Νους υγιής εν σώματι υγιή
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 11-07-10 16:59 #44
    Προεπιλογή
    μπραβο ρε φιλαρακι!!συνεχισε ετσι ...μην κολας στα ποδια μια χαρα ειναι αλλα θελουν ακομα δουλεια συνεχισε και δεν θα πιανεσαι!!nice work!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 12-07-10 15:46 #45
    The Blacksmith
    Το avatar του χρήστη Tasos Green

    Εγγραφή
    10-05-2010
    Περ.
    Kepler 22-b
    Μηνύματα
    3.465
    Προεπιλογή
    thanks guys!
    Sometimes you have to pretend the fool, to fool the fool that takes you for fool !
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 12 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία