Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 5 από 5
  1. 11-05-13 23:46 #1
    Προεπιλογή 100% Gold Standard Whey (ON) VS Mutant Whey (PVL)
    Καλησπέρα και καλώς σας βρήκα εδώ στο forum, καθώς και είμαι νέος στο χώρο. Ζητώ προκαταβολικά συγνώμη από τους Admins για οποιαδήποτε παρατυπία κάνω σε αυτό το topic
    Θέλω να πάρω μια από τις δύο whey, 100% Gold Standard Whey (ON) ή Mutant Whey (PVL) και δε ξέρω ποια να διαλέξω. Σκοπός μου είναι η γράμμωση, αλλά και το οικονομικό με απασχολεί ακόμα περισσότερο.
    Έχω βρει την ON στα 58€/5lb και την Mutant στα 40€/5lb. Έχω διαβάσει όλες σχεδόν τις (ποικίλες μπορώ να πώ) κριτικές που έχουν κάνει τα μέλη του forum και για τις δύο. Το ερώτημα είναι, αξίζει η ON τα 18€ παραπάνω, ή να διαλέξω Mutant και να κάνω οικονομία; Παρακάτω παραθέτω και τη σύστασή τους για σύγκριση:

    Όνομα: On.jpg Εμφανίσεις: 379 Μέγεθος: 124,6 KB Όνομα: Mutant.jpg Εμφανίσεις: 381 Μέγεθος: 287,8 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 12-05-13 13:12 #2
    Προεπιλογή
    καμία απο τις 2..8α σ πρότεινα να πάρεις καμια της ρεφλεξ ή την Isopro της Quamtrax
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 12-05-13 14:19 #3
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο alexandro7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    καμία απο τις 2..8α σ πρότεινα να πάρεις καμια της ρεφλεξ ή την Isopro της Quamtrax
    Κοίτα, μόλις μου τελείωσε αυτή που είχα, της Reflex η Micro Whey (Isolated) απο την οποία και έμεινα πολύ ευχαριστημένος, ήτανε όμως πανάκριβη, και τώρα με καίει το οικονομικό, για αυτό και ψάχνω κάποια φτηνή σχετικά λύση.
    Είμαι ανάμεσα και στην NitroGold Pro (Biotech), που βλέπω πως υπάρχει σε προσφορά στα 42€/5lb.

    Για να καταλήξω κάπου, σε σχέση τιμής / απόδοσης, ποιά απο τις 3;

    1. 100% Gold Standard Whey (ON) - 58€/5lb
    2. Mutant Whey (PVL) - 40€/5lb
    3. NitroGold Pro (Biotech) - 42€/5lb
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 12-05-13 14:29 #4

    Εγγραφή
    06-03-2013
    Περ.
    Mitilini
    Μηνύματα
    73
    Talking
    κατα τιν γνωμην μου παρε αυτην 100% Gold Standard Whey ή μια της musleteche
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 12-05-13 14:39 #5
    Προεπιλογή
    η nitrogold νομίζω έχει ασπαρτάμη...πάρε τότε την νατουραλ της ρεφλεξ
    Απάντηση με παράθεση