Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 10
  1. 06-05-13 02:59 #1
    Προεπιλογή Πώς να πάρω γρήγορα κάποια κιλά
    Τον τελευταίο καιρό ψάχνομαι πάνω σε ένα θέμα που με απασχολεί και αυτό είναι τα κιλά μου.Έχω 1,92 ύψος και ζυγίζω το πολύ 72 κιλά.Έχω δοκιμάσει στο παρελθόν διάφορες βιταμίνες φαρμακείου χωρίς αποτέλεσμα.Ούτε με το πολύ φαγητό μπόρεσα να κάνω κάτι γι αυτό και άρχισα να ψάχνω για πληροφορίες σχετικά με ουσίες που θα μπορέσουν να μου προσθέσουν βάρος.Έχω ρωτήσει δεξιά και αριστερά κι ο καθένας μου έλεγε ότι ήθελε.Πραγματικά θα ακολουθήσω πιστά τις όποιες συμβουλές σας πάνω στο θέμα μου.10κιλά πιστεύω θα είναι ότι πρέπει.Ευχαριστώ εκ των προτέρων
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 06-05-13 13:53 #2
    Το avatar του χρήστη GodSlayer

    Εγγραφή
    26-04-2013
    Περ.
    Ironland
    Μηνύματα
    234
    Προεπιλογή
    καταρχας καλωσορισες, δεν μας ειπες καθολου τη διατροφη σου ουτε το προγραμμα εκγυμνασης σου
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 06-05-13 14:35 #3
    Το avatar του χρήστη gretyl666

    Εγγραφή
    20-01-2013
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    750
    Προεπιλογή
    τρωγε πολύ κ ποιοτικά, δοκίμασε αυτα τα shake μ τις πολλές θερμίδες και μην βιαστείς παρα πολύ να πάρεις κιλα γιατι τα περισσότερα σε αυτήν την περίπτωση θα ειναι λίπος. Ανέβασε θερμίδες εσύ κι άλλο και δ μπορει θα βάζεις λιγο
    Fall down 7 times, get up 8
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 07-05-13 09:16 #4
    Προεπιλογή
    Ακολουθησε καθημερινα να τρως πρωινο μεσημεριανο κ βραδυνο!
    Στο πρωινο βαλε 50 γρ μελι κ 1 κουταλια της σουπας ταχινι η φυστηκοβουτηρο!
    Κατα της 12 παστελι 70γρ, η μαυρη σοκολατα!Συνοδευσε το με 50γρ ξηρους καρπους!
    Το απογευμα σχεδον τα ιδια!
    Μετα το βραδυνο 1ωρα πριν πεσεις για υπνο μελι με καρυδια!
    Ενοητε οτι η διατροφη σου θα ειναι ισσοροπημενη....Κανε μια αρχη για 1 μηνα κ αν δεν παρεις κιλα τοτε διπλασιασε της ποσοτητες!!!
    Καλη επιτυχια!!
    Τα αγαθα κοποις κτωνται!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 07-05-13 09:57 #5
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Incognito Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τον τελευταίο καιρό ψάχνομαι πάνω σε ένα θέμα που με απασχολεί και αυτό είναι τα κιλά μου.Έχω 1,92 ύψος και ζυγίζω το πολύ 72 κιλά.Έχω δοκιμάσει στο παρελθόν διάφορες βιταμίνες φαρμακείου χωρίς αποτέλεσμα.Ούτε με το πολύ φαγητό μπόρεσα να κάνω κάτι γι αυτό και άρχισα να ψάχνω για πληροφορίες σχετικά με ουσίες που θα μπορέσουν να μου προσθέσουν βάρος.Έχω ρωτήσει δεξιά και αριστερά κι ο καθένας μου έλεγε ότι ήθελε.Πραγματικά θα ακολουθήσω πιστά τις όποιες συμβουλές σας πάνω στο θέμα μου.10κιλά πιστεύω θα είναι ότι πρέπει.Ευχαριστώ εκ των προτέρων
    Φίλε αν και δεν μας γράφεις ούτε ηλικία, ούτε πόσο καιρό γυμνάζεσαι και πόσο συχνά, εντούτοις μπήκα στη διαδικασία να σ γράψω γιατί ήμουν παρόμοια περίπτωση με εσένα..Έχω ακριβώς το ίδιο ύψος με εσένα...1,92...Τον περασμένο Οκτώβρη όταν πρωτοξεκίνησα γυμναστήριο, εντελώς αγύμναστος ζύγυζα μόλις 75κιλά!!!Σήμερα μετά από 7μήνες και έχοντας μπεί σε φάση γράμμωσης, με υπερηφάνεια δηλώνω ότι είμαι στα 85κιλάΣτον όγκο ήμουν 88...Για το ύψος μας τα κιλά μας είναι στα 92!!!Τα 82κιλά δεν αρκούν!!!Φέτος δεν προλάβαινα κάτι παραπάνω αλλά και πάλι η αλλαγή είναι τεράστια!!!Άλλος άνθρωπος!!!Αν θες ρίξε μια ματιά στη διατροφή που έκανα όταν ξεκίνησα...Είναι στις διατροφές μελών...Αν και πολύ πρόχειρη με βοήθησε πολύ...Βέβαια τώρα καλοκαιριάτικα δεν ξέρω να μπορείς να τρως τέτοιες ποσότητες...
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 07-05-13 10:49 #6
    Προεπιλογή
    τρωγε κανονικα 3 γευματα την μερα, πινε χυμους, γαλα (βαζε και ζαχαρη και μελι μεσα στο γαλα) θα σε εφοδιασουν με θερμιδες. τρωγε ψωμι αλλα οχι πριν το γευμα μετα το γευμα γιατι μπορει να μην εχεις ορεξη να φας το υπολοιπο γευμα. κανε υπομονη και τα κιλα ερχονται.
    Trust yourself, dig deep down and ask yourself: ‘who do you want to be?’. Not what, but who. arnold schwarzenegger.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 08-05-13 13:42 #7
    Προεπιλογή
    @Incognito, ας ξεκινήσουμε από τα βασικά...

    Καταρχήν, έχεις κάποιο θέμα υγείας;

    Αν όχι, ποια είναι η διατροφή σου και τι είδους προπονήσεις κάνεις;
    «Όλοι αυτοί που αναφέρεις είναι μακρινοί,
    αφού έχουν χαθεί μαζί με τις διδασκαλίες τους.
    Κάθε άνθρωπος ανυψώνεται όταν έρθει ο καιρός του.
    Ως τότε, περιπλανιέται κουραστικά...»
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 08-05-13 15:21 #8
    Προεπιλογή
    γεια σας.. ειμαι κενουριος στην σελιδα.. θελω να βαλω κιλα ειμαι 62 κιλα και 1.78 κανς 2 χρονια βαρη και θελω να αγορασω ενα συμπληρωμα αποτελεσματικο και οχι πολλη βλαβερο θελω να βαλω περιπου 6-7 κιλα...την διατροφη μ δεν την προσεχω πολλη...
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 09-05-13 11:17 #9
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sotiris7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    γεια σας.. ειμαι κενουριος στην σελιδα.. θελω να βαλω κιλα ειμαι 62 κιλα και 1.78 κανς 2 χρονια βαρη και θελω να αγορασω ενα συμπληρωμα αποτελεσματικο και οχι πολλη βλαβερο θελω να βαλω περιπου 6-7 κιλα...την διατροφη μ δεν την προσεχω πολλη...
    Αν δεν προσέχεις την διατροφή σου έστω σε έναν αξιοπρεπή βαθμό, ό,τι και να πάρεις χάσιμο χρημάτων θα είναι.

    Τα συμπληρώματα είναι «πινελιά», δεν είναι πανάκεια.
    «Όλοι αυτοί που αναφέρεις είναι μακρινοί,
    αφού έχουν χαθεί μαζί με τις διδασκαλίες τους.
    Κάθε άνθρωπος ανυψώνεται όταν έρθει ο καιρός του.
    Ως τότε, περιπλανιέται κουραστικά...»
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 12-05-13 19:32 #10
    Προεπιλογή
    Σας ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις.Δεν μπορούσα να γράψω νωρίτερα δεν είχα internet λόγω μετακόμισης.Είμαι 24 πρόβλημα υγείας δεν έχω εκτός απο έλλειψη ενζύμου που δεν είναι ακριβώς πρόβλημα υγείας και δεν νομίζω να παίζει μεγάλο ρόλο.Όσον αφορά το γυμναστήριο πηγαίνω μία στο τόσο λόγω έλλειψης χρόνου.Η μόνη "γυμναστική" που κάνω πλέον είναι το ποδήλατο μου.

    Stef είδα την διατροφή που έκανες θα προσπαθήσω όσο γίνεται και μπορώ να την ακολουθήσω επ ακριβώς.
    Απάντηση με παράθεση