Σελίδα 117 από 357 ΠρώτηΠρώτη ... 1767107115116117118119127167217 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1.741 έως 1.755 από 5346
  1. 13-12-10 17:17 #1741
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο PanosDeu Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η Kre-Alkalyn απο Warriorlab θα ταν καλη?
    πολυ καλη..τουλαχιστον σε μενα επιανε.κ χωρισ αποβλητα κρετινινης,με εξετασεισ κατω απο το οριο κ δυναμη φουλ!
     

  2. 13-12-10 17:22 #1742
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο metz Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάρε μονοϋδρική - ποιο φθηνή και ποιο αποτελεσματική!
    θα μου επιτρεψεις να διαφωνησω μαζι σου φιλε μου.οπως ειπα κ στον φιλο πανο,δεν χρειαζεται να παιρνεις την ποσοτητα της μονουδρικης,αλλα πιο λιγη,με τα ιδια κ παραπανω αποτελεσματα.κ το βασικο,χωρις αποβλητα!χωρις να ερεθιζεις συκωτι κ νεφρουςε..
     

  3. 13-12-10 17:26 #1743
    Προεπιλογή
    Η αληθεια ειναι πως εχω ενα προβλημα με το βαρος.Ειμαι 1,74 και 69 κιλα.Επισης εχω πολυ υψηλο μεταβολισμο αλλα καθημερινα το παλευω με 5 γευματα.Καλυτερη ειναι η καθαρη κρεατινη ή φορμουλα?
     

  4. 13-12-10 17:27 #1744
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dominik Εμφάνιση μηνυμάτων
    θα μου επιτρεψεις να διαφωνησω μαζι σου φιλε μου.οπως ειπα κ στον φιλο πανο,δεν χρειαζεται να παιρνεις την ποσοτητα της μονουδρικης,αλλα πιο λιγη,με τα ιδια κ παραπανω αποτελεσματα.κ το βασικο,χωρις αποβλητα!χωρις να ερεθιζεις συκωτι κ νεφρουςε..
    γιατι το κανει αυτο η κρεατινη????..... δεν νομιζω...

    και εγω με τη σειρα μου διαφωνω μαζι σου... και πιστευω οτι η krealk ειναι απλα για πεταμα...

    απλη μονουδρικη κρεατινη ειναι μαζι με buffer...

    αυτο το φτιαχνεις και σπιτι σου.... και σου ερχετε και πιο φτηνα...
     

  5. 13-12-10 17:46 #1745
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Devil Εμφάνιση μηνυμάτων
    γιατι το κανει αυτο η κρεατινη????..... δεν νομιζω...

    και εγω με τη σειρα μου διαφωνω μαζι σου... και πιστευω οτι η krealk ειναι απλα για πεταμα...

    απλη μονουδρικη κρεατινη ειναι μαζι με buffer...

    αυτο το φτιαχνεις και σπιτι σου.... και σου ερχετε και πιο φτηνα...
    απο την κρεατινη,παραγεται ενα υποπροιον που λεγεται κρεατινινη,η πραγματικοτητα ειναι αυτη,το θελουμε η' οχι.τωρα αν πειραζει τους νεφρους κ το συκωτι,μπορεις απλα να κανεις μια εξεταση κ να δεις το ποσοστο κρεατινινης στο αιμα σου.οτι τρως κ οτι πινεις παιρναει απο αυτα τα δυο οργανα
     

  6. 13-12-10 17:49 #1746
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dominik Εμφάνιση μηνυμάτων
    απο την κρεατινη,παραγεται ενα υποπροιον που λεγεται κρεατινινη,η πραγματικοτητα ειναι αυτη,το θελουμε η' οχι.τωρα αν πειραζει τους νεφρους κ το συκωτι,μπορεις απλα να κανεις μια εξεταση κ να δεις το ποσοστο κρεατινινης στο αιμα σου.οτι τρως κ οτι πινεις παιρναει απο αυτα τα δυο οργανα
    οκ τοτε πηγαινε μερικες σελιδες πισω και τσεκαρε μια ερευνα που εχει ποσταρει ο beefmeup και θα δεις οτι δεν υπηρχε κανενα προβλημα σε ατομα που εκαναν συνεχομενη χρηση κρεατινης για 2 χρονια non-stop....

    ααα και δεν ηταν στα 3γρ την ημερα.... αλλα πολυ παραπανω....
     

  7. 13-12-10 18:03 #1747
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Devil Εμφάνιση μηνυμάτων
    οκ τοτε πηγαινε μερικες σελιδες πισω και τσεκαρε μια ερευνα που εχει ποσταρει ο beefmeup και θα δεις οτι δεν υπηρχε κανενα προβλημα σε ατομα που εκαναν συνεχομενη χρηση κρεατινης για 2 χρονια non-stop....

    ααα και δεν ηταν στα 3γρ την ημερα.... αλλα πολυ παραπανω....
    εσυ βαση ερευνων λειτουργεις?κ βασει τι ποσταρει ο beefmeup η' ο κεθενας δηλ. δεν το λεω προσωπικα για το παιδι..προς θεου.αλλα μαλλον σου αρκει το ποσταρισμα..εμενα παλι οχι.. καλα τα ολα συμπληρωματα,αλλα αν σου κανουν ενα peak καναδυο μετρησεις αστα βραστα..κ οι αλκολικοι στα ορια ειναι πολλα χρονια..κ τα ενζυμα τους ειναι λιγο τσιμπημενα,αλλα μετα καταληγουν 3 μετρα βαθος,αν δεν το κοψουν
     

  8. 13-12-10 18:09 #1748
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dominik Εμφάνιση μηνυμάτων
    εσυ βαση ερευνων λειτουργεις?κ βασει τι ποσταρει ο beefmeup η' ο κεθενας δηλ. δεν το λεω προσωπικα για το παιδι..προς θεου.αλλα μαλλον σου αρκει το ποσταρισμα..εμενα παλι οχι.. καλα τα ολα συμπληρωματα,αλλα αν σου κανουν ενα peak καναδυο μετρησεις αστα βραστα..κ οι αλκολικοι στα ορια ειναι πολλα χρονια..κ τα ενζυμα τους ειναι λιγο τσιμπημενα,αλλα μετα καταληγουν 3 μετρα βαθος,αν δεν το κοψουν
    φιλε,η "ερευνα" που λες,ειναι οτι πιο εγκυρο υπαρχει,οσον αφορα τα σημεια αναφορας που μπορεις να εχεις πανω σε κατι.
    αν τωρα εσενα δεν σου κανει,καλως.

    στην ερευνα αυτη,εγινε χορηγηση για τον μεγαλυτερο χρονο(2 συνεχομενα χρονια) κρεατινης,που εχει παρακολουθηθει σε 65χρονους ασθενεις με παρκινσον(η κατι τετοιο τεσπα).
    λες να μην επειρεασε τους ασθεινεις αυτους κ να επειρεαζει οπως λες τα δικα σου ενζυμα?
    υπαρχουν κ αλλες παρα πολλες με μικροτερους χρονους,που εχουν τα ιδια αποτελεσματα.
    οτι δλδ δεν επειρεαζει πουθενα σε οτι λες εσυ οτι επειρεαζει.

    τι σχεση εχει το αλκοολ που αναφερεις σαν παραδειγμα με την κρεατινη?
    αυτο δειχνει οτι ουτε εσυ εχεις πολυ μεγαλη επαφη με συμπληρωματα.
    αλλιως δεν θα το χρησιμοποιουσες σαν παραδειγμα.

    αν εγω προσωπικα εχω να διαλεξω ποιον θα πιστεψω,εσενα δλδ η την επιστημη,διαλεγω την επιστημη.
     

  9. 13-12-10 18:10 #1749
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dominik Εμφάνιση μηνυμάτων
    εσυ βαση ερευνων λειτουργεις?κ βασει τι ποσταρει ο beefmeup η' ο κεθενας δηλ. δεν το λεω προσωπικα για το παιδι..προς θεου.αλλα μαλλον σου αρκει το ποσταρισμα..εμενα παλι οχι.. καλα τα ολα συμπληρωματα,αλλα αν σου κανουν ενα peak καναδυο μετρησεις αστα βραστα..κ οι αλκολικοι στα ορια ειναι πολλα χρονια..κ τα ενζυμα τους ειναι λιγο τσιμπημενα,αλλα μετα καταληγουν 3 μετρα βαθος,αν δεν το κοψουν
    εεεεεεε? σορρυ αλλα εσυ με τι βαση λειτουργεις???

    αυτο με το ποσταρισμα....??? τι θες να πεις???

    τι peak να μου κανουν??? που κολλανε οι αλκολικοι με την κρεατινη??? βασικα τι λες??? εντελως οφ τοπικ ομως.....???!!!

    κοιτα επειδη εχω κανει και εξετασεις μετα απο χρηση κρεατινης και οχι σε δοσεις των 3γρ οπου το 1γρ να ειναι το buffer (ναι στην krealk αναγαιρομαι) αλλα σε δωσεις των 10γρ με αλλα τοσα γραμμαρια buffer δεν ειχα κανενα προβλημα...

    αρα το τι μου λες εσυ για αλκολικους και peak στα ενζυμα... δεν μου λεει κατι... εκτος αν εχεις να ποσταρεις κατι σχετικο.... που να ειναι επιβεβαιομενο απο καποια μελετη και οχι αερολογιες....
     

  10. 13-12-10 18:13 #1750
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    αυτες η ερωτησεις εχουν απαντηθει πολλες φορες εδω..

    Οτι εχει σχεση με την Κρεατινη

    οποτε διαβασε το θεμα..

    υγ, και μην πεις οτι σου παω παλι κοντρα..
     

  11.  

  12.  

  13. 13-12-10 18:23 #1753
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dominik Εμφάνιση μηνυμάτων
    σε παρακαλω βρες κατι καλητερο...

    δεν μου λεει κατι... ειναι αερολογιες

    ουτε το ονομα αυτου που το εγραψε λεει, ουτε references εχει, ουτε τιποτα...
     

  14. 13-12-10 18:24 #1754
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dominik Εμφάνιση μηνυμάτων
    καπως καλητερα....

    τουλαχιστον εχει το ονομα αυτου που το εγραψε....
     

  15. 13-12-10 18:27 #1755
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dominik Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dominik Εμφάνιση μηνυμάτων
    τετοια αρθρα μπορω να γραψω κ γω αν θελω.καμια μελετη εχει να ποσταρει που να συνδεει την ληψη κρεατινης με αυτα που λεει εκει?
    γιατι σε αυτο αναφερομαστε νομιζω.

    αναφερεται γενικα σε αυξημενη κρεατινινη,δεν γραφει πουθενα οτι η ληψη κρεατινης στο κανει αυτο.

    η κρεατινινη ειναι υποπαραγωγο,αλλα εγω περνω πολλα χρονια κρεατινη,κ ποτε δεν βγηκα εξω απτα ορια..αυτο πως το εξηγεις δλδ??
    κ αλλοι τοσοι μαζι με εμενα.

    το να πιστευεις εσυ οτι η κρεατινη κ τα αμινο κ δεν ξερω γω τι αλλο σου κανουν κακο,ειναι δεκτο.
    το να αμφισβητεις ομως ενα σκασμο μελετες κ βιβλιογραφεια που λενε το αντιθετο,ειναι ατοπο,κ κακως το αναλυουμε τοσο.

    ο καθενας κανει οτι νομιζει,στο τελος.
     

Σελίδα 117 από 357 ΠρώτηΠρώτη ... 1767107115116117118119127167217 ... ΤελευταίαΤελευταία