Σελίδα 35 από 136 ΠρώτηΠρώτη ... 2533343536374585135 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 511 έως 525 από 2034
  1. 07-06-11 22:55 #511
    Το avatar του χρήστη humanoid

    Εγγραφή
    17-10-2009
    Περ.
    Lost in oblivion
    Μηνύματα
    626
    Προεπιλογή
    Kαμια βδομαδα τωρα,σουβλακια τζατζικια full extra,heineken,αλλα μεχρι το βραδυ κυριος σε ολα τα γευματα 8)
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 07-06-11 23:01 #512
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο humanoid Εμφάνιση μηνυμάτων
    Kαμια βδομαδα τωρα,σουβλακια τζατζικια full extra,heineken,αλλα μεχρι το βραδυ κυριος σε ολα τα γευματα 8)
    Βασικα οσον αφορα το σαντουιτς (που λενε και οι φιλοι θεσαλλονικεις) αν το φτιαξεις σπιτικο σωστα, ειναι μια χαρα γευμα. Πιτουλα ολικης, στηθος κοτοπουλο σουβλακι, και τζατζικι, ντοματα και εισαι κυριος.
    I love sweets
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 07-06-11 23:04 #513
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο the_trooper Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα κάνεις το αερόβιο σου, επιστρέφεις στη διατροφή σου και τελείωσε. Σιγά.

    Δεν θες να ξέρεις τι βάφλα έφαγα χθες, και σήμερα έβγαλα προπονησάρα στήθος. Λέω να το καθιερώσω, βάφλα prewo (θα βγει η gym με το μαστίγιο, το βλέπω εγώ το μέλλον )
    εδω ειμαι .....απλα ειμαι τοσο γεια σου απο τις εργασιες και χωρις υπνο που θα σας κραξω αυριο...τωρα πειτε πειτε...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 07-06-11 23:10 #514
    Το avatar του χρήστη humanoid

    Εγγραφή
    17-10-2009
    Περ.
    Lost in oblivion
    Μηνύματα
    626
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Giannistzn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βασικα οσον αφορα το σαντουιτς (που λενε και οι φιλοι θεσαλλονικεις) αν το φτιαξεις σπιτικο σωστα, ειναι μια χαρα γευμα. Πιτουλα ολικης, στηθος κοτοπουλο σουβλακι, και τζατζικι, ντοματα και εισαι κυριος.
    Ποιος καθεται να φτιαξει σπιτικα,μαγαζατα ηταν ολα απο μαστορα σουβλατζη.
    Αφου τα τρωμε που τα τρωμε ας ειναι σωστα τουλαχιστον.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 07-06-11 23:13 #515
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gym Εμφάνιση μηνυμάτων
    εδω ειμαι .....απλα ειμαι τοσο γεια σου απο τις εργασιες και χωρις υπνο που θα σας κραξω αυριο...τωρα πειτε πειτε...
    Α, κρίμα να μην έχω να πω, τώρα που με παίρνει.... Εργασία είναι, θα περάσει, κουράγιο!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 08-06-11 18:37 #516
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gym Εμφάνιση μηνυμάτων
    εδω ειμαι .....απλα ειμαι τοσο γεια σου απο τις εργασιες και χωρις υπνο που θα σας κραξω αυριο...τωρα πειτε πειτε...
    Kαλή επιτυχία καταρχην στην εργασία. Μας έχουν φάει εργασίες και εξεταστικές, να δω αν θα βρούμε και καμιά σοβαρή δουλειά όταν τελειώσουμε.. Οφφτοπικ τέλος, πάμε οντοπικ.

    Θα συμφωνήσω με τη Γιάννα, αν είναι να το κάνεις και σε χαλάσει μην το κάνεις καν. Από την άλλη αν συμβαίνει κάτι τέτοιο τότε μπορεί να παίζει πρόβλημα με τη διατροφή που ακολουθείς γενικά. Δοκίμασε να βάλεις ποικιλία τροφών (δηλαδή μην περιορίζεσαι πχ μόνο στο στήθος κοτόπουλο ως πηγη πρωτεϊνης, φάε και ψάρι -τόνο, πανγκάσιους- φάε μοσχαρι κλπ κλπ) ώστε να μην βαριέσαι. Ε και 1 cheat αν είναι σε λογικά πλαίσια ποσότητας (μη φας 1 σουβλατζίδικο, φάε 1 πίτα και τέλος) 1 φορά στις 10 μέρες δεν είναι τίποτα. Εμένα πάντως δεν με βγάζει εκτός στόχων προς το παρον, όταν στα 50-60 γεύματα που κάνω σε 10 μέρες το 1 είναι σαβουρίτσα σε λογική ποσότητα.

    Αυτό που έχω παρατηρήσει πάντως είναι πως όσο ανεβαίνω στις προπονήσεις (ποσότητα και ποιότητα στις ασκήσεις) τόσο ο οργανισμός ζητάει παραπάνω φαϊ, όχι σαβούρα, καθαρό φαϊ. Δεν ξέρω, μπορεί να είναι ψυχολογικό. Καμία ιδέα πάνω σε αυτό;
    Men must live and create. Live to the point of tears.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 08-06-11 22:39 #517
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο the_trooper Εμφάνιση μηνυμάτων
    :
    Αυτό που έχω παρατηρήσει πάντως είναι πως όσο ανεβαίνω στις προπονήσεις (ποσότητα και ποιότητα στις ασκήσεις) τόσο ο οργανισμός ζητάει παραπάνω φαϊ, όχι σαβούρα, καθαρό φαϊ. Δεν ξέρω, μπορεί να είναι ψυχολογικό. Καμία ιδέα πάνω σε αυτό;
    Nαί, το παθαίνω κι εγώ!!! Βέβαια και τη σαβουρίτσα μου τη θέλω, αλλά προσπαθώ να είμαι κυρία, όσο γίνεται. Βασικά νομίζω είναι λόγικό, λόγω της μεγαλύτερης έντασης της προπόνησης. Keep lifting n' eating cleaaaaaaaan!!(το τονίζω για να το ακούσω)
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 08-06-11 23:24 #518
    Προεπιλογή
    Aν κανεις τις προπονησαρες σου,και δεν πας gym να κοροιδευεις,εχεις φτασει τον μεταβολισμο να δουλευει καργα το να φας σαβουρα 1-2 φορες το μηνα δεν λεει κατι.Γνωμη μου.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 08-06-11 23:27 #519
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beatshooter Εμφάνιση μηνυμάτων
    Aν κανεις τις προπονησαρες σου,και δεν πας gym να κοροιδευεις,εχεις φτασει τον μεταβολισμο να δουλευει καργα το να φας σαβουρα 1-2 φορες το μηνα δεν λεει κατι.Γνωμη μου.
    Πολυ λιγο λες...
    Αλλα οπως την βρισκει ο καθενας...
    Παπκες,παπκες που μου κανουν πα πα πα
    και με αγχωνουν μου θυμωνουν μου τσακιζουν τα φτερα
    κ ετσι μετα δεν θα πετω μες στο κεφαλι το ρηχο σαν χορωδια μοναχος μου δυνατα θα τραγουδω
    Παπκες,παπκες στο μυαλο μου...
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 08-06-11 23:29 #520
    Προεπιλογή
    Τι λεω πολυ λιγο?Λιγα τσιτ?Ε ειπαμε μην το γ@μησουμε εντελως το θεμα
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 08-06-11 23:32 #521
    Προεπιλογή
    Δεν "μαμάς" τίποτα φίλε, αν κάνεις σωστή προπόνηση και διατροφή, εκτός και αν είσαι... στέγνα, με ελάχιστο ποσοστό λίπους.
    Διαφορετικά, μπορείς άνετα να του βγάλεις τα μάτια (σε όσο το δυνατόν λογικά πλαίσια) μια μέρα την εβδομάδα.

    Το έκανα επι 6 μήνες κάθε εβδομάδα (με σουβλάκια, γύρο κλπ) και δεν έπαθα τίποτα. Ακόμα και τώρα όμως που εδώ και περίπου 1 μήνα είμαι σε γράμμωση, έχω κάνει 3 τεραστίων διαστάσεων cheat (υπολογίζω περίπου 1500 με 2000 θερμίδες πλέον των καθημερινών, το καθένα) και φυσικά δεν "μάμησα" απολύτως τίποτα.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Panosss : 08-06-11 στις 23:35
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 09-06-11 00:40 #522
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    Πωπω παιδες διαβαζω αυτα π τρωτε κ τα χω παιξει φοβαμαι!!! Το καλυτερο cheat ειναι burger με τα παντα ολα μεσα παντως κ μετα κανενα γαλακτομπουρεκο να ρθυν ολα στα ισα τους
    keep your eyes to the sky but your feet on the ground
    rep till u black out

    and if love could change the course of fate...these nights...we move mountains...
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 09-06-11 00:47 #523
    Προεπιλογή
    μαλλον πρπει αν γραψω και εγω για τα τσιτ μου καθως μετα τους αγωνες ειαμι 5 μερες σε τσιιτ ακαταπαυστο μαζι βεβια με λιγο καθαρο φαγητο οσο μπορω......ατιμο πραγμα το φαγητο τι να πεις....
    η δυναμη φερνει ογκο,ο ογκος δεν φερνει δυναμη...every safe movement for the muscles is totallly uselles..,the rest is for the dead people,do your exercises like hell to see heaven...only the strongest will survive...train ONLY insane...and all the people wants to be bodybuilderw,but nobody wants to lift big weights..so wake up,go to gym,pick a heavy ass weight and lift it untill death....power roules...
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 09-06-11 00:49 #524
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pepeismenos karga Εμφάνιση μηνυμάτων
    μαλλον πρπει αν γραψω και εγω για τα τσιτ μου καθως μετα τους αγωνες ειαμι 5 μερες σε τσιιτ ακαταπαυστο μαζι βεβια με λιγο καθαρο φαγητο οσο μπορω......ατιμο πραγμα το φαγητο τι να πεις....
    εχουν ποσταρει τα παιδια καμια φωτο σου απο τους αγωνες ρε συ?
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 09-06-11 00:59 #525
    Προεπιλογή
    ποσταρα εγω τωρα μερικες..στο λογκ μου..λιγες ειανι...εχω και αλλες και εβαλα και καποιες απο την προετοιμασια...εχουν και τ απαιδια μετα που τρωγαμε[ετρωγα δηλαδη]σαν τ αμοσχαρια σε μαι ταβερνα και εκει εχουμε βγαλει 2-3...
    η δυναμη φερνει ογκο,ο ογκος δεν φερνει δυναμη...every safe movement for the muscles is totallly uselles..,the rest is for the dead people,do your exercises like hell to see heaven...only the strongest will survive...train ONLY insane...and all the people wants to be bodybuilderw,but nobody wants to lift big weights..so wake up,go to gym,pick a heavy ass weight and lift it untill death....power roules...
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 35 από 136 ΠρώτηΠρώτη ... 2533343536374585135 ... ΤελευταίαΤελευταία