Σελίδα 19 από 95 ΠρώτηΠρώτη ... 917181920212969 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 271 έως 285 από 1418
  1. 16-12-10 03:40 #271
    Προεπιλογή
    Έχει δοκιμάσει κανείς την Rocky Road να μας πει και εμάς τι λέει από γεύση και βασικά με τι γεύση μοιάζει...???
    You 're not training to win friends.
    You 're not training to look pretty.
    You 're not training to stare some chick's ass (well... sometimes).
    You know why you 're training. And if you don't, then get the hell out because you 're just taking up space... This is heavy duty.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 16-12-10 09:48 #272
    Το avatar του χρήστη Gaspari

    Εγγραφή
    07-10-2010
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    600
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Zylo Εμφάνιση μηνυμάτων
    απο μυρωδια ειναι απιστευτη αλλα απο γευση δε τρελενομαι στη double rich chocolate....ειναι πολυ απαλη!!
    Βασικά ναι. Απο πρωτεϊνες μόνο την Double rich εχω δοκιμάσει της ON. Απαλή μέν - καλή δε.

    Σκέφτομαι την cookies and cream μόλις τελειώσει η σκόνη που έχω τώρα πάντως.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 16-12-10 09:53 #273
    Προεπιλογή
    απο ον ολες καλες ειναι
    ελαφριες και πινονται ευκολα

    διαλυτοτητα αριστη

    βανιλια μου αρεσε περισσοτερο
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 16-12-10 15:11 #274
    Το avatar του χρήστη Gaspari

    Εγγραφή
    07-10-2010
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    600
    Προεπιλογή
    Κακό στον οργανισμό να μην κάνει, καλά αποτελέσματα να΄χει σε συνδιασμό με καλή διατροφή και γυμναστική φυσικά και χέστηκες για την γεύση..

    Δεν το πέρνεις το κάθε τι, για την γεύση του. Το πέρνεις για να σου δώσει ενα boost ή μια βοήθεια.

    Άμα θες γεύση πάρε ενα μίλκ-σέικ που είναι ίδιο στο περίπου απο πουθενά γεμάτο ζάχαρες και μαλακίες μέσα κ είσαι κομπλέ πάλι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 16-12-10 17:14 #275
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Gaspari Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κακό στον οργανισμό να μην κάνει, καλά αποτελέσματα να΄χει σε συνδιασμό με καλή διατροφή και γυμναστική φυσικά και χέστηκες για την γεύση..

    Δεν το πέρνεις το κάθε τι, για την γεύση του. Το πέρνεις για να σου δώσει ενα boost ή μια βοήθεια.

    Άμα θες γεύση πάρε ενα μίλκ-σέικ που είναι ίδιο στο περίπου απο πουθενά γεμάτο ζάχαρες και μαλακίες μέσα κ είσαι κομπλέ πάλι.
    δεν ειναι ετσι, τρωμε πολλα άνοστα, γιατι θα πρέπει και το συμπλήρωμα να ειναι χάλια εφόσον μπορεί να συνδυάσει και αποτέλεσμα και γευση.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 16-12-10 18:46 #276
    Προεπιλογή
    για εμενα η σοκολατα της δεν βρηκα καλυτερη..
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 18-01-11 04:21 #277
    Προεπιλογή
    COOKIES AND CREAM ωραια γευση αλλα οντως ειναι οπως μου ειχαν πει καποιοι .... ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΚΥΚΙΑ....οποτε να ξερετε τι παιρνετε. εμενα μ αρεσει. ρε παιδες ομως με πειραζει ΑΡΚΕΤΑ στο στομαχι . Ξερω οτι αυτα διαφερουν απο οργανισμο σε οργανισμο αλλα συγκριτικα με την isopure zero carb Που ειχα παρει(αυτες τισ 2 εχω δοκιμασει ΜΟΝΟ γι αυτο την αναφερω) καμια σχεση. η αλλη δεν μου τα εκανε αυτα. με πειραζει καπως...

    επαναλαμβανω βεβαια οτι αυτα διαφερουν απο ανθρωπο σε ανθρωπο. δεν θελω να ειμαι απολυτος.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 18-01-11 11:36 #278
    The Banned
    Το avatar του χρήστη lila_1

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Εὐλόγησον
    Μηνύματα
    6.079
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kleiza7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    COOKIES AND CREAM ωραια γευση αλλα οντως ειναι οπως μου ειχαν πει καποιοι .... ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΚΥΚΙΑ....οποτε να ξερετε τι παιρνετε. εμενα μ αρεσει. ρε παιδες ομως με πειραζει ΑΡΚΕΤΑ στο στομαχι . Ξερω οτι αυτα διαφερουν απο οργανισμο σε οργανισμο αλλα συγκριτικα με την isopure zero carb Που ειχα παρει(αυτες τισ 2 εχω δοκιμασει ΜΟΝΟ γι αυτο την αναφερω) καμια σχεση. η αλλη δεν μου τα εκανε αυτα. με πειραζει καπως...

    επαναλαμβανω βεβαια οτι αυτα διαφερουν απο ανθρωπο σε ανθρωπο. δεν θελω να ειμαι απολυτος.
    Tι εννοεις σε πειραζει?
    Τι σου προκαλει δηλαδη?

    Εμενα η on whey μου φερνει ναυτια μετα απο κανα μισαωρο.
    Ισως θες isolate.Εμενα δεν με ενοχλει καθολου η iso.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 19-01-11 03:06 #279
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο theodore_tsi Εμφάνιση μηνυμάτων
    cream and cookies
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 19-01-11 03:35 #280
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο lila_1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Tι εννοεις σε πειραζει?
    Τι σου προκαλει δηλαδη?

    Εμενα η on whey μου φερνει ναυτια μετα απο κανα μισαωρο.
    Ισως θες isolate.Εμενα δεν με ενοχλει καθολου η iso.
    ποναει η κοιλια μου!! απλα και παιζει να με στειλει και w.c που και που και δεν λεει... και δεν νομιζω οτι πρεπει να συμβαινει αυτο σωστα?
    μαλλον δεν την αντεχει ο οργανισμος μου τη συγκεκριμενη... τι να πω?
    οταν λες isolate? η πρωτεινη που ανεφερα πριν συγκαταλεγεται στις Isolate??
    δεν ειμαι και πολυ σχετικος αλλα μαθαινω ευκολα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 19-01-11 07:56 #281
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    εμενα μ ειχε πειραξει η myo fusion οταν επινα πολλα σκουπ γιατι εχει μια πολυ σπεσιαλ ινα του γκασπαρι κ ετσι ειχα πρηξιμο κ ταραχη για 2 βδομαδες
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 19-01-11 13:16 #282
    Προεπιλογή
    Πηρα ενα κουτι,το μεγαλο ομως ,απο την γκολντ standard.Την ιδια γευμση[double rich chocolate],Η προτεινη δεν λενι να διαλυθει με τιποτα στο γαλα,και αν το θελησεις ,πρεπει να την χτυπησεις τοσο πολυ που γινεται αφρος και μετα απλα δεν πινοτανε.Γιατι ετσι?Αγοραστηκε απο xtreame stores.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 19-01-11 14:04 #283
    Το avatar του χρήστη Mitsen

    Εγγραφή
    02-04-2010
    Περ.
    Piraeus
    Μηνύματα
    2.293
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Socratis100 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πηρα ενα κουτι,το μεγαλο ομως ,απο την γκολντ standard.Την ιδια γευμση[double rich chocolate],Η προτεινη δεν λενι να διαλυθει με τιποτα στο γαλα,και αν το θελησεις ,πρεπει να την χτυπησεις τοσο πολυ που γινεται αφρος και μετα απλα δεν πινοτανε.Γιατι ετσι?Αγοραστηκε απο xtreame stores.
    Δοκίμασε να το κανεις και σε ζεστό γαλα
    Where the mind goes, the body follows...
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 19-01-11 14:31 #284
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Socratis100 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πηρα ενα κουτι,το μεγαλο ομως ,απο την γκολντ standard.Την ιδια γευμση[double rich chocolate],Η προτεινη δεν λενι να διαλυθει με τιποτα στο γαλα,και αν το θελησεις ,πρεπει να την χτυπησεις τοσο πολυ που γινεται αφρος και μετα απλα δεν πινοτανε.Γιατι ετσι?Αγοραστηκε απο xtreame stores.
    Πριν μισό χρόνο είχα πάρει από xtreme ακριβώς την ίδια πρωτεΐνη που λες και με την ίδια γεύση αλλά από διαλυτότητα ήταν απλά τέλεια σε νερό και σε γάλα καλή. Σε 200 ml νερό 1 scoop και με 5-6 δευτερόλεπτα χτύπημα είχε διαλυθεί τελείως. Στο γάλα θα σου κάνει αφρό σχεδόν πάντα. Μήπως προσπαθείς να την διαλύσεις σε πολύ κρύο γάλα? Δοκίμασε και σε χλιαρό-ζεστό που λέει και ο μίτσεν και δες άμα έχεις τα ίδια πάλι.
    Άμα θες διάλυσέ την πρώτα σε 100 ml νερό και μετά ρίξε το νερό στο γάλα. (Ξέρω λίγο κουφό, αλλά δεν χάνεις κάτι να το δοκιμάσεις, μπορεί να σου αρέσει.)
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη tommygunz : 19-01-11 στις 14:34
    You 're not training to win friends.
    You 're not training to look pretty.
    You 're not training to stare some chick's ass (well... sometimes).
    You know why you 're training. And if you don't, then get the hell out because you 're just taking up space... This is heavy duty.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 19-01-11 17:58 #285
    Το avatar του χρήστη Michaelangelo

    Εγγραφή
    19-03-2010
    Περ.
    Kuopio/Finland
    Μηνύματα
    1.027
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο lila_1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Tι εννοεις σε πειραζει?
    Τι σου προκαλει δηλαδη?

    Εμενα η on whey μου φερνει ναυτια μετα απο κανα μισαωρο.
    Ισως θες isolate.Εμενα δεν με ενοχλει καθολου η iso.
    Iso για να θέλει κάποιος επειδή η απλή του δημιουργεί πρόβλημα είναι επειδή γενικά έχει πρόβλημα με τη λακτόζη! Έχεις τέτοιο πρόβλημα;l
    Insta: @savvoulidis.sportstherspy
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 19 από 95 ΠρώτηΠρώτη ... 917181920212969 ... ΤελευταίαΤελευταία