Σελίδα 157 από 357 ΠρώτηΠρώτη ... 57107147155156157158159167207257 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 2.341 έως 2.355 από 5346
  1. 12-03-11 20:01 #2341
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TheWorst Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αστη μελετη.. Λεω βασικο pH θελει η κρεατινη εμεις ριχνουμε σοδα γιατι το στομαχι εχει οξινο (για να το κανουμε βασικο) Αυτο λεω οτι μου ακουγεται λογικο.Για μελετη μπορει και να εχει που να ξερω εγω
    πανω σε οτι γραφεις ακου ενα αλλο λογικο που μου φενεται εμενα κ μου λες.

    εχουν γινει κατι κατοσταδες μελετες με απλη μονουδρικη πανω σε αθλουμενους κ μη,κ ολες δειχνουν οτι δουλευει μια χαρα κ ετσι,απο μονη της..
    γιατι πιστευεις οτι η λογικη που μου λες ειναι πιο..."λογικη" απο αυτο που γραφω εδω?
    κ αρα να θεωρησουμε απο μονοι μας οτι οι εικασιες μας ειναι σωστοτερες απτην πραγματικοτητα?
     

  2. 12-03-11 20:41 #2342
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη TheWorst

    Εγγραφή
    12-12-2010
    Μηνύματα
    5.059
    Προεπιλογή
    Οχι ρε! Απλα λεω οτι φαινεται λογικο .. Και επισης που ξερεις αν εχουν γινει ή οχι πειραματα με τη σοδα
     

  3. 12-03-11 20:48 #2343
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TheWorst Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οχι ρε! Απλα λεω οτι φαινεται λογικο .. Και επισης που ξερεις αν εχουν γινει ή οχι πειραματα με τη σοδα
    η λογικη εχει να κανει με γεγονοτα που μπορουν να αποδειχθουν..κ στην προκειμενη περιπτωση ειναι το παρακατω..

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    εχουν γινει κατι κατοσταδες μελετες με απλη μονουδρικη πανω σε αθλουμενους κ μη,κ ολες δειχνουν οτι δουλευει μια χαρα κ ετσι,απο μονη της..
    το τι πιστευει ο καθενας μετα ειναι δικο του θεμα,δεν με αφορα κιολας βασικα..
     

  4. 13-03-11 03:13 #2344
    Το avatar του χρήστη Ramrod

    Εγγραφή
    21-03-2010
    Περ.
    Περιστέρι
    Μηνύματα
    2.348
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Αντωνης Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε παιδια κρεατινη σε χαπια υπαρχει?Και αν ναι,την πουλανε σε καταστηματα στην Ελλαδα η' μονο μεσω Ιντερνετ μπορει να την προμηθευτει κανεις?Μαλλον το δευτερο ε?
    Έχει το e-shop....

    Παντού τις βρίσκεις...πιο ευκολα πλέον βρίσκεις σε κάψουλες παρά σε σκόνη. Το έχω πάθει!
    Μάθε τι χρειάζεται το σώμα σου και γιατί...
     

  5. 13-03-11 03:27 #2345
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Αντωνης Εμφάνιση μηνυμάτων
    Eυχαριστω φιλος
    Φανταζομαι και η τιμη θα ναι πιο τσιμπημενη σε σχεση με την κρεατινη σε σκονη ε?
    γενικά σαν τιμή/ποσότητα συμφέρει πιο πολύ η σκόνη... αλλα δεν είναι ακριβό σαν συμπλήρωμα ακόμα και σε κάψουλες(συγκριτικά με αλλα συμπληρώματα διατροφής πάντα)...
     

  6. 13-03-11 15:51 #2346
    Προεπιλογή
    παιδιά ποσο off πρέπει να κάνω από δίμηνο κύκλο κρεατίνης??? θα λαμβάνω 2.5 γραμμάρια πριν την προπόνηση από το "performance matrix caffeine free" και 4 γραμμάρια μετά τη προπόνηση από το "one stop xtreme" σύνολο 6.5 γραμμάρια ημερησίως... τις μέρες που δεν έχω προπόνηση 4 γραμμάρια απλής μονοϋδρικής της nutrisport... όλα αυτά χωρίς φόρτωμα... οποτε ποσο πρέπει να απέxω μετά??

    το λέω επειδή παρόλο που θα μειώσω θερμίδες και λοιπά μετά το μάιο δεν θέλω να χάσω πολύ μυϊκή μάζα και σκέφτομαι να συνδυάσω καμια isolate(της nutrisport η την zero carb vpx) με τη φόρμουλα κρεατίνης της universal το storm που από ότι είδα στο σχολιασμό συνισταται σε περιόδους γράμμωσης...
     

  7. 13-03-11 16:13 #2347
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο den23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδιά ποσο off πρέπει να κάνω από δίμηνο κύκλο κρεατίνης??? θα λαμβάνω 2.5 γραμμάρια πριν την προπόνηση από το "performance matrix caffeine free" και 4 γραμμάρια μετά τη προπόνηση από το "one stop xtreme" σύνολο 6.5 γραμμάρια ημερησίως... τις μέρες που δεν έχω προπόνηση 4 γραμμάρια απλής μονοϋδρικής της nutrisport... όλα αυτά χωρίς φόρτωμα... οποτε ποσο πρέπει να απέxω μετά??

    το λέω επειδή παρόλο που θα μειώσω θερμίδες και λοιπά μετά το μάιο δεν θέλω να χάσω πολύ μυϊκή μάζα και σκέφτομαι να συνδυάσω καμια isolate(της nutrisport η την zero carb vpx) με τη φόρμουλα κρεατίνης της universal το storm που από ότι είδα στο σχολιασμό συνισταται σε περιόδους γράμμωσης...
    1 μηνα + προσωπικα
    If you can make her laugh,you can make her scream
     

  8. 13-03-11 16:18 #2348
    Προεπιλογή
    ok οποτε άκυρο... από σεπτέμβρη πάλι βλέπουμε γιατί δεν θέλω να είναι μέσα στο καλοκαίρι..

    off:που σκατά τα βρίσκεις αυτά τα avatar?
     

  9. 13-03-11 16:20 #2349
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο den23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ok οποτε άκυρο... από σεπτέμβρη πάλι βλέπουμε γιατί δεν θέλω να είναι μέσα στο καλοκαίρι..

    off:που σκατά τα βρίσκεις αυτά τα avatar?
    καλυτερα ετσι,οχι μεσα στο summer κρεατινη...

    εχω και αλλα πολλα...
    If you can make her laugh,you can make her scream
     

  10. 15-03-11 02:30 #2350
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο COBRA_STYLE Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλυτερα ετσι,οχι μεσα στο summer κρεατινη...

    εχω και αλλα πολλα...
    καλά μην νομίζεις μέσα μαΐου θα σταματήσω τον κύκλο... ότι προλάβουμε μετά...

    ένα πουλάκι μου είπε και ότι περιμένεις και ένα super duper συμπλήρωμα...
     

  11. 16-03-11 15:34 #2351
    Προεπιλογή ..
    Παιδια εδω κ κατι μηνες επερνα την πρωτεινη stealth , η οποια εχει και κρεατινη μεσα αλλα δεν ξερω αν ειναι μονουδρικη , αλλα απαγορευτικε ..τωρα πηρα την κρεατινη της muscletech (ξερω οχι οτι καλυτερο αλλα τι να κανουμε τωρα την πηρα ) , θα παρω επιπλεον κιλα λογω κυκλου κρεατινης η τα εχω παρει ηδη απο την stealth ? Η επειδη εχουν διαφορετικα ειδη κρεατινης θα δω αποτελεσμα ? (πχ η κρεατινη της stealth ισως δεν προκαλει κατακρατηση )
     

  12. 16-03-11 16:18 #2352
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ktm Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδια εδω κ κατι μηνες επερνα την πρωτεινη stealth , η οποια εχει και κρεατινη μεσα αλλα δεν ξερω αν ειναι μονουδρικη , αλλα απαγορευτικε ..τωρα πηρα την κρεατινη της muscletech (ξερω οχι οτι καλυτερο αλλα τι να κανουμε τωρα την πηρα ) , θα παρω επιπλεον κιλα λογω κυκλου κρεατινης η τα εχω παρει ηδη απο την stealth ? Η επειδη εχουν διαφορετικα ειδη κρεατινης θα δω αποτελεσμα ? (πχ η κρεατινη της stealth ισως δεν προκαλει κατακρατηση )
    της VPX εννοείς έτσι? και τι είδος κρεατίνης δεν έχει μέσα να λες. τα πάντα όχι μόνο μονουδρική. το ''εδώ και κάτι μήνες'' δεν μου αρέσει. η κρεατίνη το ξέρεις ότι πρέπει να λαμβάνεται σε κύκλους και να διακόπτεται? θέλει συγκεκριμένη χρήση. Είναι ακίνδυνη γενικά αλλά μόνο όταν την χρησιμοποιείς σωστά. Δεν σ λέω ότι θα πάθεις τπτ 100% αλλά γιατί να επιβαρύνεις την υγεία σου? Επιπλέον, τα αποτελέσματα είναι καλύτερα όταν την χρησιμοποιείς σε κύκλους.
    ΥΓ1(που έμαθες ότι απαγορεύτηκε?)
    ΥΓ2 δεν είναι πρωτείνη
     

  13. 16-03-11 16:38 #2353
    Προεπιλογή
    μου το ειπαν απο το μαγαζι που την επαιρνα.. Δηλαδη στην ουσια ειμουν σε κανονικο κυκλο κρεατινης τοσο καιρο και δεν θα δω αυξηση σε κιλα / δυναμη με την muscletech ετσι ??
     

  14. 16-03-11 16:43 #2354
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    αν την λαμβανεις με μια δοση την μερα και πινεις αρκετο νερο μπορεις να την εχεις και ολο τον χρονο.

    και η κατακρατηση τι σε πειραζει? πως το λαμβανεις αυτο στο μυαλο σου?
    καλο σου κανει παρα κακο η κατακρατηση.
     

  15. 16-03-11 18:29 #2355
    Προεπιλογή
    Παιδια, η κρεατινη αν ΔΕΝ κανεις ποτε φορτωμα βοηθαει? Η το φορτωμα ειναι απαραιτητο? Πχ εγω παιρνω για 2 μηνες 5 γραμμαρια μετα την προπονηση μαζι με τη whey μου και μετα κανω break για ενα μηνα. Μηπως δεν εχει νοημα αυτο που κανω τελικα?
     

Σελίδα 157 από 357 ΠρώτηΠρώτη ... 57107147155156157158159167207257 ... ΤελευταίαΤελευταία