Σελίδα 250 από 357 ΠρώτηΠρώτη ... 150200240248249250251252260300350 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 3.736 έως 3.750 από 5346
  1. 22-04-12 11:55 #3736
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο evans13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδιά σκέφτομαι να αρχίσω να παίρνω κρεατίνη μιας που έρχεται και το καλοκαιράκι. είμαι 18 αλλά βέβαια δεν τη θέλω τόσο πολύ για όγκο όσο για γράμμωση (καλό θα ήταν όμως να πάρω και κάποια κιλά). δίνω πανελλήνιες φέτος οπότε θα μπορέσω να πάρω για 2 μήνες μέχρι να φύγω για διακοπές. όταν σταματήσω το γυμναστήριο επειδή θα φύγω τι θα γίνει ακριβώς? θα συνεχίσω να παίρνω? αν σταματήσω θα χάσω ότι έφτιαξα? αα ήδη περνώ whey protein και γυμνάζομαι σπίτι και έχω δει μεγάλη διαφορά απλώς θέλω κάτι παραπάνω.

    (ξέρω τι κάνει η κρεατίνη περίπου και ότι φουσκώνεις από το νερό και μου φαίνεται απολύτως λογικό να χαθεί αρκετό από ότι θα φτιάξω)

    θα σας ήμουν ευγνώμων αν μπορούσατε να με βοηθήσετε
    Koίτα, θα σου δώσει όγκο το νερό και μόλις την σταματήσεις αυτό το νερό θα χαθεί. Αλλά ότι μυς έβαλες κατά την διάρκεια αυτή, θα μείνουν, δεν τους χάνεις.. Και αυτό που φτιάχνεις είναι οι μυς, όχι το νερό, οπότε δεν θα χάσεις αυτά που έφτιαξες. Μόλις σταματήσεις το γυμναστήριο, σταμάτα την δεν υπάρχει λόγος να την συνεχίζεις..
    WESTSIDE BARBELL
     

  2. 22-04-12 19:14 #3737
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο BlooDdeaD_MefiSt Εμφάνιση μηνυμάτων
    Koίτα, θα σου δώσει όγκο το νερό και μόλις την σταματήσεις αυτό το νερό θα χαθεί. Αλλά ότι μυς έβαλες κατά την διάρκεια αυτή, θα μείνουν, δεν τους χάνεις.. Και αυτό που φτιάχνεις είναι οι μυς, όχι το νερό, οπότε δεν θα χάσεις αυτά που έφτιαξες. Μόλις σταματήσεις το γυμναστήριο, σταμάτα την δεν υπάρχει λόγος να την συνεχίζεις..
    να ρωτήσω και κάτι άλλο. σε 2 μήνες διάφορα θα υπάρξει η οχι?
     

  3. 22-04-12 19:25 #3738
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    ολο και κατι θα δεις λογικα.Δυναμη,καλυτερα μπαλαρισματα,αντοχη,αναρρωση κτλ
    If you can make her laugh,you can make her scream
     

  4. 23-04-12 13:57 #3739
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο COBRA_STYLE Εμφάνιση μηνυμάτων
    ολο και κατι θα δεις λογικα.Δυναμη,καλυτερα μπαλαρισματα,αντοχη,αναρρωση κτλ
    σωματικές διαφορές?
     

  5. 23-04-12 14:01 #3740
    Προεπιλογή κρεατινη
    γεια σας.θελω να ρωτησω,παιρνω πρωτεινη κ κρεατινη,μετα την προπονηση πρωτα παιρνω κρεατινη κ μετα πο λιγο πρωτεινη?η καπω αλλιωσ?ευχαριστω
     

  6. 23-04-12 14:03 #3741
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο evans13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    σωματικές διαφορές?
    Αυτά θα τα δεις από την προπόνηση, την διατροφή και την ξεκούραση, όχι από την κρεατίνη. Θα σου δώσει λίγο όγκο επιπλέον χάρη στα νερά, αλλά αυτά θα φύγουν μόλις την κόψεις.
    WESTSIDE BARBELL
     

  7. 23-04-12 14:05 #3742
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ilias1313 Εμφάνιση μηνυμάτων
    γεια σας.θελω να ρωτησω,παιρνω πρωτεινη κ κρεατινη,μετα την προπονηση πρωτα παιρνω κρεατινη κ μετα πο λιγο πρωτεινη?η καπω αλλιωσ?ευχαριστω
    Το καλύτερο κάπως έτσι είναι. Αμέσως μετά την προπόνηση κρεατίνη και τους υδατάνθρακες(ΑΝ παίρνεις) και μετά από 15 λεπτά περίπου την πρωτεΐνη.
    WESTSIDE BARBELL
     

  8. 24-04-12 13:06 #3743
    Προεπιλογή
    μετα την προπονηση παιρνω κρεατινη κ λιγο μετα πρωτεινη,μου ειπαν να συνδυασω τιν κρεατινη με δεξτροζη.ισχυει?σε τι βοηθαει?
     

  9. 24-04-12 13:14 #3744
    The Blacksmith
    Το avatar του χρήστη Tasos Green

    Εγγραφή
    10-05-2010
    Περ.
    Kepler 22-b
    Μηνύματα
    3.465
    Προεπιλογή
    H δεξτροζη ανεβαζει την ινσουλίνη και ετσι υπαρχει μια καλυτερη μεταφορα της κρεατινης στους μυς. αλλα και χωρις δεξτροζη να την παρεις παλι κανει δουλεια...
     

  10. 24-04-12 18:15 #3745
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο BlooDdeaD_MefiSt Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτά θα τα δεις από την προπόνηση, την διατροφή και την ξεκούραση, όχι από την κρεατίνη. Θα σου δώσει λίγο όγκο επιπλέον χάρη στα νερά, αλλά αυτά θα φύγουν μόλις την κόψεις.
    ο καθενας γυμναζεται για διαφορους λόγους. εγω γυμναζομαι πιο πολυ για να εχω ενα ωραίο σωμα δηλαδη σωμα παραλια που λεμε. αξιζει να παρω κρεατινη ετσι ωστε να επιτευχθεί ο στόχος μου ι οχι? και μιλαω για χρονικο διαστημα 2 μηνων
     

  11. 24-04-12 19:09 #3746
    Προεπιλογή
    Θα ηθελα να ρωτησω για αυτην την κρεατινη ( Micronized Creatine Powder 300g ) και να μου πειτε δυο τρια πραγματα χρηση και παρενεργειες! γιατι πολυ μου λενε οτι δεν ειναι απαρετητη να παρεις,,
     

  12. 24-04-12 19:10 #3747
    Το avatar του χρήστη s0k0s

    Εγγραφή
    10-03-2012
    Περ.
    Baku - Azerbaijan
    Μηνύματα
    1.893
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Crased Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα ηθελα να ρωτησω για αυτην την κρεατινη ( Micronized Creatine Powder 300g ) και να μου πειτε δυο τρια πραγματα χρηση και παρενεργειες! γιατι πολυ μου λενε οτι δεν ειναι απαρετητη να παρεις,,
    http://www.bodybuilding.gr/forum/sho...mum-Nutrition)
     

  13. 24-04-12 19:16 #3748
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο s0k0s Εμφάνιση μηνυμάτων
    ωραια ! παρενεργειες ; και γιατι λενε πολυ δεν ειναι καλο να παρεις δεν σου δινει ; αν κανεις σωστη χρηση που το προβλημα ;
     

  14. 24-04-12 20:12 #3749
    The Blacksmith
    Το avatar του χρήστη Tasos Green

    Εγγραφή
    10-05-2010
    Περ.
    Kepler 22-b
    Μηνύματα
    3.465
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Crased Εμφάνιση μηνυμάτων
    ωραια ! παρενεργειες ; και γιατι λενε πολυ δεν ειναι καλο να παρεις δεν σου δινει ; αν κανεις σωστη χρηση που το προβλημα ;
    πουθενα δεν δημιουργεί πρόβλημα αν την χρησιμοποιείς νορμαλ και δεν εχεις καποιο προβλημα υγεια που μπορει να επηρεάσει η χρηση της. δεν υπαρχει επίσημη βιβλιογραφια που να αποδίδει στην κρεατινη οποιαδήποτε παρενεργια. απλα χρειαζεται νερο για να λειτουργήσει καλα.... 4 λιτρα νερο την μερα αμα μπορεις να πινεισ εισαι οκ.. αλιως μπορει να σου προκαλέσει καμια κραμπα..
     

  15. 24-04-12 20:47 #3750
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Tasos Green Εμφάνιση μηνυμάτων
    πουθενα δεν δημιουργεί πρόβλημα αν την χρησιμοποιείς νορμαλ και δεν εχεις καποιο προβλημα υγεια που μπορει να επηρεάσει η χρηση της. δεν υπαρχει επίσημη βιβλιογραφια που να αποδίδει στην κρεατινη οποιαδήποτε παρενεργια. απλα χρειαζεται νερο για να λειτουργήσει καλα.... 4 λιτρα νερο την μερα αμα μπορεις να πινεισ εισαι οκ.. αλιως μπορει να σου προκαλέσει καμια κραμπα..
    μα ειδη πινω τοσο... το νερο κανει καλο επισης ηθελα να μαθω γιατι η ποιο πολυ λενε μην το παρεις δεν χρειαζεται αφου ποσοστα κρεατινης στην διατροφη σου δυσκολα να παρεις νομιζω το ποιο πολυ το εχει το μοσχαρι αμα δεν κανω λαθος..
     

Σελίδα 250 από 357 ΠρώτηΠρώτη ... 150200240248249250251252260300350 ... ΤελευταίαΤελευταία