Σελίδα 179 από 357 ΠρώτηΠρώτη ... 79129169177178179180181189229279 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 2.671 έως 2.685 από 5346
  1. 09-05-11 22:57 #2671
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο the_mechanic Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα κανω σιγουρα μια ηλιθια ερωτηση.Αφου η κρεατινη σου προσφερει μονο οσο την λαμβανεισ ενω οταν την σταματας χανεις τουλαχιστον το 70% των κεκτημενων τοτε γιατι να την παρεις?Για να τουμπανιασεις 1μηνα?




    Ειναι ηλιθια το παραδεχομαι......αλλα δεν παυει να ειναι ερωτηση
    Κοιτα φιλε εγω θα σου απαντησω προσωπικα, πολλοι λενε οτι γεμιζουν με νερα , εγω παλι δεν γεμισα καθολου (αρα οτι τουμπανιασμα εκανα, μικρο μερος οφειλεται στο νερο και περισσοτερο στο φορτωμενο προγραμμα που μου επιτρεπει), και επισης αυτο το διαστημα (1-2 μηνες) φορτωνεις σε κιλα και στο τελος του κυκλου αυτο που εχεις αποκομισει ειναι σιγουρα καλυτερο από οτι αν το εκανες χωρις...
    my point of view
     

  2. 09-05-11 23:02 #2672
    Το avatar του χρήστη metz

    Εγγραφή
    20-10-2009
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    510
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο the_mechanic Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα κανω σιγουρα μια ηλιθια ερωτηση.Αφου η κρεατινη σου προσφερει μονο οσο την λαμβανεισ ενω οταν την σταματας χανεις τουλαχιστον το 70% των κεκτημενων τοτε γιατι να την παρεις?Για να τουμπανιασεις 1μηνα?




    Ειναι ηλιθια το παραδεχομαι......αλλα δεν παυει να ειναι ερωτηση
    Από πού συμπεραίνεις πως χάνεις το 70% ''των κεκτημένων;''

    Αν συνεχίσεις να προπονείσαι κανονικά δεν χάνεις - δεν είναι αναβολικό!
     

  3. 09-05-11 23:09 #2673
    Προεπιλογή
    Και γω φιλε μου το θετικο που βλεπω στην κρεατινη ειναι οτι βγαζεις καλυτερεσ κ πιο σκληρεσ προπονησεισ.ομωσ διαβαζοντασ υποθετω οτι εχει πιο πολλα αρνητικα.δεν ξερω.Παντως ειμαι μονο για ενα πραγμα σιγουρος.Αν καποιοσ αποφασισει να παρει κρεατινη πρεπει να ξερει τι παιρνει και γιατι.Γιατι μονο με σωστη καθημερινοτητα και υγιεινο τροπο ζωησ μπορεισ να τολμησεισ να χρησιμοποιησεισ κρεατινη (ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ).Τιποτα δεν ειναι πανακεια.Ισωσ εχω σχηματισει αυτην την αποψη για την κρεατινη γιατι οσοι απ τον περιγυρο μου χρησιμοποιησαν εκαναν τετοια ζωη που δεν επρεπε να παρουν ουτε ngr αυτης.K γ αυτο εχουν γινει τωρα σαν βουβαλια
     

  4. 09-05-11 23:12 #2674
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο metz Εμφάνιση μηνυμάτων
    Από πού συμπεραίνεις πως χάνεις το 70% ''των κεκτημένων;''

    Αν συνεχίσεις να προπονείσαι κανονικά δεν χάνεις - δεν είναι αναβολικό!
    Αυτα διαβαζω φιλε μου γ αυτο.Ισωσ εμπιστευομαι λαθοσ πηγεσ.Παντως δεν αμφισβητω αυτα που λενε καποια ατομα του φορουμ γτ φαινεται πωσ γνωριζουν κ ξερουν τι λενε
     

  5. 09-05-11 23:29 #2675
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο the_mechanic Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτα διαβαζω φιλε μου γ αυτο.Ισωσ εμπιστευομαι λαθοσ πηγεσ.Παντως δεν αμφισβητω αυτα που λενε καποια ατομα του φορουμ γτ φαινεται πωσ γνωριζουν κ ξερουν τι λενε
    Λογικά θα στο είπε κανένας γιατρός για να μην πάρεις.
    No money no
     

  6. 09-05-11 23:36 #2676
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Kaloutsikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λογικά θα στο είπε κανένας γιατρός για να μην πάρεις.
    Οχι οχι...Αλλα δεν νομιζω οτι πολλοι γιατροι θα προτειναν την ληψη τησ.Οι περισσοτεροι πιστευω πως ειναι αρνητικοι.Δε γνωριζω το λογο.Κ δεν ειμαι αρνητικος στην κρεατινη.Απλα οχι σιγουρος για το αν θα ανταποκριθω στισ απαιτησεισ τισ.
     

  7. 10-05-11 00:21 #2677
    Το avatar του χρήστη Nio

    Εγγραφή
    02-01-2011
    Περ.
    ADHD
    Μηνύματα
    241
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο the_mechanic Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα κανω σιγουρα μια ηλιθια ερωτηση.Αφου η κρεατινη σου προσφερει μονο οσο την λαμβανεισ ενω οταν την σταματας χανεις τουλαχιστον το 70% των κεκτημενων τοτε γιατι να την παρεις?
    Ποιος ήρθε?

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο the_mechanic Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για να τουμπανιασεις 1μηνα?
    Τουμπάνιασμα με την κρεατίνη? Και να θες, έτσι δε τουμπανιάζεις.

    Αν θες, διάβασε τον τρόπο που λειτουργεί, που στοχεύει, πως θα σε βοηθήσει στην προπόνηση, έτσι ώστε να ξέρεις και τι αποτελέσματα να περιμένεις.

    Κάτι πολύ γενικό, αλλά ενδεικτικό:
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Lao Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η κρεατίνη απλά θα σε βοηθήσει να κάνεις καλύτερες και δυνατότερες προπονήσεις. Μέσω αυτών και σε συνδυασμό με σωστή διατροφή θα βάλεις κιλά, όχι μέσω της κρεατίνης αυτής καθεαυτής.
     

  8. 10-05-11 00:47 #2678
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nio Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ποιος ήρθε?



    Τουμπάνιασμα με την κρεατίνη? Και να θες, έτσι δε τουμπανιάζεις.

    Αν θες, διάβασε τον τρόπο που λειτουργεί, που στοχεύει, πως θα σε βοηθήσει στην προπόνηση, έτσι ώστε να ξέρεις και τι αποτελέσματα να περιμένεις.

    Κάτι πολύ γενικό, αλλά ενδεικτικό:
    επιτέλους καταλάβετε ότι αυτά που λένε ''όταν σταματήσω την λήψη κρεατίνης θα κρεμάσω'' και λοιπές βλακείες δεν ισχύουν. Με σωστή διατροφή και συνέχιση των δυνατών προπονήσεων θα κρατήσεις την δύναμη (δύναμη όχι τουμπάνιασμα όπως λένε ). Είναι από τα πιο ερευνημένα ανά τα χρόνια συμπληρώματα και από τα καλύτερα, όταν χρησιμοποιηθεί σωστά.
     

  9. 10-05-11 18:59 #2679
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο COBRA_STYLE Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν υπαρχει αυτο ρε συ...τι φοβασαι??εξαλλου μεσα σε 2-3 μερες απο τη διακοπη της φευγει το μεγαλυτερο ποσοστο...στην καλυτερη να κρατησεις ενα 20% των αποτελεσματων της κρεατινης....
    Οριστε ρε παιδια.Δεν τα λεω απο το μυαλο μου.Τα διαβαζω.Οπωσ διαβαζω κ αυτα που γραφετε κ δεν διαφωνω καθολου.Κ επισησ ειχα τονισει οτι η ερωτηση μου θα ειναι ηλιθια
     

  10. 10-05-11 20:10 #2680
    Προεπιλογή
    Μαγκες ξερετε τι παιζει με την αλκαλικη κρεατινη που απο οτι βλεπω ειναι καινουργια στην πιατσα? Τη λεγομενη kre alkalyn! Λενε οτι ειναι πολυ καλυτερη απο τη μονουδρικη που χρησιμοποιουν οι περισσοτεροι. Την εχει δοκιμασει κανεις? Κανει δουλεια?
    Βρικα μια στο... γνωστο καταστημα σε χαπια απο τη warriorlab.

    Και κατι αλλο.. μπορει κανεις να μου επιτρεψει προσβαση στην περιοχη του φορουμ για τη χημικη υποστηριξη? Δεν ειμαι ανηλικος αν αυτο ειναι το προβλημα

    Με αγωνιστικους χαιρετισμους... Mister_Toubano!!!!
     

  11. 10-05-11 20:44 #2681
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο giannis64 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχουν μπει κάποιοι οροι από το team προκειμένου κάποιος να αποκτά πρόσβαση.

    Πρώτον να είναι μελος στο φόρουμ για 4-5 μηνες,να εχει μινιμουμ ποστς το τελευταίο διάστημα 200(μας ενδιαφέρει κυριως στις ενότητες διατροφής-συμπληρωμάτων-προπόνησης),ετσι ωστε να εντοπίζουμε το επίπεδο του μελους που ζηταει πρόσβαση και να είναι ανω των 22.

    Γιατί δεν μπορούμε να δούμε το θέμα αναβολικά?
     

  12. 10-05-11 21:31 #2682
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mister_toubano Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μαγκες ξερετε τι παιζει με την αλκαλικη κρεατινη που απο οτι βλεπω ειναι καινουργια στην πιατσα? Τη λεγομενη kre alkalyn! Λενε οτι ειναι πολυ καλυτερη απο τη μονουδρικη που χρησιμοποιουν οι περισσοτεροι. Την εχει δοκιμασει κανεις? Κανει δουλεια?
    Βρικα μια στο... γνωστο καταστημα σε χαπια απο τη warriorlab.

    Και κατι αλλο.. μπορει κανεις να μου επιτρεψει προσβαση στην περιοχη του φορουμ για τη χημικη υποστηριξη? Δεν ειμαι ανηλικος αν αυτο ειναι το προβλημα

    Με αγωνιστικους χαιρετισμους... Mister_Toubano!!!!
    δεν ειναι και τοσο καινουργια..... εγω την θυμαμαι μινιμουμ 5-6χρονια....

    κοροιδια ειναι.... μονουδρικη κρεατινη μαζι με sodium bicarbonate ειναι για να της χαμηλωνει το ph.... την φτιαχνεις ανετα και στο σπιτι.....
    Το ποτό και το κάπνισμα με βοήθησαν να κόψω το γυμναστήριο!
     

  13. 10-05-11 21:40 #2683
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Devil Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν ειναι και τοσο καινουργια..... εγω την θυμαμαι μινιμουμ 5-6χρονια....

    κοροιδια ειναι.... μονουδρικη κρεατινη μαζι με sodium bicarbonate ειναι για να της χαμηλωνει το ph.... την φτιαχνεις ανετα και στο σπιτι.....

    Εγω ειμαι καινουργιοσ κ την ανακαλυψα τωρα
    Ενταξει ειναι βολικη ομως γιατι βγαινει κ σε χαπια. Ειναι πιο ευκολο να παρεις 2 χαπια παρα να εχεις να ετοιμασεις ζουμακι που μπορει να σου χαλασει κ το στομαχι κλπ.
    Το θεμα ειναι: κανει δουλεια οπως η κλασικη μονουδρικη η ειναι για πεταμα?
     

  14. 10-05-11 21:46 #2684
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mister_toubano Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω ειμαι καινουργιοσ κ την ανακαλυψα τωρα
    Ενταξει ειναι βολικη ομως γιατι βγαινει κ σε χαπια. Ειναι πιο ευκολο να παρεις 2 χαπια παρα να εχεις να ετοιμασεις ζουμακι που μπορει να σου χαλασει κ το στομαχι κλπ.
    Το θεμα ειναι: κανει δουλεια οπως η κλασικη μονουδρικη η ειναι για πεταμα?
    Kαι η μονοϋδρική βγαίνει σε χάπια ρε μάγκα.
    No money no
     

  15. 10-05-11 21:47 #2685
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mister_toubano Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω ειμαι καινουργιοσ κ την ανακαλυψα τωρα
    Ενταξει ειναι βολικη ομως γιατι βγαινει κ σε χαπια. Ειναι πιο ευκολο να παρεις 2 χαπια παρα να εχεις να ετοιμασεις ζουμακι που μπορει να σου χαλασει κ το στομαχι κλπ.
    Το θεμα ειναι: κανει δουλεια οπως η κλασικη μονουδρικη η ειναι για πεταμα?
    αν ειχε μεγαλητερες δοσεις κρεατινης και ηταν πιο φτηνη θα ελεγα οτι κανει....

    τεσπα αμα την βρεις φτηνη παρτη....αλλιως καλητερα μονουδρικη....
    Το ποτό και το κάπνισμα με βοήθησαν να κόψω το γυμναστήριο!
     

Σελίδα 179 από 357 ΠρώτηΠρώτη ... 79129169177178179180181189229279 ... ΤελευταίαΤελευταία