Σελίδα 90 από 95 ΠρώτηΠρώτη ... 40808889909192 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1.336 έως 1.350 από 1418
  1. 14-03-16 14:20 #1336
    Το avatar του χρήστη Nive

    Εγγραφή
    12-04-2010
    Περ.
    Αιγάλεω city
    Μηνύματα
    1.993
    Προεπιλογή
    Σωστος ο Κωστας.
    Δεν αξιζει το ρισκο για 4-5€ μιας κι εχουν βγει πολλα στην φορα με μαιμου προιοντα.
    PHYSIO ARK VERONIS
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 14-03-16 21:40 #1337
    Banned
    Εγγραφή
    27-02-2016
    Περ.
    Π.Φαληρο
    Μηνύματα
    208
    Προεπιλογή
    Θα του δειξω τις απαντησεις σας για να προσεχει, ταυτοχρονα θα κανω τρακα καμια δυο δοσεις να δοκιμασω και εγω. Ευχαριστω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 15-03-16 17:08 #1338
    Προεπιλογή
    Για το γεγονός ότι κυκλοφορούν και fake προϊόντα δεν θα αναφερθούμε ιδιαίτερα. Είναι γνωστό σε όλους, και ο κάθε αθλητής αξιολογεί από μόνος του εάν αξίζει να πάρει το ρίσκο…

    Εδώ θα αναφερθούμε στην προσφορά του προϊόντος με ΔΩΡΟ το Essential Amino Energy (προφανώς αυτά τα αμινοξέα εννοεί ο Orck.)
    Είναι πράγματι μία πολύ δυνατή προσφορά που την έβγαλε η ΟΝ, για άγνωστο ακόμα διάστημα, αποκλειστικά για Ελλάδα και Κύπρο, μέσω του επίσημου αντιπροσώπου της που είναι τα X-TREME STORES.

    Ο ΑΘΛΗΤΗΣ αγοράζει τα προϊόντα ΟΝ που διαθέτει μόνο από τον επίσημο αντιπρόσωπο, συνεπώς οι προσφορές που βλέπετε στο e-shop του forum αφορούν γνησιότατα προϊόντα.
    Φυσικά κάθε έλεγχος μέσω ερωτήματος προς τα γραφεία της εταιρίας στο εξωτερικό με Lot Number κ.τ.λ είναι δεκτός. (Αυτό έλλειπε κιόλας να μην είναι )
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 15-03-16 22:17 #1339
    Banned
    Εγγραφή
    27-02-2016
    Περ.
    Π.Φαληρο
    Μηνύματα
    208
    Προεπιλογή
    Σωστα παιδια απο εσας το ειδα. Θεωρω οτι ηταν χρησιμη η ερωτηση μου και ακομη πιο χρησιμη η διευκρινηση σας. Διαβασα το παρων θεμα και υπαρχει διασπαρτα μια αμφιβολια για το τι ακριβως πληρωνουμε, αρκετοι αναφερουν οτι "οταν βλεπεις αφυσικα φτηνη την πρωτεινη τοτε να φοβασαι οτι ειναι αλευρι". Εξου και η ερωτηση.
    Ευχαριστω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 17-03-16 23:27 #1340
    Post ον
    παιδιά μια μικρή βοήθεια θα χρειαστω.πηγαίνω ενα χρονο γυμναστηριο κ έχω μια καλη διατροφή με την συγκεκριμένη πρωτεΐνη θα πετύχω καλύτερη γραμμωση??
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 17-03-16 23:37 #1341
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο x.l. Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδιά μια μικρή βοήθεια θα χρειαστω.πηγαίνω ενα χρονο γυμναστηριο κ έχω μια καλη διατροφή με την συγκεκριμένη πρωτεΐνη θα πετύχω καλύτερη γραμμωση??
    Οχι, η γραμμωση εχει να κανει με την διατροφη σου, οχι απο το συμπληρωμα πρωτεινης.
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 29-04-16 18:17 #1342
    Προεπιλογή
    Εχει δοκιμάσει κανείς από γεύση rocky road ή caramel frappe να μας πει εντυπώσεις?
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 29-04-16 20:58 #1343
    Προεπιλογή
    Στην caramel frappe βγαίνει πιο πολυ η γεύση καραμέλας από τον φραπέ, γλυκιζει κοινώς. Αλλά έχει ωραία γεύση.
    Rocky road είχα πάρει παλιότερα, δεν θυμάμαι και πολλά.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 06-05-16 12:14 #1344
    Προεπιλογή
    Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση razkal,με βοήθησες αρκετά στο να επιλέξω την επόμενη γεύση
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 14-05-16 20:42 #1345
    Banned
    Εγγραφή
    13-05-2016
    Μηνύματα
    7
    Προεπιλογή
    Καλησπέρα...Αυτή η πρωτεινη ON 100 % whey gold standard ειναι πρωτεινη όγκου ή γραμμωσης;
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 14-05-16 20:48 #1346
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ThomasAe Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα...Αυτή η πρωτεινη ON 100 % whey gold standard ειναι πρωτεινη όγκου ή γραμμωσης;
    φιλε μου δεν υπαρχον πρωτεινες ογκου η πρωτεινες γραμμωσης.
    απλα πρωτεινες ειναι ολες, πλην των συμπληρωματων που ονομαζουμε φορμουλες ογκου που ουσιαστικα, περιεχουν περισοτερους υ/ες κ καλα λιπαρα μαζι με ενα ποσοστο πρωτεινης.
    ολες οι υπολοιπες πρωτεινες ειναι απλα πρωτεινες, δεν υπαρχει αυτο το πραγμα ογκου η γραμμωσης.

    διαβασε παρακατω, κ οπως σου εγραψα κ στο αλλο θεμα μην ασοχληθεις με συμπληρωματα, ειδικα απο την στιγμη που δεν ξερεις τπτ για αυτα.

    Ειδη πρωτεϊνης σε σκόνη

    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 15-05-16 15:31 #1347
    Προεπιλογή
    Τελικά πήρα γεύση caramel frappε!Αν και ωραία,μου έκανε εντύπωση ότι αφρίζει,κάτι που δεν μου έκανε η double rich chocolate ή η φράουλα που είχα πάρει παλαιότερα!Κατά τ'άλλα πίνετε ευχάριστα!Ενώ η σοκολάτα της ΟΝ μου φαίνεται εντελώς άνοστη!Επίσης,πρωτείνη όγκου ή γράμμωσης δεν υπάρχει!Μόνο διατροφή,διατροφή,διατροφή!Το τρίπτυχο της επιτυχίας
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 20-08-16 21:37 #1348
    Προεπιλογή
    Να δωσω και εγώ ενα feedback.
    Απο γεύσεις εχω παρει την double rich chocolate (ελαφριά γεύση, δεν ειχα θεμα), French vanilla ( ηταν γλυκεια θα ελεγα, δεν θα την ξαναπαρω), caramel frappe (ελαφριά γεύση με επιγευση καφέ).
    Διαλύεται άψογα παντα. Μεσα σε 2.5 μηνες εβαλα 4gk και τα 3.2kg ηταν μυϊκά. Εχω μείνει πολύ ευχαριστημένη. Η τιμη ειναι λιγο υψηλή οποτε αν δεν βρίσκω κατι αλλο, που εχω βαλει στο μάτι, σε προσφορά θα ειναι η go-to πρωτεΐνη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 21-08-16 11:57 #1349
    Προεπιλογή Thanks
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Feth Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οχι, η γραμμωση εχει να κανει με την διατροφη σου, οχι απο το συμπληρωμα πρωτεινης.
    Με βοηθησες πολυ για να καταβω πως στελνεις απαντηση στο σχολοιο του αλλου..
    Πιστευω να το κανω καλα..
    Μια ερωτηση??ειναι απ της ακριβες??
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 22-08-16 00:38 #1350
    Banned
    Εγγραφή
    27-02-2016
    Περ.
    Π.Φαληρο
    Μηνύματα
    208
    Προεπιλογή
    Οικονομικα κινειται στον μεσο ορο της κατηγοριας επωνυμης πρωτεινης. Μαλιστα εγω την θεωρω καλη την τιμη εαν αναλογιστεις οτι εχει μεσα περισσοτερο isolate και λιγοτερο concetrate, ενω αλλες με ιδια τιμη ειναι μονο concetrate.

    Εαν θες συγκεκριμενη τιμη θα πρεπει να ψαξεις σε καταστηματα.
    ΠΡΟΣΟΧΗ: Κυκλοφορουν απομιμησεις, προιοντα ιδια σε εμφανιση τα οποια τα βρισκεις σε τιμη προσφορας αλλα μεσα ειναι νοθευμενο προιον.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 90 από 95 ΠρώτηΠρώτη ... 40808889909192 ... ΤελευταίαΤελευταία