Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 23 από 23
  1. 13-09-10 01:27 #16
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Adinamos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλα ο καθενας εχει την αποψη του, παντος εγω πιστευω οτι δεν ειναι ολα τα προιοντα της για πεταμα. Γι αυτο προτιμω να ακουσω μια γνωμη απο καποιον που χρησιμοποιησε το εν λογο supp, παρα τα γενικα 'η MT ειναι για τα μπαζα'
    δεν κανει τπτ παρα μονο φλευηκοτητα και αυτο μπορει να ηταν απο την καλη προπο
    πηρα μονο δυο φορες απο το φιλαρακι μου και σε αυτον δεν εκανε τπτ
    ΠΑΝΤΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΩΣΤΟΣ Ο ΧΡΟΝΟΣ, ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΣΩΣΤΟ
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 19-08-14 18:24 #17
    Προεπιλογή
    το αγορασα..αυτο που ειδα ειναι μεγαλυτερη αντοχη στην προπονηση απο την 1η μερα κιολας καθως κανω crossfit..
    πριξιμο δεν ειδα ουτε φλεβικοτητα
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 19-08-14 18:40 #18
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    placebo σίγουρα από την πρώτη φορά. Δεν δικαιολογείται η αύξηση της αντοχής από τα συστατικά του.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 19-08-14 18:55 #19
    Το avatar του χρήστη zisis.z

    Εγγραφή
    23-06-2014
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    363
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sobral Εμφάνιση μηνυμάτων
    placebo σίγουρα από την πρώτη φορά. Δεν δικαιολογείται η αύξηση της αντοχής από τα συστατικά του.
    Φιλε sobral μη του το χαλας και αυτο κατι ειναι.....βοηθεια ειναι,εξαλου οι πλειοψηφια των συγκεκριμενων συμπληρωματων για να μην πω ολα,πρεπει να τα πιστευεις για να δουλεψουν κα αν δουλευουν ειναι τοσο μικρο το ποσοστο που χωρις placebo δεν γινεται τιποτα οπως ειπα και πιο πριν.....
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 23-08-14 09:15 #20
    Προεπιλογή
    μπαα..το μονο συμπληρωμα που πιστευα οτι θα δουλεψει ειναι η κρεατινη..και αυτη λιγα πραγματα εκανε.. το οτι εχω περισσοτερη αντοχη δεν ειναι στο μυαλο μου..γτ ουτε φανατιζομαι ουτε τιποτα με τα συμπληρωματα..λιγη περισσοτερη αντοχη και τιποτα αλλο ειδα.παντος δεν αξιζει καποιος να το παρει παλι καλα που μου το εκαναν δωρο
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 23-08-14 17:07 #21
    Προεπιλογή
    Αλλη μια μουφα της εν λογω εταιριας!!!! Το ειχα δοκιμασει και δεν εκανε τιποτε για μενα....
    No pain no gain!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 23-08-14 21:27 #22
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    Γιατι το λες αυτο? η αργινινη κανει θαυματα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 23-08-14 22:00 #23
    Προεπιλογή
    Δεν τα κανει ομως η Muscle tech!!! Το μονο καλο στην ιστορια ηταν οτι δεν ειχα πληρωσει, μου την ειχαν δωσει δωρεαν με καποια συμπληρωματα που ειχα παρει.
    No pain no gain!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12