Σελίδα 67 από 357 ΠρώτηΠρώτη ... 1757656667686977117167 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 991 έως 1.005 από 5346
  1. 17-04-10 23:05 #991
    Mad Scientist
    Το avatar του χρήστη Bane

    Εγγραφή
    07-07-2005
    Μηνύματα
    1.067
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sTeLaKoS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Bane εννοείται δε το είπα για να σε θίξω, ούτε για να αμφισβητήσω τις γνώσεις σου.

    Απλά τότε ήτανε νέο προϊόν και οι άνθρωποι πίστεψαν σε αυτό. Αργότερα και ενώ δοκιμάστηκε και ερευνήθηκε κατάλαβαν ότι είναι μούφα
    Εδώ υπάρχουν ακόμα άνθρωποι που λένε ότι η γλουταμίνη δουλεύει, τι να λέμε τώρα
    There is no cure for stupidity

    Thermolife International Product Development Manager
     

  2. 18-04-10 00:59 #992

    Εγγραφή
    08-08-2009
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    145
    Προεπιλογή
    εχο παρει την κρετινη τισ (ΟΝ) σε χαπι ποσ να πιω την δεξτοζη σκετη?η να σπασο το χαπι κ να τα βαλο μαζι?
     

  3. 18-04-10 01:06 #993
    Το avatar του χρήστη Svein

    Εγγραφή
    29-05-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    887
    Προεπιλογή
    τι ειναι το cee?
    www.bodybuilding.gr The Name You Trust !!!!
     

  4. 18-04-10 02:44 #994
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Svein Εμφάνιση μηνυμάτων
    τι ειναι το cee?
    Creatine Ethyl Ester.
     

  5. 18-04-10 11:06 #995
    Το avatar του χρήστη Svein

    Εγγραφή
    29-05-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    887
    Προεπιλογή
    Τι δεν δουλευει ο εστέρας ?
    www.bodybuilding.gr The Name You Trust !!!!
     

  6. 18-04-10 11:47 #996
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο liosis Εμφάνιση μηνυμάτων
    εχο παρει την κρετινη τισ (ΟΝ) σε χαπι ποσ να πιω την δεξτοζη σκετη?η να σπασο το χαπι κ να τα βαλο μαζι?
    "κουμποσε" το χαπι μαζι με δεξτροζη με νερο,η σκετο χυμο..
     

  7. 18-04-10 12:06 #997
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Svein Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι δεν δουλευει ο εστέρας ?
    μωρε,εχουν κανει καποιες μελετες,κ ολες δειχνουν οτι δεν ειναι αυτο που πλασαρεται(καλυτερη βιοδιαθεσιμοτητα δλδ)..κ ξερω κ μια μελετη που την εβγαλε εντελως πλασιμπο..οτι ειναι αχρηστη δλδ.

    τωρα το προιον πυ χρησιμοποιησαν,στην δευτερη μελετη,ηταν της λαμπραντα το CREALEAN 2..αυτο τωρα μας λεει κι αλλα ομως..οτι πολυ απλα το συγκεκριμενο προιον μπορει να ειναι μουφα,κ εκει να ευθυνονται τα αποτελσματα..
     

  8. 21-04-10 10:58 #998
    Προεπιλογή
    ρε παιδια καποιος να βοηθησει....πηρα την kre alkalyne τις scifit και εχω μπερδευτει σχετικα με το ποτε να την χρησιμοποιω....πριν και μετα την προπονηση ή το πρωι και πριν την προπονηση?????
     

  9. 21-04-10 15:58 #999
    Προεπιλογή
    Παιδια καποιες ερωτησουλες και απο μενα
    αγορασα κρεατινη, μη πω ποια και απο που για να μη κανω διαφημιση, και στο συγκεκριμενο καταστημα μου ειπαν να παιρνω 5 γραμ το πρωι που ξυπναω και αλλα 5 μετα τη προπονηση και οτι με τη συγκεκριμενη κρεατινη δε χρειαζεται να κανω loading γιατι ειναι δυνατη
    επισης μου παν οπωσδηποτε να παρω και καποιο συμπληρωμα πρωτεινης μετα τη προπονηση την περιοδο που θα παιρνω κρεατινη για να μου μεινει ο ογκος και να μη χαθει οταν σταματησω την κρεατινη
    για τη δοσολογια μου τα παν σωστα? και 2ον αυτο που μου ειπαν για την πρωτεινη οτι αν την παιρνω οσο παιρνω και τη κρεατινη δε θα χασω τον ογκο και τα κιλα που θα βαλω ισχυει? γιατι εγω ξερω οτι το κερδος μου απο την κρεατινη θα ναι υγρα και λιγη αυξηση δυναμης και οτι κερδος θα χω στο τελος θα ναι απο την προπονηση
     

  10. 21-04-10 16:20 #1000
    Προεπιλογή
    Φιλε με τα λιγοστα που εχω διαβασει εδω μεσα οι αποψεις διηστανται οσον αφορα την loading phase πολλοι την εκαναν (ειμαι μεσα σε αυτους )αλλοι υποστηριζουν πως αργα η γρηγορα μεσα στον κυκλο που θα κανεις θα κορεστει ο μυς και οτι δεν χρειαζεται.
    Οσον αφορα το 2ο με την ληψη θα παρεις καποια κιλα λογο της κατακρατησης υγρων οπου κανει θα σου αυξησει την δυναμη ετσι ωστε να κανεις πιο εντονη προπονηση με οτι συνεπαγεται αυτο(περ. κιλα - ενταση) αλλα μετα τα πρησιματα που εχεις θα πεσουν αν ομως εχει μεσολαβησει καλη διατροφη στον κυκλο ληψης θα εχεις παρα πολυ καλα αποτελεσματα . καμμια πρωτεινη δεν θα κανει αυτο που ανεφερες η που σου προτειναν αυτοι ακομη δεν υπαρχει κρεατινη που να ειναι πιο δυνατη απο τις αλλες απλα προσεχουμε τη αγοοραζουμε και αυτο που αγοραζουμε ειναι φορμουλα η απλη κρεατινη.
    Περιμενω παντως τους εμπειρους του φορουμ να προσθεσουν διωρθωσουν .
     

  11. 21-04-10 16:45 #1001
    Προεπιλογή
    εγω ξερω οτι απλα με την πρωτεινη ο μυς που τραυματιζεται κατα τη διαρκεια της προπονησης απλα αναπλαθεται με τη ληψη της μετα τη προπονηση
    εκεινοι μου το αιτιολογησαν οτι με την πρωτεινη δε θα γεμισουν μονο νερο τα κυταρα που θα χουν μεγαλωσει απο τη κρεατινη, αλλα και πρωτεινη που οταν χαθουν τα υγρα στο τελος θα μεινει και το πρισιμο και ο ογκοσ και τα κιλα και ολα
    με λιγα λογια με τη πρωτεινη δε θα χαθει ο ογκος, και αν δε παρω καθολου πρωτεινη θα χαθει και θα επανελθω σωματικα στο ιδιο σημειο με τωρα
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Daem : 21-04-10 στις 16:56
     

  12. 21-04-10 17:02 #1002
    Kris Dim follower
    Το avatar του χρήστη thegravijia

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Μηνύματα
    6.708
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Daem Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδια καποιες ερωτησουλες και απο μενα
    αγορασα κρεατινη, μη πω ποια και απο που για να μη κανω διαφημιση, και στο συγκεκριμενο καταστημα μου ειπαν να παιρνω 5 γραμ το πρωι που ξυπναω και αλλα 5 μετα τη προπονηση και οτι με τη συγκεκριμενη κρεατινη δε χρειαζεται να κανω loading γιατι ειναι δυνατη
    επισης μου παν οπωσδηποτε να παρω και καποιο συμπληρωμα πρωτεινης μετα τη προπονηση την περιοδο που θα παιρνω κρεατινη για να μου μεινει ο ογκος και να μη χαθει οταν σταματησω την κρεατινη
    για τη δοσολογια μου τα παν σωστα? και 2ον αυτο που μου ειπαν για την πρωτεινη οτι αν την παιρνω οσο παιρνω και τη κρεατινη δε θα χασω τον ογκο και τα κιλα που θα βαλω ισχυει? γιατι εγω ξερω οτι το κερδος μου απο την κρεατινη θα ναι υγρα και λιγη αυξηση δυναμης και οτι κερδος θα χω στο τελος θα ναι απο την προπονηση

    apla lol
    τεσπα ακου φιλε ναι καλο ειναι να κανεις ενα φορτωμα και την δοσολογια οτι σου παν.5 πρωι - 5 μετα.

    διαβασε λιγο το φορουμ να καταλαβεις καποια πραγματα.
    πχ πως αυξανεται ο μυς.-τι ειναι τα συμπληρωματα - πρωτεινες κτλ
    bigger weights mean more mass.
    http://mdtv.musculardevelopment.com/...view/1935/218/
    Watch as Kai Greene lets his emotions do the talking about how feels homesick
    http://www.youtube.com/watch?v=Y7CqVPKbQ3cRonnie
    Ronnie Coleman 8X Mr Olympia
     

  13. 21-04-10 17:07 #1003
    Kris Dim follower
    Το avatar του χρήστη thegravijia

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Μηνύματα
    6.708
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Daem Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω ξερω οτι απλα με την πρωτεινη ο μυς που τραυματιζεται κατα τη διαρκεια της προπονησης απλα αναπλαθεται με τη ληψη της μετα τη προπονηση
    εκεινοι μου το αιτιολογησαν οτι με την πρωτεινη δε θα γεμισουν μονο νερο τα κυταρα που θα χουν μεγαλωσει απο τη κρεατινη, αλλα και πρωτεινη που οταν χαθουν τα υγρα στο τελος θα μεινει και το πρισιμο και ο ογκοσ και τα κιλα και ολα
    με λιγα λογια με τη πρωτεινη δε θα χαθει ο ογκος, και αν δε παρω καθολου πρωτεινη θα χαθει και θα επανελθω σωματικα στο ιδιο σημειο με τωρα
    τι κρεατινη την περνεις για να βγαζεις πιο εντονες προπονησεις .
    και απο την κατακρατηση αντε να παρεις μεσα σε ενα μηνα 1-2 κιλα ...
    δηλ τοσο διαφορετικος θα σαι με 1-2 κιλα παραπανω και αυτα αν τα βαλεις?
    δεν βλεπεις καμια διαφορα με κρεατινη
    bigger weights mean more mass.
    http://mdtv.musculardevelopment.com/...view/1935/218/
    Watch as Kai Greene lets his emotions do the talking about how feels homesick
    http://www.youtube.com/watch?v=Y7CqVPKbQ3cRonnie
    Ronnie Coleman 8X Mr Olympia
     

  14. 21-04-10 17:10 #1004
    Προεπιλογή
    μα αυτο τους ελεγα και γω οτι με τη κρεατινη αντε να βγαλω εντονοτερη προπονηση με λιγα παραπανω κιλα και στο τελος οταν χαθουν τα υγρα το κερδος μου να ναι αυτο, οτι θα χω δουλεψει εντονοτερα με λιγο περισσοτερα ισως κιλα και σε συνδυασμο με την καλη διατροφη που ουτως η αλλως κανω να δω διαφορα
    καλα δε τα λεω? τι μου λενε για χαμενο ογκο χωρις ληψη πρωτεινης και μλκ...
     

  15. 21-04-10 17:15 #1005
    Kris Dim follower
    Το avatar του χρήστη thegravijia

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Μηνύματα
    6.708
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Daem Εμφάνιση μηνυμάτων
    μα αυτο τους ελεγα και γω οτι με τη κρεατινη αντε να βγαλω εντονοτερη προπονηση με λιγα παραπανω κιλα και στο τελος οταν χαθουν τα υγρα το κερδος μου να ναι αυτο, οτι θα χω δουλεψει εντονοτερα με λιγο περισσοτερα ισως κιλα και σε συνδυασμο με την καλη διατροφη που ουτως η αλλως κανω να δω διαφορα
    καλα δε τα λεω? τι μου λενε για χαμενο ογκο χωρις ληψη πρωτεινης και μλκ...
    μαλακιες για να πουλησουνε...
    bigger weights mean more mass.
    http://mdtv.musculardevelopment.com/...view/1935/218/
    Watch as Kai Greene lets his emotions do the talking about how feels homesick
    http://www.youtube.com/watch?v=Y7CqVPKbQ3cRonnie
    Ronnie Coleman 8X Mr Olympia
     

Σελίδα 67 από 357 ΠρώτηΠρώτη ... 1757656667686977117167 ... ΤελευταίαΤελευταία