Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 19
  1. 07-06-10 19:42 #1
    Το avatar του χρήστη stavrosK

    Εγγραφή
    12-05-2010
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    10
    Red face ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ-κατευθυνση-
    Απλα θα ηθελα να σας γραφω ενα προγραμμα διατροφης που ακολουθω εδω και 1 χρονο να μου πειτε καποιες αποψεις Η τυχον λαθη και γνωμες βεβαια.
    ΕΙΜΑΙ 1.77 ΥΨΟΣ-72 ΚΙΛΑ 0.84 cm ΜΕΣΗ
    ΠΡΟΣΘΕΤΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ=ΩΜΕΓΑ 3-6=2 ΚΑΨΟΥΛΕΣ ΤΟ ΜΕΣΣΗΜΕΡΙ ΜΕ ΤΟ ΓΕΥΜΑ 1 ΚΑΨΟΥΛΑ ΤΟ ΒΡΑΔΙ ΜΕ ΤΟ ΔΕΙΠΝΟ.
    HMB 3 ΚΑΨΟΥΛΕΣ ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΕ ΑΔΕΙΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΚΑΙ 3ΗΣ ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ.
    ΚΡΕΑΤΙΝΗ(monohydrate)σε αγωγη=5ΓΡ ΚΑΘΕ ΠΡΩΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ.
    1 SCOOP καθαρης πρωτεινης ISOLATE μετα την προπονηση.
    Λοιπον.
    1ο γευμα=1 ποτηρι γαλα 2%+2 παξιμαδια ολικης αλεσεως χωρισ ζαχαρη μοιρασμενη 1 κουταλια μελι(βιολογικης καλλιεργειας)+1 φρουτο.

    2ο γευμα=1 τοστ με ψωμι ολικης αλεσεως εαν δεν εχω φτιαξει ψωμι την συγκεκριμενη ημερα με 2 φετες τυρι χαμηλο σε λιπαρα.

    3ο γευμα=μια σαλατα με 4ης κουταλιες λαδι (προσθηκες εαν θελω μουσταρδα 2 κουταλιες της σουπας+κρεμυδι φρεσκο)+1 παξιμαδι ολικης αλεσεως η 150 γρ αναποφλοιωτο ρυζι.
    Κυριος γευμα=αναλογα την ημερα της εβδομαδας εαν εχω κοκκινο κρεας μια μπριζολα στο μεγεθος της παλαμης μου(μοσχαρι)-κοτοπουλο 2 φιλετα-ψαρι 1 φιλετο(σολομος-τονος-γλωσσα) επισης 1 φορα λαδερο και μια φορα οσπρια που ειναι τα αναλογα φαγητα ακολουθοντας καποια βραστη πατατα.
    ενδιαμεσο εαν πεινασω 12 αμυγδαλα χωρις αλατι.

    4ο γευμα=1 χυμο φρουτου η ενα φρουτο

    5ο γευμα=σαλατα με τυρι χαμηλο σε λιπαρα περιπου 150γρ,4ης κουταλιες λαδι
    1 παξιμαδι ολικης αλεσεως+2 αυγα βραστα.

    6ο γευμα(προ υπνου)=2 φρουτα η 30 αμυγδαλα η 1 γιουρτι 2% η 1 scoop πρωτεινης.

    με το παραπανω προγραμμα παω 5 φορες την εβδομαδα κατα μεσο ορο γυμναστηριο και κανω αεροβια 15 λεπτα στην αρχη 2 χιλιομετρα και ανω και 15 λεπτα στο τελος της προπονησης σχεδον τα ιδια χλμ μπορει και παραπανω
    στο κυριως προγραμμα χρησιμοποιω την μεθοδο πυραμιδα με διαλειματα αναλογα ενδιαμεσα(ζεσταμα-δ20sec-φωρτομα-δ40sec-φορτωμα-δ52sec-φορτωμα-δ52sec)τα κιλα παιζουν αναλογα την δυναμομετρηση που θα κανω μεσα στο μηνα(ρυθμος ασκησης 2-1-3) και ενα νορμαλ προγραμμα προπονησης σε βαρη.
    με το παραπανω προγραμμα δεν πειναω και δεν πεφτω σε κατασταση λιμου εχω αρκετη ενεργεια συν οτι δουλευω σε κυλιομενες βαρδιες με μεγαλο φορτο εργασιας αλλα οι ωρες γυμναστηριου και γευματων ειναι παντα οι ιδιες.
    δεν μου ειναι δυνατον να βγαλω τα οσπρια και τα λαδερα εκτος διατροφης λογο εντερικου προβληματος

    οποιος φιλος ειναι διαθεσιμος να με βοηθησει στο να το κανω ελαφρος ποιο γραμμωτικο.κρεατινη και hmb παιρνω καθαρα για μυικους λογους διοτι ημουν πριν 2 χρονια 117 κιλα και αναγκαστικα επεσα στα 68 συν την κρεατινη 72 .αποδυναμωσα πληρως τον οργανισμο μου μυικα.

    ευχαριστω οποιαδηποτε απαντηση θα ηταν χρησιμη
    δεν βιαζομαι ποτε για να κανω κατι σωστα.....
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 07-06-10 19:46 #2
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    αυτή η διατροφή δεν είναι γραμμωτικη όπως λες!! είσαι όλο υδατάνθρακα και σχεδόν καθόλου πρωτεΐνη. αναθεώρησε!! διάβασε τα άρθρα του φόρουμ!!

    είναι επικίνδυνη η διατροφή σου. δεν προστατεύεις καθόλου τον μυϊκό σου ιστό! και η αερόβια σου λάθος!!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη giannis64 : 07-06-10 στις 19:49
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 07-06-10 19:50 #3
    The Wolf
    Το avatar του χρήστη Zylo

    Εγγραφή
    26-03-2010
    Περ.
    Γουδή
    Μηνύματα
    1.433
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stavrosK Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απλα θα ηθελα να σας γραφω ενα προγραμμα διατροφης που ακολουθω εδω και 1 χρονο να μου πειτε καποιες αποψεις Η τυχον λαθη και γνωμες βεβαια.
    ΕΙΜΑΙ 1.77 ΥΨΟΣ-72 ΚΙΛΑ 0.84 cm ΜΕΣΗ
    ΠΡΟΣΘΕΤΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ=ΩΜΕΓΑ 3-6=2 ΚΑΨΟΥΛΕΣ ΤΟ ΜΕΣΣΗΜΕΡΙ ΜΕ ΤΟ ΓΕΥΜΑ 1 ΚΑΨΟΥΛΑ ΤΟ ΒΡΑΔΙ ΜΕ ΤΟ ΔΕΙΠΝΟ.
    HMB 3 ΚΑΨΟΥΛΕΣ ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΕ ΑΔΕΙΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΚΑΙ 3ΗΣ ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ.
    ΚΡΕΑΤΙΝΗ(monohydrate)σε αγωγη=5ΓΡ ΚΑΘΕ ΠΡΩΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ.
    1 SCOOP καθαρης πρωτεινης ISOLATE μετα την προπονηση.
    Λοιπον.
    1ο γευμα=1 ποτηρι γαλα 2%+2 παξιμαδια ολικης αλεσεως χωρισ ζαχαρη μοιρασμενη 1 κουταλια μελι(βιολογικης καλλιεργειας)+1 φρουτο. που ειναι η πρωτεινη εδω?

    2ο γευμα=1 τοστ με ψωμι ολικης αλεσεως εαν δεν εχω φτιαξει ψωμι την συγκεκριμενη ημερα με 2 φετες τυρι χαμηλο σε λιπαρα.που ειναι η πρωτεινη εδω?

    3ο γευμα=μια σαλατα με 4ης κουταλιες λαδι (προσθηκες εαν θελω μουσταρδα 2 κουταλιες της σουπας+κρεμυδι φρεσκο)+1 παξιμαδι ολικης αλεσεως η 150 γρ αναποφλοιωτο ρυζι.
    Κυριος γευμα=αναλογα την ημερα της εβδομαδας εαν εχω κοκκινο κρεας μια μπριζολα στο μεγεθος της παλαμης μου(μοσχαρι)-κοτοπουλο 2 φιλετα-ψαρι 1 φιλετο(σολομος-τονος-γλωσσα) επισης 1 φορα λαδερο και μια φορα οσπρια που ειναι τα αναλογα φαγητα ακολουθοντας καποια βραστη πατατα.
    ενδιαμεσο εαν πεινασω 12 αμυγδαλα χωρις αλατι.μεγεθος της παλαμης και πρασινα αλογα......δε μετρανε ετσι φιλε μου....ετσι δε κανεις τιποτα....το ξεχνας αυτο....ζυγαρια και μαλιστα ακριβειας αν θελεις αποτελεσματα

    4ο γευμα=1 χυμο φρουτου η ενα φρουτοαυτο δεν ειναι γευμα.....τιποτα δεν εχει..ουτε θερμιδες ουτε υδατανθρακες ουτε πρωτεινη

    5ο γευμα=σαλατα με τυρι χαμηλο σε λιπαρα περιπου 150γρ,4ης κουταλιες λαδι
    1 παξιμαδι ολικης αλεσεως+2 αυγα βραστα.που ειναι η πρωτεινη εδω???τ αυγα???αυτα σ δινουν και τ 2 μαζι το πολυ 14 γραμμαρια πρωτεινη

    6ο γευμα(προ υπνου)=2 φρουτα η 30 αμυγδαλα η 1 γιουρτι 2% η 1 scoop πρωτεινης.τα φρουτα τα βγαζεισ απο δω

    με το παραπανω προγραμμα παω 5 φορες την εβδομαδα κατα μεσο ορο γυμναστηριο και κανω αεροβια 15 λεπτα στην αρχη 2 χιλιομετρα και ανω και 15 λεπτα στο τελος της προπονησης σχεδον τα ιδια χλμ μπορει και παραπανω
    στο κυριως προγραμμα χρησιμοποιω την μεθοδο πυραμιδα με διαλειματα αναλογα ενδιαμεσα(ζεσταμα-δ20sec-φωρτομα-δ40sec-φορτωμα-δ52sec-φορτωμα-δ52sec)τα κιλα παιζουν αναλογα την δυναμομετρηση που θα κανω μεσα στο μηνα(ρυθμος ασκησης 2-1-3) και ενα νορμαλ προγραμμα προπονησης σε βαρη.
    με το παραπανω προγραμμα δεν πειναω και δεν πεφτω σε κατασταση λιμου εχω αρκετη ενεργεια συν οτι δουλευω σε κυλιομενες βαρδιες με μεγαλο φορτο εργασιας αλλα οι ωρες γυμναστηριου και γευματων ειναι παντα οι ιδιες.
    δεν μου ειναι δυνατον να βγαλω τα οσπρια και τα λαδερα εκτος διατροφης λογο εντερικου προβληματος

    οποιος φιλος ειναι διαθεσιμος να με βοηθησει στο να το κανω ελαφρος ποιο γραμμωτικο.κρεατινη και hmb παιρνω καθαρα για μυικους λογους διοτι ημουν πριν 2 χρονια 117 κιλα και αναγκαστικα επεσα στα 68 συν την κρεατινη 72 .αποδυναμωσα πληρως τον οργανισμο μου μυικα.

    ευχαριστω οποιαδηποτε απαντηση θα ηταν χρησιμη

    κανεις αυτο το προγραμμα 1 χρονο εισαι 1.77 72 κιλα και εισαι ευχαριστημενος????και προσπα8εις να κανεις και γραμμωση????τι λες ρε μαγκα μου...φυγε για ογκο....καταρχας τι να γραμμωσης απο αυτο.....μην τρελαθουμε!!!!γενικα παντως εγω δε το λεω διατροφη.....διαβασε τα αρθρα διατροφης ογκου και πηγαινε για ογκο.....εισαι πολυ λιγα κιλα......και αν θες και την γνωμη απο αλλα ατομα για το σωμα σου ποσταρε φωτο...σιγουρα θα σου πουν εφυγες για ογκο....
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 07-06-10 19:51 #4
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stavrosK Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απλα θα ηθελα να σας γραφω ενα προγραμμα διατροφης που ακολουθω εδω και 1 χρονο να μου πειτε καποιες αποψεις Η τυχον λαθη και γνωμες βεβαια.
    ΕΙΜΑΙ 1.77 ΥΨΟΣ-72 ΚΙΛΑ 0.84 cm ΜΕΣΗ
    ΠΡΟΣΘΕΤΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ=ΩΜΕΓΑ 3-6=2 ΚΑΨΟΥΛΕΣ ΤΟ ΜΕΣΣΗΜΕΡΙ ΜΕ ΤΟ ΓΕΥΜΑ 1 ΚΑΨΟΥΛΑ ΤΟ ΒΡΑΔΙ ΜΕ ΤΟ ΔΕΙΠΝΟ.
    HMB 3 ΚΑΨΟΥΛΕΣ ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΕ ΑΔΕΙΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΚΑΙ 3ΗΣ ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ.
    ΚΡΕΑΤΙΝΗ(monohydrate)σε αγωγη=5ΓΡ ΚΑΘΕ ΠΡΩΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ.
    1 SCOOP καθαρης πρωτεινης ISOLATE μετα την προπονηση.
    Λοιπον.
    1ο γευμα=1 ποτηρι γαλα 2%+2 παξιμαδια ολικης αλεσεως χωρισ ζαχαρη μοιρασμενη 1 κουταλια μελι(βιολογικης καλλιεργειας)+1 φρουτο.

    2ο γευμα=1 τοστ με ψωμι ολικης αλεσεως εαν δεν εχω φτιαξει ψωμι την συγκεκριμενη ημερα με 2 φετες τυρι χαμηλο σε λιπαρα.

    3ο γευμα=μια σαλατα με 4ης κουταλιες λαδι (προσθηκες εαν θελω μουσταρδα 2 κουταλιες της σουπας+κρεμυδι φρεσκο)+1 παξιμαδι ολικης αλεσεως η 150 γρ αναποφλοιωτο ρυζι.
    Κυριος γευμα=αναλογα την ημερα της εβδομαδας εαν εχω κοκκινο κρεας μια μπριζολα στο μεγεθος της παλαμης μου(μοσχαρι)-κοτοπουλο 2 φιλετα-ψαρι 1 φιλετο(σολομος-τονος-γλωσσα) επισης 1 φορα λαδερο και μια φορα οσπρια που ειναι τα αναλογα φαγητα ακολουθοντας καποια βραστη πατατα.
    ενδιαμεσο εαν πεινασω 12 αμυγδαλα χωρις αλατι.

    4ο γευμα=1 χυμο φρουτου η ενα φρουτο

    5ο γευμα=σαλατα με τυρι χαμηλο σε λιπαρα περιπου 150γρ,4ης κουταλιες λαδι
    1 παξιμαδι ολικης αλεσεως+2 αυγα βραστα.

    6ο γευμα(προ υπνου)=2 φρουτα η 30 αμυγδαλα η 1 γιουρτι 2% η 1 scoop πρωτεινης.

    με το παραπανω προγραμμα παω 5 φορες την εβδομαδα κατα μεσο ορο γυμναστηριο και κανω αεροβια 15 λεπτα στην αρχη 2 χιλιομετρα και ανω και 15 λεπτα στο τελος της προπονησης σχεδον τα ιδια χλμ μπορει και παραπανω
    στο κυριως προγραμμα χρησιμοποιω την μεθοδο πυραμιδα με διαλειματα αναλογα ενδιαμεσα(ζεσταμα-δ20sec-φωρτομα-δ40sec-φορτωμα-δ52sec-φορτωμα-δ52sec)τα κιλα παιζουν αναλογα την δυναμομετρηση που θα κανω μεσα στο μηνα(ρυθμος ασκησης 2-1-3) και ενα νορμαλ προγραμμα προπονησης σε βαρη.
    με το παραπανω προγραμμα δεν πειναω και δεν πεφτω σε κατασταση λιμου εχω αρκετη ενεργεια συν οτι δουλευω σε κυλιομενες βαρδιες με μεγαλο φορτο εργασιας αλλα οι ωρες γυμναστηριου και γευματων ειναι παντα οι ιδιες.
    δεν μου ειναι δυνατον να βγαλω τα οσπρια και τα λαδερα εκτος διατροφης λογο εντερικου προβληματος

    οποιος φιλος ειναι διαθεσιμος να με βοηθησει στο να το κανω ελαφρος ποιο γραμμωτικο.κρεατινη και hmb παιρνω καθαρα για μυικους λογους διοτι ημουν πριν 2 χρονια 117 κιλα και αναγκαστικα επεσα στα 68 συν την κρεατινη 72 .αποδυναμωσα πληρως τον οργανισμο μου μυικα.

    ευχαριστω οποιαδηποτε απαντηση θα ηταν χρησιμη
    Αν θες να κάνεις αυστηρή διατροφή γράμμωσης μπορείς να κόψεις/αλλάξεις πολλά πράγματα από την διατροφή σου.Γάλα,παξιμάδια,ψωμιά,φρούτα,τυριά όπως επίσης και να μειώσεις τις 12 κουταλιές ελαιόλαδο.
    Βάλε πιο καθαρά πράγματα σε κάθε γεύμα και ξεκίνα να τα ζυγίζεις.Κοτόπουλο,μοσχάρι,σολωμό παραδείγματα πρωτείνης,γλυκοπατάτα-μαύρο ρύζι-βρώμη παραδείγματα υδατάνθρακα,λιπαρά απότι βλέπω έχεις και αμύγδαλα+ελαιόλαδο+συμπλήρωμα.
    Αν και είσαι ήδη χαμηλά σε κιλά σε σχέση με το ύψος σου.....
    Περίμενε φυσικά τις γνώμες των εμπειρότερων του φόρουμ
    Καλή επιτυχία!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 07-06-10 19:55 #5
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο giannis64 Εμφάνιση μηνυμάτων
    αυτή η διατροφή δεν είναι γραμμωτικη όπως λες!! είσαι όλο υδατάνθρακα και σχεδόν καθόλου πρωτεΐνη. αναθεώρησε!! διάβασε τα άρθρα του φόρουμ!!

    είναι επικίνδυνη η διατροφή σου. δεν προστατεύεις καθόλου τον μυϊκό σου ιστό! και η αερόβια σου λάθος!!

    ότι διορθώσεις και να κάνετε σε αυτήν την διατροφή είναι άκυρες.

    διάβασε τα άρθρα και αναθεώρησε τελείως!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 07-06-10 19:57 #6
    Το avatar του χρήστη stavrosK

    Εγγραφή
    12-05-2010
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    10
    Προεπιλογή
    ΣΥΓΝΩΜΗ ΕΚ ΜΕΡΟΥΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΡΑΜΜΩΤΙΚΟ ΕΓΩ διατυπωσα λαθος συγνωμη.αυτο ειναι το προγραμμα διατροφης μου συγνωμη.απλα θα προσπαθησω να το κανω γραμμωτικο λαθος διατυπωση μου εξ αρχης
    φωτογραφιες μου το πως ημουν και το πως ειμαι εχω βαλει απλα εχω κοψει το κεφαλι.
    γνωμες για να το κανω προς γραμμωση ηθελα
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη stavrosK : 07-06-10 στις 19:59
    δεν βιαζομαι ποτε για να κανω κατι σωστα.....
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 07-06-10 19:58 #7
    The Wolf
    Το avatar του χρήστη Zylo

    Εγγραφή
    26-03-2010
    Περ.
    Γουδή
    Μηνύματα
    1.433
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο giannis64 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ότι διορθώσεις και να κάνετε σε αυτήν την διατροφή είναι άκυρες.

    διάβασε τα άρθρα και αναθεώρησε τελείως!!
    σαφως και δεν προκειται να αλλαξουν τπτ οι διορθωσεις.....εγω απλα εγραψα οτι λειπει απο παντου η πρωτεινη.....σιγουρα ειναι ολο λαθος....δεν ειναι διατροφη αυτο....καταστροφη οργανισμου ειναι!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 07-06-10 19:59 #8
    The Wolf
    Το avatar του χρήστη Zylo

    Εγγραφή
    26-03-2010
    Περ.
    Γουδή
    Μηνύματα
    1.433
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stavrosK Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΣΥΓΝΩΜΗ ΕΚ ΜΕΡΟΥΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΡΑΜΜΩΤΙΚΟ ΕΓΩ διατυπωσα λαθος συγνωμη.αυτο ειναι το προγραμμα διατροφης μου συγνωμη.απλα θα προσπαθησω να το κανω γραμμωτικο λαθος διατυπωση μου εξ αρχης
    φωτογραφιες μου το πως ημουν και το πως ειμαι εχω βαλει απλα εχω κοψει το κεφαλι.
    μην κανεις καμια διορθωση στο προγραμμα....διαβασε τα αρθα για διατροφη δες πως εχουν αλλα μελη τις δικες τους και φτιαξε καινουργια....αυτη πετα τη στην τουαλετα κ τραβα καζανακι!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 07-06-10 20:00 #9
    Το avatar του χρήστη stavrosK

    Εγγραφή
    12-05-2010
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    10
    Προεπιλογή
    giannhs64-συγνωμη δικο μου λαθος
    zylo-εβγαλα σε φωτοτυπια της διατυπωσεις σου και ξεκιναω το ψαξιμο
    manos89-σε ευχαριστω
    δεν βιαζομαι ποτε για να κανω κατι σωστα.....
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 07-06-10 20:09 #10
    The Wolf
    Το avatar του χρήστη Zylo

    Εγγραφή
    26-03-2010
    Περ.
    Γουδή
    Μηνύματα
    1.433
    Προεπιλογή
    http://www.bodybuilding.gr/index.php...&id=3&Itemid=4

    οτι χρειαστεις για την διατροφη ειναι εδω.....
    http://www.psnrenal.gr/old/Pinakas_Trofimon.pdf
    και αυτο για να μετρησεις θερμιδες πρωτεινη κλπ
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 07-06-10 20:15 #11
    Το avatar του χρήστη stavrosK

    Εγγραφή
    12-05-2010
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    10
    Προεπιλογή
    ζυγαρια εχω αλλα πως να το αλλαξω ολο αυτο ειναι το θεμα με τον παραγοντα δουλεια.παντως ευχαριστω.οταν θα φτιαξω διαφορετικο θα ξανα ποσταρω
    ευχαριστω....
    δεν βιαζομαι ποτε για να κανω κατι σωστα.....
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 11-06-10 20:32 #12
    Προεπιλογή
    Σταυρο διαβασε τα stickys και μην ακους υπερβολες........ Διορθωσε βαση τον stickys
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 11-06-10 21:55 #13
    Προεπιλογή
    ρε παιδια τον αποπηρατε τον ανθρωπο .δε χρειαζεται να ζητας συγνωμη δεν ειπες τιποτε κακο .δες λιγο το αρθρο και σχεδιασε κατι για σενα προσαρμοσμενο στη ζωη σου
    http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=1842
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 11-06-10 22:14 #14
    Το avatar του χρήστη stavrosK

    Εγγραφή
    12-05-2010
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    10
    Προεπιλογή
    εκανα μια συζητηση με τον διατροφολογο μου και με τον γυμναστη μου...αλλαξαμε καποια πραγματα π.χ->περισσοτερη πρωτεινη-περισσοτερα ποιο θερμιδικα γευματα οπως και προγραμμα στο γυμναστηριο......θα δουμε....παντως η τελευταια λυπομετρηση ηταν καλη θα δουμε
    δεν βιαζομαι ποτε για να κανω κατι σωστα.....
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 11-06-10 22:28 #15
    Προεπιλογή
    ετσι.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία